|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 7:49:04   
špelin@
Dobro jutro user posted image
 
Joj, Čmrlika, danes si bila pa res zgodnja user posted image  Meni se itak kava vedno ohladi preden jo uspem spiti, zato sem že navajena user posted image  Pa dobro opravi na pregledu user posted image user posted image user posted image
edinaos, ti tudi user posted image user posted image user posted image  Ima danes pregled še katera??
 
aurora28, moj stari ata je kavo vedno pil mrzlo in kot majhen otrok nikoli nisem razumela, kaj pomeni, da je to za lepoto, ko pa ni bil posebno lep... user posted image user posted image user posted image  Mogoče zato, ker je bil že kičast user posted image user posted image user posted image  Mal heca mora bit user posted image
 
Anitka, se bosta z malim user posted image  v trebuščku vsaj lahko temeljito pripravila na atijev prihod user posted image  Saj bo hitro minil čas do večera - itak si polno zaposlena - kot vedno user posted image  Naj ti dan prijetno mine user posted image
 
Jaz imam danes doma obe frači, ker je zdaj zbolela starejša: kiha, se slabo počuti in ima vročino user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3301
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 7:50:39   
špelin@
Srečanje bo v soboto, 29.3., ob 14h v Šentjakobu - pizzerija Boccaccio KLIK

Kolikor vem, zagotovo pridemo na srečanje: kasso, TamaraJ, Estrella*, ****, sesil, jana81, valentina2006, MARTINA25, Katina, darmar in špelin@.
 
Računam še na: 80kajo (a prideš, čeprav ni Vič?), naravo (upammmmmmmmmmmmmm!!!) in Taulo (mogoče pa nas pride pofirbcat user posted image ). Pa seveda na kodrano, za katero čakam, da se jutri javi, če rabi prevoz, zdaj ko katy82 ne bo mogla priti. Aha, seveda, čakamo še, če se bosta opogumili tudi Naty* in edinaos user posted image
 
Če sem katero pozabila našteti, naj se javi user posted image  
 
Rezervirano imamo za 15 oseb - rezervacija je na moj priimek, šoferkam ga bom posredovala na ZS, če boste tam pred mano, da ne boste debelo gledale user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3302
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 7:57:25   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Mogoče se bo slišalo čudno, ampak Najina izguba mi je dala za misliti v tem pogledu, da ženske, ki smo že kdaj izgubile svoje otročke, bodisi na začetku nosečnosti ali na sredini ali na koncu vemo, da je izguba, izguba, ki je kruta, pa vendar nas opozarja vedno znova, da smo ženske kljub svojim strahovom popolnoma nemočne pri tem. Gre za življenje v nas, na katerega me nimamo vpliva. Edino kar nam preostane je, da verjamemo v bitje v sebi, da pridno raste in se razvija. Vem, da je to mene še najbolj bolelo, ker sem vedela, da imam pri tem zavezane roke.


aurora28, misli mi bereš Tudi sama bi napisala enako


tudi jaz se popolnoma strinjam, in poznam ta občutek...


Ja, meni se je to že drugič naredilo. Prva nosečnost se je v 10t končala s ss.

Punce, kot pravi jana81, ne se zdej čist napsihirat. Jaz sem napisala to samo zarad tega, da se ne bi še kaj podobnega zgodilo. Če slučajno pol dneva ne čutite brc, kar na pregled. Živcirat se pa ne preveč, ker to res vpliva na otroka in je lahko zarad tega bolj miren.
Velikokrat sem brala, da je normalno, da se otrok umiri pri teh tednih. TO NI RES! Ne sme se. Premikanje postane drugačno, ne pa da ga ni. Zato sem napisala svoj post. Nisem vas hotla prestrašit, niti pod razno.user posted image

edina, mislim nate jutri.

Eno vprašanje bi vam postavila, tistim iz Lj. H kateremu G hodite? Jaz bom namreč menjala in me zanimajo malo mnenja.


