|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.4.2009 8:47:21   
Bethany
No, mi smo pa danes spet spali do pol osmih, kr solidno. user posted image user posted image

Js vedno bolj razmišljam, da bi probala nekaj naročit iz tiste strani - next. Včeraj sem se registrirala, da sem sploh vidla, kako in kaj. Pa zgleda čist ajnfoh, pa cene cotk so mi ful ugodne. Edino poštnine je 5 eur, tak da se splača več kosov skup naročit. Je včeraj še moj pregledal strani in bil tud čist navdušen kake kjut stvari so, je že kr hotu Elini kupit ene take luštne male adidaske, ampak glih teh ni možno dobit... Zdej jih pa išče vsepovsod drugje, hehe. Tako, da, povejte, če bo katera še naročala, pa skupaj naročimo. ok?

Ja, pol bi pa mi tud mogli že dobit denar od občine! Moram preverit na banki.

Za danes imam js plan it od doma že okol 10ih, ko bo verjetno Elina spet mal zaspana, pa boljš da mi zaspi v vozeku, kot pa v naročju. Tak, da: Katja, ti javim, ko grem od doma, pridem pa itak prej kr do tebe. A prav?

Martka, upam, da nama uspe pridet kej prej in da se vidimo danes. Če boš lahk prišla, mi javi, da ti prinesem tudi denar za Sling. Kengurujčka pa ti ne morem z vozekom, ko imam premalo košarico... user posted image

Nobady, js vedno preventivno celotno besedilo označim in kopiram, preden stisnem "potrdi". Tako potem, ko ti pokaže "error" ali "sorry", samo še enkrat odpreš okno za odgovor in prilepiš besedilo.

Zdaj grem pa froštkat, Elina je že dobila svojo dozo jutranjega mlekca. Mi pa zadnje dni noče dodatka jest. Včeri niti dopoldan, pred sprehodom - tega že nekaj dni zavrača, niti zvečer pred spanjem - pa je do sedaj vedno z veseljem popila, po obeh zizah, seveda... hecno! Da ima naenkrat dost pri meni? Sej kul, sam ziher pa še vedno nisem... user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.4.2009 9:04:29   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

No, mi smo pa danes spet spali do pol osmih, kr solidno. user posted image user posted image

fajn enim .... naša pa dans pokonc ob 1 - sam se je sam mal pocrtlala, jedla ob 4 in pol ob 7.30 - pa bi še spala najbrž, če ne bi slišala, kk se ati spravlja na šiht.

Js vedno bolj razmišljam, da bi probala nekaj naročit iz tiste strani - next. Včeraj sem se registrirala, da sem sploh vidla, kako in kaj. Pa zgleda čist ajnfoh, pa cene cotk so mi ful ugodne. Edino poštnine je 5 eur, tak da se splača več kosov skup naročit. Je včeraj še moj pregledal strani in bil tud čist navdušen kake kjut stvari so, je že kr hotu Elini kupit ene take luštne male adidaske, ampak glih teh ni možno dobit... Zdej jih pa išče vsepovsod drugje, hehe. Tako, da, povejte, če bo katera še naročala, pa skupaj naročimo. ok?

Js bi pol tud kaj naročila. Sam js nimam kartice ... tk da k men ne more prit.

Ja, pol bi pa mi tud mogli že dobit denar od občine! Moram preverit na banki.

Preveri!

Za danes imam js plan it od doma že okol 10ih, ko bo verjetno Elina spet mal zaspana, pa boljš da mi zaspi v vozeku, kot pa v naročju. Tak, da: Katja, ti javim, ko grem od doma, pridem pa itak prej kr do tebe. A prav?

Može jože
Naša bo tud počas omagala, ker že 1,5 ure čeblja tule okol. Jo bom počas oblekla, pa dala za jest.




