|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.5.2008 21:41:35   
skuštrana
zadnje cajte se mi ob devetih izprazni akumulator in od tam naprej je še umivanje zob in tuširanje huda muka in traja ohoho cajta...


Noseča si, punca..Jaz sem hodila ob 6 pop spat in sem znala potegnit do drugega dne do 10 zjutraj(kadar mi je čas in otrok to dopuščal)


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3176
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.5.2008 22:10:27   
HuAnita
Novopecena - to je naša zdravnica za deco, res prijazna, tako da jo priporčamuser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3177
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
17.5.2008 22:32:02   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Zdaj se pa počasi že bliža moja ura, da sem grem spedenat za spat; zadnje cajte se mi ob devetih izprazni akumulator in od tam naprej je še umivanje zob in tuširanje huda muka in traja ohoho cajta...


Jančika, nekje se pa mora poznat, da si noseča. Tale zaspanost je definitivno pravi znak. user posted image Pa saj boš v sredo dobila tudi uradno potrditev, če že nam ne verjameš. user posted image

Tole z večerjo samo v dvoje bi pa midva tudi že morala enkrat privoščit. Odkar imava dva mulčka, zvečer še sploh nisva šla skupaj nikamor ven. user posted image Madona, tri leta je pa res že dolga. Bo treba mal babice tudi zvečer zaposlit, ne samo čez dan. user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3178
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 9:08:57   
Bonnie_RR
Dan!

Na hitro vas malo pozdravim...

Včeraj je šlo bolj tako - nekaj srednjega.user posted image Eden je bil ok, enga je bilo ful, eden je bil pa ful podroben (mi je veliko stvari iz glave ušlouser posted image - če je pa to ena sama piflarijauser posted image )... Mah, bomo videli v torek ali sredo, kakšni bodo rezultati...

Kaj več pa, ko bo malo več časa...

Lepo nedeljo vsem!


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3179
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 9:49:50   
pikecpokec
Bonnie: a to si imela včeri trojčka? med drugim tud kazensko pravo? moj v.d. svaka je tud mel, ampak je dva nardil že v prejšnjem roku, kazensko pravo pa včeri (no, ne ve še če je nardil, ampak menda bo user posted image ). vem samo da ko smo bili med prazniki na vikendu, se je ful učil.

Drugač pa jst spet čepim za računalnikom in se spravljam mal pisat. Včeri sva šle z mojo sister v kino (po sto letih) - gledat Drugo sestro Boleyn. Fajn film, priporočam . Ampak knjiga je pa še vedno boljša, a ne, špelca? (dej se nam kej javi, no!)
aja, pa eno kiklco sem si kupla, pa upam da mi jo bo uspelo kdaj oblečt user posted image .

jah, nč, veselo na delo, ne?

pa-pa


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3180
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 13:17:16   
Ropotuljica
Mater, tamala naju je danes zravn dobla user posted image user posted image  

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3181
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 14:21:16   
pikecpokec
Bonnie: ne kazensko pravo, ampak neki v zvezi s civilnim pravom. sem se mal zmotla user posted image

Ropotuljica: hm, kaj nej rečem? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3182
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 15:20:35   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Ropotuljica

Mater, tamala naju je danes zravn dobla user posted image user posted image  

Ja meni je tole  user posted image user posted image user posted image zdaj, ko se ni meni nardilo...  Kako je pa reagirala? A ste imeli potem že uro spolne vzgoje? user posted image

Bonnie, držim pesti za dobre rezultate pri vseh treh!


Punce, meni se pa ne da pakirat. Pa še tak žalosten dan je s tem dežjem. user posted image Tamala pa že vsem veselo razlaga, da gre mami daaaaleeeeč in jo bo ati rihtal. user posted image Pa saj upam, da ne bo prehudo. Jutri zjutraj jih tako še jaz oblečem in zrihtam za v vrtec in šolo, pa v sredo pridem že popoldne nazaj, tako da se bomo pred spanjem lahko pocartali. Pa vseen je to več kot cela dva dneva user posted image



(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3183
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 16:04:08   
pikecpokec
Janeja, se bo kmalu minilo, boš vidla. sam dve noči te ne bo. v tolažbo se lahk naprimer ful mozartovih kugl naješ user posted image

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3184
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 17:20:18   
tejči77
Živjo, čvekice!
Sem zašla prvič še kam drugam, razen na forum dojenček.  Jaz pač tako počasi napredujem. Najprej sem čvekala na zanositev, pa potem na nosečnosti, trenutno sem na dojenčku, počasi se pridružim pa še vam. Če smem.user posted image
Drugače pa je moja mala stara dobrih deset mesecev, jaz pa se kmalu selim v službo.user posted image


