|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 14:29:43   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se mi je kar zdelo, da me boste zasačileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne nisem še lulala....sploh nimam še testa doma. user posted image

Jutri še na morje....v ponedeljek bo pa dan resnice!user posted image

Mi je fajn, ker trenutno res živim v prepričanju in upanju, da smo prejšnji mesec naštimal engauser posted image !user posted image


Ajsika..kje si na dopustu?





Jazzzi, navijam za plusek!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sej nam je že vsem potiho rezultat znan!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3276
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 15:12:30   
aqua77
Vidim, da smo bolj tihe danes.... user posted image

Jaz grem počasi domov iz službe k sinkotu, pol pa čofat.... user posted image

Lepo se imejte pa si tipkamo v nedeljo, ker me jutri ne bo imavo piknik doma za sinkotov in moj user posted image .....  user posted image




Ljubčka vsem, pa čim več  ++++++!!!!










Ja jazzzi, tebe mislim s tem.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3277
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 15:23:42   
murkica
sonček jaz bi geslouser posted image user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3278
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 15:50:30   
sonček33
beyba - jaz imam pa eno prošnjo. Midva imava tudi en tak košek, kot ga imaš ti za tvojo ljubo Elo. A še ni tako vruhnskega izgleda kot je vaš.  Bi mi lahko poslala fotko na zs, da si malo pogledam in potem tašči predlagam, kako naj se loti.?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3279
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 18:12:48   
ledenka
draga Aqua,

vse najboljse za tvoj RD in RD tvojega sinkota user posted image user posted image user posted image  

zelim ti, da bi se ti uresnicila tvoja zelja... in da bi bila do naslednjega RD dvakrat mamica user posted image
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3280
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 19:24:09   
beyba
Najprej vse najboljše aqua in sinko, ter obema čimveč izpolnjenih želja...

Ledenka če se ne beremo do ponedelka lepo dopustuj..

JAzzi lulat sem rekla...ja ..dona a boš kaj ubogala al nič....

Sonček bom poslikala pa ti pošljem seveda v zameno za geslouser posted image user posted image user posted image   sej ne tut če ne daš gesla ti pošljem...Drugače pa si je moja mami pomagala s prospekti o koških, ki sva ga nafehtali' v baby centru...so različni notri...S tem da blago pa full lep lahko kupiš v kilometru v ljubljani pod emporiumam...

Erin...sej tebi bo kar ven padlo pa bo ...držim pesti za čimlažji porod...

Špelko mal pogrešamo na forumu brat...
špelka  a  ava te z Elo preveč zmatrali?

Ostalim objemček in se beremo grem pikico kopat....

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3281
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 19:29:59   
ledenka
sem dala slikce od necakinje v album, recte mi za geslo user posted image  

beyba, tvoja Ela je pa res pridna user posted image  se na racunalnik imas cas pogledat user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 3282
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 22:22:12   
Fargesia
jst sem tud dala slikce v album...geslo na ZS...user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3283
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 22:29:15   
Erin
Jest bi tut geslo sonček!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Špeeeeeeeeeeeelka...vidim te!user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3284
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 22:32:48   
Erin
aqua - happy birthday to yoooooooooooooooouu.....user posted image user posted image user posted image

Punce men je že tko doooooolgčas.... jaz bi šla že kar rodit...se valam kot en kit ...stoli pod menoj pokajo, ljudje delajo prevelike loke okoli mene...definitivno sem na koncuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3285
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 22:35:24   
murkica
Mašika še tvoje geslo!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3286
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 22:50:57   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

Špelka, kolk te je dobro videti tako dobre volje!!! user posted image user posted image user posted image

S kerga konca gorenske pa si če ni skrivnost?

Na gorenjskem ni skrivnostiuser posted image  - okolica Kranja oz. za tiste bolj na šopping vezane čist blizu qulandije (a ne beybauser posted image ).
pikica res sreča, da ti ni bilo treba na abrazijo. Vsaj nekaj dobrega pri tej grozljivki. Tegale tvojga dragija bom pa čez kolen vrgla in našeškala. Kaj se to pravi obupat?user posted image  Mal mu odpri našo temo da bo videl, kako se je treba borit. Je pa lepo prebrat, da imaš ti toliko volje. Nč bat, uspelo nam bo. Vem.
jazzzika user posted image user posted image user posted image  kako to misliš, da ne upaš delat testa? A ti je treba pomagat pri lulanju al kaj? Čakam na dobre novičke, nikar me ne pusti da čakam.
murkica vidim te. Ku, ku.
erin luba duša - samo še 7 dni - smajlikisigrizenohte. Vsak dan mislim na tebe. Jest tud tebe viiiiidmuser posted image user posted image user posted image .
trinity ti si pa res uživala na dopustu. Sprejmi slabosti in uživaj v njih, še pogrešala jih boš, al pa tud neuser posted image .
sonček, ajsika, fargi jest bi prosim geslo od vseh.