Naja3 ne se zdej slabo počutit, da si nas ti prestrašila user posted image . Sej se vse zavedamo, da si s svojim postom hotela povedat, da ni res da bi se otročki umirili proti koncu. In prav je da si povedala, ker so o tem velikokrat tekle debate. Žal mi je samo, da si to mogla ugotovit na tako grozen način user posted image . Nisem vedela, da se je že tudi tvoja 1. nosečnost končala s ss. Hvalabogu, da maš doma eno sončico, ki te sigurno zelo tolaži v tvoji žalosti.
Kar se pa G tiče, ti js ne morm pomagat, ker ga mam v Postojni, bojo ostale bolj znale kej pametnega povedat.
Še enkrat ti želim, da bi izgubo svojega user posted image  čimlažje prebolela v krogu tistih, ki jih maš najraje user posted image . Pa le oglasi se nam še kaj...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3303
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 7:59:27   
KAHLO
Pozdravljene moje majčiceuser posted image

sem sicer vaša eks- majčica, ampak še zmeraj s srcem čist pr vas, včeraj se je javila Naty in me nardila čist firbčno kaj se dogaja pr vasuser posted image  saj ne da ne bi k vam kdaj poškilila, ampak ste tako pridne klepetulje da še komaj sledimuser posted image
Špelin tebi pa hvala za koristno informacijo, super da te imamo, oz. da se spomniš na nas eks- majčic.
Kaj naj vam povem, zaenkrat sem presrečna nosečka, zdaj sem v 17 tednu, in pod srčkom baje nosim pupo (no bomo videli kaj bodo še na morfologiji rekli) skratka z mojim sva čist presrečna, in komaj čakava. Jaz pa še posebaj čakam maj, da začnem spremljat vaše zgodbe rojevanja in čakanja, upam da ne bo treba nobeni preveč dolgo čakat, in da boste svoje bebe rodile čist na eazyuser posted image  seveda bomo vse eks- majčice držale pesti.
Tud z ostalimi eks- majčicami sem v kontaktu, in sem presrečna da nas je že kar nekaj srečk nosečk, za nekaj jih bo pa še treba navijatuser posted image user posted image user posted image
Za najo mi je zelo zelo žal, in ji želim vse kar si sama želi za prihodnost, se mi pa zdi da je full pogumna punca, in lepo od nje da je opozorila na kar treba pazit......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Malo sem tud pregledala vaše fotke, z vašimi trebuški seveda tiste k sem lahko, moram rečt da ste že prave nosečke.....joj, jaz si še predstavlat ne moram kakšna bom s tako velikim bušijemuser posted image
Pa une fotke iz sečanja sem tud vidla, dobre ste, prave majčice....same multi simpatiko babnceuser posted image user posted image user posted image user posted image

no jaz vas prav pogršam, lepo se imejte in še to, od konc aprila pa do konc maja oz. do zadnje majčice jaz bom z vami!!!!!!user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3304
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 8:02:08   
Naty*
Drugač pa majčice dobro jutro. Sm mogla najprej tole komentirat, zdej pa naprej...

čmrlika hvala za kofetek...

špelin@ js bi že šla na srečanje, če bi me tale user posted image  prehlad spustil. Poleg vsega sem se pa šele danes ponoči spomnila, da mam imunal doma, ki celo smem jemat, če bi se prej, bi blo mogoče že dobr ...

čmrlika in edinaos user posted image user posted image user posted image user posted image  za današnje preglede.

Katina a je blo pravo tisto, kar sem ti napisala?

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3305
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 8:04:00   
Katina
Dobro jutro,

danes sem med poznimi, pa nič zato.

