|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 7:26:13   
Dali*
Dobro jutro!

Jst sem se tudi že vsatala z mojim vred, dokler etien še spi, da lahko kaj postorim, ker kasneje je onemogočeno kakršnokoli pospravljanje.

Katja_p in Bethany
...full sm mela slab feeling, ko potem nisem šla z vama še za savinjo. Smo mal poklepetale s sodelavkami, pa podojila sem ga kar pred občino v prvo. je ratalo, tako da sem bila kasneje pogumna še za savinjo.

U glaunem...včeraj sem srečala vse in me je kr strah hodit na sprehode, ker srečam vse poznane. Če grem sama, mi nikoli ne bo dolgčas.

Lep dan vam želim...

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 7:32:42   
Dali*
iii...ke lepe fotke...

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 8:00:08   
Bethany
Kak smo luštne na fotkah... naše bibe pa še bolj user posted image user posted image

Dali, eh, sploh ni panike za včeraj! user posted image brez razloga imaš slabo vest oz. upam, da je nimaš več. in pa bravo za dojenje v javnosti. prvič je mal hecn filing, potem ti je pa že čist kul!

ej, za ta hotsling pa še nisem slišala, dokler ga nisi omenila. sem mal pogledala, zgleda ful fajn, kje bi ga pa imeli, pa ne vem... nisem ga nikjer zasledila.


(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 8:32:51   
katja_p
Hotsling: men se pa tole ful dopade ... Razmišljam, da bi mela tole zadevo ... Sam ko ne vem, če bo htela bit noter ...

Bi mogoč mogla probat sling, če ji sploh odgovarjajo te vreče. Ampak najbrž bi ji, ko je tk rada na rokah pa gleda okol.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 8:33:15   
katja_p
http://www.mojskratek.si/default.asp?pid=modul_it&mid=sl&wID=275&detailID=712

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 9:07:45   
Dali*
Ja, sem gledala hotsling, sam cena je kr konkretna, pa še probat ga ne morem. To pošiljanje iz lj pa to mi pa ni.
Sem pa čekirala in videla, da imajo v Pikapolonici alla pestunje za 30€, pa se mi zdi tudi kul.

Neki bo najbrž treba, ker me roke že pošteno bolijo.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 9:21:12   
katja_p
A pestunja je podobna fora?

Bethany, js bom enkrat probala tvoj sling, da vidim, če je mali všeč. Pol bom šla v nakup kake take zadeve.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 9:22:31   
Bethany
Katja, lahk probaš mojga, če ji bo všeč, predno kaj kupuješ. Pa še stolček morta pridet sprobat. user posted image user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 9:23:05   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

A pestunja je podobna fora?

Bethany, js bom enkrat probala tvoj sling, da vidim, če je mali všeč. Pol bom šla v nakup kake take zadeve.



user posted image user posted image user posted image

kak sma usklajene...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 9:32:05   
lili3
Oj, Celjanke

sem šla pogledat slike v album, da vidim če katero poznam, pa vidim še sebe v ozadju na slikah. Sem bila tudi jaz takrat na kavi, sedela pa sem pri sosednji mizi s sestrično in svojim Aljažem.

Uživajte v lepem vremenu danes.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 9:39:18   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: lili3

Oj, Celjanke

sem šla pogledat slike v album, da vidim če katero poznam, pa vidim še sebe v ozadju na slikah. Sem bila tudi jaz takrat na kavi, sedela pa sem pri sosednji mizi s sestrično in svojim Aljažem.

Uživajte v lepem vremenu danes.


Hahahaha. Tale je pa dobra! user posted image user posted image

(odgovor članu lili3)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 9:41:15   
katja_p
skuštrana ima enobarvne hotslinge za 30eur.
bom sprobala enga pa da vidim.
pride nasledn vikend v ce.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 9:52:13   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: lili3

Oj, Celjanke

sem šla pogledat slike v album, da vidim če katero poznam, pa vidim še sebe v ozadju na slikah. Sem bila tudi jaz takrat na kavi, sedela pa sem pri sosednji mizi s sestrično in svojim Aljažem.

