|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 12:19:35   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka2

IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

pikapoka a si naredila testek?


Nisem ga še, ker si ne upamuser posted image



Jaz sem ga po prvi runi Klomifena delala en teden po zamujanju user posted image , pa je bil test negativen, na koncu pa se je izkazalo na pregledu da sem nosečka že kar 7-8 tednov.... G je rekla da sem ga delala prehitro....
Naredi testek zdaj bi že moral pokazat kaj!user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 12:20:11   
pikapoka2
ja, počasi ga bom pa res mogla naredit

Erin user posted image  in user posted image zate. Vse bo še dobro! Verjetno so se zmotili.


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 902
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 12:36:30   
jazzz27
kje pa ste danes vse čvekice, ko se meni čveka do pol treh user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ?

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 903
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 12:45:56   
oktavija
No jaz sem tukaj!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 904
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 12:51:19   
jazzz27
Oktavija sem si dovolila v tvoj albumček pogledatuser posted image ....kdo so pa mali škratki na slikicah?

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 905
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 12:53:31   
oktavija
To so moje nečakinje in nečaki... user posted image  A niso srčkaniuser posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 906
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 12:57:59   
jazzz27
cotki mali!!user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz bi kar vse imela!!! Komaj čakam na svoje!!! Včeraj je tudi mene nečak prišel pogledat...no ja s starši... je bil star 5 mesecev....kakšen cuker, se tako reži, kot da bi orehe raztresal!!user posted image user posted image user posted image Včasih se vprašam kako je nekaterim dano to tako na hitro, nekateri pa moramo že kar umirat že po želji da bi imel otroke...user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 907
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 13:04:03   
sonček33
Jazzz vse bomo nekoč mamice.
Želim vam, da bi se to zgodilo že jutri. Saj me razumete, kajne?


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 908
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 13:09:24   
oktavija
Jazzz čim manj si je treba želet, bolj hitro bodo prišli...user posted image user posted image user posted image
Jaz si jih zelo želim ampak sem se nekako pomirila z mislijo da ko bodo bodo...

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 909
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 13:10:15   
jazzz27
sonček....ti si srečka....samo se ti lepo čuvaj. Povej kaj zdaj delaš?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 910
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 13:12:20   
jazzz27
oktavija, da ne boš mislila, saj jaz tudi tako pravim, ampak je kakšen dan, ko si preprosto to ne morem iz glave ven dobit! Vem, da vse enkrat bomo...višja sila očitno že ve kdaj bo primeren čas za nas.  Mi2 sva že zelo pridnauser posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 911
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 13:12:39   
oktavija
Sonček kako si danes, a pridno greješ pikici!user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 912
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 13:18:51   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka2

ledenkica, sem pomislila tudi na to ja, ampak mi zamuja že 14 dniuser posted image


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, a moramo prit k tebi pa te žgečkat, da se boš na testek polulala??? user posted image user posted image user posted image  

jazzzi, kako si? in kdaj se boš prijavla na pregled? user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 913
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 13:24:53   
jazzz27
hejj..zgubljena dušica! Sem nameravala zdaj v začetku tedna poklicat da se naročim pa nekako ne zberem poguma. Po vsej verjetnosti bom jutri ali pa v sredo.
Drugače pa sem vredu...moj obisk je že šel in mi2 že pošteno špičivauser posted image user posted image user posted image user posted image .
Ah, kakšno olajšanje ko je ni...ko jo vsaj še kakih devet al pa deset mesecev ne bi blouser posted image user posted image user posted image ...
Ne moreš verjet da grem jaz danes spet k okulistu...me samo pošiljajo od enga do druzga in to v Jesenice.user posted image !! Tako, da se hitro kaj razpiši, ker ob pol treh jaz šmrc in me ni do jutriuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 914
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 13:29:40   
ledenka
zakaj pa zdajle ne pokličeš? user posted image  kaj dost nimam časa... je treba delat, po tem, ko sem prejšnji teden prelenuharla user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 915
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 13:33:19   
jazzz27
user posted image user posted image user posted image user posted image mi gre že mal za nohte, tle tipkam, nogavice gor vlečem, v modrecu skačem pa še en k* vidim k mam špegle goruser posted image user posted image user posted image ...sem se odločila za jutri...

...kaj naj si oblečem za na krst??? Ma katera kako idejo kje kakšno dobro stvar staknit...plis!!!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 916
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 13:55:00   
ledenka
kje pa bi jo iskala in kolk si pripravljena dat? ker če češ bit mal bolj fancy in tko, pojdi v Marello pogledat, meni majo tam lepe stvari user posted image  take elegantne, ampak ne pretirano (sem vidla zadnjič eno takoooo lepo oblekco user posted image ). ali pa Promod ali pa S'Oliver. sicer pa tud H&M, sam tam moraš pazit, kaj nabereš, ker se ti hitro zna zgodit, da sta dve v enakem user posted image  sicer pa bi jaz imela kako srajčko in poletno krilce user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 917
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 13:57:34   
ledenka
user posted image

npr, tako bluzico in zraven enostavno belo krilo ali hlače, kar ti je bolj všeč user posted image  sam ramena moraš pazit, da maš pokrita, ker pač greš v cerkev

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 918
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 14:00:25   
jazzz27
Ledenka glede na to, da nisem iz Lj, kje je to Marello in Promod? glede na to, da napoveduje dež konec tedna bi jaz kar v hlačah bla....v S.Oliver ne bom hodila, ker so cigoti in samo našitke gor limajo....v H&M pa tudi še nisem nikoli nič našla ker mi gre na živce po gori cunj kopat....

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 919
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 14:05:11   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Ledenka glede na to, da nisem iz Lj, kje je to Marello in Promod? glede na to, da napoveduje dež konec tedna bi jaz kar v hlačah bla....v S.Oliver ne bom hodila, ker so cigoti in samo našitke gor limajo....v H&M pa tudi še nisem nikoli nič našla ker mi gre na živce po gori cunj kopat....


marella je v LJ na Slovenski cesti. promod pa je (mislim vsaj) v Mercator centru v Šiški.

ja, za H&M rabiš živce in cajt... jaz probam it takrat, ko ni neke blazne gneče user posted image  ob 8.30 zvečer, recimo user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 920
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 14:19:52   
oktavija
No jaz si pa nič ne kupim par let in me trgovine ne spravljajo ob živce....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 921
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 14:21:16   
jazzz27
saj jaz si tudi ne bi, če ne bi bila v to prisiljena user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 922
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 14:22:06   
jazzz27
kje si tole srajčko našla? Jooooj, pa še čist tvoje barve je:))) user posted image user posted image user posted image user posted image Kaj pa naj potem povrhu oblečem?

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 923
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 14:23:40   
oktavija
A ste že obiskale moje mesto? user posted image No dajte prosimmmmmm!user posted image  Da bo hitro zraslo....user posted image user posted image user posted image  Pol bom pa vsaki od vas podarila eno hišico in bomo vse živele srečno s svojimi palčki v našem mestecu...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 924
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 14:28:09   
jazzz27
jaz sem, kaj pa zdaj?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 trikov, da bo tudi zanositveni seks erot...
Preverite sedem trikov, ki vam bodo pomagali tudi v seks za zanositev pripeljati dovolj erotičnega vznemirjenja in seksu...




Izvirna darila na spletu
Porodne zgodbe

Ali kupujete oz. bi kupovali izvirna darila v spletni trgovini?

Da. (54%)

Ne. (46%)


Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!