|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 12:19:21   
Estrella*
Ta prave kave nisem nikoli pila in jo tudi sedaj ne. Popijem kakšno belo brezkofeinsko ali mlečni kapučin. Alkohola pa ne pijem.
Darmar, zaradi takih količin alkohola še noben ni bil kronikuser posted image Nosečke pa imamo vedno kake posebne želje, ki so tudi dostikrat "nezdrave", pa se vseeno pregrešimo sem ter tja.
 
Službe

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3351
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 12:23:09   
Anonimen


****: KLIK 



Hvala sesil in hvala Estrella. Ker jaz sem imela pri Samii bepanten in ga je treba spirat. Sedaj bom pa tole nabavila.

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3352
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 12:23:23   
Estrella*
Kaj se je pa sedaj zgodilo???Sredipisanja posta mi ga je enostavno objavilo proti moji voljiuser posted image  Svašta.
 
Naš Trontelj ni v službi in se zato ni javil! Vsaj mislim, da je tako.
 
Torej, služba mi že pošteno preseda in res ne vem kako bom zdržala še naslednji teden. Po moje bo ubijalski. Sicer se šetam iz pisarne v laboratorij in naokoli, da mi je malo lažje, ker za PC je muka!!! Ja kje so moja študentska letauser posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3353
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 12:23:44   
sesil
jaz včasih spijem kakšno pravo kavo, predvsem belo kavo, kjer je veliko mleka. včasih srknem tudi kak deci vina, ma zelo redko. kakšne fešte, posebne priložnosti. verjetno ga bom danes  spila 1 deci, ker grem na rojstni dan.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3354
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 12:26:50   
Soncnica Sandra ***
Zdravo, zdravo punce!

Samo da vas malce na hitro pozrdravim. Jaz sem pa danes v fazi pripravljanja torbe za v P. Tako da sem si najbolj potrebne stvari zložila v mali kufrček, kar bo pa za bebico bom pa na en kup zložila pa bo bodoči očka pripeljal tisti dan, ko bomo šli domov.
Drugače me pa danes čaka še user posted image  cunjic za našo bodočo piko.
Aja pa še to vam morem povedati, da so na avtoservisu končno dobili avtodele in da v ponedeljek zjutraj peljem avto na user posted image . Potem pa še samo upam, da ga čim prej razstavijo in nazaj sestavijo, ker sem že kar malce user posted image  brez avta.

Drugače pa vsem, ki ste dopolnile polne tedne user posted image user posted image user posted image
In vse, ki imate danes GP želim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , predvsem pa Edinaos, ki mislim, da če sem si prav zapomnila, da je ravno zdajle na pregledu.

Špelin: mam pa zate tudi eno vprašanje. Kdaj boš uradno začela talati odpustnice? Saj ne da bi jo že rada, ker  vem da me drugače čaka tvoj valjar user posted image , ampak sprašujem tako informativno.

Darmar: ja tudi meni gre že malce na živce, ker nam ne pošljejo teh k..user posted image  vabil za MŠ. Jih bova dobili dva dni prej ali kako? user posted image

Nč, zdej pa grem malce nazaj pripravljat stvari (norma trpi user posted image user posted image user posted image ) pa se beremo še kaj kasneje!



_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3355
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 12:59:40   
Estrella*
Sončnica Sandra: jaz za Špelin ne vem koliko bo popustljiva, vendar so 1 odpustnice možne šele po dopolnjenem 36t.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 3356
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 13:06:00   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

aurora ker teden si ti po unem nosečniškem koledarčku? men je rekla glede na zadnjo M, da se mi teden prestavi na sredo, torej sem zdej že 35.teden...kak teb ginekolog napiše v materinsko?


Jana meni je po nosečniškem koledarju danes točno 35. tednov, meni nastopijo polni tedni ob petkih in tako mi tudi sestra pri G napiše. user posted image Se mi poklapa user posted image

Kaj pa se tebe zdaj loteva?



kiham kot da mi eden skos poper drži pred nosom, pa iz nosa mi teče, pa sej bo že.
 
jst mam un kolendarček, ko ga lahk sučeš, sem ga dobla zram ene revije, in tm ko nastavim 30.7. datum prvega dne zadnje M. mi pokaže , da sem danes  35 t in 1d.
IZVIRNO SPOROČILO: sesil
me pa zanima kakšno je to lanolinsko mazilo? kaj ni bolje da se kupi bepanthen roza?

Sesil lanolina ni treba spirat pred dojenjem, bepanten pa moraš.user posted image

estrella jst pridem z uber narastkom pa z grozno frizuro...a me sprejmeš?

