|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.5.2008 9:09:02   
FORZA
celjanke najprej pozdravljene.
Mal pomoči potrebujem, če mi lahk katera svetuje.
Kateremu zobozdravniku v Celju vozite svoje malčke?
Moj je bil marca star 2 leti, sicer so mi ga v posvetovalnici naročili, vendar sem, ker na tisti dan nisem mela časa sedaj pozabila katera zobozdravnica je bila.
Bi pa želela nasvet izkušnje res ene prijazne zobozdravnice, ker imam zelo slabe izkušnje, ko sem prvič peljala srednjega sina.
Hvala!

(odgovor članu ALFI2)
Neposredna povezava do sporočila: 3126
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.5.2008 9:30:39   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: ALFI2

Prosim, ne me "šinfat" zarad pisnih napak - eni smo že čist na koncu z močmi in nam je knjižna slovenščina zadnja skrb user posted image - pa še mal sem hitela - se opavičujemuser posted image user posted image


Punce, jaz nisem hotla zatežit zarad napakic, ampak Skuštrani sem pa morala povedat user posted image user posted image Drugač pa pišite tk, da se bo dalo zastopit, pa bo

(odgovor članu ALFI2)
Neposredna povezava do sporočila: 3127
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.5.2008 11:36:17   
snorlax
Ojla, čvekice. user posted image Sem že zjutraj na tešče napisala cel roman, pa me je ven zabrisalo, majke mu!user posted image

Mavo, upam, da si že doma. Poslušaj nasvete nas "starih tet" in pij ali jej sezam. Jaz tega še nisem vedela takrat, ko sem se matrala za mleko in pila razne koprivove čaje in podobno. user posted image

Kak cajt se pa šetaš za Savinjo, Darja? Jutri grem po nov gips, pa lahko udariva en čvek, če boš pri volji. user posted image

Smrček, lepo, da si se javila. Zdrži še vsaj en mesec. Držim pesti zate.user posted image

Jančika
, tudi naš tamali cvili in kriči včasih kar tako brez veze, da bi mu bučo odšraufala najraje. Mislim, to me pa spravi ob živce. user posted image Al pa to, ko se s tavečjim skoraj do krvi (in do solz) stepeta, pa ju komaj dobim narazen, pol sta pa na mene jezna, ker se onadva samo igrata, baje. user posted image Klinc gleda te dedce, to je po moje nek njihov čredni nagon, ki izvira še iz časov neandertalcev, bemti. Viš, zato sem si jaz v drugo želela deklico. In jo privoščim tudi tebi. user posted image

Aja, BTW, tisto JE bambus, ker je še drugje začel bodit ven iz zemlje. Jupi!

Skuštrana, boh da kdo hoče odpeljat otroke za kak dan ali dva. Daj, vprašaj, če vzamejo še moje. user posted image

Nč, grem južno kuhat. Po skoraj enem tednu sem ugotovila, da lahko delaš skoraj vse z  eno levo in eno zlomljeno desno taco. Samo pucat in peglat še ne morem. A po moje bo do drugega tedna že šlo. user posted image

Držte se, bejbe! user posted image




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3128
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.5.2008 11:45:43   
barika
helow

punce, vam bom kr skopirala iz drugega foruma, kaj se mi je danes zgodilouser posted image user posted image user posted image  v glavnem -->mi mamo pa nov stajl kopalnice...lukno v stropu user posted image user posted image user posted image user posted image (zg. soseda ...oz, ne ona, ampak delavci so tak poral pa poral, da so nam lukno v strop naredl...kopalnica je pa takla, kot da mi prenavlamo ne pa ona user posted image user posted image user posted image user posted image )
jst pa znorim (ker mali v tem hrupu enostavno ne more spat, pa strah ga je), grem gor, povem kaj je blo..pa me on delavc čudno gleda...gre pogledat, pa reče....eh ta mala lukna...haloooo, jst lepo poslikam, pošljemm ojmu na šiht, se ona 2 pokličeta, pa reče delavc spet mojmu, sej je čist mala lukna...moj pa ja...ko pridem domov, hočem da je tak ko je blo zjutraj ko sem šel od doma in zdej komplicirajo, da danes pa ne bo šlo, mogoče jutri...
to pomeni, da jutri spet ne morem ven, ker bom mogla čakat, da delavci pridejo..da se poserješ (še to ne morem, ko mi lahko konc stropa na glavo padeuser posted image )
sem se mogla skašlat

aja, tamali je pa pri prababici in pradedku, da lahko vsaj malo spi, jst pa čakam, da mi pridejo za okne zmerit...pa user posted image , ko jih rabiš jih niuser posted image
ej ALFI svaka ti čast, da zdržiš pred knjigamiuser posted image user posted image user posted image