Bi danes eno takole?
user posted image

pa tegale?
user posted image

Naja3, vemo, da je bil tvoj post samo dobronameren in prav je da nas opozoriš na to, da se moramo opazovati. Za to opozorilo se ti toplo zahvaljujem. Da pa je sprožil take reakcije je v našem, user posted image stanju na nek način razumljivo. Če že ne kažemo strahu navzven, nas v duši razjeda strah ali bo vse tako kot je treba. Kakšen dan, ko hormončki še bolj delujejo pa nas itak že malenkosti spravijo na rob obupa. Veliko nas je tu, ki imamo izkušnje z izgubo, nekatere v zgodnješih tednih user posted image , druge v precej poznejših in želim si, da se ne bi bilo treba nobeni user posted image več srečevati s tem, vendar vse vemo, da je to iluzija. Izguba je del življenja, kot so že ugotavljale punce pred mano na portalu. Vem, da se z njo ni lahko sprijazniti in še enkrat ti povem, da te globoko občudujem, da si bila pripravljena misliti tudi na nas, še bolj pa da si zbrala moč in se ponovno oglasila. Kadarkoli boš rabila se lahko obrneš na pomoč, vedno sem ti pripravljena pomagat. Držim pesti, da te v bližnji bodočnosti čaka mnogo, mnogo lepša user posted image izkušnja.

Jaz sem pred to user posted image zamenjala G in sem se odločila, da grem k dr. Strah Dariji v DOmžale. Ni sicer v LJ, pa tudi daleč ven iz LJ ni. Kot veš je velika strokovnjakinja za NS in za moje pojme se zelo zavzema za user posted image . Ne glede na to katerega G boš izbrala, mu zaupaj svojo kalvarijo in povej o svojih strahovih, ter že na začetku jasno povej kakšna so tvoja pričakovanja glede vodenja user posted image . Že iz tega pogovora boš takoj vedela ali si izbrala pravega. pa srečno user posted image user posted image user posted image

Edinaos, Čmrlika pa še katera, ki sem jo morda nenamenoma spustila. Želim vam čudovito izkušnjo ob gledanju svojega user posted image na UZ, da bodo imeli vaši G najbolj prijazen dan in bodo sestre ekstra ustrežljive.........

 Aurora28, čestitke za dopolnjeni 35 teden user posted image in 30 dni do Rima. Zdaj se res že približuje čas, ko bomo me sporočale druga drugi katera že drži v rokah miceno štručko, ki nam bo v življenja prinesla veliko radosti pa tudi kakšen jezen pogled. Boš videla kako lepo je opazovati napredek teh pikolinov user posted image .

Anitka, lepo praznujta danes obletnico. Upam, da si kupila dovolj dolg rdeč trak, da bo nastala lepa pentlja user posted image .

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3306
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 8:14:44   
Katina
Super, sem že napisala post, pa sem namesto, da bi shranila tega prekopirala prejšnjega user posted image . No, bom pa zdaj malo bolj kratka.

Kahlo, lepo da se oglasiš. Želim ti lepo in brezskrbno user posted image in zdravega user posted image . Boš videla da se s tedni čas začne vrteti hitreje.

Naty*, hvala za info. Preverjala nisem, ker me je le skrbelo, da ni slučajno zastaralni rok 1 leto, kar bi pomenilo, da se moram podvizat. Tako imam pa še dovolj časa, da se te zprne zadeve lotim konec porodniške.

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 3307
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 8:23:51   
Anonimen
Dobro jutro:

Včeraj sem šla spat zato se še enkrat zahvaljujem vsem za tople besede... user posted image user posted image

Čmrlika: upam da te kmalu mine ta glavobol in da dobro opraviš...

Edina: Dobro opravi in anm poročaj.

Aurora: uh, 35 tednov, sedaj se ti pa res že sitno šteje user posted image user posted image

Anitka: lepo praznujta.. user posted image user posted image in me imaš naštudirano, he,he..res je samo na Tistega tam gor se zanašam pa na nobenga druzga in kot praviš On ve mi ne vemo...

Kahlo : čestitke in da se le vse dobro izteče...

(odgovor članu Katina)
  Neposredna povezava do sporočila: 3308
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 8:31:20   
valentina2006
JUTRO user posted image ...

Čmrlika: Si pa res zgodna, hvala za user posted image ... za dones pa veliko user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .

Katina: Tvoja user posted image  je pa nadvse vabljiva... user posted image

No punce, zdej vas bom vsaj mal bolj lahko brala. Učer sem končala s službo user posted image , zdej pa, čakam na Rim, no seveda, mam še vse za prpravt.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 3309
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 9:00:18   
darmar
ojla, a mi katera lahko pove, kje vidim sliko s prvega srečanja. Da si vas pred jutrišnjim dnem ogledam, da vidim kako ste napredovale? Hvala

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3310
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 9:03:48   
barbaw
DOBRO JUTRO!
 
