|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.5.2008 9:48:13   
Jančika_
Marjana, jaz moram po fasngo, tak da drugič? 

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3151
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.5.2008 11:04:06   
HuAnita
Imam gnečo, samo toliko:
naša lepa Amy bo nastopala na Radiu Celje v ponedeljek, mislim da okoli 13. ure, v oddaji Tujci pri nas ali nekaj takega. Potem pa bo reportaža o njej v torkovem Novem Tedniku.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3152
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.5.2008 11:27:07   
Janeja
Vas samo na hitro pozdravim. Imam hudo gužvo danes, ker me potem naslednji teden 3 dni ne bo v pisarni. Bolj kot se bliža odhod v Salzburg, bolj se mi ne da it. user posted image   Mater, jaz sem pa res en hud zapečkar ratala. Zgleda, da me že malo EMŠO tolče in se mi ne da več okoli hodit. user posted image

Mojega Jana pa tako alergija na cvetni prah matra, da se mi revček res fejt smili. user posted image  Ves čas kiha in iz nosa mu teče. Noter pa seveda ni šans da bi bil. Sem v Arniki nabavila neke homeopatske tabletke za lajšanje teh simptomov, samo po 1 tednu še ni efekta. user posted image   Komaj čakam na dež, da mal spere tale user posted image  rumen prah.

Snorlax, sam zategla si pa res. user posted image  Da se ti še po vrtu ljubi z gipsom razkopavat... user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3153
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.5.2008 11:40:44   
pikecpokec
Janeja, tudi jaz koooomi čakam na dež, ampak ne zaradi alergije. Zato, da nam končno spere ta user posted image prah s ceste, ker so celo prekopali in položili kanalizacijo in zasuli s šodrom. in zdaj se oblaki prahu dvigajo vsakič ko kak avto pelje mimo. čist vse je belo, cunj sploh ne sušim več zuni (razen plenic ki so že itak bele user posted image - sej ne!). avta se ne splača prat več spljoh. aja, tako stanje bo do jeseni, ko bojo še preostanek asfalta dol pobrali in na novo asfaltirali. torej se nam obeta prašno poletje user posted image

v glavnem, dejmo en indijanski ples zaplesat za en ornk naliv, da spere prah, pa cvetni prah pa še kaj!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3154
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.5.2008 12:21:35   
pikecpokec
Grrr, sem jezna! Na našem Angelcaru je crknil adapter in že dva tedna moledujem une tipe od firme ki jih prodaja v Sloveniji, da mi ga naj pošljejo. Sej bom plačala tistih 10 €, sam nej mi ga for gad sejk pošljejo! user posted image
sej ne da bi rabli senzor dihanja, ampak varuško pa res rabimo. Damn it!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3155
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.5.2008 13:24:01   
mavo
Babe, Mavo is back!user posted image user posted image user posted image

Sem se morala javit mal, ampak res na hitro, ker mi smo še čist zmešani od vsega. Včeraj popoldne sva z Matevžem prišla domov, zvečer je iz Belgije priletel še novopečeni očka. Zdaj smo najbolj srečna mala družinica... seveda kadar spimo, lepo cuzamo joške... ja to je to. Ostali čas, ko se jočemo na vse pretege, smo pa še mal živčni. Ampak saj nismo niti 24 ur doma. Bo že...

Daj povejte mi, a moram pri sezamovem napitku samo tekočino spit, a moram tud sezam pojest (upam da ne)?

OK, zaenkrat toliko. Ko pridem k sebi, bom prebrala za nazaj, mislim da sem ostala pri 117 (mi je M. nosil v porodnišnico, kar ste napisale - je ful pomagalo, mi je dalo dovolj volje, da sem zdržala ta psihični pritisk ob nenehnem čakanju, da kaj bo...)

V glavnem, hvala vam za podporo, takšno in drugačno, velikokrat sem kar jokat začela, ko sem kaj prebrala, pa ne dvomim v to, da ko bom šla zdaj brat za nazaj, da ne bo spet kakšnega čustvenega izliva. V glavnem, Mavo ma vas rada user posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3156
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.5.2008 13:34:17   
snorlax
MAVO!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

Ful sem vesela, da si nazaj.

Pri meni nič novega, le da imam nov frišen plastični gips. In to za tri tedne, pol bomo pa videli, kako in kaj. Danes sem bila ene pol ure srečna, ko so mi sneli starega in sem čakala na novega in bila tačas brez. Pa brezveze jamram, sem videla danes enih 20 polomljenih revežev. En fant je imel celo levo roko in desno nogo. Groza!