FORZA, mi2 z bratom sma hodla h Tešnjakovi, drugače jep a še ena Cvikl, za druge pa ne vem.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3129
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.5.2008 11:49:15   
HuAnita
Hojla, punce.
12 ur me ni gor, pa naredite 2 straniuser posted image , pridne!

Žabice - jaz jih frčafeli pd krilce še dajem, se mi ne zdi še ravno tako toplo, psloh za nogice, ker se punčka hitro nahladi - imata pa kr. rokave, spodaj sp. majice brez rokavov, oz. zločko ima tudi še bodi, pa čez. majico z dolgimi rokavi, ki jo pač slečemo.
Spodaj imata še oba nogavice (zokne, za vse, razen ta lektorico Ropotuljico, da ne bo ropotalauser posted image ) in dolge hlače oz. Capinka krilo + tanke žabice.


Meggi - to zdaj delajo, ja, banke, jaz sem tudi čakala in čakala tisti pin, no, pa je vsaj nekaj več E gor ostalo - seveda do takrat, da sem usposobila svojo novo kartico. BTW - če vam lahko priporočam - UniCreditBanka - omogoča, da se 2 osebi 'priljučita' na a la Klik - e-banko, pa še 2 otroška računa sta lahko gor zastonj. Se pa lahko kjerkoli in kadarkoli logiraš gor - imaš s sabo nek sprejemnik s šifro, tako da ni kot Klik, ko sva se lahko samo na 1 računalniku prijavila. Priporočam!

Nič, vse dopoldne se ubadam s sestavljanjem (pravnih!) pogodb za služnosti pri sosedih, tako da se mi že meša od teh pravnih izrazov. K sreči bo bodoča snaha kmalu sodnica, pa bo prečekirala moje pogodbe, da se ne osramotim pred notarjemuser posted image

Aja, pri celjskem bazenu je že odrto igrišče, je ful dobro, samo malo hladneje se mi zdi tam, piha s Savinje, drugače je pa pijača tako navito draga - za 1 dcl kakava sem dala 1,40 eur?!


Skabi - vi ste že v hiši ali ne? Nisem več na tekočem. Tvojega sinčka pa imam na mizi na šihtu, ker je sodelavka moral službeno na ta pastoralni dan, pa ga ima na priponki - sem povedala, da ga poznamuser posted image

snorči - kako si, ozdravela?

H&M - sem dala mami 4 bone, pa mi je toliko cot za deco nakupila, pa nič zase, da bi jo nagačila, ker NIČ ne rabim - sem že lani nakupila na razprodajah, pa sposojeno, pa žće od Capinke.... Sme pa tudi jaz unoivčila 4, pa ne težijo, saj se jim gre za zaslužek, drugič pa bodo morali kaj drugega pogruintati, zdaj je, kar je...user posted image




(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3130
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.5.2008 11:59:58   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita



snorči - kako si, ozdravela?





Snorči ima zlomljen komolec in gips 6-8 tednov. user posted image Če imaš 3 dede pri hiši, hitro okrevaš, ker že prvi dan ugotoviš, da pričakujejo da super mama zmore vse. user posted image

< Sporočilo je popravil snorlax -- 15.5.2008 12:01:16 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3131
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.5.2008 14:18:59   
pikecpokec
Na teletekstu sem prebrala, da povprečen slovenski oče preživi na dan v povprečju 12 minut s svojimi otroki. AMPAK: stanje se je že bistveno izboljšalo, saj so današnji očetje že bistveno več udeleženi pri vzgoji otrok kot njihovi očetje. user posted image
Sej ne vem, al je smešno al žalostno. Je pa res, da je to povprečje, kamor so verjetno všteti tudi ločeni očetje, ki svojega otroka vidijo 1X na teden.