Grem zdle hitr produkt iz pečice narezat.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.4.2009 9:33:38   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

No, mi smo pa danes spet spali do pol osmih, kr solidno. user posted image user posted image MI SMO SPALI DO 8.30user posted image

fajn enim .... naša pa dans pokonc ob 1 - sam se je sam mal pocrtlala, jedla ob 4 in pol ob 7.30 - pa bi še spala najbrž, če ne bi slišala, kk se ati spravlja na šiht.

Js vedno bolj razmišljam, da bi probala nekaj naročit iz tiste strani - next. Včeraj sem se registrirala, da sem sploh vidla, kako in kaj. Pa zgleda čist ajnfoh, pa cene cotk so mi ful ugodne. Edino poštnine je 5 eur, tak da se splača več kosov skup naročit. Je včeraj še moj pregledal strani in bil tud čist navdušen kake kjut stvari so, je že kr hotu Elini kupit ene take luštne male adidaske, ampak glih teh ni možno dobit... Zdej jih pa išče vsepovsod drugje, hehe. Tako, da, povejte, če bo katera še naročala, pa skupaj naročimo. ok?
TUDI JAZ BI BILA ZRAVEN
Js bi pol tud kaj naročila. Sam js nimam kartice ... tk da k men ne more prit.

Ja, pol bi pa mi tud mogli že dobit denar od občine! Moram preverit na banki.

Preveri!

Za danes imam js plan it od doma že okol 10ih, ko bo verjetno Elina spet mal zaspana, pa boljš da mi zaspi v vozeku, kot pa v naročju. Tak, da: Katja, ti javim, ko grem od doma, pridem pa itak prej kr do tebe. A prav?

TO JE ČAS KO GREVA MI2 OD DOMA.
BOM IMELA ZRAVEN PUMPICO. ZA VSAK SLUČAJ.
Može jože
Naša bo tud počas omagala, ker že 1,5 ure čeblja tule okol. Jo bom počas oblekla, pa dala za jest.




Grem zdle hitr produkt iz pečice narezat.


_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.4.2009 9:45:10   
Dali*
Katja želim ti vse najlepše in najboljše...

Naj sonce zlati tvoje poti...danes...jutri...vedno...


< Sporočilo je popravil Dali* -- 7.4.2009 9:48:51 >

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.4.2009 9:50:22   
Dali*
Mi pa kr neki stokcamo in se zvijamo. Si grem počasi narest zajtrk, da vsaj nekaj pojem medtem ko poskuša sam premagovati zlobne črveke.

Se vidimo...čaka nas še en čudovit dan!

...do potem...

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.4.2009 9:53:34   
katja_p
Evo!

Midve z Bethany bova čez slabe pol ure štartale iz Ostrožnega, ker se najinima pupama že spi.

ko boste v mestu, dajte naju poklicat - sej imamo cifre!

papa

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.4.2009 10:09:11   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Evo!

Midve z Bethany bova čez slabe pol ure štartale iz Ostrožnega, ker se najinima pupama že spi.

ko boste v mestu, dajte naju poklicat - sej imamo cifre!

papa


velja

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.4.2009 12:27:05   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!

Vidim, da vse uživate v lepem vremenu, mi pa tudi, user posted image user posted image user posted image končno!!!

Šivi so končno zdravi, pa sem tudi jaz bolj v gibanju in uživanju.Včeraj smo pekli faflje zunaj njamiuser posted image user posted image user posted image .

Mala končno lepše spi, le čez dan je kar budna dosti.

Se še slišimouser posted image



Kaj si imela CR?