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 3157
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.5.2008 13:41:08   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: mavo

Daj povejte mi, a moram pri sezamovem napitku samo tekočino spit, a moram tud sezam pojest (upam da ne)?


Žal ja. Saj ni tako slabo, pa za prebavo je tud fajnuser posted image . Po mojih izkušnjah je neoluščen sezam okusnejši od oluščenega, delujeta pa enako dobro, tako zamenjaj, če nimaš oluščenega, ti bo lažje dol spravit. Jaz sem ga našla v tavelikem Mercatorju. In dobrodošla nazajuser posted image user posted image user posted image . Če karkoli rabiš, pokliči!

Snorlax, super za plastični gips! Koliko si pa doplačala? A so ti dali kakšno fensi barvo???

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 3158
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.5.2008 13:46:46   
žanek
Mavo, dobrodošla nazaj user posted image .
Glede sezama, če se ne motim, ga moreš tudi pojesti (bodo izkušene povedale).

Snorči user posted image .

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 3159
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.5.2008 14:00:46   
Ropotuljica
čao Mavo, ja, sezam moraš zgrickat. meni je na srečo ful dober, tak da nisem mela nobenih problemov s tem. Bolj bljak mi je bila voda. 

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 3160
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.5.2008 15:34:56   
Janeja
Mavoooo, dobrodošla nazaj! user posted image    user posted image    user posted image

Vsak začetek je mal težak, ampak se boste kmalu navadili eden drugega. Potem boste pa res uživali. A ti si fizično OK. Po CR mislim. Ali te še to matra?

Sezam je bil tudi meni grozno bljak, ampak za mlekec sem se potrudila. V skrajni sili, če ti tudi to ne bi pomagalo, pa obstajajo tabletke Tametil. Meni jih je predpisala Leina pediatrinja še ko je bila v inkubatorju - oziroma smo jih imele kar vse mamice nedonošenčkov redno na jedilniku. user posted image   Tudi pomagajo pri večji proizvodnji mleka. Meni je z njihovo pomočjo uspelo mleko obdržat 8 mesecev, čeprav sem si ga samo iztiskala in Lee nisem nič dojila. Mlekec je pa le imela moj, to pa tudi nekaj šteje!

< Sporočilo je popravil Janeja -- 16.5.2008 15:35:40 >

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3161
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.5.2008 15:46:04   
shooo
samo pozdravček MAVO!
si ok?
upam da se vam dojenje čim prej uteče in da ne boš rabila sezama papcat!
lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3162
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.5.2008 20:24:36   
Jančika_
Dober večer! Naša fanta sta pa danes na mini počitnicah pri babici in dediju, tako da sva šla midva na večerjo. Sedela sva za mizo, jedla in se normalno pogovarjala. Mislim, da vse, ki imate otroke, razumete, kaj to pomeni. Razkošjeuser posted image .

Pa da vam povem, kaj je danes naumil Vasja. Se spravljamo od doma in rečem, da bom takoj, samo leče si še not dam. In prijavi: "Ati, pa ZAKAJ imajo ženske leče?"user posted image O ja, le zakaj, res?

Janeja, te razumem glede Salzburga (jaz sem bila na morju manj časa, pa Vasjo sem imela zraven, pa sem tako pogrešala druga dva fantauser posted image ). Trije dnevi bodo hitro mimo. Salzburg je kar lušten, samo tako....avstroogrsko zadrtuser posted image . No, kakorkoli, je pa tudi majhen, tako da v enem popoldnevu peš prehodiš vse, kar je vredno videt.

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 3163
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.5.2008 21:22:24   
HuAnita
Sezam, sezam odpira mlečne poti...user posted image  F U J. Sezam sem še nekako zgrizla, mi ni bilo slabo, tekočino pa user posted image

Janeja, nisem veleda, da si tako dolgo 'dojila'. Super.

Mavo - porihtite se. si te pa kar spredstavljam v bolnišnici, s tistimi sprintanimi listi in solznimi očmi. Ko sem bila jaz na ginek, je ena tudi imela prenosni računalnik, pa mi je bilo res mimo, ampak ko pa je bil mali zločko lani v bolnici, je imelo dete v sosednji sobi (na pediatriji) prenosni računalnik, da je gledalo Telebajske, mislim, to mi pa še mimo ni!user posted image

Grem. Žeja. Sem vse popoldne lovila zrak z deco, pa pozabila na osnovne potrebe. Jedla sem še kar, pila bolj malouser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3164
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.5.2008 22:11:25   
Skabi
Žanek, ti maš pa res fajnega dedca. Eni prešvicani tujki je prijazno sprintal veeeliko bonov, jaz pa sem bila taka trola, da mu niti ene čokolade nisem prinesla. user posted image  Pridite na obisk, da se oddolžim. 