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3132
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.5.2008 14:31:22   
snorlax
Midva nisva ločena, pa moj kvari to povprečje. Mislim, da ne doseže niti teh 12 minut na dan, razen če štejem, da pri kosilu sedimo za isto mizo. user posted image Tak da, če sodim po mojem, bo statistika kar držala.

< Sporočilo je popravil snorlax -- 15.5.2008 14:33:41 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3133
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.5.2008 14:42:34   
Skabi
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Skabi - vi ste že v hiši ali ne? Nisem več na tekočem. Tvojega sinčka pa imam na mizi na šihtu, ker je sodelavka moral službeno na ta pastoralni dan, pa ga ima na priponki - sem povedala, da ga poznamuser posted image



Nismo še vseljeni user posted image  Se vleče in vleče, sploh, če hočemo (=moramo) vse sami delati. Zdaj moj brusi stene že dober mesec. Jaz pa zaenkrat še nič ne delam, naslednji teden bom pa začela prah pucat. Lahko pridete na oglede! 
Pa bi ona sodelavka dala tisto priponko nam? v zameno ji damo G. fotko user posted image


Nima več čas čvekat, ker imam ful dela z darili za vzgojiteljico in njenega pomočnika. Vam drugi teden povem, kaj pripravljamo (danes ne mroem, če slučajno bereta user posted image )

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3134
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.5.2008 14:43:43   
skuštrana
Na teletekstu sem prebrala, da povprečen slovenski oče preživi na dan v povprečju 12 minut s svojimi otroki


He, he potem je m. danes izkoristil svoj bonus za ta mesecuser posted image je bil sam z njima od 8 zjutraj do 13 popuser posted image

Ropotuljica, vidiš zdaj se te pa vse bojijouser posted image user posted image kar se pravopisa tiče..prav ti je, kaj me pa kregašuser posted image user posted image Ti ti prfoksauser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3135
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.5.2008 20:21:00   
Jančika_
Forza, mi smo bili parkrat pri Škapinovi, ki je že v penziji, pa enkrat al dvakrat pri Cviklovi, se mi zdi. Zadovoljna.

Barika, majko milouser posted image . Joe pravi, da je bilo njega ful strah, ko sva obnavljala kopalnico, da ne bi spodnji tetki skoz strop prišla, sploh ko so delali odtoke. Jaz se na to še spomnila nisemuser posted image . Upam, da ti jutri hitro zrihtajo zadevo.

Snorči, fajn, da je bambus začel poganjat. Zdej boš mela pa džunglouser posted image . Sem bila pa prepričana, da boš v kratkem pogruntala, kako se dela stvari z levo roko.


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3136
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.5.2008 20:27:20   
skuštrana
Dober večer..

jaz sem pa danes crknjena...full..sem bila cel dan pridna, edino z deco sem pa zanemarjalauser posted image sem pa zato pomila tla in spekla eno pecivo, pa kosilo skuhala, pa cote oprala...pa še do 13 na štandu stala in prodajalauser posted image

zdej se grem pa samo še stuširat in spat..lahko nočuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3137
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.5.2008 22:09:02   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR


Snorči, fajn, da je bambus začel poganjat. Zdej boš mela pa džunglouser posted image . Sem bila pa prepričana, da boš v kratkem pogruntala, kako se dela stvari z levo roko.




Ja, danes sem celo z levo roko in obema nogama preštihala ene pol metra in nasadila regine. Mater, znam bit zajebana, če hočem. Vidiš, od tu črpam trmo za hujšanje. user posted image user posted image user posted image

Pravkar pa sem z zlomljeno desno speglala en kupček cot za tamalčka in mene (večja dva si bosta že sama user posted image ), ampak zdaj me pa že turbo boli. Po moje mi bodo jutri dali meterski gips, da sploh ne bom mogla več migat s to taco. Pismo, da sem si mogla glih zdaj zlomit, ko mi zunaj bučke poganjajo,  pa enih par grmičkov bi še rada nasadila. Zakaj si nisem mogla to naredit pozimi?!user posted image


< Sporočilo je popravil snorlax -- 15.5.2008 22:11:48 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3138
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.5.2008 22:45:33   
teta beta
Saj naša gre tudi v vrtec v hlačih in kikli ali v kikli in tankih štramplcih, zgoraj ima pa sp. majčko, kratke rokave in jaknico ali jopček. Okrog enih, ko sva doma, jo pa slečem. No, je pa zadnjič tudi hodila okoli v kapi, ker je je zeblo user posted image oz. po domače povedano, jo je našla v predalu in je imela dva cofa - senzacija!

