|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 19:03:24   
Serendipity
user posted image user posted image user posted image user posted image  
Uživaj ob gledanju Dnevnika, jaz turim na biciklinizlet! user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4601
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 19:57:16   
aqua77
evo aqua že nazaj..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4602
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 7:20:54   
Serendipity
Jutro ena jutranja user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4603
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 7:31:01   
sonček33
Dobro jutro!
Se* hvala za kavico.
Vsem želim en lep začetek tedna.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4604
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 7:40:18   
murkica
No pa da se še jaz malo javim... Tale vikend res prehitro mine. Se mi zdi, da je bil komaj petek, zdaj pa je že ponedeljek in jaz moram biti v službi. Bi se človek kar zjokal. Midva z dragim sva pa včeraj precej pozno gledala ene nadaljevanke in sem zdele totalno sesuta. Ko mi je zjutraj ura zvonila, sem jo najprej za 10 minut preslišala, potem pa sem šele dojela, da zvoni meni in ne mojemu dragemu. user posted image  No ampak bomo preživeli.

Jaz sem imela pa včeraj čistilno akcijo. Tok se je nabral enih zadev v hiši, pa na splošno je bla za spucat, tako da sem včerajšnje popoldne preživela ob pospravljanju. Smo pa v soboto malo popili s prijatelji pri nama, no jaz sem samo enega pirčka, (mislim, da mi je Ledenka rekla, da je dober, če delaš na user posted image )... Tako, da smo se imeli prav fino. Včeraj pa sva se zjutraj(beri ob nekje 11huser posted image ) dobila s prijatelji in smo šli v mest s skolesi in tam na eno kafetko. Prav fino je bilo po dolgem času piti kavico v mestu. Namreč drugače se vsak dan dobimo v sosedenjem lokal in je bila prav čudovita sprememba.


Vidim, da ste kljub vikendu nekaj napisale in je bilo pav fino, ker sem lahko v miru pojedla zraven zajtrk. No jaz sporočam, da sem izgubila 1,5 kg, samo s tem, da sem prenehala s prehranjevanjem po 6-uri. No če sem res ful lačna pojem eno banano ali pa eno šalčko sladoleda. user posted image


Draga Beyba, upam, da se je s tvojo Elo vse v redu in da se kaj takšnega nikoli več ne ponovi. user posted image user posted image

Viidm, da ima naša Erin tako polne roke s cartanjem Tilna, da se ni nič javila. Erin mislimo nate in ko boš imela kaj časa se javi in sporoči kako se počutiš kot mamica. user posted image user posted image user posted image


Se*- hvala za kavico.

Sonček- Upam, da si se včeraj fino odpočila.

Luna- NO toliko o tem, da si se podoljšalauser posted image ... Hitro se javi, da te res ne bo dala katera čez koleno. user posted image user posted image

Živa- Kako si kaj danes? Nič se ne javljaš več tako pogosto kot si se.

Pikapoka- Ti samo počivaj in bo sigurno vse v redu s tvojim user posted image ... Ti pa pošiljam user posted image  za srečo...

Aqua- Zakaj pa ne greš danes v ZD na krvni test? Pri nas za bežigradom je mislim, da tako, da če prideš zjutraj ti ga naredijo, samo nekaj moraš plačat. Ti pa bi lahko  naredila isto, da potešiš našo radovednostuser posted image user posted image user posted image  Vsekakor ti želim, če boš čakala da 14.8., da ti G sporoči veselo novico.

kleja- ja pri nas je vedno zatišje ob vikendih. Jst sem se že navadila, da ponavadi nobene ni in si potem tisto branje, ki je, pustim za v ponedeljek zjutraj za službo.

Ledenka- Sem mislila, da si se res ustrašila zgodbe o Ledenki, pa si se vseeno javila. user posted image user posted image user posted image  Sam kok sem se pa nasmejala zraven. user posted image user posted image user posted image

Oktavija- Kako napreduje dieta?

