|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
24.7.2008 15:03:25   
aqua77
pupe moje jaz odhajam domov iz službe in vam pošiljam sončen morski pozdravček......

si pišemo jutri,

pa, pa user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3251
   RE: Nova borba se pripravlja II.
24.7.2008 15:07:33   
Fargesia
jazzika, ja ti ga pa biksaš...sem brala tele poste je še mene pritisnl lulat...dej pejd že na wc pa palčko spod podstavi!!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3252
   RE: Nova borba se pripravlja II.
24.7.2008 15:18:12   
sonček33
Fergi pomoje ne bomo nič dosegleuser posted image Pa tko čakamo dobrih novic.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3253
   RE: Nova borba se pripravlja II.
24.7.2008 15:20:16   
sonček33
a nam je naša erin že pokazala voziček?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3254
   RE: Nova borba se pripravlja II.
24.7.2008 17:52:44   
trinity22
ojla babuške, lep pozdrav iz ZDA, Vegas je za nama, jackpota ni bilouser posted image denarja je še malo ostalo tako, da se vračamo proti cilju naslednja večja postaja je san Francisko  za dva dni potem pa pot domov ...

Po eni strani že komi čakam, ker je naš user posted image očitno orientiran na evropski čas in so se moje jutranje slabosti tukaj prestavile na popoldan ravno ko je treba kosilat in pol vse smrdi in slabo, slabo jooj ... pa saj bo .. ko vem zakaj mi je slabo se kar boljše počutim...

spelkica tudi jaz te pogresam in sem vesela zate, da že imaš nove plane in da si dobre voljeuser posted image user posted image user posted image

soncek33 slikice ... pa kako se kaj ti počutiš? Slabosti so že mimo?
jazzie stavim, da si nosečka, hitro lulaj in poročajuser posted image user posted image user posted image user posted image

murkica tebi že tudi zamuja? držim pesti da bo +

ledenka in LuNa uživajta na dopustu in pridelajta kakšnegauser posted image

pikica36 žal mi jeuser posted image user posted image sem pa vesela da si polna nove volje in da boš vztrajala in tako kot praviš ni vrag da enkrat ratauser posted image user posted image

Erin naša visoka nosečnica že kakšni znakci, te že zvijauser posted image


Ok upam da nisem katere pozabila izpustila - če sem ni bilo namerno ... mislim na vse in vas pogrešam

bodite pridne ....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3255
   RE: Nova borba se pripravlja II.
24.7.2008 17:55:55   
ledenka
trinity user posted image  uzivaj se teh par dni!!!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3256
   RE: Nova borba se pripravlja II.
24.7.2008 18:25:06   
beyba
Oila na hitroso(spetuser posted image user posted image user posted image )

Uglavnem dans je bil full lep dan...pa nič nas ni zeblo. Ela je pridna trenutno žveči dudo tamle na kavfu, pes(igrača) ji pa z ritjo drži, da ji iz ust ne pade....

Da na hitro komenitiram jazzziii  LULAT NA PALČKO!!!!!!!!!!!!!  Mi rabimo dobre novice...

Špelka, sploh nisem vedla da ježe tolk ura...matr je hitro minil...Kapo dol za tvojo pozitivnostuser posted image user posted image user posted image

Ledenka...lepo da v vsej tej zgubi (dopustih) je vsaj ena zvezda stalnica tuki gor, ki nas skupi drži, čeprav je mnogo pogrešanih( se*, oktavia, pikapoka,aqua,.....)A ne punce me jo mamo tolk radeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Sonček če v petek ne bo slikic ti bomo tebi najbližjo poslale da ona nalouda na računalnik pa nam pošlje...Račun-ko se rodi malo sončece ji boš mogla dat formulo za peljat 5 krogov....



Fergesia lepo te je vidt v novi nasmejani podobi!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

aqua morje še vedno prijetno toplo kljub bohladitvi..

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3257
   RE: Nova borba se pripravlja II.
24.7.2008 18:27:43   
ledenka
beyba user posted image user posted image user posted image  hvala hvala hvala. no, od ponedeljka naprej boste imele mir pred mano, ene 8 dni, na racunalnik ne bom niti pomislila user posted image  vas bom pa res en mal pogresala - ampak sam malo user posted image  mas pa pridno pupiko user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 3258
   RE: Nova borba se pripravlja II.
24.7.2008 18:30:49   
beyba
Nisem še hotla zaključit...

Aqua...kljub ohladitvi je morje še vedno toplo? Jst sem tolk hvaležna za tvoje slikice, ki mi vsako jutro pričarajo mal počitnikovanja...