Uživajte v lepem vremenu danes.


user posted image user posted image
A tista z modrim Quinijem?? Pa ena punca s fejst blond kratkimi lasi zravn?

(odgovor članu lili3)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 9:58:51   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: lili3

Oj, Celjanke

sem šla pogledat slike v album, da vidim če katero poznam, pa vidim še sebe v ozadju na slikah. Sem bila tudi jaz takrat na kavi, sedela pa sem pri sosednji mizi s sestrično in svojim Aljažem.

Uživajte v lepem vremenu danes.


user posted image user posted image
A tista z modrim Quinijem?? Pa ena punca s fejst blond kratkimi lasi zravn?


pa tist fantič, ko si je naše pupe ogledoval?

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 10:00:32   
lili3
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: lili3

Oj, Celjanke

sem šla pogledat slike v album, da vidim če katero poznam, pa vidim še sebe v ozadju na slikah. Sem bila tudi jaz takrat na kavi, sedela pa sem pri sosednji mizi s sestrično in svojim Aljažem.

Uživajte v lepem vremenu danes.


user posted image user posted image
A tista z modrim Quinijem?? Pa ena punca s fejst blond kratkimi lasi zravn?


pa tist fantič, ko si je naše pupe ogledoval?


Ja, točno tako.user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 10:12:07   
barika
 
Helow,,,
sem si tudi jaz pogledala fotke, pa nobene ne poznamuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

A pestunja je podobna fora?



jaz jo imam in je ne zamenjam za noben denar. evo takle je bil naš pri 3 mesecih
user posted image

Punce, a pridete nazaj na nosečke, me bomo izumrle user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 10:42:53   
Bethany
Lili, pol se pa še kaj oglasi tle! Mogoč nam pa uspe še kako srečanje, pa nas bo še več! user posted image user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 12:26:55   
NoBady
En lep sončen pozdravček...

ja, dans smo meli 1. posvetovalnico in js vse papirje in dokumente ko sem jih v bolnici dobila pozabla doma...še materinske nisem mela sabo to sm js, zmedena in raztresena...kot ponavadi... no k sreči sem vedla kok je bil velik in težek ob rojstvu in obseg glave sem vedla tko da sem lahk to povedala...

ammm, stehtal so ga in ona baba mu je navagala 5 kg pa še neki...WTF??? v 1mesecu da je dobil gor več kot 1kg... ni možn... dobil je gor ene 500-560g, ... kko vem? ker sem mela zele skos doma tehtnico in sma se tehtala pred in po dojenju da sem vidla kolk je pojedu.. in ko je bil oblečen za ven na sprehod mu je kazala 4800g, pri zdravnici je bi pa sam v bodiju in je rekla 5300g...  ne vem no... pomoje so se mal zmotil... pa sej nima veze... uglavnem zrastu je pa za 3 cm in je tko velik že 56cm

dobila sma kapljice ad3, in sm slišala da baje po njih šele krči pridejo upam da ne...
potem mu je pgledala ušeske pa mal ga je pretipala in to je blo to...sma bla konc v 10minutah... bil je pa pridn in ni nč joku

srečanje -- super da vam je ratalo, zelo lepe slike še lepši user posted image user posted image

preživnina-- kko se to rihta? men so na socialni rekl da naj kr grema na sodišče in bojo tam povedal, js pa zdej nočm da bi se furala v cele pa bi nam povedal da rabma met sabo kake dokumente papirje in bi se sam obrnla pa šla nazaj to iskat... ka rabma met sabo? mi lahko kira to pove?

denar iz občine--za to je treba kako vlgo noter dat?k js nism še nč to rihtala...

tko zdej grema pa mal ven na sončka...user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 14:02:56   
Lolita23
Živjo!!1

vprašanje
Midva nočeva it prek sodišča rihtat preživnine, ampak brez tega ne dobim otr. dohodkov, ker nisva kao poročena in ne živiva uradno na istem naslovu.Mi je pa ena svetovala, da naj napiševa sporazumno pogodbo glede preživnine, a ketera ve kako to zgleda, baje mora bit tipi topi napisan!!!

