|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 10:17:33   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
 moram priznati, da sem zdaj v nosečnosti precej trdnega zdravja in že celo zimo okrog mene vsi zbolevajo, kihajo in kašljajo vame, mene se pa na srečo nič hujšega ne prime (trkam!!!). Stavim, da se tudi od velike pike ne bom nalezla - če se nisem od male, ki je cele noči spala pri meni in kašljala vame user posted image

špelin@: Pr men je ravno obratn... vse se prlep name, že celo user posted image .


IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
Jaz jih pa imam danes res 30 to go!!! user posted image

Čmrlika: Ti si pa že res tik pred vrati, user posted image  user posted image  user posted image  za še 30 dni.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3326
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 10:27:00   
darmar
Končno tud jest najdla kje se berejo zasebna sporočila. Boje pozno kot nikoli, svašta.

Sem glih popapcala dve makovki z majonezo in sirom, pa zravne juice. Mater že tretji dan me tolk lakota daje, da ne vem več kaj bi vase vrgal. Glede hrane pa jaz ne jem samo tatarskega bifteka, če pa že morem pa pojem kakšen pršut, suho salamo, tudi plesnov sir na pici sem pojedla, ampak glede drugih stvari pa ne kompliciram.

Res ni fino da kakšno mačjo bolezn fašeš, ampak a pomeni, da če ne ješ surove zelenjave, da jo kako drugače ne moreš dobiti??? Pol so pa tuki še norice, ....

Punce res je boljš da ne razmišjamo samo o tem kaj nas lahko doleti, raje bodimo optimistične.

Jaz pa še vedno čakam na vabilo za materinsko šolo. KOmi čakam, to je še ena stvar, ki te postavi na to, da veš, da bo kmalu. Jaz sploh še ne dojamem, da bo to že čez slabe 8 tednov.

Komi čakam, da vas jutri vidim. Počekirala sem slikice iz vašega prejšnjega srečanja in morem rečt, da ste bile že kar okrogle. Sicer pa ne vem koliko nazaj je to bilo.

Dežek pada, jez pa mal spat, pol pa v H&M po 2 roza bombažne hlačke št. 56. Da ji ne bo preveliko moji mali user posted image . Imam pa novega za našo bejbiko en 15 kosov oblačil, ostalo pa mi bosta posodili 2 prijateljici. Pa itak po 14 dneh se bom zapeljala v šoping in kupila, če bomo kaj rabili. Sej zdej je teh centrov na kupe. Pred porodom imam v planu za nabavo še komplet postelnjinico, novo torbo za voziček, pa kozmetiko iz Milerja.

Ja pa zjutraj sem uštimala še vse za avto, cestnina, zavarovanje. Me je možek pelu, zdej pa lahko grem spet sama s svojim zavarvanim avtom. JUPI:)

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3327
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 10:44:44   
jana81
heeeeejla...
 
joj berem vas že od 9h, pa vedn je neki vmes da ne pridem do konca in zdej sem končno uspela.user posted image
 
no kakvček sem si pripravila, tako da zdej pa vseselo na delo.
 
čmrlika če bi vedla da si tko zgodnja bi pršla na RR, sem ravno tak čas šla na wc..user posted image
Drgač pa čestitke za 30 dni.. (tko med nama men je včeri spet rekla da mam po UZ rok 27.4., sam jst nočem iz maja)
 
aurora ker teden si ti po unem nosečniškem koledarčku? men je rekla glede na zadnjo M, da se mi teden prestavi na sredo, torej sem zdej že 35.teden...kak teb ginekolog napiše v materinsko?
 
špelin a ti prideš s svojima fračama na srečanje al sama?
 
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
Srečanje bo v soboto, 29.3., ob 14h v Šentjakobu - pizzerija Boccaccio KLIK

Rezervirano imamo za 15 oseb - rezervacija je na moj priimek, šoferkam ga bom posredovala na ZS, če boste tam pred mano, da ne boste debelo gledale


no jst bom ziher zamudila, da mi ne bo treba debelo gledatuser posted image
 
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
špelin@ js bi že šla na srečanje, če bi me tale user posted image  prehlad spustil. Poleg vsega sem se pa šele danes ponoči spomnila, da mam imunal doma, ki celo smem jemat, če bi se prej, bi blo mogoče že dobr ...


naty mene se tud neki loteva..ka ti to po netu pošiljaš?user posted image  ma se ne dam, če celo zimo ni blo nič, tud zdej ne rabm tega user posted image .
 
katina....kaj bi dala da mi nekdo doma naredi takole kavico..
 
kasso...jst sem še tatrca jedla v nosečnosti (sicer sem se pol tresla en mesec), sam če prej 26 let nisem dobla toxe, ma ni user posted image  da bi jo zdej.
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
Uf.........dobro jutro še drugič danes od mene! user posted image  Kaj lahko zdaj meni ena eno belo skuha, ker še vedno nisem nič sposobna...hvala, pa še aurora me je zdaj prestrašla sem mislila da sem tam ob pol sedmih, ko sem končno zaspala, uspela za 5 dni potegnit...user posted image  user posted image  user posted image

 
kamot, kar hočeš, kavico, čajček, kapučinček, toplo, mrzlo, mlačno....
 