IZVIRNO SPOROČILO: darmar
Mene pa zanima, kako vi kaj kavo pijete. Jaz sicer zlo pazim da eno tapravo na dan, če mi ša še paše pa raje kakšno brezkofeinsko in kapučino. Pa včasih spijem tud deci vinčka, teran s kokto - pravjo da je dobr za kri. Mi pa včasih tud Radler zapaše, samo mam pol slabo vest. No zdej bote pa mislile, da sm alkoholik.


jst jo pijem občasno, bolj prakticiram te kapučine, jacobs, nestle.. spijem pa včasih kak deci piva, vina pa ne maram.

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Kaj se je pa sedaj zgodilo???Sredipisanja posta mi ga je enostavno objavilo proti moji voljiuser posted image  Svašta.
 
Torej, služba mi že pošteno preseda in res ne vem kako bom zdržala še naslednji teden. Po moje bo ubijalski. Sicer se šetam iz pisarne v laboratorij in naokoli, da mi je malo lažje, ker za PC je muka!!! Ja kje so moja študentska letauser posted image user posted image


tudi men je že sred posta kdaj kr objavilo...pa sem misla da sem enter al pa kej podobnega pritisnila.

Služba tud men že preseda, sam do konc marca bom še zdržala, da dava z mami te bilance skos, pol si bom pa mogla eno zamenjavo najdit, sem že dala oglas za študentke, sam ko je tk težko najdit eno sposobno.

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Sončnica Sandra: jaz za Špelin ne vem koliko bo popustljiva, vendar so 1 odpustnice možne šele po dopolnjenem 36t.


torej bomo čmrlika, aurora in jaz že kmalu na redu za odpustnico..user posted image




_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3357
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 13:08:04   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Sončnica Sandra: jaz za Špelin ne vem koliko bo popustljiva, vendar so 1 odpustnice možne šele po dopolnjenem 36t.


Kogaaaaaaaa? A potem lahko Čmrlika dobi odpusnico čez 2 dni????? Jaz čez en teden, ah ne no user posted image user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3358
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 13:09:56   
Naty*
Oj čvekce! Vidm, da edinaos še ni nč sporočila...

Da najprej komentiram pitje kave, js spijem eno belo kavo vsako jutro, ker mi mal porihta pritisk, ki je drgač precej nizek. Enkrat na vsake kvatre pa spijem mogoče celo dve kavi na dan. Itak pravjo, da so tri dovoljene. Alkohola js ne pijem že celo nosečnost, bl zarad tega, ker mi niti pod razno ne paše.

Pa še dve vprašanji:
- a je katera opazla, da bi postala bl pegasta med nosečnostjo? Js sm danes ugotovila, da sm taka, kot spomladi, ko je precej sonca in dobim sončne pege. Ker zdej pa kej veliko sonca ravno ni user posted image ...
- a ma še katera občutek, da se ji je situacija (kako naj se lepo izrazim) med nogami user posted image  kej spremenila? Js sm včeri planirala začet z masažo presredka in mam občutek, ko da je vse nekam...širše... pa tud če recimo počepnem, mam občutek, ko da je tam dol že vse razširjeno. Sej vem, da se počasi vse pripravlja, ampak a še katera to tko očitno čuti?

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3359
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 13:11:50   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
Ne, pa saj jaz čutim, da je user posted image , a to kaj šteje...????????user posted image



Ja, pri meni se je feeling že drugič obnesel user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ
Zato me zanima, če lahko pridem v prijetni družbi? Ker drugače ne bo šlo. Pa upam, da vas očara in ne prestraši s kakšnimi trmastimi ali divjaškimi podvigi .


A mu pripeljem družbo v obliki skoraj triletne podivjanke??


No, če res ni panike...potem pridemo skupaj s Timijem. Vsi trije. Seveda pa vabljena tudi tvoja razigrankauser posted image

Estrella... še malo... Še 6 ali 5 dni če se ne motim?

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

tamara, špelin@: kar pripeljita svoje razgrajače. Saj bi jaz tud svojega, a se bojim, da potem ne bi imela kaj dosti od srečanja.


Jaz se bom pustila presenetit in močno upam, da bo pokazal vse svoje čare lepega obnašanja... Ker je ravno v teh letih, ko ima vse prav in sploh ne zna bit pri miru. razen izjemoma. No, to naj bo jutri

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

me pa zanima kakšno je to lanolinsko mazilo? kaj ni bolje da se kupi bepanthen roza?


mislim, da lanolin dobiš v lekarni. bepanthen pa je prav poseben..piše gor za nogo prsi med dojenjem, če se ne motim in ortoške kože. Vprašaj v lekarni.

o
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
to notranjke dobro vedo, kako izgleda, če imam oba s seboj....sploh pa, če sta timi in moj razgrajač skupaj



Ja, po letih se idealno ujameta in razigrana sta tudi... No, jaz res upam na najboljše











< Sporočilo je popravil TamaraJ -- 28.3.2008 13:12:33 >


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3360
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 13:14:12   
TamaraJ
Matr... men je post objavil malo napol... sem še nekaj komentarjev dodala in jih kar ni objavilo... pa smeški manjkajouser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3361
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 13:16:57   
Estrella*
estrella jst pridem z uber narastkom pa z grozno frizuro...a me sprejmeš?


user posted image user posted image user posted image  Con mucho gusto. (zelo rada), se bom sama bolje počutila, ker bom sfrizirana in brez narastka. To mi deli!!!
 