Moram vam povedat, da namesto, da bi se mi zdravje boljšalo se mi slabša. Kašljam že tako močno, da si sploh ne upam več kašljat, da ne bi bilo kaj narobe. Škratek je imel včeraj popoldne tak bronhitični napad, da je bila katastrofa. Vsaj ponoči spi. Ugotavljam, da ga nekaj draži, samo kaj ko user posted image  ne vem kaj. Babica mu je dala sirup za blaženje kašlja, pa je bilo še hujše. Vsaj pumpice pomagajo.
Iz vrtca pa so me 2-krat klicali, ker imajo danes nastop. Mogoče bova šla popoldan pogledat, ker je vrtec v sosednji ulici, pa nekako dvomim. Če ne bom v takem stanju kot včeraj, bova mogoče šla. Tale moj otrok ima kljub kašlju toliko energije, ker ga ne kuha, da ob 12h še komaj hodim po hiši. Še dobro, da popoldan spiva, ker bi me drugače položilo. Nimam pa izbire in ga nimam komu potisnit za kako urco dve.

Mogoče mi bo ratalo kaj za nazaj prebrat. Me firbec tako matra, da verjetno bom, ampak rabila bom pa juhu časa.

Upam, da ste dobro kljub temu trapastemu vremenu. Pri nas je kilavo (beri oblačno z občasnim rosenjem).

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3311
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 9:18:58   
Estrella*
Jutro!

Mam gužvoooo. Darmar, poglej na mail!!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3312
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 9:19:27   
kasso
Dobro jutro!

Hvala za kavice, mapak jaz sem zaenkrat na kakavčku. Me je tamali v soboto tako razjezil, da mu kava smrdi, ravno ko je bila kuhana, potem je še moj nekaj pripomnil, da sem primla tisto mojo staro kafetjero, zlila ven kavo in jo vrgla v kanto za smeti pred hišo. Danes pa so jo smetarji že odpeljali. Tako, zdaj imam izgovor, da si kupim novo, če jima je kava iz ta stare smrdela user posted image

****, pošiljam ti topel objem user posted image , naj te tvoj user posted image potolaži, boš videla, da bo našel prave besede.

edinaos in čmrlika, dobro opravita na pregledu in naj vajina sončka veselo brcata.

aurora user posted image user posted image za 35 T ...madonca kako čas beži.

špelina, pazi, da se še ti ne kaj nalezeš, da ne boš jutri špricala srečanja user posted image

KAHLO, bravo za tvojo pogumnost in veselje v nosečnosti. user posted image

Kljub izgubam, ki nas prizadenejo ne smemo biti potrte in non stop razmišljat kaj vse se nam lahko zgodi oz. biti paranoičen. Prejšnji teden mi je ena kolegica razlagala o nosečnici, ki ima ravno tako PDP maja in je previdna prav pri vsaki stvari. Ne je nobenih kupljenih slaščic, ker nikoli ne veš, če so surova jajca notri, ne je solat v restavracijah, gostilnah, ker nikoli ne veš, če je dobro oprano, oz. sploh ne je surove zelenjave, ampak le prekuhano, o suhomesnatih izdelkih, da ne govorim....ne vem zakaj ne je rib, ker pravi, da se v nosečnosti ne sme.... previdnost maksimalna. Pri taki nosečnici jaz prvo pomislim na ubogega otroka, kaj ga bo čakalo, ko bo prišel na svet. user posted image
V vsaki stvari moramo vzet določeno mero razuma in prav tako ob spremljanju otročka v trebuhu in vsem drugem kar nas spremlja v nosečnosti in po porodu, a ne!

valentina, uživaj doma in daj vse štiri od sebe user posted image

barbaw
, pazi tudi nase, pa naj se tvoj škratek pozdravi user posted image




(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3313
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 9:24:43   
aurora28
Malo da vas popravim, do Rima mi je ostalo še 35 dni, sva s Čmrliko narazen 5 dni, ampak kaj je to a ne? user posted image user posted image

So sporočili iz BC, da je danes prišla posteljica, moram pa danes še oprati jajčko, jutri me čaka pa zopet pranje oblačil in brisač in dekice od psa....saj sploh ne morem verjeti, da se teden tako hitro obrne naokrog. user posted image user posted image

Kahlo me veseli, da nas spremljaš, ker me bomo tebe tudi zagotovo. user posted image Kdaj točno imaš PDP?