Murkica pozdravi se...

Erin pejt že rodit...vse ste tetke iz RR-a sam jst še nisem tetka z rr-a pa komaj čakam da postanem tako da bom še jst v vašem klubu, pa da ne bom v svojem osamljena mi boš delala družbo a ne...



Klea-kako kaj dopust kaže...

Polaris tvoj post je pa kot bi bral telegram....user posted image user posted image user posted image   pa tvoje polčutje...

Ostalim lep pozdrvaček zdej grem pa hitro kruh pečt....

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 3259
   RE: Nova borba se pripravlja II.
24.7.2008 18:34:07   
beyba
Ja tako smo delal lepo, pridno, zadovoljno...No včasih se vidi da smo pri tem da je zadovolna da smo v tem poglavju mal hitel...tko da mamo kdaj cirkuse z jokom zaradi zvijanja in krčev, sam je vseeno največji sonček na svetu..prava mala lizika-bi ji mogla dat lizika ime, ko je skoz bolj scrklanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 3260
   RE: Nova borba se pripravlja II.
24.7.2008 20:01:01   
Erin
Hoj hoojuser posted image

beyba -saj bi šla rodit pa je malemu v all inclusive tako všeč da nikamor nočeuser posted image Me bo že zvil, kmalu, brez skrbi, tudi ti boš tetka z RR-jauser posted image user posted image user posted image Me pa res zanima kateri dan mu je usoda namenilauser posted image
Ela pa praviš da je prava mala lizika..jooooooj kak cort... ko bo mali malce večji jo moram nujno v KR pridt da se srečamo...pa še Špelčika zlata...kje pa jeuser posted image ŠPELAAAAAAAAAAAAAAA!!!user posted image user posted image user posted image

sonček - nisem še slikala vozička, lahko  pa pripopam slikco z neta...samo da jo najdem...user posted image
Evo takega imamo..košare pa nisem nič kupovala ker bo poleti rojen, za pozimi bom pa kupila eno toplo vrečo z ovčkouser posted image

triniti - lep pozdrav v Ameriko user posted image user posted image user posted image Super da uživaš, mala pikica bo pa tudi lahko rekla da je še pred rojstvom skoraj obkrožila svet. Me veseli da se super počutiš in uživaš... user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 3261
   RE: Nova borba se pripravlja II.
24.7.2008 21:43:23   
beyba
Evo kot sem obljubila moja porodna zgodba...


Uglavnem zjutraj bla na amnii in so me zadržal notri, so rekli da bi dal vaginalne tabletke, za mehčanje materničnega vratu da se bo potem vrjetno začel kaj samo od sebe dogajat, če pa ne bi mi pa naslednji dan sprožli porod. No po prvi vaginalni tabletki na ctg-ju še vse ravno do pakisstana, potem sem se morala it sprehajat za dobre pol ure in potem nova doza nova tabletka in spet na ctg ležat, kjer smo pa že malo vijugali kot hribčki na goriških brdih. Potrem so se spomnili da je ura že tri in da sem vrjetno kaj lačna...dobila knor župco in full zanič kompot. Me je pa že mal šraufat začel, tako kot bi hotla menstro dobit ampak nič kriznega... No potem so me ob pol štirih odpeljali na gin. oddelek in da bomo čakali kaj se bo dogajjalo...  No REkli so tudi naj se kar zmenim za obiske. tko me je moj obiskal. Me je pa fe šraufal tko da sem mogla že kakega predihat-popadek namreč....  Ko se je moj ob 17.00 odpravljal domov, se je še hecal, če naj se kar v avto usede in počaka pol ure...pa sem ga poslala domov. No v kr. porodnišnici je večerja ob 18 uri. V tej uri do večerje me je vmes pršla sestra pogledat in vprašat kako pogosti so popadki pa kolk časa trajajo. Takrat so bli že na tri minute in dolgi od pol minute pa tudi že 45 s. Potem me je za večerjo vprašala če mi jo sploh pusti(itak sem mela napisan da mam tekočo dijeto) pa sem rekla da ne morm jest...Me je dala v voziček in sva šli v porodno na kontrolo, kjer nisem bla nič bolj odprta mi je rekla da še nebi sprožil s predtrtjem in s tem se je strinjal tut dr. No potem so me odpeljali nazaj na oddelek kjer je blo sam še hujš...sem rekla da hočem met svojega zraven za moralno podporo. So me odpeljali spetna porodni oddelek, kjer so me klistiral( odprta sem bla 3 cm). po klistirju so spustil mojega k mnei, takrat je bla ura okrog osmih zvečer. Popadki so bli že na kako minuto pa dolgi tut po dve minuti...No potem sem se pa do desetih odpirala full lepo tko da mi je ob desetih ko sem bla odprta 5 sm predrli mehur s plodovnico.Ob ene enajstih al pa še mal čez sem pa začela potiskat. Sem se kar namatrala. Priznam da ko se dejansko porod enkrat začne da popadki bolijo ko svinja, misliš da ti bo rit odneslo, pa da ne boš nikoli več normalno sedel. Tko da dejansko porod boli full in včasih misliš da ti hoče skozi rit ven pogledat, ampak vse zdržiš.Sem pa na koncu točno čutla kje v porodnem kaalu je in kolk ma še do konca, ker sem prav čutla kje se mi je rinla ven. Ko je bila glavica zunaj, pa se je nekje sredi ram zataknila in popadek je popustil in takrat, se mi je začel dr, po trebuhu mettatz vso težo pa babce so začele narazen vlečt, pa ni pomagalo, zato smo mogli čakat na nov popadek( se je vleklo ko rimska cest), in ko smo čakali sem točno čutla ko sem se strgala, ker je bil pritisk prevleik, pa kje sem se strgala. No zunanja šiva sem mela na koncu sam dva full grda, full notranjih..No vse šive kis em jih dosegla, sem si prerezala po enem tednu in pobrala ven, tko da sem še isti dan lahko sedela. Sicer z veliko mero pazlivosit ampak je šlo. Hemeroidov sem mela hull tko da prvi teden sem samo ležala z nogami narazen brez gat, pa rjuho čez kolena da se nisem razkazovala. Ampak smo pregural.