Jest imam eno slikco mojega trebuščka ko je bil še velik. Ker sem se slikala samo za vas bom slikco vseeno dala v album pod geslo, pa jo bom umaknila, ko si jo vse pogledate. Važi? Samo da slikco dobim, ni bil moj fotoaparat.
Včeraj sem se dobila z beybo. Obe sta prava sončka. Tako Ela kot beyba. Imela sem privilegij vozit Elo, ji podret kupček in jo crklat. Beyba hvala ti za to, res mi veliko pomeni, da sem v družbi otrok. Pa hvala za tvojo družbo in za vse tvoje nasvete, pa za kavico tud hvala. Vrnem ko bo spet čas.
V ponedeljek že začnem delat, pa mi je kr malo nelagodno. Ne zarad dela ampak zaradi strank. Se bom mal blond nardila pa bom preslišala opazke.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3287
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 22:56:38   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

erin luba duša - samo še 7 dni - smajlikisigrizenohte. Vsak dan mislim na tebe. Jest tud tebe viiiiidmuser posted image user posted image user posted image .



A dej dej.... ti name? Ma ne moreš ker jest nate...user posted image   Jest bi te tut rada kmal spet vidlaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image Kdaj boš v našem koncu kaj? Jaz ne bom šla v vašega sedaj še kakšen mesec zagotovouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3288
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 22:58:47   
spelka12
Sem rajš poslala tole kračo, da me nebi slučajno ven vrgl ker pol bi bla user posted image user posted image user posted image user posted image .
erin jest mam en dober ojačan stol. user posted image Ti kr prid, bova mal kartale, pa človek ne jezi se se bova šle.
aqua vse najboljše za teeeeeeeeeeeeee.......pa tako dalje do konca pesmi. Pa še na mnogo let.

Moj je šel ven, spet petkov večer. Pri nas se odvija kranjska noč. Ful bi šla ampak vem, kaj me čaka. Gužva, mulci ležijo pijani po cestah, po tleh polno črepinj pa plastičnih kozarcev.... Tolk sem še mlada ampak za take stvari mi pa ni več. Rajš bi en koktejl v enem lokalčku, po možnosti ob plaži pa latino muzka bi igrala zraven, ja, ja, sem se že zbudila iz sanjuser posted image . Aja pa en tak prijeten (beri postaven) mladenič bi mi stregeluser posted image .
Zdej sem končno brez antibiotikov in vse vemo kaj to pomeni a ne? Končno bom šla lahko spet na vinčka pa na tequilouser posted image user posted image . Se sliši kot bi bla največji kronik ampak celo nosečnost sem sanjala tequilo tko da.... uživajmo dokler lahko.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3289
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 23:00:52   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Kdaj boš v našem koncu kaj? Jaz ne bom šla v vašega sedaj še kakšen mesec zagotovouser posted image user posted image user posted image


Zaenkrat sem vse vikende oddana. Pridem pa sigurno 28.8. Mam pregled na Jesenicah. Takrat prilaufam pa če boš naga al pa v pižami. Vela? Da te končno vidim brez trebuha pa tvojga malega fantiča. Komaj čakam.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3290
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 23:01:30   
Fargesia
joj, špelka...grška plaža, pa en koktail...sex o the beach je meni zakon...uf, sej v Lj tud koktaile strežejo...greva?

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3291
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 23:07:50   
Erin
Kartale, človek ne jezi se? Ne boš rekla da nama je zmanjkal tem za pogovor?user posted image

Evo pri vas Kranjska noč, pri nas Blejska noč...pa bi tkooooooooooo šla...pa hodim kot ena stara mama s pol kile dreka v hlačah...user posted image user posted image user posted image Ne morem, pa gužve se bojim...pa če me kaj prime...bom rabila eno uro da do Jes pridem... drugo leto bo babi mal pomerkala pa gremo uživat...do takrat bom pa doma pa občasno si bom Panaše privoščila...mi že sedaj tako paše, si ga vsake toliko privoščim...njamsiiiiiiuser posted image


Sem pa sama tudi kar odjadrala z mislimi na kako obalo pa muzika, topel vetrc, valovi...hud kelnaruser posted image
user posted image

NJAMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3292
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 23:10:25   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Kdaj boš v našem koncu kaj? Jaz ne bom šla v vašega sedaj še kakšen mesec zagotovouser posted image user posted image user posted image


Zaenkrat sem vse vikende oddana. Pridem pa sigurno 28.8. Mam pregled na Jesenicah. Takrat prilaufam pa če boš naga al pa v pižami. Vela? Da te končno vidim brez trebuha pa tvojga malega fantiča. Komaj čakam.