Naty: za pegice ti ne znam povedat, ker jih nimam ne sedaj ne prej. Za mednožje, pa je situacija podobna in mislim, da vsaj pri 90% majčic.
Tudi pri sineku sem imela enak občutek....... Je normalno in vse očitnejše bo.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3362
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 13:17:03   
TamaraJ
Aja... kako je zdaj jutri? jaz imam zdaj v avtu placa za dve nosečki (no tudi tri...sam bolj na tesno zaradi novega potnikauser posted image )

Naty..kako se počutiš?

Edinaos... je rekla, da se javi nekje okoli14:00. Še držim pesti...

Kasso in sesil....potrjeno?

****... če gresta še Naty in Edinaos..potem je najbolje, da te pobere kasso. No, pa itak se moramo še zment.

Aja, a smo kje objavili kako se pride do Boccacia?? Sicer pomagajte prosim bjondiuser posted image user posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3363
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 13:18:36   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Oj čvekce! Vidm, da edinaos še ni nč sporočila...

Da najprej komentiram pitje kave, js spijem eno belo kavo vsako jutro, ker mi mal porihta pritisk, ki je drgač precej nizek. Enkrat na vsake kvatre pa spijem mogoče celo dve kavi na dan. Itak pravjo, da so tri dovoljene. Alkohola js ne pijem že celo nosečnost, bl zarad tega, ker mi niti pod razno ne paše.

Pa še dve vprašanji:
- a je katera opazla, da bi postala bl pegasta med nosečnostjo? Js sm danes ugotovila, da sm taka, kot spomladi, ko je precej sonca in dobim sončne pege. Ker zdej pa kej veliko sonca ravno ni user posted image ...
- a ma še katera občutek, da se ji je situacija (kako naj se lepo izrazim) med nogami user posted image  kej spremenila? Js sm včeri planirala začet z masažo presredka in mam občutek, ko da je vse nekam...širše... pa tud če recimo počepnem, mam občutek, ko da je tam dol že vse razširjeno. Sej vem, da se počasi vse pripravlja, ampak a še katera to tko očitno čuti?


Naty si mi vzela vprašanje iz jezika user posted image user posted image
Jaz sem dobila cela prsa pegasta, okrog in okrog kolobarja vse je temno rjavo in pegasto. To je pigment, ki ga povzroča en hormon v user posted image , kako se mu reče pa žal nevem. Naty sem brala, da user posted image  dobijo pigmentne pege, ki ponavadi po porodu izginejo, je pa še to, da se nekaterim user posted image  pojavijo pigmentne pege na obrazu user posted image  V glavnem moje joškice so rjavo pegaste. user posted image
 
Razširjeno spodaj pa je, je, meni je moj povedal user posted image , da je tak občutek user posted image . Vse se pripravlja, saj ponavadi po 6 tednih po porodu vse zdrsne v normalno velikost. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3364
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 13:18:42   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

- a ma še katera občutek, da se ji je situacija (kako naj se lepo izrazim) med nogami user posted image  kej spremenila? Js sm včeri planirala začet z masažo presredka in mam občutek, ko da je vse nekam...širše... pa tud če recimo počepnem, mam občutek, ko da je tam dol že vse razširjeno. Sej vem, da se počasi vse pripravlja, ampak a še katera to tko očitno čuti?


Meni se zdi, kot da mi je vse zateklouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3365
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 13:20:02   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Pa še dve vprašanji:
- a je katera opazla, da bi postala bl pegasta med nosečnostjo? Js sm danes ugotovila, da sm taka, kot spomladi, ko je precej sonca in dobim sončne pege. Ker zdej pa kej veliko sonca ravno ni user posted image ...
- a ma še katera občutek, da se ji je situacija (kako naj se lepo izrazim) med nogami user posted image  kej spremenila? Js sm včeri planirala začet z masažo presredka in mam občutek, ko da je vse nekam...širše... pa tud če recimo počepnem, mam občutek, ko da je tam dol že vse razširjeno. Sej vem, da se počasi vse pripravlja, ampak a še katera to tko očitno čuti?