Razmišljam, da bom zdajle šla malo na sprehod s svojo mami in user posted image .  Se beremo kasneje. user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3314
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 9:31:06   
aurora28
Kasso:
Kljub izgubam, ki nas prizadenejo ne smemo biti potrte in non stop razmišljat kaj vse se nam lahko zgodi oz. biti paranoičen. Prejšnji teden mi je ena kolegica razlagala o nosečnici, ki ima ravno tako PDP maja in je previdna prav pri vsaki stvari. Ne je nobenih kupljenih slaščic, ker nikoli ne veš, če so surova jajca notri, ne je solat v restavracijah, gostilnah, ker nikoli ne veš, če je dobro oprano, oz. sploh ne je surove zelenjave, ampak le prekuhano, o suhomesnatih izdelkih, da ne govorim....ne vem zakaj ne je rib, ker pravi, da se v nosečnosti ne sme.... previdnost maksimalna. Pri taki nosečnici jaz prvo pomislim na ubogega otroka, kaj ga bo čakalo, ko bo prišel na svet.
V vsaki stvari moramo vzet določeno mero razuma in prav tako ob spremljanju otročka v trebuhu in vsem drugem kar nas spremlja v nosečnosti in po porodu, a ne!


O madonca, ubogi otrok. user posted image Sej previdnost do neke mere je še normalna, ampak, da pa pretiravaš v takšnem smislu se mi pa zdi krepko smešno. Ne rečem, da je bila tako previdna ko še ni bila noseča, ampak da pa v nosečnosti prehaja iz ene skrajnosti v drugo, je pa mal neumno. Ampak to je samo moje mnenje. user posted image

Nosečnost je boljša in umirjena, če ostaneš takšen kot si bil pred nosečnostjo, kot pa da začneš uvajati neke nove metode prehranjevanja zgolj zaradi user posted image , ker češ lahko dobiš to in ono...


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3315
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 9:31:17   
TamaraJ
Ojla...

Bom pol brala za nazaj, ker grem najprej na kavico.

Glede srečanja se je meni malo obrnilo, saj sem pozabila, da moja mami potuje v Feraro (ma ne vem kako se napiše). Mojega ni in tašče tudi ne. Zato me zanima, če lahko pridem v prijetni družbi? Ker drugače ne bo šlo. Pa upam, da vas očara in ne prestraši s kakšnimi trmastimi ali divjaškimi podvigi user posted image .




_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3316
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 9:36:06   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Kasso:
Kljub izgubam, ki nas prizadenejo ne smemo biti potrte in non stop razmišljat kaj vse se nam lahko zgodi oz. biti paranoičen. Prejšnji teden mi je ena kolegica razlagala o nosečnici, ki ima ravno tako PDP maja in je previdna prav pri vsaki stvari. Ne je nobenih kupljenih slaščic, ker nikoli ne veš, če so surova jajca notri, ne je solat v restavracijah, gostilnah, ker nikoli ne veš, če je dobro oprano, oz. sploh ne je surove zelenjave, ampak le prekuhano, o suhomesnatih izdelkih, da ne govorim....ne vem zakaj ne je rib, ker pravi, da se v nosečnosti ne sme.... previdnost maksimalna. Pri taki nosečnici jaz prvo pomislim na ubogega otroka, kaj ga bo čakalo, ko bo prišel na svet.
V vsaki stvari moramo vzet določeno mero razuma in prav tako ob spremljanju otročka v trebuhu in vsem drugem kar nas spremlja v nosečnosti in po porodu, a ne!