Mal lastnih izkušenj. Ko rečejo predihi še 5 popadkov potem bomo pa začel porivat-LAŽEJO
Ko rečejo da še dvakrat porineš pa bo končano-LAŽEJO
Ko rečejo da v trenutku ko 'pade ven' te vse neha bolet-LAŽEJO
Ko pravijo da v trenutku pozabiš na vse bolečine ko dobiš k sebi to malo bitje-LAŽEJO ( tega ne pozabiš še kake 3 tedne ampak v istem trenutku pa veš da bi šel še skozi 1000* hujše stvari za ta mali cuker)
Šivi in hemeroidi bolijo od 1-2 tednov potem se pa umiri.

Babice sta mele pa obe full dobro intuicijo-moja mami je Mojemu poslala sms če lahko sporoči kako poteka točno v tisti minuti ko se je ELa rodila, Njegova je pa poklicala, ko so mi jo vzel za to da so jo umili, pa da so mene zašil med tem časom, par minut pozneje...Tko da timing odličen...

Takoj sem rekla nikoli več, zdej pa te možnosti že ne isklučujem več, čeprav je biil v planu samo eden-no če se pa kdaj sellimo v hišo pa...kdo ve...


Aja pa še to rodila sem sam s svojimi popadki.

Evo na hitro. čeprav je cela klobasa user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3262
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 9:37:46   
ledenka
jeeeee, porodna zgodba! user posted image user posted image user posted image  beyba, hvala! saj ni tako grozna, no, vsaj meni se ne zdi. je pac normalen porod, in itak da to boli. sploh ce pomislis, kje pride ven dete. ajoj! popolnoma brez bolecin je itak sam CR, ki ga delajo v narkozi. user posted image  ampak to je ze druga zgodba.

user posted image

pa se ena kavica za vse - taka petkova, dopustniska user posted image

mene pa danes brazilska caka user posted image  auaaaa user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 3263
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 9:38:49   
pikica36
beyba user posted image no, malo si dala erin za razmislituser posted image user posted image
erin ti kar ne verjemi Beybi da lažejo- ti kr dr. in sestram verjemi pa bo tvoj user posted image  1.2.3 zunajuser posted image saj veš, pravijo da samo malo težje gre ven kot je šel notuser posted image user posted image
trinity- lepo da si se javila preko luže. kljub slabostim se naužij dopusta in potovanja kolikor je le mogoče.pikica te samo opozarja , da je s tabo.

erin full lep voziček ste nabaviliuser posted image
ledenka ti tudi uživaj na dopustu, pa le pomisli kaj na nas

jazzika ti si pa malo nesramnauser posted image  tolk firbčnih bab vsak dan čaka lepo novičko ti pa nič- POJDI ŽE LUUUULAT NOOOOO!!!

maši,  špelka ..... vse ostale user posted image user posted image user posted image držte se

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 3264
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 10:43:05   
Erin
beyba - hvala za porod. zgodbouser posted image ..in brez skrbi, ni me prestrašila. Kot pravijo da je porod pri vsakem otroku drugačen je tudi pri ženski zato raje berem dobre in slabe porodne zgodbe da vem kaj lahko  pričakujem...pa me ni strah (no bom povedala ko bom v 2.user posted image  user posted image user posted image user posted image )

pikica - kako si kaj ti?user posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 3265
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 11:31:15   
aqua77
Ojla pupe!!