Ne epiziotomijo, sam se mi je vnel.user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.4.2009 12:32:16   
Lolita23
Katja čestitkeuser posted image user posted image user posted image

Jaz bi tud imela tiste lepe stvari, bom šla še v Ca pogledat, uživajte v spa bomo videli.
Drugače pa lepo uživajte v sončku, jaz sam počakam, da se mala zbudi, je pa greva malo ven.user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.4.2009 14:45:22   
katja_p
Po kričanju v vozeku: previjalna, nagec, kakec stran, igranje, ful smeha in vriskanja pa drobne očke, ziza, spet jok, postelja, še bolj jok, uspavanka, duda, jok, popravljanje dude, spanje ..... user posted image

Najrajš bi se še sama šla uležt, ker me je sonce zdelalo, se mi kr spi user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.4.2009 14:55:02   
Bethany
Hojla, midve sma doma. Od občine je bila postojanka še v parku, da smo se malo ohladile, pa tamale dve najedli, potem pa proti domu. Elina je seveda protestirala in ni hotla zaspat. Ko ja na križišču čopove in kidričeve nisem mogla več poslušat, sem jo napakala v sling in jo v slingu nesla do doma!!! Je uživala, si ogledovala okolico, avte štela ... user posted image user posted image skratka, tiho kot miška, na ostrožnem pa jo je začelo zmanjkovati in mi je notri celo zaspala!!!

V glavnem, se je obnesel, sploh ni težko nosit, pa proste roke imam za vozek porivat, tak da je super! user posted image user posted image

Evo, pa še slikca kak je dremala še pred hišo, dokler nisem odprla garažnih vrat:

user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.4.2009 15:04:27   
martka
res sem vesela, da se ti sling tako dobro obnese!
jaz sem med tušem in šparom na ljubljanski srečala dali.
joj, me je kr sram povedat... je skoraj nisem spoznala! sori!!!
no, saj potem, ko je stopila k mani in ko je rekla zdravo gaja v voziček mi je le kliknilo.
ja dali, spremenila si se! sedaj si... mamica, prej pa si mi bila taka gospdična.  bolj, fina marina.
kot mamica zelo lepo izgledaš!!!

ko sem gledala etiena, sem se kar zdrznila, kako pozabiš, da je bilo tudi tvoje dete tako miceno.

gaja, je doma zaspala ob 13h in še kar spi!!
jaz pa sem preko dm foto naročila 165 fotk- končno.

lepo popoldne!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.4.2009 16:35:27   
Nina_ninaa
Pozdravljeni!

Smo študentke 3. letnika Komunikologije – tržnega komuniciranja in odnosov z javnostmi na Fakulteti za družbene vede Univerze v Ljubljani. Pri predmetu Praktikum 1 delamo raziskavo o otroški prehrani, v okviru katere moramo izvesti tudi anketo o otroških kašicah in sokovih. Za vaše sodelovanje se vam že v naprej lepo zahvaljujemo, saj nam bodo podatki v veliko pomoč pri opravljanju obveznosti predmeta.

Anketa je dostopna na:

http://lime.fdvinfo.net/index.php?sid=51839〈=en

Lep pozdrav, Nina

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.4.2009 21:00:57   
Bethany
Hejla,

js kr naprej gledam une cotke in se kr ne morem odločit, kaj bi izbrala... js bi mela kr vseuser posted image user posted image Ful se mi zdijo pocen pižamice, tri za ceno 17 eurov, zadnjič sem pa v BC in Pikapoki gledala ene pižamice za ceno 7 do 10 eurov, en kos seveda... No, verjetno je v HM al pa CA kej ceneje... sam kaj, ko se mi ne da hodit po vseh teh trgovinah in iskat ter primerjat cen... user posted image

Tale anketa: se mi zdi, da tule ne pride glih v poštev, nas je večina še samo pri dojenju ali dodajanju... Mbd, ti si menda trenutno edina, ko sta že na GH. Ostale mamice s starejšimi dojenčki pa se tak nič ne oglašajo...