O madonca, ubogi otrok. user posted image Sej previdnost do neke mere je še normalna, ampak, da pa pretiravaš v takšnem smislu se mi pa zdi krepko smešno. Ne rečem, da je bila tako previdna ko še ni bila noseča, ampak da pa v nosečnosti prehaja iz ene skrajnosti v drugo, je pa mal neumno. Ampak to je samo moje mnenje. user posted image

Nosečnost je boljša in umirjena, če ostaneš takšen kot si bil pred nosečnostjo, kot pa da začneš uvajati neke nove metode prehranjevanja zgolj zaradi user posted image , ker češ lahko dobiš to in ono...



jaz sem že dolgo načela, da čim manj komplicirat in je tako najbolje. Recimo... ko duda pade na tla jo res ni potrebno vsakič sterilizirat. Otrokov organizem mora dobiti vase tudi malo ''bacilčkov'', da izpostavi imunski sistem. če bo vse sterilizirano in če bomo pretiravale s hrano, čistočo... potem bo prej bolehen kot zdrav. Ja, treba je paziti npr. pri hrani, ki vzpodbuja alergije.. ki povzroča močne kolike,... ipd. In pri stvareh, ki ga ogrožajo.. Ampak kot je napisala Kasso: vse je potrebno vzet z določeno mero razuma in plavat nekje vmes. pa mal po ''feelingu''user posted image

No, kavaaaaaaauser posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3317
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 9:37:26   
TamaraJ


IZVIRNO SPOROČILO: Aurea

IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Samo to vem, da je lulček ostaluser posted image .



Saj to je glavno, a ne user posted image  user posted image  user posted image  


Bi mi bilo že skorajda čudno, če bi mi rekel, da nosim punčko, ker ga vsi kličemo Jaki. Sicer je pa najbolj važno, da je detece zdravo in da brca tako kot je trebauser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3318
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 9:44:50   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006
No punce, zdej vas bom vsaj mal bolj lahko brala. Učer sem končala s službo user posted image , zdej pa, čakam na Rim, no seveda, mam še vse za prpravt.

user posted image user posted image user posted image

KAHLO, super, da si se oglasila - uf, že v 17. tednu si user posted image user posted image user posted image  Kako čas beži user posted image  Vso srečo še naprej user posted image user posted image user posted image  Smo s tabo!!!

barbaw, morala boš nazaj do zdravnika, tole res ni ok user posted image  Tvoj škratek se mi pa še bolj smili, mali revček user posted image user posted image user posted image
 
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
Hvala za kavice, mapak jaz sem zaenkrat na kakavčku. Me je tamali v soboto tako razjezil, da mu kava smrdi, ravno ko je bila kuhana, potem je še moj nekaj pripomnil, da sem primla tisto mojo staro kafetjero, zlila ven kavo in jo vrgla v kanto za smeti pred hišo. Danes pa so jo smetarji že odpeljali. Tako, zdaj imam izgovor, da si kupim novo, če jima je kava iz ta stare smrdela user posted image


user posted image user posted image user posted image

O paranoičnosti med nosečnostjo pa jaz raje ne bi pisala user posted image  Sama jem enako kot prej - mi pa res zdaj še bolj prijata sadje in zelenjava, še posebej solata, mmmmmmmmm user posted image  In, ja, solato jem tudi v restavracijah user posted image
 
Glede srečanja pa zame ne skrbi: moram priznati, da sem zdaj v nosečnosti precej trdnega zdravja in že celo zimo okrog mene vsi zbolevajo, kihajo in kašljajo vame, mene se pa na srečo nič hujšega ne prime (trkam!!!). Stavim, da se tudi od velike pike ne bom nalezla - če se nisem od male, ki je cele noči spala pri meni in kašljala vame user posted image

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3319
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 9:45:45   
barbaw
Tamara da se ne boš čudila, če bo tvoj JAki kaj zamujal na svet. user posted image  Sem že eni mariborski mamici napisala, ko je bila noseča, da Jakiji radi zamujajo. So kar trmasti. user posted image  In njeni posti po porodu so taki, kot da bi bral moje življenje po porodu. Ne moreš verjet. user posted image

