|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.5.2008 19:36:20   
sonček33
ledenka jaz sem te pogrešala ful ful
edina si še, ki se redno oglaša na Borbi
Si uživala kajne? No jaz imam na Budimpešto dobre in slabe spomine: dober je zagotovo koncert Stonsov, slab pa takoj po koncertu so me napadli ledvični kamni, tako sem ob 5 h zjutraj z groznimi bolečinami pristala na urgenci, kjer niso znali angleško....potem pa me je zaradi res ogromne gneče  čakalo 6 ur peklenske vožnje v murskosoboško bolnišnico in naprej v kliničnega.

Jah, nove frizure nimam. vidim pa, da je to kar nekakšen trend. Koamj čakam jutri, upam le, da bo noč mirna..Boelčine se pojavljajo vsake toliko časa... moja domišljija pa že išče vsemogoče vzroke za to....in gre v ekstreme...




_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.5.2008 19:46:20   
ledenka
mogoce je pa mala hiperca - in dokler je mala, je to cisto ok user posted image  no, nova frizura user posted image  malce v hecu, kar ti pac pomaga, da se sprostis, pocutis lepo in pozitivno za tvoja dva pikeca user posted image  

jezikovna barjera pa je, ja user posted image  tam pa res CISTO NIC ne razumes user posted image  se dobro, da majo menije v vec jezikih in pol pac kazes, kaj hoces.. ampak to je grozno... sicer trgovci znajo kar nekaj, dost za prodajo, sam cim pa gres malo iz taglavnih ulic, so pa temaaaa. nic ne znajo, sem hotla vodo brez mehurckov... no way, da se zmenis user posted image  no, pol sem vzela kar eno, ki je seveda mela mehurcke, ampak ok user posted image  

si mislim, da bolnica ni bila ravno prijetna izkusnja, glavno, da se je dobro izteklo!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.5.2008 19:49:15   
ledenka
pikapoka, si nas nasla user posted image  smo te kar malo pogresale! in seveda... drzimo pesti!!!

murkica, ti zelim, da bi bil ta vikend poln user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

oktavija, kaj pa je pri tebi novega??? sem radovednaaaaaa user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.5.2008 20:37:16   
Fargesia
SE*, dve stopki dobim pri IUI...eno pred in eno po 8 dneh...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.5.2008 21:41:41   
oktavija
Čao dekleta!!!!!

No končno ste vse na kupu!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vse sem vas pogrešala in hvala bogu da ste vse dobro!user posted image user posted image user posted image

Evo moje teteuser posted image  še NIuser posted image user posted image  in upam da jo še kako leto nebo naokoliuser posted image ... nimam še nobenih znakov ne za eno in ne za drugo...
Počakala bom do 14.5. in če je nebo (kar močno upam) bo delala testek!

Aja na dijeti že nisem 14 dni in zaenkart je šlo samo 1 kilca gor, ki upam da bo spet kmalu šla dol....user posted image user posted image user posted image

Lep pozdravček za vsse!!!!
Šibam ker možek potrebuje net!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.5.2008 11:21:15   
sonček33
Imam dva biskvitka.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.5.2008 12:38:32   
Fargesia
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sonček zdej pa pridno počivat...sej sem prav razumela a ne da si imela ET?

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.5.2008 14:03:10   
sonček33
maša drži ja. ET je bil danes.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.5.2008 19:41:27   
Serendipity
sonček - držim pesti

Maša - sem mislila, na to, da boš prej srečka in postopki ne bodo potrebni (in s tem tudi stopka ne)

ledenka - welcome back, upam, da vama je uspelo kake vogrinčka prešvercati...

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.5.2008 12:50:52   
beyba
oila vceri sem mela mal gužve, pa se nisem nič oglasla...user posted image

Sta mela starša 33 obletnico poroke, pa 3je kolegi zvečer večerjo za RD tkoda je blo cel dan na full zdej morm pa dans full počivat pa ležat, da gre oteklina spet iz noge...Pa bom bla pridna pa vas mal pokomentirala.

SONČEK33  user posted image user posted image user posted image user posted image   zdej pa le počivat maditirat, se sproščat, nobenega stresa, samo veselje....  da boš kmal ko špelkica pazla na kar Dve svoji pikici.

