|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.7.2008 20:55:22   
ledenka
spucala sem user posted image  no, bolj tako sicer, se dobro, da tasca ne vidi prevec dobro user posted image  

pa kovcek sem odprla... in zdaj nadaljujem user posted image  

punce moje, ne pozabit vsake tolk it moje mesto pogledat, da ne bo seksi kelnar, ki je tam, da vam streze, prevec osamljen user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3326
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.7.2008 20:57:06   
sonček33
A Lune še ni?
Pogrešam tudi serendipity!



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3327
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.7.2008 20:58:22   
ledenka
ja vem, sam mene vidis, ko mam samogovore user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3328
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.7.2008 21:00:02   
sonček33
ledenka, pa nič kaj preveč ne pokaj, sej veš, da je zmerej vsega preveč

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3329
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.7.2008 21:01:52   
ledenka
kopalke ze moram vzet user posted image  pa par majc, pa kiklc, pa kavbojke... in to bo vse user posted image  



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3330
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.7.2008 21:02:16   
sonček33
ja to bo čist dost:)

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3331
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.7.2008 21:02:23   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

A Lune še ni?
Pogrešam tudi serendipity!




se* in luna sta na dopustu!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3332
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.7.2008 21:03:37   
sonček33
fergi vem vem, da sta, ju pa pogrešam....
kako si ti?


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3333
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.7.2008 21:06:06   
ledenka
mam nov avatar user posted image  sam se na zalost bolj slabo vidi user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3334
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 5:16:26   
ledenka
punce, lepo se imejte!

jazzika in aqua, za vaju se posebej drzim pesti! jazzzika, ti me prosim obvesti, pa se za aquo mi napisi!

tu pa tam pojdite prosim moje mestece pogledat user posted image  pa mal me pogresaje, jaz bom tud vas user posted image

user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3335
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 7:35:28   
murkica
No pa pojdimo lepo po vrsti...

Čez ta vidkend nisem imela časa nič pisat, sem pa priletela gor toliko, da sem prebrala kaj ste načvekale.

Erin- Že kaj potiskamo? user posted image  Aja pa hura za user posted image . Dobra sta, da sta sploh toliko časa zdržala. user posted image

Špelči- Nič skrbet, da si izpadla kot kakšen alkoholik. Ti ga pojdi kar s svojim dragim fino zažurat in se imej lepo. Boš se pol z alkoholom šparala, ko bo treba, zdej pa le uživajta.

Ledenka- Uživaj na morju in spomni se kaj na nas, ko boš ležala s koktejlčkom na plaži.

Fargo- Sem pogledala slikice. Kako krasna nečakca imašuser posted image .

Trinity- Lepo da se nam takole javljaš tudi iz potovanja. Me te vse pogrešamo in komaj čakamo, da prideš nazaj in z nami deliš potovanje. No in pa seveda, da že počasi slikaš trebuščka. user posted image

Jazzz- No sem mislila, da bo že napisano kaj, kakšen je rezultat... Pa sem razočarano ugotovila, da še ni nič... SPOROČI!!!!!!!!!!!!!! Resnično držim pesti, da tudi ti zagledaš močan +.

Aqua- Tudi zate držim pesti in resnično upam, da zagedaš močan +. Aja, pa vse najboljšeuser posted image

Beyba- Ti pa tako ali tako pazi na svojo malo Elo in nam pripopaj še kakšno njeno slikico, da nam polepšaš dan.

Upma, da nisem katere izpustila, če pa sem jo, pa to ni bilo namerno. Imejte se lepo in še kaj napišite...

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3336
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 8:44:58   
oktavija
user posted image

Prišla sem vas pozdravit in vam zaželet lep dan!
Mal kasnej bomo pa počvekale, Ko prečekiram kaj se je dogajalo ko me ni bilo...user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 3337
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 9:27:23   
sonček33
Erin - jutri pa je tvoj dan!!!!  Moj pravi, da se te spomni in da te morm lepo pozdravt.

murkica  - kako si ti?
oktavija - pa ti?


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 3338
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 9:32:45   
spps
Ojla punce!
kako ste kaj?Ja,Erin se pa verjetno s polno paro pripravlja na dan Duser posted image
in ostale?uživate v današnjem dnevu?user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3339
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 9:33:35   
murkica
O Sonček, takoj, ko sem videla tvoj oddani post, sem ugotovila, da sem v mojem prejšnjem pozabila nate. Oprosti...

Jaz sem dobro. Sicer sem danes v službi in se mi res ne da bit tukaj, ampak bi raje kje uživala.


Drugače pa kako si ti? So slabosti minile?
Veš, ko sem gledala tvoje fotografije mi je bilo prav smešno. Vedno sem si predtsvljala, da si ti neka dolgolasa blondinka. Verjetno zato, ker si vdno tako pozitivna in te pač povezujemo s sončkom in sem bila zato prepričana, da imaš svetle laseuser posted image . Prav hecno kako si zamislimo neko podobo v glavi, samo na podlagi klepeta.

Oktavija, kako si? Kako je bilo na dopustu?


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3340
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 10:26:26   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Erin - jutri pa je tvoj dan!!!!  Moj pravi, da se te spomni in da te morm lepo pozdravt.