Pretiravanje s sterilnostjo naredi prej škodo kot kaj dobrega. Že tako imamo pomivalne stroje in ... 500x boljša čistila in kaj jaz vem kaj še, ki vodijo k tej sterilnosti. Strokovnjaki ugotavljajo, da je čedalje več alergij ravno zaradi tega, ker imamo vedno boljše stroje in čistila. Moj škratek je alergičen na določene snovi v hrani, ciprese, psa,... , pač je to v družini, nisem pa bila nikoli obsedena s pucanjem. Sem prekuhala in ..., samo vse ima svoje meje.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3320
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 9:47:14   
barbaw
špelin@ tudi jaz sem se celo zimo držala in nisem bila niti enkrat bolana. Sem pa škratku rekla, da naj ne kašlja vame in evo ti ga na, sem že zbolela takoj za njim.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3321
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 9:47:17   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ
Zato me zanima, če lahko pridem v prijetni družbi? Ker drugače ne bo šlo. Pa upam, da vas očara in ne prestraši s kakšnimi trmastimi ali divjaškimi podvigi user posted image .


A mu pripeljem družbo v obliki skoraj triletne podivjanke?? user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3322
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 9:55:45   
Čmrlika
Malo da vas popravim, do Rima mi je ostalo še 35 dni, sva s Čmrliko narazen 5 dni, ampak kaj je to a ne?


Uf.........dobro jutro še drugič danes od mene! user posted image  Kaj lahko zdaj meni ena eno belo skuha, ker še vedno nisem nič sposobna...hvala, pa še aurora me je zdaj prestrašla sem mislila da sem tam ob pol sedmih, ko sem končno zaspala, uspela za 5 dni potegnit...user posted image  user posted image  user posted image

Jaz jih pa imam danes res 30 to go!!! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Aurea

IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Samo to vem, da je lulček ostal .



Saj to je glavno, a ne


Bi mi bilo že skorajda čudno, če bi mi rekel, da nosim punčko, ker ga vsi kličemo Jaki. Sicer je pa najbolj važno, da je detece zdravo in da brca tako kot je treba

_____________________________


Mi našo tud vsi že kličemo punčka, in danes če bo slučajno Uz, me res zanima, ker me nekaj prijema, da ji je lulek zrasel? user posted image  user posted image


In potem vam bom ponudila nekaj cotik  še z deklaracijami, edinih pravih punčkastih, ki jih še nisem oprala...če pa nikoli ni za ziher bilo potrjeno user posted image  Ne, pa saj jaz čutim, da je user posted image , a to kaj šteje...????????user posted image

Nič čakam kavo......sem spala zdaj nekaj, ampak sem še kar povožena, glava pa kot da ni moja user posted image , pa cel tilnik, zatilje in vrat me bolijo, verjetno sem čudno spala že včeraj user posted image

počasi se grem pa rihtat, potem pa pride dragi iz službe po naju, in gremo na pregled......In potem ati ostane kar z nama , ne bo šel več nazaj...user posted image  user posted image  user posted image  Hvala vsem, ki ste poslale user posted image  za srečo!! Rada vas imam! Vse!

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 28.3.2008 10:01:49 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3323
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 10:06:14   
kasso
Tamara, Špelina, ja, male vragce kar pripeljite s seboj, bo lušno. 

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3324
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 10:10:12   
kasso


IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

In potem vam bom ponudila nekaj cotik  še z deklaracijami, edinih pravih punčkastih, ki jih še nisem oprala...če pa nikoli ni za ziher bilo potrjeno user posted image  Ne, pa saj jaz čutim, da je user posted image , a to kaj šteje...????????user posted image


Itak, da šteje, ... pa dobro da jaz še nisem razen dveh roza bodijev nič kupila za mojo sončico user posted image Bom počakala, če ti potrdijo user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

az jih pa imam danes res 30 to go!!!




user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil kasso -- 28.3.2008 10:11:09 >

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.