Ledenka  a uživaš za dva kot sva se zmenili?

Oktavia, ni dvoma....teta je pač daleč za tabo in JE NEBO!!!!  Smo se me odločile namesto tebe.

Murkica ja hudiča, kdaj mate pa čas pol otroke delat...hecam se...Upam da ti bo kmalu uspelo življenje uredit tako, da boš mela malo več časa tut za nas...Lepo da si pridna.

Maša mimo grede bom mela pikico ja, sam mam zdele mel krizo...Je tko kot pravijo zadnji tedni se začnejo vlečt.Men še mal bolj, zato ker ne morm kaj dost počet. Zdej se je res začelo tisto gnezdenjoe, ko bi mela vse pospravljeno, pa prebeljeno, pa ....pa ne morm sama nič narest. Še cunje peglat je problem...pa da vam ne bo jamrala....

Se*  sam pokomentiraš nas...prosim da nam še sporočiš kako gre tebi kaj!!! Kako je stala D obleka , kako ostalo... Aja za ime bom čist mačkeno še počakala. Vas pustila v megliuser posted image

Erin kje  si...sam napiši da ste ok!!!

pikapoka2  lepo da si z nami...Smo te fejst vesele veš. Upamo da je tudi tvoja teta kje ostala, oz. se neklje izgubila, odšla na dopust, si zlomila nogo, da ne more priti do tebe in da boš že čez par dni sporočila vselo novičko, tako kot sonček, oktavia,....... in vse tuki, čakamo na nov paketek nosečnic.
Aja pa glej da se nam spet ne izgubiš!!!

Špelči, malo večkra t nam kaj napiši, da bomo vedle kako so naši bodoči nečaki....

Vse i vas nisem posebej omenla... Najprej veliko user posted image user posted image user posted image user posted image pa veliko da bo veliko dobrih novičk.


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.5.2008 13:02:23   
Serendipity
Ejla miške - samo da vas malo pogledam ... čeprav se od včeraj pa do danes ni nič kaj napisalo - razen naše pridne nosečke beybe user posted image .
Hm..vseeno kupim prvo črko user posted image , malo nas razveseli, noooo.
D obleka je sanjska, sicer še v bucikah ampak, mislim VEM da je to to. user posted image No bi pisala in se javlja več ampak zadnje čase imam energijo na minimum, samo še na vegetiranju je ... Ko se zbudim iz spomladanske utrujenosti (upam, da je to to) pa bom malo bolj klepetava, obljubim.

Objem vsem.

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.5.2008 17:20:05   
oktavija
Čao lubice moje!

Evo tudi jaz sem si vzela nekaj minut za vas!
Vidim da vas je lepo vreme pregnalo iz domekov na svež zrak...sej je prav tako...user posted image  
Mi imamo že dva dni pravi nered v stanovanju... včeraj smo belili stanovanje, danes ves dan popravljali bojler... mislim katastrofa... že dva dni samo čistim..
Zdaj sem mojega nagnala iz stanovanja da še jaz malo v miru pospravljam....

Prišla sem vam povedat da moje tete user posted image  še ni, ampak sem danes zjutraj naredila testek (nisem zdržala do sredeuser posted image ) in je pokazal samo eno črtico oz.-... Nič hudega sej grem v nove boje, sam da se tetauser posted image pokaže...

Lep dan vam želim in lepo se imejte, se javim jutri!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.5.2008 19:45:15   
pikapoka2
Pozdravček

Sem nazaj iz prelepega vikenda v planinah.
Ni bilo sicer vročine in morja, je bilo pa kljub temu super.

oktavija, držim pesti, da je minus vzrok tega, da si test naredila prehitro.user posted image

Jaz si ga pa namreč sploh ne upam naret. Ker me je strah,
da rezultat ne bi bil takšen kot si ga želim. Imela sem prvi krog klomifena,
pojedla predpisane tablete, pridno user posted image , zdaj pa čakam, user posted image  še vedno ni??

sonček user posted image pestke zate!!


(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.5.2008 20:02:25   
Erin
pikapoka, oktavija, sonček - za srečo user posted image user posted image user posted image ..da bo na testu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem malce boljše, izcedek je prenehal...jutri imam UZ pa upam da bom kaj lepega izvedela...