No sigurno sem katero pozabila in žal mi je, ampak vsem pošiljam pozdravčke in vsem želim najlepši možen dan.

< Sporočilo je popravil murkica -- 11.8.2008 7:46:31 >


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4605
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 7:48:37   
sonček33
Murkica si bila pa pridna včeraj. kar se tiče piva - z lahkoto si ga privoščiš.

Agua  - poročaj, kako si se odločila


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4606
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 8:06:13   
Anonimen
Dobro jutro pupe moje...

Ja murkica prov imaš... bolj malo se javljam zadnje čase... Ampak zgolj samo zato, ker sem bila prejšnji teden doma in nisem imela toliko časa user posted image Sej veste kako je ko doma človek delo vidi user posted image user posted image user posted image

No ampak zdej sem spet v sluzbi in na polno tudi z vami tko da me ne bo treba več pogrešat user posted image user posted image

Drugače pa se moja M poslavlja... Počasi se pripravljava z možekom na novo akcijo. Sva se pa ravno danes zmenila, da bova ta mesec poskusila z novo tehniko. Sva se zmenila da se bova poskušala držat tistega... na dva dni... da bova vidla kako in kaj se dogaja... Tko nekako ne morva zgrešit O in mogoče se pa le kaj prime user posted image user posted image user posted image

Kako pa pupe kej?? Javljajte se še naprej.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo še za dobro jutro ena veliiiika kavica

user posted image

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 4607
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 8:51:57   
oktavija
JUTRO!!!!

Evo jaz se javljam na mini raport...
Danes sem začela tudi uradno z dijeto - ternutno sem na jajčni dejeti.. čeprav sem zjutraj tehtala med le to in zelenim slapom...

Jaz se pač sama ne morem držat nazaj... zato so dijete zame zakon... zredila sem se za 0,9 kg kar bo šlo že danes dol...user posted image user posted image user posted image user posted image

Beyba - upam da je ELA bolje user posted image user posted image

Aqua - je že kaj novega...?

Sonček33 - stran s črnimi misli, razmišljaj pozitivno in vse bo uredu s tvojo pikico...

Vse ostale pa na raport prosim!!!!

Lep dan vam želim!!!!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4608
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 9:03:05   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

Sonček33 - stran s črnimi misli, razmišljaj pozitivno in vse bo uredu s tvojo pikico...



kake črne misli? Sončece? user posted image

oktavija - you go girl! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4609
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 9:04:31   
aqua77
Jutro....

Kako ste babe žabe? user posted image

Jaz sem za en user posted image user posted image . Prehladila sem se in to kar močno, kiham, kašlam, iz nosa mi skoz teče pa še slabo mi je skoz. Včeraj sem spet user posted image  samo mislim da je to vse skupaj viroza.... Testa nisem delala, ker jih ni več na zalogi doma.user posted image  Sem vse že pokurla....user posted image  Verjetno pa bom šla prej domov iz službe, ker sem čisto gotova......

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4610
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 9:22:58   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

Jutro....

Kako ste babe žabe? user posted image

Jaz sem za en user posted image user posted image . Prehladila sem se in to kar močno, kiham, kašlam, iz nosa mi skoz teče pa še slabo mi je skoz. Včeraj sem spet user posted image  samo mislim da je to vse skupaj viroza.... Testa nisem delala, ker jih ni več na zalogi doma.user posted image  Sem vse že pokurla....user posted image  Verjetno pa bom šla prej domov iz službe, ker sem čisto gotova......