Najprej tako kot vsak dan ena slikica.....

user posted image


Zdaj pa naprej.... beyba, porodna zgodba je super!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem se kar nasmejala parkat... user posted image user posted image  Sploh komentarjem o riti.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Erin, ti pa itaq veš, da se je treba za najboljše stvari v življenju tudi malo bolj potrudit..... user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  Za pikico vse, a je tako??? user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3266
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 11:46:30   
Erin
Itak da vemuser posted image user posted image user posted image user posted image

Glede na to da sem ena velika trma in zelo potrpežljica sem že zaradi tega sposobna prenesti vse...

Popolna borkauser posted image

Mene popadki sami sploh ne skrbijo, bolj me to kako bo  s spodnim štukom med porodom (presredek in rezanje, trganje) in kontroliranjem mehurja po porodu,user posted image Ma pa saj vem da se vse unese slej ali prej...
Oooooooooo sem se spomnila da bom spet želatino mela po buhijuuser posted image ...pa končno sem dobila trd in izoblikovan trebuhuser posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3267
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 12:09:21   
ledenka
jazzzika, vidim te user posted image  a si ze lulala???

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3268
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 12:17:47   
jazzz27
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se mi je kar zdelo, da me boste zasačileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne nisem še lulala....sploh nimam še testa doma. user posted image

Jutri še na morje....v ponedeljek bo pa dan resnice!user posted image

Mi je fajn, ker trenutno res živim v prepričanju in upanju, da smo prejšnji mesec naštimal engauser posted image !user posted image


Ajsika..kje si na dopustu?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3269
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 12:23:10   
ledenka
jazzzika, a v ponedeljek? ajoj, mene pa takrat ne bo vec doma user posted image  v ponedeljek greva namrec na morje user posted image  zdaj pa sem kar doma na dopustu, prezivljam prav prijetne dneve user posted image  se par stvari uredim danes, pa bo user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3270
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 12:26:54   
jazzz27
pa saj imam tvoj mobilni, ti bom sms poslala....samo ne vem kako bom črtice narisalauser posted image user posted image user posted image user posted image

že pakiraš? kdaj odpotujeta?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3271
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 12:33:08   
ledenka
potujeva v ponedeljek zgodaj zjutraj user posted image  bo kar dolg dan user posted image  po moje bova nekje ob 6h sla, morda malo kasneje.

lahko mi posljes SMS, seveda user posted image  lahko plusek narises, to pa gre user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3272
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 12:47:44   
jazzz27
Ah saj to pa ni tako zgodajuser posted image user posted image . Mi2 sva šla ob polnoči.....na cilj sva prišla pa ob 13:30user posted image user posted image . Vsekakor vama ne želim tako dolge vožnje....marija.....v new york pridemo v 12'ih urah.....pa še presedemo enkrat vmes....na ubogo Korčulo pa 13 ur!user posted image user posted image user posted image user posted image  No commentuser posted image  Trajekti pa veliki kot skirojiuser posted image !!! Ne gremo večuser posted image


Vsekakor dobiš sms.

Kako je s tabo? Si se še kaj naročila pri rešu? Je kaj znano že za koncesijske postopke? 

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3273
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 13:08:23   
ledenka
glede koncesijskih postopkov pri Reskotu nimam pojma, ene govorice so, da bi jih naj dobil. bomo videli. nisem se nic prijavila, tako da pojma nimam. bom lepo pocakala na novosti drugih user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3274
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.7.2008 14:20:24   
sonček33
slike so v albumu, za tiste od poroke, dobite geslo na zs

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Nakup vozička
zamudnica

Kateri voziček ste oz. bi kupili za svojega novorojenčka?

Quinny (24%)

Stokke (4%)

Bugaboo (2%)

Maxi-Cosi (8%)

Chicco (6%)

Drugo (56%)


Število vseh glasov: 326

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!