Darja, Dominike nič preveč ne oblačiš. Tako majhni dojenčki so takoj mrzli. Pa ne pozabi tudi na kapico.

Alfi, moj sestrič (ga verjetno poznaš, ker je bil tudi sošolec) se je lani za pravosodnega učil od januarja pa do maja dobesedne cele dneve. Res je bil na koncu že čisto blentav, asocialen ipd. Hud in brezvezen pritisk.

Pri nas je bila pa danes prvič naša nova gospodinja in se je zelo fajn znašla. Tako bom lahko šla jutri v miru na CSD si urejat papirje. Me res prav zanima, kakšno porodniško bom imela. Pa še očetovstvo morava it uredit na matični urad. A katera ve, koliko prej lahko greva tja? Jaz sem že pzabila.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu ALFI2)
Neposredna povezava do sporočila: 3139
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.5.2008 22:51:09   
jasna
snorlax, bravo za taščouser posted image

Budilka meni tudi zvoni zjutraj na devet minutuser posted image . Pa to vsaj pol ureuser posted image

Pikecpokec, pri mojih dveh je bilo izraščanje trojk najbolj boleče.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3140
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.5.2008 23:12:54   
jasna
Skuštrana, Alen je ostal sam na počitnicah v bih pri treh letih (1 teden). Me je bilo pošteno strah, a je uživaluser posted image . Po moje bo Lizi super. Ej, če pa dobite koze se pa resno pripeljem do tebeuser posted image . Sem mislila, da si si vzela fraj dopoldan, ti pa greš delatuser posted image . Aha še sistematika... LJ P čakajo do 3,5 letuser posted image

Shoo, saj se bo Neža navadila, boš videlauser posted image

Darja33, glede oblačenja se ravnaj po njej. Je pa verjetno bolša ena plast oblačil in potem samo pokrivaš ali odkrivašuser posted image .

Barika, a kr lukno so nardil?user posted image Jaz bi se jim ziher dala prepričat, da to ni nič hudegauser posted image

teta beta, jaz bi tudi gospodinjouser posted image . Kako pa to funkcionira?


(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3141
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
15.5.2008 23:36:08   
skuštrana
Sem mislila, da si si vzela fraj dopoldan, ti pa greš delat


Eh, delo pa takouser posted image Nas 4 babe smo stale za štandom, največ čvekale, malo promovirale dojenje in bombažne pleniceuser posted image , prodale kar nekaj majc in plenic..dobile viška za kofe in na koncu šle na kofeuser posted image user posted image prav fajn je bilo...


Teta beta, jaz bi tudi gospodinjouser posted image al pa dveuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3142
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.5.2008 6:43:06   
FORZA

IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Forza, mi smo bili parkrat pri Škapinovi, ki je že v penziji, pa enkrat al dvakrat pri Cviklovi, se mi zdi. Zadovoljna.





Sem klicala, nisem vedela, da so samo dve v Celju za tako male otrokeuser posted image Cviklove ni je na dopustu. Tista druga ma pa tako zasedeno, da nas ne more vzeti.
V ponedeljek bom poskušala pri Cviklovi.
Jančika hvala ti.
Ja kolk pa mora biti star otrok, da lahko pol izberem zobozdravnika katerega želimuser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3143
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.5.2008 7:53:09   
Jančika_
Forza, do treh let so tukaj, od treh naprej si pa moraš izbrat koga drugega. Jaz Vasje še nisem prestavila; pregled bi naj imel čez kake tri mesece, tak da počasi bo treba. Ga bom pa k Vizjaku, ker je bil moj sošolec (en kriterij moraš imet, pa ker res nobenega ne poznam niti po slovesu, gremo pač tjauser posted image ).