 

 
 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 3328
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 11:14:30   
Estrella*
Nobenih novih postovuser posted image Jaz sem z malice in sem se napapcala makaronfleischa. Sedaj mi jeuser posted image . Komaj sedim za PC jem.
 
Nekatere ste že res blizu cilja. Meni se zdi, da se pri meni tako vleče.
Jaz se že pripravljam na jutrišnje srečanje ( ob 18h grem k frizerju), da ne bom kot strašilo in še prav posebno oblekico naštimam(jokeuser posted image ). Se pa res zelo veselim, da bom vidla ta stare majčice in seveda tudi kakšno novo spoznala.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3329
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 11:17:55   
Estrella*
darmar: user posted image  samo, da si pogruntala patent za zs. Srečanje majčic je bilo 16.2.08, če me spomin ne vara.
 
tamara, špelin@: kar pripeljita svoje razgrajače. Saj bi jaz tud svojega, a se bojim, da potem ne bi imela kaj dosti od srečanja.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3330
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 11:23:07   
jana81
ampak res kr naenkrat so vse šle dol... narava se še ni oglasla dans... pa katera še?

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3331
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 11:26:02   
aurora28
aurora ker teden si ti po unem nosečniškem koledarčku? men je rekla glede na zadnjo M, da se mi teden prestavi na sredo, torej sem zdej že 35.teden...kak teb ginekolog napiše v materinsko?


Jana meni je po nosečniškem koledarju danes točno 35. tednov, meni nastopijo polni tedni ob petkih in tako mi tudi sestra pri G napiše. user posted image Se mi poklapa user posted image

Kaj pa se tebe zdaj loteva?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3332
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 11:28:40   
sesil
evo, da me ne boste preveč pogrešale, se še jaz javljam na raport. se sprehajam po hiši, vmes kaj naredim, pol pokukam na RR, preberem nekaj postov, ko pridem naslednjič mimo, je spet cela klobasa, tako da nikakor ne morem priti do konca.
user posted image user posted image user posted image  za današnje preglede.
me pa zanima kakšno je to lanolinsko mazilo? kaj ni bolje da se kupi bepanthen roza?

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3333
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 11:31:23   
kodrana
jutro punce.

tolko ste načvekale, da sploh ne morem vsemu sledit.

sem pa prebral izgubo Naje in mi je tako zelo hudouser posted image user posted image user posted image . ni besed, ki bi omilile bolečino. Naja drži seuser posted image user posted image user posted image .
najin otročiček je bolj mirne sorte. v trebuščku se včasih tako zelo malo premika. zdaj me bo najbršres kak panika.
Estrella pri tebi je nevarnost predležeče posteljice?

sama sem čist povožena. telesno in duševno. namreč staknila sem nek virus. ker me boli glava, grlo, celo telo.. kiham, kašljam.. pocejam iz nosu. pa kaj je to!? če hočem na srečanje, potem pa takoleuser posted image
včeraj sva se še z mojim spičla. oz. kar neki sva se držala vsak zase. mene je že tako zelooo glava bolela in potem še vsa ta slaba volja.. potem je bilo vse skup še hujše. zadnje čase se smiliva vsak zase v svojem kotu. mah..
boli me tudi spodnji del bušija. sploh noče nehatuser posted image . mišice? ne vem.


grem počivat.

vsem, ki ste bolne se lepo pozdravite.
vsem, ki ste zdrave, pa ostanite zdrave.

ju3 za srečanje, mi je tko težko rečt, da me ne bo..



_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3334
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 11:31:26   
barbaw
Našega Trontlja pa danes res še ni bilo. Sicer mene vidite kot prisotno, kar pa nisem non-stop. Berem, ampak nisem nekaj dosti spodobna pisat. Glava me boli, o pljučih ne bi, nos pa imam itak zaštofan.

Sem končno našla svoja paketa z vozičkom in sta nekje med Nemčijo in Slovenijo. user posted image  Upam, da bo to kmalu tu, ker me je že moj ful masiral glede tega.