Lepe slike in user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 14:55:55   
Bethany
Današnji sprehod je bil pa prav pester. Najprej se je kake pol ure Elina drla, preden je zaspala ... ne vem, kaj je tak hudo, da mora kričati na vse grlo, potem pa z godrnanjem zaspi user posted image user posted image , ampak je potem spala samo pol urce. Vmes se je pa še Tjaša zbudia in potem sta v duetu tečkali in sitnarili in se jokali in godrnjali ipd. Pestro... user posted image No zadnji del poti do doma, se je pa skoz tiho igrala s konjičkom, ki ji visi dol s strehice v košaro, pred hišo pa spet tak jok in stok...

Zdajle mi je pa zaspala na zizi, ko pa sem jo odložla v posteljico, je seveda na veliko spregledala, zdaj pa čakam ali bo uspela sama zaspat al bo treba urgirati...

Skratka, ugotovila sem, da tudi vozek, ki je bil do sedaj rešilna bilka za spanje čez dan, ne funkcionira več. zaspi res za zelo kratek čas notri, pa še to vedno z kričečim jokom, ko je pa budna, pa skoz protestira. Bo treba predčasno menjati košaro za sedež, mogoč ji bo tam bolj vzdržno, sicer ne vem več kako bomo hodili na sprehode, če misli vedno tak tečnarit. user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 15:03:54   
katja_p
NoBady in Lolita: ne znam odgovorit na vajina vprašanja, žal.

No, sprehod je bil res katastrofa, kot je že Bethany povedla. Sma prišle domov, se je pa začela smejat, sma šle še mal na sprehod po parceli (v naročju seveda, voziček ne velja), pol pa na previjalno. Jest ni hotla, se je začela drte. Pol sm jo pa sam v postlo položla in je še neki zajamrala in zaspala. Spi zdle že pol ure.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 15:04:56   
katja_p
Sem dobla dans od DM-ja neke brošure, ker sm se včlanla in hkrati še bon za gratis plenice 4-9kg user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 15:12:46   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Sem dobla dans od DM-ja neke brošure, ker sm se včlanla in hkrati še bon za gratis plenice 4-9kg user posted image



Ja, pol pa kr po njih! user posted image user posted image So kr fajne, take puhaste in mehke.

No, fajn, da ti je Tjaša zaspala, Elina se zdej v posteljici zabava s pajaci in telovadi z nogicami... ampak je tiho, zaenkrat.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 15:19:29   
katja_p
Konc veselja, pol ure mimo, naša je budna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 15:37:11   
mbd0411
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!1

vprašanje
Midva nočeva it prek sodišča rihtat preživnine, ampak brez tega ne dobim otr. dohodkov, ker nisva kao poročena in ne živiva uradno na istem naslovu.Mi je pa ena svetovala, da naj napiševa sporazumno pogodbo glede preživnine, a ketera ve kako to zgleda, baje mora bit tipi topi napisan!!!

Lepe slike in user posted image user posted image user posted image


Midva sva imela sporazumno,pa sva morala vseeno na sodišče.Nič ne gre kar tako.Žal.
NoBady, rabiš odločbo porodniške,tvoj pa iz firme plačilne,pa tam na sodišču dobiš zahtevek ga izpolniš.Imej vse podatke o otroku,sebi in tvojga-VSE...Če še kaj ne veš vprašaj.


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Izberite ime
TLF

Izberite ime, ki se vam najbolj dopade

Ana (22%)

Eva (29%)

Katja (11%)

Teja (17%)

Tinkara (21%)


Število vseh glasov: 524

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!