|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 11:39:55   
~Biba~
zgleda kot da bi molzeluser posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 11:40:23   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

ok spps kupljeno, hvalauser posted image
dober je,nimaš kajuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4627
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 11:40:50   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

zgleda kot da bi molzeluser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image moč navadeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 11:45:00   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: kleja

zgleda kot da bi molzel
moč navade
user posted image user posted image

joj nisem vedla da za motntažo oken potrebujejo več kot 1 mesec, da sploh pridejouser posted image 1 mesec morma zdaj čakat, preden začnema kajkoli delat, da bi bla soba podobna spalnici..pa kaj si ti ja nor...bo že september, bo že mrzlouser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 11:50:15   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: kleja

zgleda kot da bi molzel
moč navade
user posted image user posted image

joj nisem vedla da za motntažo oken potrebujejo več kot 1 mesec, da sploh pridejouser posted image 1 mesec morma zdaj čakat, preden začnema kajkoli delat, da bi bla soba podobna spalnici..pa kaj si ti ja nor...bo že september, bo že mrzlouser posted image
?se bosta morala fejst stiskat,da vaju ne bo zeblouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 11:52:41   
~Biba~
stiskanje ni problem, problem je, da se s te sobe kjer sva zdaj vse ven slišiuser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 11:55:13   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

stiskanje ni problem, problem je, da se s te sobe kjer sva zdaj vse ven slišiuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kaj se pa zamotiš?še bodo sosedi meli kaj od tegauser posted image user posted image user posted image user posted image  samo,da je vama fajnuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 11:59:34   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: kleja

stiskanje ni problem, problem je, da se s te sobe kjer sva zdaj vse ven slišiuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kaj se pa zamotiš?še bodo sosedi meli kaj od tegauser posted image user posted image user posted image user posted image  samo,da je vama fajnuser posted image user posted image user posted image
na  žalost sta soseda moja tašča pa tast v spodnjem štukuuser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4633
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 12:02:51   
~Biba~
živa vidim te user posted image tassi1 tebe tui user posted image
nič, gremuser posted image

< Sporočilo je popravil kleja -- 11.8.2008 12:04:10 >

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 12:04:44   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

živa vidim te user posted image nič, gremuser posted image
grem jaz tud mal pospravit in neki skuhat,preden krenem v službouser posted image user posted image user posted image user posted image


punce,lepo se imejte in lep dan vam želimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4635
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 12:10:26   
Anonimen
evo punce kaj sem našla...
http://www.septum.si/static/uploaded/files/publication/3d%20letak%20brez.pdf

Mam dobro službo ker moram po netu surfat user posted image user posted image user posted image

Kje ste vse???? Sicer tudi sama nimam glih preveč časa danes, ker sem prvi dan v službi... user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 12:18:42   
aqua77
Kolk lepo živa..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 12:32:58   
murkica
Jst sem tut tuki večino časa, samo danes res nimam prostostiuser posted image user posted image user posted image user posted image  Moram delat...


Se pa javim definitvno popoldan...
Dajte kaj čvekat, da bom mela jaz kaj za brat.... Vse se javite na raport. Hitro. Drugače začnemo pošiljati ZS-je. user posted image

Živa pogledam ko pridem domov... Tuki mi neki nagaja... Komaj čakam, da vidim kaj jeuser posted image

< Sporočilo je popravil murkica -- 11.8.2008 12:33:36 >


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4638
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 12:40:18   
Serendipity
Je bi se tuj ''preoblekla'' user posted image
Grem iskat nekaj novega in svežega ... Ali pa le novega ... user posted image

kleja - leeeeeep je. cortkan!

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4639
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 12:50:46   
~Biba~
tak jaz man že pauzo..sem user posted image user posted image kot da je to ne vem kak težkouser posted image to je blo mal bolj vroče user posted image
zdaj pa grem še stvari sortirat, nekaj na podstrešje odnest, nekaj pa v kontajnere...uff bo luštno...

Se* tenkju..poglej če ti kaj tukaj pristaja al pa tu samo pri tej drugi se moraš prijavit.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4640
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 12:52:37   
oktavija
Še nakaj o dijetah...user posted image user posted image user posted image

1. Jajačna dijeta: http://www.smsdieta.si/dieta/hitra-dieta-z-jajci/

2. Nekaj več o Montiju: http://public.box.net/marijaanalu43849

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4641
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 12:53:23   
~Biba~
špelkauser posted image helouuuu

hjoj kak sem jaz lačnauser posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4642
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 12:54:09   
~Biba~
o oktavijauser posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4643
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 12:55:56   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

o oktavijauser posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4644
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 13:03:44   
~Biba~
oktauser posted image kaj ni to mal preveč jajc..oz. preveč holesterola, ki ga jajca vsebujejo?

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4645
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 13:07:43   
spelka12
ajsika in oktavija - samo še na polcaje klikamuser posted image . Pa predstavljam si jih. Take fejst, zgornji del je že zdavnej dol padu, spodej pa sam še ene krpiceuser posted image . Uf ljubim tako varnost.
spps prstana sta pa zelo lepa. Obleka pa tud. A to je iz Quelle? Kdaj bo pol dekliščina?user posted image  aja za sodelovko pa pridno glasujem.
pikapoka user posted image user posted image user posted image  mislim na tebe in tvojo pikico
beyba in ela user posted image user posted image user posted image user posted image  kolk sta me prestrašile. user posted image user posted image  samo da je vse ok in sta prestali tole.
kleja user posted image user posted image user posted image  za tvojega zajca. Zgleda tak nagajivc, ga moreš z mojmu piščančkam spoznat. Zgleda sramežljiv ampak.....user posted image

Novice o erin: v soboto je niso spustili domov, ker je imela revca ful slabo kri. Upam, da je prišla danes. Jo bom poklicala pa vam sporočim.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4646
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 13:12:14   
~Biba~
oh boga erin...bo treba kakega vampira z robo do nje poslatuser posted image držim pesti da bosta s tilnom čim prej doma

špelka, men pa ta moj zajec zgleda precej depresiven...se mal bojim za tvojega piščetauser posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4647
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 13:15:41   
Anonimen
Jst sem se tudi preoblekla... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa sem ravno danes razmišljala kako je naša Erin in če je že doma user posted image user posted image No ampak sej ni panike... Je mela pa še malo počitka pred domačimi čez vikend user posted image user posted image

Si predstavljate kako bi jo zasuli z obiski če bi čez vikend že domov prišla.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
  Neposredna povezava do sporočila: 4648
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 13:22:53   
jazzz27
Dan!!!

Ouuuu, kako ste pridne!! Imama sedaj sigurno deset strani za nazaj prebrat....user posted image

grem brat....če pa ne uspem, pa držite pesti jutri zame....gremo Rešu....mogoč pa dobimo postopek!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4649
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 13:25:06   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12
spps prstana sta pa zelo lepa. Obleka pa tud. A to je iz Quelle? Kdaj bo pol dekliščina?user posted image  aja za sodelovko pa pridno glasujem.
hvala,ja obleka je kar iz quelleuser posted image user posted image user posted image  dekliščine verjetn ne bom delala,bom pa peljala punce na kak drinkuser posted image user posted image user posted image user posted image


pozdravi erin,če se bos slišala z njouser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?