|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 20:45:17   
Janeja
Tejči77, dobrodošla.

Ja Ropotuljica, saj RD je pa res treba proslavit, tako ali drugače. user posted image
user posted image user posted image Pa vse najboljše Špeli za tri svečke.

Darja33, tortice pri Toniju so super. Mi smo jo že parkrat za RD naročili tam. Najboljša je pa orehova - za moj okus seveda.
Tametil sem jaz jemala skoraj 8 mesecev. Je sigurno brez stranskih učinkov, ker drugače ga v Ljubljani na EINT sigurno ne bi predpisoval mamicam malih nedonošenčkov. Jaz sem prvo dozo vzela, ko Lea še 1 kg ni imela. Lahko poskusiš, da bo ta začetek malo lažji, potem se ti bo pa tako ustalila količina mleka, ki ga bo Dominika potrebovala in lahko s Tametilom nehaš.
Izpuščaji pa so naverjetneje res posledica čiščenja kože. Samo pri Janu se je to "čiščenje" vleklo več kot 4 mesece, pa pikic je bilo vedno več in po celem telesu. Na koncu se je izkazalo, da je imel alergijo na KM in jajca. Bodi pozorna - ampak dokler so pikice samo po obrazu in nima občutljive kože (npr. v pregibih), potem je to sigurno čiščenje.


Jutri pa v napad na Mozart kuglice. user posted image Se slišimo spet v sredo zvečer. Pridne bodite.


(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3201
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 20:47:28   
Ropotuljica
Hvala v Špelinem imenu za čestitke. Danes sva pa skupaj naredili torto (tudi zato je pozabla, kaj je blo v kopalnici):

user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3202
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 20:51:32   
Skabi
Evo, sme možu ponudila, da mu naredim eno "dojiljsko" majico, pa hoče, da mu gor napišem: "I don't know  how sex look like."

Zgleda, da ga bom morala zvleči  v kopalnico, a ne Ropotuljica user posted image user posted image

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3203
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 20:53:26   
skuštrana
Ropotuljica,kaj mi sedaj lušte delašuser posted image bi kar celo zmazala sedajleuser posted image

Sem ravno govorila po tel z Liziko..In se ima seveda super, danes je šla gledat dojenčka, pa pujska, pa majhno mucko ima..Mi je pa full čudno, ko se tako pogovarja, ker jaz še vedno pričakujem enga majhnega pimža ona pa prava baba, ki celo razločno govoriuser posted image user posted image Komaj čakam, da pride nazaj...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3204
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 20:55:18   
skuštrana
Skabi, tole http://www.cafepress.com/thelactivist/1122848

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3205
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 20:57:33   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
user posted image So pa meni tudi super, Arsen ima full rad všivne etikete na igračahuser posted image



Samo tole še pokomentiram user posted image
Sem šla slikce gledat in tista žogica s trakci mi je dala mislit. user posted image Naša Lea je namreč obsedena s temi všitimi etiketami na pliških. In ker ima že od malega dva medvedka od katerih se ne loči, všiti etiketi pa sta "lepka", s katerima se vedno boža po obrazku, so bile te etiketke že brez vsake oblike, sam še par cvernčkov... Seveda je bil jok, ker ni bilo več repkov in sem ji šla nove etiketke gor našit. Pol je bila pa spet cela happy.
Če pa tole žogico v roke dobi, bo pa tako v ekstazo padla. user posted image Moram temeljito razmislit, a bi ji jo kupila ali ne. user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3206
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 21:04:08   
Ropotuljica
Takle pujs je naš mali pri kosilu:

user posted image

Tako se je pa Špela razveselila torte:

user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3207
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 21:04:53   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ropotuljica,kaj mi sedaj lušte delašuser posted image



Jaz sem mislila, da s tistim v kopalnici user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3208
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 21:10:16   
skuštrana
Naša Lea je namreč obsedena s temi všitimi etiketami


Jaz ne bom nikoli razumela kaj otroci vidijo na temuser posted image od cele igrače je to najbolj zanimivouser posted image

Ropotuljica, tisto v kopalnici lahko dobim vsak dan, torte pa ne, nooouser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3209
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 21:23:00   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ropotuljica, tisto v kopalnici lahko dobim vsak dan, torte pa ne, nooouser posted image user posted image



Lahko že, povej rajš, a tud dobiš user posted image

Torte je pa še ostalo, lahko prideš na pojedino, pa vmes še Lizo skočiš polubčkat user posted image


< Sporočilo je popravil Ropotuljica -- 18.5.2008 21:25:16 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3210
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 21:25:11   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: Ropotuljica

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ropotuljica, tisto v kopalnici lahko dobim vsak dan, torte pa ne, nooouser posted image user posted image



Lahko že, povej rajš, a tud dobiš user posted image



Moraš malo obrnit vprašanjeuser posted image in vprašat m, če on dobiuser posted image user posted image jaz bi že dobila...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3211
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 21:26:29   
Ropotuljica


Moraš malo obrnit vprašanjeuser posted image in vprašat m, če on dobiuser posted image user posted image jaz bi že dobila...