Naj vam povem da je največji strah pri meni obseg trebuščka malega saj je ZELO POD povprečjem:
pri 28 t bi moral biti od 211mm-269mm je pa velik le 182mm kar ustreza 22t in je v enem mesecu zrastel le za 6 mm....se bojim da se ni našemu miškolinu ustavila rast... Hvalabogu so vsaj ostale mere v mejah normale ampak ta me je pa vrgla s tira...sem včeraj pol večera prejokala ker je prišlo za menojuser posted image user posted image user posted image Me je fuuuul strah...

Špelka ti si omenila da je benika imela podoben primer...smem prosit še za kako informacijo in podatke?

Držite pesti da mali raste...

Lep pozdravček vam pošiljam...moram nazaj ležat - sem obljubila zdravnikom..ampak kaj to...samo da bo z malim vse ok...

Papaaa


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.5.2008 20:13:53   
beyba
pika poka, oktavia, sonček...Držimo pesti za vse tri da bo plusek kmalu zasijal na RR sporočilcu. Oktavija - je posledica premalo hormona nosečniškega v krvi, tako da čez par dni bo že +

Erin....user posted image   mogoče so ga pa sam narobe zmerli.... Mojemu sodelavcu so na treh uz rekli na morfologiji da mali nima želodca, pol so ga pa poslali v lj,. na še eno mnenje, je pa ginekologinja rekla'ja kaj se pa grejo sej je vse uredu'...itak onadva sta bla pa že čist fertik....  Tko da jst verjamem da je vse uredu in seveda držimo pesti da mala pikica raste tako kot mora.

Se*   sej te razumemo priprave vzamejo veliko energije, sej boš pa pol nadoknadla...

Aja če se katera spomni Naty iz borbe je bla tut kar nekaj časa z nami ...je dobla 11.5. fantka s CR in baje sta oba super.

Jutri me cel dan ne bo doma, ker pridejo montirat nov boiler, pa bomo brez vode, tako da grem domol k moji zlati mamici, bova delale za kosilo srbske čufte....mmmmmmmmmmmmmmmm...tko da se slišimo šele popoldan ali zvečer


držte se babbe

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 7:43:03   
sonček33
Erin, joj, tale tvoj post sem pa s težavo brala. Jaz stiskam pesti zate in za tvoje dete. Drži se. pa poskušaj misliti pozitivno.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 8:10:23   
oktavija
Jutro damcice moje!

Najprej ena kavicauser posted image in en čajčekuser posted image za vse!

Najprej hvala za spodbudo, sej pravijo dokler se user posted image ne pokaže še ni nič izgubljeno....user posted image , v glavnem še je ni in danes mi je zelo slabo, sam lahko je  tudi od utrujenosti in nenaspanosti...

Erin upam da bo tvoj malček hitro zratel in da bo zelo zdrav! Niš ne jokaj saj bo še vse dobro!user posted image Me smo vedno s teboj!
Sonček bravo za dva piškotka, zdaj jih pa pridno pazi!user posted image user posted image user posted image  Kdaj imaš testek?
Pikapoka user posted image upam da ti uspe v prvem krogu(meni jeuser posted image )!user posted image user posted image

Se* očitno imamo vse hude s tem pomladanskim uprujanjem....
Maša upam da ti tokrat uspe, navijam zate!user posted image user posted image

Bayba je kaj novega... se je trebušček že kaj spustil.... veš tudi pri nama se je včeraj popravljal bojler...(moj dragi in svak)..

Špelka kje si in kako si?user posted image

Ledenka a sta prinesla s sabo kakega slepega potnika...user posted image  No zdaj ni več mej v Evropi pa nevem če se še reče slepi potnik...user posted image user posted image user posted image  Kako ti je bilo?

Lopona dobrodošla!user posted image user posted image user posted image

Murkica in Jazzz kje se skrivata!?

Full vas pogrešam, ker se tako malo oglašate!!!!!user posted image user posted image user posted image Rada vas imam zelo, zelo, zelo!!!!