Danes pa mene kr malo noge bolijo, poleg dolgega sprehoda v mesto in nazaj (plus pol poti nazaj nošnja Eline v slingu, torej dodatnih 6 kil na mojih nogah, hehe) še popoldanski sprehod do Lave in nazaj... uf, jutri nameravam počivat, kake kratke ture sam pridejo v poštev. user posted image

Neki razmišljam, da bi šla popoldne mal na šiht pogledat, še sploh nisem bila z Elino tam. Nazadnje en teden pred PDP-jem.Jutri pa tak dolgo delajo, pa imam čas po opoldanskem počitku Elinco spakat in jih na hitro obiskat... boma vidle, kakšne volje boma s tamalo. user posted image

Katja, si uspela it v HM iskat klobuček? Bi šle v četrtek do Citi centra? Mal pobrskat za kakimi cotkami? Se je Tjaša pol kej umirila??

Ok, zdej grem pa mal tv gledat, oz. eno nadaljevanko iz neta... cau


(odgovor članu Nina_ninaa)
Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.4.2009 21:31:41   
katja_p
Bila v HM in BC: kupla sem ji 2 klobučka user posted image  madonca je fletna v njih user posted image  eden stane 3,90 eur. V BC sm pa kupla Pu-ja za na stenoin tiste bočne senčnike za v avto.

Tamala je dans pol 2x zaspala za 1 uro, zdle se pa spet dere, ker noče spat. Pa neki mi štrajka pr hrani user posted image

Jo grem še mal priklopit, če bo htela.

Nočko!

Bom dala slikce v album, sam ko pridem do unga kompa.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.4.2009 21:44:46   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Bila v HM in BC: kupla sem ji 2 klobučka user posted image  madonca je fletna v njih user posted image  eden stane 3,90 eur. V BC sm pa kupla Pu-ja za na stenoin tiste bočne senčnike za v avto.

Tamala je dans pol 2x zaspala za 1 uro, zdle se pa spet dere, ker noče spat. Pa neki mi štrajka pr hrani user posted image

Jo grem še mal priklopit, če bo htela.

Nočko!

Bom dala slikce v album, sam ko pridem do unga kompa.


Suprca za klobučke! Js bom tud šla po kakega za Elino!!

Jaaa, točno! Sem ti hotla rečt, da dej fotke v album, ko boš lahko - "2. srečanje Celjank" user posted image user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.4.2009 22:03:46   
katja_p
Babuške, hvala za darila. Ne boste verjele, ampak čist vse mi bo prišlo zloooo prav. Zakaj?

Kava: itaq da rabim zjutri eno dozo, ker tamal ponoč rabi mene user posted image
Okvir: bo vsaj ena družinska slika v okvirju - ko bo le-ta narejena, seveda.
Parfum: ga nujno rabim, ker sem brez enga pametnega parfuma že iz časa nosečnosti.
Čestitka: jih vedno rada preberem.

user posted image


(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.4.2009 22:13:05   
Bethany
Katja, zdej pa hitro eno družinsko fotko nardit!! user posted image user posted image A te prijavim zram, ko pride nas tri Očko fotkat?? user posted image user posted image Sam kdaj bo pa to, pa ne vem... upam, da bo Elina še dojenček takrat... ne pa kaka nezaineresirana pubertetnica, haha! user posted image Ja, cajt beži... se bo treba podvizat!!

Jooj, pa nahrbtnike bo treba naročit!! Grem kr mojga zagnjavit, kdaj misli poklicat!!

Nič, pejmo no spat... ne vem, kdaj bo prva budnica. Itak ko se zbudi, sem čist zasanjana, ko pa se naje in nazaj zaspi, sem pa tak prebujena, da komi zaspim... tisoč misli imam v glavi, spanca pa od nikoder. user posted image user posted image Upam, da se bo danes ponoč spanec kej prej vrnil.

Lahko noč!


(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.4.2009 22:27:06   
katja_p
Pa seveda še svečka, da ne pozabim user posted image : bova s Tjašo poleti ob svečki na balkonu brale pravljice user posted image

Nahrbtniki: jaaaa, naj pokliče! Drga bom js dinarče zapravla.

Družinske fotke: me kr prijavi zraven, ker drgač nam tk ne bo ratalo kake nardit. Se priporočamo.