Vse se lepo mejte, sem čist koma in se še sam do postle odvlečem.  Prooooosim, naj tamali čimdlje spi. 

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3165
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.5.2008 23:31:39   
skuštrana
Mavo,user posted image wb...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3166
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.5.2008 1:44:08   
žanek
IZVIRNO SPOROČILO: Skabi
Žanek, ti maš pa res fajnega dedca. Eni prešvicani tujki je prijazno sprintal veeeliko bonov, jaz pa sem bila taka trola, da mu niti ene čokolade nisem prinesla. Pridite na obisk, da se oddolžim.

Nič se sekirat, samo da ste uspešno opravili nakup user posted image . Prešvicana tujka user posted image , ta je pa dobra, sej ima eno doma user posted image .

< Sporočilo je popravil žanek -- 17.5.2008 1:51:24 >

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3167
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.5.2008 7:13:58   
snorlax
Jutro!user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR


Snorlax, super za plastični gips! Koliko si pa doplačala? A so ti dali kakšno fensi barvo???



Doplačala sem 8,40 EUR.Sem mislila, da je več. Drugače pa ni tako fajn, kot sem mislila. Veliko bolj je tesen kot navaden gips, pa tudi potiš se noter bolj. Pa tudi s tem se ni priporočljivo tuširat, ker ga moraš potem res dobro posušit, če ne, se koža spodaj vname. Je pa bolj lahek, to pa drži. Pa tudi mavčar je rekel, da je boljši, ker res maksimalno fiksira roko.

A da barve tudi imajo? Joj, kaj nisi prej povedala! user posted image

Mavo, kar pridno jej sezam. Jaz sem pila neke čaje, ker še nisem vedela za sezam. Verjemi, da so bolj negravžni.

Jančika, jaz te razumem. In tudi moja neizpolnjena žalja je, da se vsedem za mizo in pojem v miru toplo kosilo, brez da je treba 100x vstat, brisat, it lulat, kakat, še nadevat, poslušat dretje....in na koncu pojest mrzlo hrano.

Zdaj grem pa Lost gledat, če bo dete še spalo toliko časa.

Lep dan vsem!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 3168
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.5.2008 7:38:14   
skuštrana
Dobro jutro...

Punce, s čim naj iz novih, dragihuser posted image user posted image user posted image hlač spravim sveže položen asfalt..Seveda iz Lizinih. Jaz res ne vem ali je samo naš otrok tak pujs, da mooooora dobit na cote vse kar leži po tleh. Zadnjič sem ji našla čokolino na vrhu glave med lasmi, haloooo...Sem jezna ko hudir, user posted image user posted image . Pri skoraj 3,5 letih jo moram preobalačit 3 krat na dan, če bi hotela da ok izgledauser posted image user posted image oz. vsaj za med ljudi.

Huanita, že kaj veš o rolanju? A je Radio celje on line tudi..Jaz bi Amy poslušala..Mi lahko katera posnameuser posted image user posted image

Piknik - jaz sem tudi za, samo datum moram vedet vsaj kak mesec prej, da sledi organizacija in logistikauser posted image

Mi dobimo danes obiske, pride moja familija...Jaz pa še nič pospravljeno, včeraj zvečer se mi res ni dalo (kao da se mi kdaj dauser posted image user posted image )..Ja, res bi rabila eno teto da mi malo organizira gospodinjstvo, sploh sedaj ko še Liza ni več v vrtcu...Gre pa danes nazaj z mojimi, na počitnice..Upam da bo vse ok (beri, da bom jaz okuser posted image user posted image )

Imejte se skrajno lepo...A dežuje? Pri nas sicer ne, sonca pa tudi ni videt..Še.

Baje lahko v hm sedaj vnovčiš tudi več bonobv naenkrat, če bo še katera šlauser posted image



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3169
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.5.2008 14:48:44   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Baje lahko v hm sedaj vnovčiš tudi več bonobv naenkrat, če bo še katera šlauser posted image




Od kod ti pa ta info??