za drugi del ti lahk rečem, da se mi zdi da je vse širše..ker ko sem spet dobla te vaginalete,ko sem ji dajala noter, se mi zdi da je kr padla notuser posted image . Pa tud ko user posted image  se mi zdi da ne čutim več tko kot prej..al pa se mi vse samo zdi.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3366
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 13:24:16   
Estrella*
Tamara: moj je starejši mislim, da dobrih 9 mesecev od Timija in bi bila porazna kombinacija, ker moj tud minuto ni namiru v taki fantovski družbi(razen v primeru bolezni). Se že slišim; Andraž ne, A...pusti, ne to in tako dalje...user posted image
Drugače pa imaš prav ŠE 5 DINIIIIIIIIIII

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3367
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 13:26:10   
Estrella*
Jana: brez zamere....kako ti rata user posted image . Jaz se počutim že kot slon in se komaj premikam. Dobra si.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3368
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 13:26:29   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ
Aja, a smo kje objavili kako se pride do Boccacia?? Sicer pomagajte prosim bjondiuser posted image user posted image

baje da ni težko najdit, men je ata reku da zavijem iz avtoceste izvoz Šentjakob dol, pol pa na prvem križišču levo (al desno-joj SNP), in drugem ravno obratno. pa je baje čisto ob cesti Picerija..
 
Pa ni user posted image  da če bom jst našla iz Celja do gor, pa še blond sem, boš tud ti.user posted image
 
a lohk jst dobim še od kere telefonsko, če se ne najdemo...od špelin imam, pa bi za just in case še od katere.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3369
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 13:29:17   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Jana: brez zamere....kako ti rata user posted image . Jaz se počutim že kot slon in se komaj premikam. Dobra si.


če sem iskrena se tud to zgodi 1-2x na mesec zdaj, pa še to sem jst pobudnik, ker mojga je še vedno strah. Pa itak čez dva tedna več ne boma smela, tk da je treba zdej izkoristit, pa pol še tud baje 6 tednov ne.user posted image
Sej se dragi potrudi, da nimam filinga da sem kot slon.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3370
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 13:29:53   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

naty mene se tud neki loteva..ka ti to po netu pošiljaš?user posted image  ma se ne dam, če celo zimo ni blo nič, tud zdej ne rabm tega user posted image .


Se opravičujem, je blo čist nenamerno user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3371
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 13:35:00   
Naty*
Eh js sm pa res prehitr kliknla potrdi user posted image .

aurora moji kolobarji so tud čist temni, moj me kr debel gleda user posted image , res upam, da bo šlo to pol v normalno stanje!

IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ
Meni se zdi, kot da mi je vse zateklouser posted image user posted image user posted image user posted image



Ja tole je čist taprav opis!!! user posted image  Nism našla pravih besed, ampak to je to...

Estrella* bo očitno kr držalo za 90% majčic user posted image , ampak js sm mogla vprašat, ker si nism misla, da so opazne spremembe že tolk prej.

Ja drage moje....maj se pa zdej že hitro približuje!!! Že tist post od moderatorke nam more to povedat user posted image !

Aja BTW Evii RR hvala za lepe želje!!!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3372
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 13:42:05   
Estrella*
Jana: ko mene prime, da bi user posted image  nikoli ni doma.user posted image  Samo me je tudi strah zaradi te moje posteljice, ki je pritrjena tik ob MV in obstaja nevarnost mehanskih poškodb. Ker pa nisem več tako gibčna, mi tudi noben položaj ne ustreza.
 
Imaš zs.
 
Naty: tudi jaz sem bila presenečena nad postom moderatorke. Sem si mislila, no sedaj se bo pa začelo...... Upam , da zdržimo čim dlje. Je pa res, da ne vemo kaj se dogaja z ostalimi s seznama, ki se ne javljajo več. Mogoče je katera že s  štručko domauser posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3373
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 13:58:03   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Jana: brez zamere....kako ti rata user posted image . Jaz se počutim že kot slon in se komaj premikam. Dobra si.


Ja... tudi jaz občudujem aktivne. Meni se zdi, kot da mi bo moj po porodu moral spet nedložnost vzetuser posted image user posted image . pa kakšen priročnik bom rabila... kako to že gre ali kakšna navodila za uporabo moža (kadar ne kuhauser posted image )


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3374
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 13:58:55   
Naty*
Estrella* maš prav... a veš, da sploh nism pomislila, da bi lahko že katera od tistih rodila?? No ampak glih zato sem včeraj spet predlagala, da si tiste, ki smo še na vezi mal podelimo telefonske številke. A veš... se ti recimo zgodi, da morš it v P, rodiš in je zelo fajn, da maš številko ene majčice, da to sporoči nam ostalim firbcem user posted image , da se bomo lahko veselile.

Tamara moj nos še vedno spušča in tud počutje ni nič kej pretresljivo boljše, tko da se najboljš počutim v horizontali. Tega srečanja se žal ne bom udeležila, se bom pa sigurno tistga, ko bomo že s štrucami nekje na prostem user posted image .


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.