Sej si me vidla kaka sem brez..v šoli 7 let nazaj user posted image

Vela ti kar ulet, si VEDNO dobrodošlauser posted image 28 je samo zate rezerviran...bom malega smrkca  svečano napravila...take fejst punce se ne spozna vsak danuser posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3293
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 23:10:48   
spelka12
fargi joj, priznam, zjokala sem se. Kolk sta luštna pikca, no tud tetka ne zaostajauser posted image . Res prava srčka. Pa dvojčka imaš za nečaka. Nisem vedela.
Odgovor na vprašanje o koktejlih imaš na z.s.-ju. Kdaj pridem? Jest mam pa unega z limeto rada. Ne vem kak se mu že reče. Drugače sem pa najboljše koktejle do sedaj pila na Braču na Bolu ob promenadi. So bli sami taki z banano pa ananasom pa ......sline se mi cediiijo. Slinček rabimuser posted image .

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3294
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 23:13:36   
Fargesia
o...špelka...nisem te hotla v jok spravit, draga moja...user posted image



koktail pade v kratkem!!!!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3295
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 23:17:09   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Kartale, človek ne jezi se? Ne boš rekla da nama je zmanjkal tem za pogovor?user posted image


A namauser posted image ? Tem zmanjkaluser posted image ? Midve da se nebi pogovarjaleuser posted image ? NEMOGOČE!user posted image  Sej se bova zraven pogovarjale obljubim. Men se včasih ful igrajo take igrce, pa tarok, monopoli, enka....ampak moj dedec pravi, da je to preotročje in se neče nikol it. Pa sem ob ves veseljeuser posted image . Tko da ko bo šel spet v nemčijo bomo naredile turnir otroških igrc, udeležba nujna.
Pa tud tvoj mali je lahko nag al pa v pižami ne bom nč huda. Ga ni treba v fensi špensi cunce napravlat za mene. Itak jih pobruhajo pol boš mela pa ti delo. Najbolj da mu oblečeš plenico pa metuljča. Bo ko tisti mišičnjaki s koledarja zgoraj brez sam z metuljčkom.user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3296
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 23:19:07   
spelka12
fargi sej to je bil tak jok, ker sta tolk lepa. To ni bil žalosten jok. Jest sem se že prej zjokala ob dojenčkih. Kaj čmo, sem mehkužna borka. Res sta fletna, jih bom kr mal hodila gledat.

Vidim, da ste me vse zapustileuser posted image . Nč grem še mal pred tv pol pa v hrčkovo deželo.
Bodte pridne pa vesele še naprej. Jutr me nič ne bo, mam obveznosti v nedeljo me pa moj pelje na morje na kavouser posted image . v ponedeljek se pa javim že iz šihta.

< Sporočilo je popravil spelka12 -- 25.7.2008 23:24:47 >

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3297
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 23:28:15   
Erin
Turnir- vela... za kaj bomo pa igrale? user posted image

Mali pa možno da te pričaka samo v plenički, če bo takrat še toplo, zakaj pa ne..da se revež ne bo skuhal...samo metuljčka bo težko najdt..lažje je dobit pri nas v stanovanju sodček z rumomuser posted image

Počas bo treba spat user posted image user posted image user posted image
Aja pa da se malce "pohvalim"..user posted image smo dans po dooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolgih 5 mesecih in pol spet user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Aplavz prosim...HVALAuser posted image
Zanimivo....kako je hitro konc če abstinirašuser posted image user posted image user posted image Ja, že delamo na tem da čimprej spoznamo malega...hmmm...kako mu bo ime????user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3298
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 23:33:07   
Erin
Lahko noč pa sladke sanje vam vsem želim!

Pa še eno malenkost pripopam za pomočuser posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3299
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 23:34:54   
spelka12
Pri takile novici si pa res zasužiš aplavz oziroma najmanj klanjanje po kolenih user posted image user posted image  
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  *100000000
Hm punce sej res. Kaj če bi erin pomagale pri imenu? Meni osebno je bil na strani benikinih RR-jevk najboljši uncenuser posted image user posted image . Sem se valala po tleh od smeha.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




časi
kozo

Kateri je boljši čas zimski ali poletni

zimski (38%)

poletni (62%)


Število vseh glasov: 143

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!