Zdaj pa že moram s pumpicami šibat. Zdaj bo pa boljše, ko je škratek dobil dozo. Brez pač žal ne gre. Močno razmišljam o menjavi pediatra, samo ne vem kje naj najdem dobrega, ki bil imel tako fajn urnik ko tale naša, pa da delo opravlja kolikor toliko itro. Nikoli se dolgo ne čaka pri njej. Razmišljam celo o alternativni medicini. user posted image  Kako mnenje o alternativi?

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3335
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 11:32:47   
barbaw
sesil lanolina ne rabiš spirat, bepanthen pa kolikor jaz vem moraš. Poglej, če ga lahko zaužiješ. Tistega, ki ga imam jaz vem da ni za peroralno uporabo.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 3336
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 11:35:52   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: darmar

Končno tud jest najdla kje se berejo zasebna sporočila. Boje pozno kot nikoli, svašta.


tudi jaz sem imela ta problem, ko sem prvič prišla na RR,nisem in nisem našla kje se skriva lasten profil user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: darmar
Ja pa zjutraj sem uštimala še vse za avto, cestnina, zavarovanje. Me je možek pelu, zdej pa lahko grem spet sama s svojim zavarvanim avtom. JUPI:)

pa previdno vozi

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

kasso...jst sem še tatrca jedla v nosečnosti (sicer sem se pol tresla en mesec), sam če prej 26 let nisem dobla toxe, ma ni  da bi jo zdej.



Pa saj jaz tudi veš pojem kaj pršutka, pa pancetke, pa ošokolca če mi paše, če ne pa ne! Itak, kdo ve kje se sploh skrivajo ti paraziti, ker večinoma zbolijo prav tiste nosečnice, ki se najbolj pazijo in nimajo pojma, kje bi se lahko nalezle. Najbrž je te toxe in vsega še kje,kjer se sploh ne ve, tako da smo v nevarnosti ali se pazimo ali ne!
Tista zgodbica jabolke z drevesa hmmm ma ne vem no.....

Moj user posted image me je prej klical iz službe popolnoma brez glasu, zjutraj je bil še čisto ok in sem prepričana, da bo zvečer še vročino fasal, ampak mene se ne bo prijelo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Jaz se že pripravljam na jutrišnje srečanje ( ob 18h grem k frizerju), da ne bom kot strašilo in še prav posebno oblekico naštimam(joke ). Se pa res zelo veselim, da bom vidla ta stare majčice in seveda tudi kakšno novo spoznala.

Jaz bom kar skuštrana prišla, ker bom šla k frizerju najbrž šele naslednji teden ali čez 14 dni

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

tamara, špelin@: kar pripeljita svoje razgrajače. Saj bi jaz tud svojega, a se bojim, da potem ne bi imela kaj dosti od srečanja.


je že skoraj mene prijelo, da bi koga pripeljala, ampak sta itak povabljena na RD oz. sine bo najbrž šel kar s svakinjo smučat v Cerkno.... od srečanja pa ne bi imela nič... to notranjke dobro vedo, kako izgleda, če imam oba s seboj....sploh pa, če sta timi in moj razgrajač skupaj

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 3337
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 11:37:12   
aurora28
Sesil lanolin mazilo ni potrebno spirati pred dojenjem, je sicer bolj trdo zato je dobro, da ga najprej malo stopiš med prsti in si ga potem naneseš. Je pa ta lanolin zelo dober zato, ker zadržuje vlago v prsni bradavici in ji pomaga, da se hitro renovira user posted image . Bepanthen je potrebno spirati pred vsakim dojenjem. 

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3338
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 11:41:25   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: sesil


me pa zanima kakšno je to lanolinsko mazilo? kaj ni bolje da se kupi bepanthen roza?

V PO porodnišnici dobiš po porodu mazilo za nego bradavic in menda je to ta boljše. Ampak ga moraš takoj porabit, ker ti ga dajo v gazi pri viziti. Poleg tega pa dobiš v paketu v porodnišnici tudi testerčke tega Lanolina, vsaj dve leti nazaj so bili, ampak jaz nisem nič rabila...mogoče jih imam še vedno kje v kopalnici!
Bepanthen si moraš pred dojenjem sprat, lanolina pa mislim da ne!

kodrana pozdravi se in pazi na bušija! Če boš jutri boljša, pa še vedno lahko prideš!

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 3339
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 11:43:12   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

. Bepanthen je potrebno spirati pred vsakim dojenjem. 