Ti packa ti, kako si lahko taka .... A grema rajš na skype? user posted image user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3212
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 21:28:10   
skuštrana


Moraš malo obrnit vprašanje in vprašat m, če on dobi jaz bi že dobila...



Ti packa ti, kako si lahko taka ....


Packa gor ali dol..saj veš, če bi vsak dan pol to ni več touser posted image jih mormo mal nazaj držat, da je pol boljšuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3213
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 21:29:28   
skuštrana
Ja, sem glih misla rečt, da temo smetivauser posted image user posted image le kaj si bojo punce mislile o nama, da sva neke s..   iztirjenkeuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3214
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 21:30:21   
Ropotuljica
 
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Packa gor ali dol..saj veš, če bi vsak dan pol to ni več touser posted image jih mormo mal nazaj držat, da je pol boljšuser posted image



Sej ma tvoj M prav, da je biznismenka v tebi, samo zbezat jo je blo treba

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3215
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 21:31:24   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ja, sem glih misla rečt, da temo smetivauser posted image user posted image le kaj si bojo punce mislile o nama, da sva neke s..   iztirjenkeuser posted image


ja a nisva?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3216
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 21:39:05   
teta beta
Čer!

Vse najboljše Špeli! Jaz bi tudi torto! Moj pa tisto iz kopalnice user posted image .

Tamala mi je pa prejle živce spila pri uspavanju, da me je začela ornk glava bolet in me je moral moj na koncu zamenjat. Tako da sem se samo na hitro oglasila, da čisto ne mrknem.

Lahko noč!


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3217
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 21:51:26   
chezAnA
Darja, morada pa ima Dominika t.i. skok v rasti. Mislim, da prav obstajajo določeni tedni (kasneje pa meseci), ko otrok hitreje raste. Takrat povpraševanje malo preseže ponudbo. Pa se v dnevu ali dveh nazaj ustali in je vse ok. Veliko pij, jej in počivaj, pa bo.
No, pri nas je bilo tako, da je mali naenkrat postal ful lačen, cel dan je lahko visel na meni. Po nekaj dneh pa je bilo bolje.
Glede krčov ne vem, jih nismo imeli, tudi izpuščajev ni bilo, vem pa, da so tortice pri Sladkem Toniju zares nekaj posebnega. Se mu ne reče zastonj Sladki Toniuser posted image Pa še čokolada baje ful pomaga pri višanju nivoja železa v krvi, bolj kot vsaka fuj-rdeča-pesa (tako je rekel moj G. A nimam fajn ginekologauser posted image ), tako da v bistvu skrbiš za zdravje na tak načinuser posted image

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 3218
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 22:09:44   
Jančika_
ChezAnA, hej, kak se pa ti kaj počutiš? A si vredu? Se strinjam s tabo glede poskoka v rasti; joške rabijo kak dan ali dva, da se prilagodijo večji porabi. A čokolada je pa za železo? Hmmm...user posted image

Skuštrana, saj veš, da imata naša dva vsaj svojo pikapolonico za cartat. In pol ju vzameta v roke, zavrtita vsak svojo čisto avtomatsko tako, da dosežeta z drugo roko všitek (kolikor ga pač sploh še je po vseh teh letih šprudlanja), pol pa začneta brenkat po tistem bednem koščku blaga in sta čisto blaženauser posted image . Zgleda, da si je Kajetan to pri Vasji nagledal, ker imata iste gibe. "The Poki Brothers", hehehuser posted image . Vasjeva pokica v bistvu sploh nima več našitka, samo še take žalostne nitke stran visijouser posted image .

(odgovor članu chezAnA)
Neposredna povezava do sporočila: 3219
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 22:23:45   
Bonnie_RR
AAAAAAAA, napišem dolgo klobaso, potem me pa ven vrže! user posted image user posted image user posted image user posted image

Mah...

Čist na kratko, ker se mi ne ljubi več...