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 8:31:51   
pikica36
jutroo babuške!

jooj.. mam kr malo slabo vest tk dolgo vas nisem ne brala ne pisalauser posted image
zdaj pa sem morala malo prečikirat kaj se dogaja z vami.
špelka čestitke za  NS in malo špelkicouser posted image  super da je vse okuser posted image  
erin , nikar ne skrbi, vse bo še super, velikokrat se zmotijo pri merjenju ali pa kaj ne vidijo dobro. mojpo sestrično so dvakrat prestrašili da malika nima ledevičke pa je šla pol v lj pa so jo potolažili da ima obe ledvički tako, da... malo je treba včasih z rezervo vzet.je pa res, da ko si v taki situaciji pač vzameš najslabšo možno variantouser posted image user posted image user posted image za tvojo bebiko da bo vse ok!!

sonček tudi za tvoje pikiceuser posted image user posted image user posted image ledenka zate pa upam da vama je madžarski "luft" dobro deluser posted image
oktavija tvoje tečke NE BO!! ne sme priti vsaj eno leto!!!!
kako dieta? jaz se am ta teden malo sčistit, pa dat kako kilo dol, v petek imamo eno fešto pa bi blo fajn če ne bi bila "nabulana" pa " napihnjena"user posted image user posted image
lopona dobrodošla med borkamiuser posted image user posted image in želim da ti čimprej rata.

vsem ki vas nisem omenilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdaj pa šibamuser posted image user posted image DEEEELATTT!!!user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 10:31:07   
ledenka
jutro, punce!

samo da se javim... sonček, ti lepo čuvaj svoji pikici user posted image  

Erin user posted image  ves da je vse v redu! ti je najbrž samo G napačno izmeril.

Oktavija, mogoče pa moraš res v sredo naredit test user posted image  

pikica, lepo te je videt!

beyba, jaz bi tud čufte user posted image

pikapoka, držim pesti za user posted image  (sicer pa se ti lahko po K malce prestavi ciklus, ampak pri tebi se bo za kako leto user posted image )

Se*, radovednost! user posted image  

maša, kako pri tebi? kdaj greš v postopek?

vse moje borkice user posted image  želim vam lep ponedeljek!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 10:45:28   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

Oktavija, mogoče pa moraš res v sredo naredit test user posted image   



user posted image user posted image user posted image  ja mogoče pa res ledenka, ampak nisem izdržala, sploh ko sem ga videla vsakič ko sem šla v kopalnico...user posted image user posted image user posted image user posted image  pol mi je pa včeraj zjutraj kar sam padel v roke in vpil "naredi me, naredi me"....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 11:09:02   
pikapoka2
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

pikapoka, držim pesti za user posted image  (sicer pa se ti lahko po K malce prestavi ciklus, ampak pri tebi se bo za kako leto user posted image )




ledenkica, sem pomislila tudi na to ja, ampak mi zamuja že 14 dniuser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 11:18:57   
oktavija
pikapoka a si naredila testek?

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 11:43:57   
jazzz27
evo se še jaz prfočkamuser posted image user posted image

welcome back ledenkica....samo da prideš v slo, se tele naše žabe razgovorijo!! Sem že prebrala kako je blo in da te peče in da je komunikacija mučenje....najlepše je domauser posted image user posted image user posted image !!

oktavija...jaz kar držim pesti, da boš mami...sreda je dan za delat test...moja user posted image se je že zdavnaj poslovila....še danes mam tazadno polovico K za pojest in se v tem tednu naročim pri Rešu (se še nisem)user posted image
Kako to, da si nehala z dijeto...jo je že konc?

sonček....kako si? Počivaš kaj??? Povej kako je kaj blo? (sem najbrš spregledala)

erin in špelkica....dobrodošle nazaj naše male živaliceuser posted image user posted image user posted image Me veseli, da je z vami vse v najlepšem redu.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 12:08:14   
pikapoka2
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

pikapoka a si naredila testek?


Nisem ga še, ker si ne upamuser posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.5.2008 12:10:53   
jazzz27
pikapoka, ti kar naredi, če ti že toliko zamujo, boš vsaj vedela na čem si. Ker mislim, da je psiha najhujša.

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Ali podpirate stavko JU
MC09

Podpirate stavko javni uslužbencev 18.4.?

da, delam v gospodarstvu (24%)

ne, delam v gospodarstvu (38%)

da, sem JU (28%)

ne, sem JU (10%)


Število vseh glasov: 235

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!