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3170
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.5.2008 16:06:17   
novopecena
ojla

v petek imava z Renejem 1. posvetovalnico v zd in me zanima kakšna dohtarca je dr. Pečnik-mogoče katera ve? drgač sva pa fajn z malim , sam včer ga je mal vročina zagrabla (38st) pa je dons že mal bolš. je možno da je v enem ušesu T 38, v drugem pa 36,9? pa še eno vprašanje: tista ki je oz. je jedla sezam za večjo količino mleka-po kolkem času pride naval  in kako ste vedele da se je povečalo (pritisk v dojkah,je teklo al kaj)
verjetn se bo zdelo kateri smešno za ta vprašanja sam noben se ni pametn rodiluser posted image user posted image
bodite lepo in v cvetju pa hvala


_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3171
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.5.2008 16:46:22   
marjanaR
Hojla!
Bravo, Mavo, dobrodošla nazaj!
Skuštrana, kako spraviš asfalt s hlač? Težko, če mene vprašaš. user posted image Sicer pa, samo v tolažbo, naša Kaja je tudi taka pujsa, da ji ni para. Ne vem, a se v vrtcu juha in špinača vedno jesta z rokavi?!

Novopečena, mi smo dvakrat na posvetovalnici imeli Pečnik-Rojnikovo (sicer imamo Kosijevo) in je bila super. Zelo prijazna, nežna, takšna, kakor pač do dojenčka mora biti.

Jančika, si mi naredila lušte z večerjo. Midva že en mesec nisva spala v isti postelji, kaj šele večerja. Samo spala, kaj druzga sva žeuser posted image .

Fajn bodte.



_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 3172
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.5.2008 19:18:19   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Baje lahko v hm sedaj vnovčiš tudi več bonobv naenkrat, če bo še katera šla




Od kod ti pa ta info??


Moje oktoberke so mi povedaleuser posted image Ne, resno, v Mariboru se je dalo...

Meni je pa moja Liza odšlaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image Jaz pa v jok. Resno, zjokala sem se..Zdej je že ok, ampak tisto spoznanje, da odraščauser posted image user posted image Pa tako veselo mi je mahala in govorila, da me ne bo danes poklicala ampak jutri...Sploh ne vem kaj bom delala ta teden(pride v petek zjutraj)..Ne vem če ne pridem v Slo po njouser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3173
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.5.2008 20:28:20   
Jančika_
Novopečena - jaz sem tretji dan imela take joške, da bi lahko komu kaj naredila z njimiuser posted image .  Trde ko kamen, mlek je kr sam od sebe tekel. S Pečnikovo nimam veliko izkušenj, punce jo pa hvalijo.

Skuštrana, po moje je edina opcija škarje ali pa se pač sprijazniš z asfaltomuser posted image . O pujsanju pa ne bi, moja dva sta svetovna prvakauser posted image .

Marjana, sej sem ti povedla, da se mi je večerja že maščevala - majko milo, kako sem bila zjutraj zatečena od pice. Roke, noge, še obrazuser posted image ...bi bilo fajn, da bi to še kaj pomenilo, ne pa da me kr za nič napihuje.

Snorlax, ne vem, kje sem slišala, da si za doplačilo lahko še kakšno barvo izbereš. Jaz bi imela črnega al pa pinkuser posted image .

Zdaj se pa počasi že bliža moja ura, da sem grem spedenat za spat; zadnje cajte se mi ob devetih izprazni akumulator in od tam naprej je še umivanje zob in tuširanje huda muka in traja ohoho cajta...

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 3174
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.5.2008 21:32:16   
skuštrana

Punce, kakao vam je všeč tole- za dojenčke, ofkorsuser posted image

1. slika- žogica s trakci raznih barv in tekstur
2 .slikca- krpica s trakci raznih barv in tekstur v velikosti 35 krat 35cm
3. slikica - patchwork odejice, več velikosti

http://bp1.blogger.com/_zIWvYuNPF2I/R73LqmxoVoI/AAAAAAAAAIg/XdE7AZQcVY8/s200/100_0937.JPG
http://images110.fotki.com/v1112/photos/1/1096827/5764623/DSCN7183-th.jpg
http://images33.fotki.com/v1074/photos/1/1096827/5764621/DSCN7199-th.jpg
To bom dala na svojo stran, če se uspem dogovorit



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj UTRUJENE MAME ostanejo budne POZNO?
Rada bi rekla, da mame prosti čas izkoristijo zase, ampak to ni povsem res. Seveda včasih pregledamo Facebook ali najlju...
Odraščanje ob babici in dedku za vnuke zel...
Če so stari starši prisotni pri odraščanju vnukov, ti odrastejo v pametnejše in bolj ljubeče osebe, so pokazale študije.




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.