Ropotuljica, fajn sta tole s tvojim speljala...user posted image Pa VSE NAJBOLJŠE ŠPELI za RD in user posted image za torto! user posted image user posted image user posted image

pikecpokec... Tvoj "v.d. svak" je verjetno 2. letnik, js sem 3., oboji smo imeli včeraj trojčka (ga imata oba letnika). Upam, da bo šlo skoz, isto tud njemu...
Pa hvala vsem za lepe želje!user posted image

Jančika... Res upam, da bo na pregledu vse lepo vidno in s pikico vse ok!user posted image

mozoljčki... Nik je pri slabih 3 tednih tud mozoljčkast postal, čez 2 tedna je pa vse izginilo in je imel spet lepo in gladko kožo.

novorojenčki... Sem danes imela v naročju 2 dni staro novorojenčico in sem bila čist user posted image . Sem že čist pozabila, kako so takšne stručke majhne in krhke...

Skabi... Kako ste kaj? Imate kaj časa proti koncu tedna? Se lahko zmenimo za kak sprehod, klepet ali kaj tretjega...user posted image

Tejči77, dobrodošla! user posted image

Janeja... Naj ti službena pot hitro mine...


No, sej vrjetno sem še kaj pozabila, pa se zdejle ne spomnim...

Lp





_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3220
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 22:25:32   
skuštrana
Darja, morada pa ima Dominika t.i. skok v rasti.


Prvi je pri cca6t, potem pa pri 3 mesecih...Pa potem pa pri 6m spetuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu chezAnA)
Neposredna povezava do sporočila: 3221
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 22:27:24   
Bonnie_RR
Aha, etikete!user posted image

Nik je tud obseden z njimi. Še zdaj se boža po obrazu z "etiketo" (bolj je podobna kakšnim na nekaj koncih zlepljenim nitkamuser posted image ) svojega zajčka. Še v spanju ga "šlata"...user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3222
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 23:07:12   
barika
čer,
DArja poslala sem ti ZS, pa če boš imela čas...
punce, so ti pa že vse povedale..glede pikic in ostalega

jao te etiketeuser posted image user posted image , zakaj kupovati igrače, če pa lahko listke iz majc dol porežem, pa jih na eno coto našijem??user posted image  drugače sem pa vidla etikete  TU


ropotuljica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3223
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 23:46:52   
HuAnita
Oooo, Špela že 3 leta?! Še ja ni toliko nazaj, ko je iemla 5 tednov, drobceno bitje v vozičku!
Čestitke tudi od naše familije!

Torte pri Toniju - carske, sploh kake bolj eksotiš, recimo magova, če jo imauser posted image   Jaz pa jem samo sadne, ko pa treh zmanjka, pa vse po reduuser posted image   Če pa katera potrebuje najboljšo torto na svetu, tudi za 40 oseb, panaj mi sporoči - še vedno jih peče moja soseda, ki je učiteljica na gostinski šoli. Še tiste iz Evrope se lahko skrijejo, pa še ugodne souser posted image

Drugače pa nič novega pri nas. Iščemo kakega bogatega sponzorja, moj novi moto pa je - vsak še pride do svoje zemlje!  Prej ali slej.user posted image  

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3224
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 0:37:56   
jasna
Ropotuljica, user posted image  (sej vem, se lahk smejem, ko se ni men zgodilo - šeuser posted image user posted image ) Vse najboljše Špeliuser posted image

bonnie, držim pesti, da je bilo uspešnouser posted image

Janeja, se me spomnila na mojo službeno zadevo septembra. Sem prišla domov, pa čist srečna objemam moja pamža, pa mi starejši prijavi: Mami no, pa saj te ni blo čist mal časauser posted image

tejči77, hojlauser posted image

Jančika, user posted image  Sem bila v podobni situaciji in vem, da živce parauser posted image . A ta krst je slikaluser posted image ?

Darja, izpuščajčki so čisto normalna stvar. Skoraj vsi dajo to skozi. Glede mleka se strinjam s Skuštrano. Kako pa mala napreduje na teži?
Moj prvi je tudi imel grozne krče. Pa če sem jedla vse ali pa nič je bilo enako. Kaj ko bi probala s kakšnimi kapljicami?




(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Odraščanje ob babici in dedku za vnuke zel...
Če so stari starši prisotni pri odraščanju vnukov, ti odrastejo v pametnejše in bolj ljubeče osebe, so pokazale študije.
Zakaj UTRUJENE MAME ostanejo budne POZNO?
Rada bi rekla, da mame prosti čas izkoristijo zase, ampak to ni povsem res. Seveda včasih pregledamo Facebook ali najlju...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.