Ej, ženske, včeraj sem po dolgem času šla spat zgodaj, torej pred deseto. In kaj mi je to koristilo? NIČ. Ker ima Vasja očitno nek radar in sem zaradi njega do polnoči vstala 5xuser posted image . S tem, da se drugače sploh nikoli ne zbudi, res, ne spomnim se, kdaj se je nazadnje. Bi bilo boljše, da bi tisti dve uri smrdela na kavču kot ponavadi in bi bila zjutraj ziher manj blentava. In ja, od tistih petih dretij (izmenično: kje je moja poooooki? kdo me bo pokriiiiiil? nosa briiiiiisat!) je moj heroj slišal točno eno samouser posted image .

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 3144
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.5.2008 8:42:41   
barika
Jutro.
glede kopalnice, rihtal bojo šele naslednji teden, ker se je moj tak zmenil (za ziher), da nej prej gor oni poštimajo, potem nej pa še nama škodo popravijo. zgleda pa tekle user posted image   ma sej ni preveč grozn, sam vseen, no

danes sem pa poslala diplomo na "prvi pregled".user posted image .. moja mentorca tak mučka s tem, da bom ziher zamudla rok oddaje, pa bom mogla potem plačevat še kakšen izpit zravenuser posted image


Skuštran(k)a, a ti si slavistka, al kaj????(take si je fajn privoščit, s kako hudo slovnično napakouser posted image user posted image )

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3145
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.5.2008 8:48:04   
barika
Ej, ženske, včeraj sem po dolgem času šla spat zgodaj, torej pred deseto. In kaj mi je to koristilo? NIČ. Ker ima Vasja očitno nek radar in sem zaradi njega do polnoči vstala 5x . S tem, da se drugače sploh nikoli ne zbudi, res, ne spomnim se, kdaj se je nazadnje. Bi bilo boljše, da bi tisti dve uri smrdela na kavču kot ponavadi in bi bila zjutraj ziher manj blentava. In ja, od tistih petih dretij (izmenično: kje je moja poooooki? kdo me bo pokriiiiiil? nosa briiiiiisat!) je moj heroj slišal točno eno samo


martin ima tud fore (sam je še mali, maliuser posted image ), pa se začne sred noči jokat, pa moj tud nič ne sliši, danes sem mu dala pa ob šestih zjutraj jest...pa reče moj...jojjjj, jst bom še mal zetegnuuuu, pa se okol obrne, ob sedmih pa reče...čuj a dam malemu jest, sigurn je lačnuser posted image user posted image user posted image user posted image . potem mu morem pa razložit, da ne, da je že jedel, njemu pa nič jasnouser posted image . v glavnem, mali je sposoben jamrat, pa kihat, kašlat, po uro skupaj, da se ga "am" vzamem, pa dam k seb v postlo.user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3146
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.5.2008 9:10:18   
marjanaR
Samo da se malo javim. Očitno sem tak za luno. Mavo, čestitke in srečno! Škoda, da je moralo iti  tako, pa bo že.
Sicer pa se mi zdi, da nimam nobenga cajta. Kar Jančiko vprašajte, me je včeraj dobila, kak garam okoli bajteuser posted image .
Otroci so kao pridni, Kaja ima redne nočne popadke - Jančika, mogoče je pa v vrtcu kak virus - namreč, enkrat je žejna, drugič jo zebe, tretjič ji je vroče, potem vpije, da so na postelji pajki ... Saj kakšnega bi zagotovo v sobi našli, po  postelji pa se vendar ne sprehajajouser posted image Nuša pa tudi kakor se ji zazdi, včasih spi do štirih, večrat pa kriči ob dveh ali pa še prej. Sicer pa sta najboljši.

Lepo se imejte. Se beremo.



_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3147
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.5.2008 9:16:01   
marjanaR
grem v mesto. Pride katera na kafe?

_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 3148
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.5.2008 9:37:10   
skuštrana

Skuštran(k)a, a ti si slavistka, al kaj????(take si je fajn privoščit, s kako hudo slovnično napako )

_


Ne jaz..Ropotuljica je...pa marjanar tudiuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3149
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
16.5.2008 9:45:48   
barika
aha, sem zamuštralauser posted image user posted image

nč, grem hm bone zaprabituser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zakaj UTRUJENE MAME ostanejo budne POZNO?
Rada bi rekla, da mame prosti čas izkoristijo zase, ampak to ni povsem res. Seveda včasih pregledamo Facebook ali najlju...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.