Saj an začetku itak svetujejo, da si bradavice tako al tako umiješ pred vsakim dojenjem. V porodnišnici sem si, doma pa ne lih vsakič, sploh ponoči ne!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3340
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 11:48:39   
kodrana
kasso hvala. upam,da bom kmalu boljša.

glede bradavic nam je bilo rečeno, da jih ni potrebno nič umivat. samo 1x dnevno tuširanje. pred dojenjem si samo umijemo roke. po dojenju pa stisneš kaplico ali dve mleka in namažeš bradavico. ker je mleko mastno ti zaščiti bradavico.
kupila si bom pa še Lanolin.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3341
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 11:53:41   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana


glede bradavic nam je bilo rečeno, da jih ni potrebno nič umivat. samo 1x dnevno tuširanje. pred dojenjem si samo umijemo roke. po dojenju pa stisneš kaplico ali dve mleka in namažeš bradavico. ker je mleko mastno ti zaščiti bradavico.
kupila si bom pa še Lanolin.


Aha, no super. V Po porodnišnici so vsaj pred dvemi leti rekli, da si moramo intudi dajo paket vate, da si z njo umivaš  z vodo pred vsakim dojenjem.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3342
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 11:55:32   
sesil
hvala za odgovore, očitno bom morala kupit tudi lanolin.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3343
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 11:59:16   
Eviii
Pozdravljene, majčice.

V imenu RR teama naj vam najprej čestitam, da pridno klepetate in čuvate svoje user posted image . Sedaj so še na varnem pri vas v trebuščkih. Kmalu se bo tudi za vas pričelo obdobje, ko bo najemnina za user posted image  potekla. Želim vam, da bo to najlepša izkušnja za vse vas.
Glede na to, da urejam seznama nosečk in mamic, bi vas prosila, če mi lahko olajšate delo in na vsakih nekaj strani objavite seznamček, iz katerega bo razvidno, kdaj ste rodile vaše korenjake in korenjakinje.

Hvala vam.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3344
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 12:04:00   
80kaja
punce, živjo....
jutri torej Šentjakob Boccaccio....jaz za 100% še ne potrdim...ampak 99 pa kar user posted image
katera ura pravite?
uboga naja3...jaz enostavno nisem našla besed,ker jih verjetno ni....sama sem doživela izgobo, vendar veliiiiiko bolj zgodaj...pa je še vedno bolelo kot hudič in dekleta..jaz še vedno obiščem park zvončkov..pa je že kar nekaj časa od tega.user posted image     nekako sem se takrat trudila sprijazniti s tem na način,da je pač bolje tako kot pa imeti dete s kakšnimi prirojenimi napakami itd...če se tako odloči narava..mora pač biti tako prav; čeprav je fulllllll težko to sprejeti oz.skoraj nemogoče.
držimo torej vse skupaj pesti za najo za naslednjo nosečnost,ki pa mora biti zdrava in popolna!
jaz in moje dete sva ok...včeraj je bilo pri G fajn...vse ok...le kilce hmhm...+12kg uf..... aja pa dete se je obrnilo...jupiuser posted image     
pozdravček prav vsem in vse dobro vam želim; itak pa upam,da se jutri vidimo....
moj naslednji GP je 25.4. (šele! )
pa še eno vprašanje: kdaj je skrajni čas,da uredim zadeve za porodniško?

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 3345
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 12:08:52   
darmar
O estrella ti še kar delaš, jest si sebe več ne predstavljam za mizo 8 ur. No jest pa iz sprehoda, 45 min. Paše, no zdej pa zunaj spet rosi. Pa da te potolažim, ko sem jaz pri prvem delala tako kot ti do konca, še kot študentka, in sem hodila ven na malico, razni Mcdonaldsi, Mlečne restavracije, ..., ma vsak dan sem imela pol po 12 uri popackano majico na trebuhu.

Mene pa zanima, kako vi kaj kavo pijete. Jaz sicer zlo pazim da eno tapravo na dan, če mi ša še paše pa raje kakšno brezkofeinsko in kapučino. Pa včasih spijem tud deci vinčka, teran s kokto - pravjo da je dobr za kri. Mi pa včasih tud Radler zapaše, samo mam pol slabo vest. No zdej bote pa mislile, da sm alkoholik.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 3346
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 12:10:48   
Anonimen
Kje se kupi ta Lanolin mazilo? Kdo ga proizvaja?

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 3347
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 12:10:53   
Estrella*
80Kaja: upam, da te tisti 1%, ki je pod ? ne zmoti prevečuser posted image in se boš naslikala v Šentjakobu.
Skrajni čas za urejanje porodniške je 30 dni pred PDP jem.

(odgovor članu 80kaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3348
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 12:15:35   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Kje se kupi ta Lanolin mazilo? Kdo ga proizvaja?


ga dobiš v vsaki lekarni

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3349
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 12:15:48   
Estrella*
****: KLIK 
DARMAR: Samo še 5x, pa bo mimo! Pri ta prvem sem delala samo 4 mesec (študent), pol pa je blo luštn!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.