Ajde, gremo spat! Itaq edine še slonima tu gor!
Nočko!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 6:55:09   
Bethany
Ejla, babnce! Dobro jutro! Danes sem pa bolj zgodnja... Elina pa še spi, in to od devetih zvečer brez vmesnega obroka. user posted image Js pa spat ne morem več, ker to je pa že kr mal preveč spanja naenkrat, hehe user posted image user posted image V bistvu pa me tak ziza tiščijo, da še na hrbtu ne morem več spat, zdej pa čakam, ali se bo prej zbudila ali si nej grem mal sčrpat. ...

aha, je že budna. Fino! Grema papat.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 6:55:28   
katja_p
Juuuttttrrrooo!!!

Sonček se že kaže user posted image

Js sm nahranla Tjašo, pripravla zajtrk in malico mojmu, zdaj malo tle skačem okol, pol pa po vsej verjetnosti kar likat al pa se pripravljat na inštrukcije. Nč ne bom šla nazaj v mižule.

Torej, dans pade spet dolg sprehod? Joj, sam da ne bo spet tečkasta tamala ... jo bom ju3 kr doma pustila za kazen user posted image

user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 6:57:02   
katja_p
Bethany, bravo za Elino!

No, naša ni te sorte, je pa podrla rekord v spanju drugega dela noči, 5 ur! To v zadnjih dveh mesecih, ker prej je pa itak že lepš spala, ko je bla še novoroječek user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 7:15:42   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany



user posted image



iiii kak srček. Sam da sling velja, da ni nepotrebnega dretja. Noro!

Bethany
...kaj pa Hotsling...poznaš koga ki ima...mal sem čekirala...ti ki si bolj na tekočem sedaj s tem

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 7:19:36   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: martka

res sem vesela, da se ti sling tako dobro obnese!
jaz sem med tušem in šparom na ljubljanski srečala dali.
joj, me je kr sram povedat... je skoraj nisem spoznala! sori!!!
no, saj potem, ko je stopila k mani in ko je rekla zdravo gaja v voziček mi je le kliknilo.
ja dali, spremenila si se! sedaj si... mamica, prej pa si mi bila taka gospdična.  bolj, fina marina.
kot mamica zelo lepo izgledaš!!!

ko sem gledala etiena, sem se kar zdrznila, kako pozabiš, da je bilo tudi tvoje dete tako miceno.

gaja, je doma zaspala ob 13h in še kar spi!!
jaz pa sem preko dm foto naročila 165 fotk- končno.

lepo popoldne!


Sej sem skapirala, da me nisi prepoznala, sem sem tudi jaz komaj tebe. Tok si suhcena, da še dober, da sem si zapomnila kakšen voziček imaš, da sem vaju z Gajo prepoznala po vozičku user posted image user posted image user posted image

Aha...jaz pa fina marina...no...sploh ne. Sedaj sem pa konkretna mamona. Me ni za zgrešit. Ko smo imele srečanje sem imelamanj kg, kot jih imam sedaj. joj...

martka...si zadovoljna z dm fotkami?...morem tudi jaz naročiti kakih 1000 fotk...se mi že lep čas nabirajo.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 7:23:56   
katja_p
Babuške, slike so v albumu!!!
 
Naročanje fotk:
js uporabljam za naročanje MixiLab. In ful priporočam! Cena najbolj ugodna, kar poznam, slike super kvalitete in dostava v manj kot 1. tednu!
Mene še niso pustili na cedilu.
Pa še program je simpl za uporabljat!
Poskuste, pa pol povejte!
 
http://www.mixilab.tv/

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




vrednost ideje
nada56

Koliko stane podjetniška ideja s smernicami in predpripravo za poslovni načrt?

manj kot 100 eur (20%)

od 100 do 250 eur (7%)

od 250 do 500 eur (20%)

več kot 500 eur (53%)


Število vseh glasov: 15

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!