Ne, neeeeeeeee user posted image v četrtek je PDP po zadnji M, v petek pa PDP po  zadnjem UZ..ma nekaj takega..sem toliko PDP-jev dobila da ne vem več katerega gledat,user posted image sta pa ta tista ta "glavna".
Me je pa ponoči spet nekaj špikal samo sem si rekla- če bo ornk se bom že zbudila in sem zaspala nazaj...jah no, ura je bila 1, jaz pa zaspana...nenaspana pa ne grem rodit, ne neuser posted image

Hvala za pozdravčke. Res lepo presenečenje, da sta se vidva našla...user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3341
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 11:16:49   
sonček33
Ja erin -jutri je pa pdp po mojem izračunuuser posted image - stava je stava

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3342
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 11:19:39   
Erin
Ajaaaaaaaaaaaaaaaa..vaša stavnica....sem že pozabila nanjo, buča jaz.user posted image user posted image user posted image

Bomo videli v kateri je največ čarovniceuser posted image ..Aaaaaaaaaaaam..kje pa je že ta seznamček???

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3343
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 11:22:21   
Erin
Stavnica za našo Erin:

user posted image  
 
26.7. - Aqua
29.7. - Spelka12
30.7 - Murkica
31. 7. - soncek
1.8. - Fargesia
2.8. - ledenka
3.8. - polaris
4.8. - spps
5.8. - Erin 
5.8. - beyba

user posted image


(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3344
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 11:34:48   
aqua77
Ojla!!!!!


user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3345
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 11:56:31   
aqua77
Sem morala nekaj naredit v službi, pa sem že nazaj..... user posted image

Kako kaj punce moje??? user posted image

Jaz nestrpno pičakujem jazzzikin odgovor!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Daj jazzzi, usmili se nas, nooooooo!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Draga Erin, tebi so pa res zdaj že dnevi šteti..... user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image

Špelči uživaj s svojim user posted image ... Pa privošči si kakšen kozarček!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image


Beyba, čakamo še kakšno slikico male princeske!!!!!

Kleja, a si na dopustku????? Pa Se* tudi očitno!!! Punce uživajte!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image


Ajsika, nov avtarček je super, čeprav se ne vidi najbiljše..... Namoči še za druge noge v morje...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pogrešam tudi Pikovitka......

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3346
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 12:01:32   
aqua77
Pa še murkica.... sem vesela, da si nazaj pri nas..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hvala za lepe želje.... user posted image


Trini vidim, da ti je amerika res amerika!!! user posted image user posted image user posted image  Čakamo na "foto sešon"!!!! Pokaži nam buhija..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sonček, jaz bi tudi rada vidla slikce, ki so zaklenjene, če se da..... Pls.....!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Pozdravček še za Fargo, Oktavijo in vse, ki sem jih nehote pozabla.....




_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3347
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 14:09:58   
~Biba~
Halo; saj sem vas brala, samo za pisanej pa ni blo časa...user posted image tu se prav dogaja, tak da nimam niti 5 minutk za sebeuser posted image
.... štemanje, vezanje radiatorjev, betoniranje stopnic, betoniranje plošče, polaganje izolacije, ...danes je na vrsti estrih(še prej pa treba stiropor in železje položit po tleh)
..sem ratala pravi gradbeni mojster


ne vem kako bi zmogla vse to, če bi bla noseča, al pa eč bi že imela malo bebo doma user posted image ...po eni strani usoda že ve, zakaj naju pusti tak dolgo čakat tale plusek.user posted image


bom poskusla nekaj slikic tega kaosa dat v album ju3. če bo mi bog dal 5 minutk časa, tak kot zdajuser posted image


bi mi vzelo preveč časa da bi vsako posebaj omenla....bom to enkrat nadoknadla...edino kar bi blo čez 14 dni prepozno, je to....da čestitam akvi za brzdeeej  user posted image user posted image

joooooj pa jazzzika danes dela testek...če se nemotimuser posted image

pa ledenkica gre na dopust...uuu
bejbauser posted image

Erin..od petka  1.8.dalje, pa več ne boš kinder jajčka user posted image user posted image

Fargica, bi te prosla za geslo za slikce, če smem
sonček..sijaj sijaj sončece...lep buši; lahko vidim eš slikce pod ključkom?user posted image

JA Se* in Luna pa sigurno uživata 100 na uro...jaz bom pa komaj drugo letouser posted image

oo naša popotnica triniti, ki šverca svojo pikico po Ameriki; jah nima vsak takega privilegija; da se sprehaja po ZDA, še preden se rodi...user posted image lepo da najdeš čas tudi za javljanje na RR. komaj čakam na reportažo s slikcamiuser posted image


no pa vseeno nisem mogla s svoje kože, pa sem na brzino malce več napisala....user posted image

tak moj je s službe, mojstri bojo čez 1 uro tudi tukaj, tak da akcijaaaauser posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3348
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 14:20:10   
Erin
Punce, jaz grem čez nekaj minut v P...
Ne ne grem še rodit...upam....
Samo preverit grem če mi slučajno plodovnica izteka ker imam non-stop moker vložek...no če je to plodovnica se bo po moje začelo dans, drugače pa v prihodnjih dneh...če bo kaj pa sporočim Špelki....

Ampak imam občutek da se dans še vrnem... mi ni dans še za rodit..ne da se mi...še nisem kosila jedla... pa prevroče je...pa...u glavnem...nočem dans...user posted image user posted image user posted image kot da imam izbiro če bo trebauser posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 3349
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 14:21:43   
sonček33
joj, erin moja draga, madona, vidiš, kako hitro se vse spremeni. V galvnem, če si ostal gor, ti želimo čimkrajšo in čimman jbolečo pot do svojega fantička.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...




Izraz posvojitev
agnes

Ali se strinjate, da se beseda posvojitev uporablja tako za posvojitev otroka kot za "posvojitev živali"? (prosim, zapišite komentar)

Se zelo strinjam. (27%)

Se strinjam. (20%)

Mi je vseeno. (30%)

Se ne strinjam. (10%)

Se nikakor ne strinjam. (14%)


Število vseh glasov: 271

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!