Joj, ti si pa res božčka ... Hm ... ampak ta slabost je pa res sumljiva ... user posted image  

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4611
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 9:27:13   
spps
dobro jutrouser posted image user posted image user posted image hvala za kavicouser posted image
kako ste preživele vikend?jaz sem včeraj pol dneva prespalauser posted image user posted image user posted image user posted image danes mi pa do ničesar ni,ker bo danes prvi dan po dopustuuser posted image ,men se pa ne da............
aqua,kaj si te delala,da si prehladila?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4612
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 10:07:12   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: spps

dobro jutrouser posted image user posted image user posted image hvala za kavicouser posted image
kako ste preživele vikend?jaz sem včeraj pol dneva prespalauser posted image user posted image user posted image user posted image danes mi pa do ničesar ni,ker bo danes prvi dan po dopustuuser posted image ,men se pa ne da............
aqua,kaj si te delala,da si prehladila?



z nago ritko sem po svetu hodila....... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4613
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 10:25:51   
murkica
aquica- Sej veš kaj pravijo, na začetku nosečnosti marsikatera zboli. Baje je to normalen odziv telesa na nosečnost. Samo pri enih je bolj vidno kot pri drugih.

Pusti se presenetiti. user posted image

Drgač pa nidobro z nago ritko po svetu hodt, sploh če kej piha zunaj..

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4614
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 10:28:43   
Serendipity
Gnjes nam pa čvekapekanje nejde preveč user posted image user posted image
sončece - kako ti delaš polnjene bučke? jaz sem našla nekaj cool receptov .. le odločiti se še moram .. user posted image

ta je nice: http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=5247
ta je podoben: http://www.radiocapris.si/index.php?S=1&Article=4530
ta je z rižem: http://www.rtvslo.si/zabava/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=5&c_id=9682
z ajdovo kašo: http://www.tuscc.si/index.php?t=recepti&id=39

Pa še pa še ... zdaj se pa naj odločim user posted image user posted image user posted image  Mislim, da bomo cel teden bučke jedli user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4615
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 10:37:08   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

Gnjes nam pa čvekapekanje nejde preveč user posted image user posted image
sončece - kako ti delaš polnjene bučke? jaz sem našla nekaj cool receptov .. le odločiti se še moram .. user posted image

ta je nice: http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=5247
ta je podoben: http://www.radiocapris.si/index.php?S=1&Article=4530
ta je z rižem: http://www.rtvslo.si/zabava/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=5&c_id=9682
z ajdovo kašo: http://www.tuscc.si/index.php?t=recepti&id=39

Pa še pa še ... zdaj se pa naj odločim user posted image user posted image user posted image  Mislim, da bomo cel teden bučke jedli user posted image



pa dober tek Se*.............. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4616
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 10:48:45   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

IZVIRNO SPOROČILO: spps

dobro jutrouser posted image user posted image user posted image hvala za kavicouser posted image
kako ste preživele vikend?jaz sem včeraj pol dneva prespalauser posted image user posted image user posted image user posted image danes mi pa do ničesar ni,ker bo danes prvi dan po dopustuuser posted image ,men se pa ne da............
aqua,kaj si te delala,da si prehladila?



z nago ritko sem po svetu hodila....... user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4617
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 10:54:38   
Fargesia
joj, men se že mal meša od teh bučk...pa skos bi jih jedla!!!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4618
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 11:02:20   
Anonimen
pupe moje ne o hraniiiiiii  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

prosim........ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kje ste čveke zdej?? Pa tok ste me hotle met... Zdej sem tukaj pa vas ni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 4619
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 11:03:33   
aqua77
aqui je vedno tuki........ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4620
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 11:11:35   
Anonimen
ja sej ja... midve sva edine pridne pupe... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
  Neposredna povezava do sporočila: 4621
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 11:26:13   
~Biba~
helouuuuuser posted image ne mi danes o hrani, ker danes žvečim samo sadje..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4622
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 11:28:37   
~Biba~
totega zajca bi jaz mela v avatarju....kaj pravte?user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4623
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 11:29:54   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

totega zajca bi jaz mela v avatarju....kaj pravte?user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4624
   RE: Nova borba se pripravlja II.
11.8.2008 11:36:55   
~Biba~
ok spps kupljeno, hvalauser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?