_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3185
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 17:57:10   
skuštrana
počasi se pridružim pa še vam. Če smem


Zakaj počasi? Kar hitro se pridružiuser posted image Dobrodošlauser posted image

Ropotuljica, in kaj je rekla?user posted image Jao, si sploh ne predstavljam Lize v taki situaciji, ker mora vse izvedet, pa spraševala bi miljon vprašanj..user posted image



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 3186
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 18:54:16   
Ropotuljica
Ati pravi, da ni kaj prida vidla, ampak vprašala pa je: Mami, kaj pa delaš atiju? user posted image Pa sem rekla, da ma eno pikico na trebuhu in jo odnesla stran user posted image Mater, pa komaj nama je zalaufalo ....


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3187
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 19:41:54   
Jančika_
Tejči77, pozdravljenauser posted image .

Skuštrana, tisti listki gor na teh odejicah  so zakon! Moja dva sta bila čisto nakurjena na to in že takrat sem gledala te zadeve, samo bi jih bilo treba naročit iz tujine, pa jih nisem. No, če jih boš imela ti, in če jih bom imela za koga imet, se kr prijavim.

Kar se tiče mojih znakov, jih je polno, ampak žal je tako, da so znaki vezani na obstoj tkiva, iz katerega nastane posteljica, in ne na obstoj plodauser posted image . Slabo mi je ves čas po malem, ponoči in zjutraj bolj izrazito, joške imam do Ropotuljičinega domačega kraja, utrujena tak, da me kr položi vsake tolk....ampak kot rečeno, to sploh ne pomeni, da se je plodek razvil. Čičat pa čakatuser posted image .

Ropotuljica, hm! Mene bi po moje kap, sicer pa nas to še vse čaka verjetnouser posted image . Špeli pa želim vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image ! Tretji rojstni dan ni kar tako!

Janeja, srečno pot in uživaj; kot bi mignila, boš nazaj!

Bonnie, držim pesti za dober rezultate!

Mi smo šli danes popoldan v tahujš dežju kamne metat v Savinjo. Smo bili (čisto nepresenetljivo) edini norci tam za vodouser posted image . Če boste kaj tam mimo jeza hodile, se am vzemite, kako smo uspeli spremenit strugo, tolk kamenja smo premetaliuser posted image . Kajči si je na glavo vrgel kako kilo težko skalo, ampak ni niti trznil, tako je bil predan nalogiuser posted image .  Potem smo se šli posladkat k Toniju, čeprav smo bili tako svinjski, da me je bilo sram (kir hudič me je gnal, da sem si oblekla črne hlače??? - mala dva sta si hodila roke brisat v moja bedrauser posted image ).

Lepo se imejte!

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3188
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 19:46:29   
Skabi
Ropotuljicauser posted image user posted image user posted image user posted image , nama se je nekaj podobnega že zgodilo. K sreči s tamalim, ki ni dost pokapiral, tevelik bi ziher vse razumel in povedal naprej

"mami pa daj mu zizo, vidiš, da je lačen" me ej pravkar nadrl tavečji.  Adijo, grem dat zizo user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3189
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 19:57:28   
darja33
Halo punce!

Pa da se še js na hitro javim.

Imam mal problemov z mlekom. Dans sem že spet skuhala sezam, pa župe, pa pivo, pa 3 l čaja, pa... Sem že ko sod. Joške pa dokaj prazne. Mala vleče ko zmešana in ni najbolj zadovoljna.
A je ktera probala še z Tametilom????? V bolnci so mi ga dali pa me je htelo raztrgati (joške)...
Ropotuljica kaj ti svetuješ...???
Sicer ima pa že tudi krče, tak da še to ahtam, kaj vse pojem. Zdej sem nehala še z mlekom... Sam meso pa kruh pa krompir še jem, pa nič ne morem sr...

Aja, pa še izpuščajčke je dobla po faci. Kaj bi to bilo?? Je rdečkasta, pa polno malih pikic ma po nosu, ličkih in čelu...

No, to je od problemov vse....

Mavo, se nič ne javla. Upam, da so se ujeli in da ji je sezam prijel...

Js pa danes nisem šla nič ven in se mi pozna. Pa tamala tudi kr žnara ker ni bla na luftu. Smo imeli en klinčev obisk dopoldan, popoldan je pa itak scalo...

Punce komaj čakam da se kaj vidmo..

Ropotuljica, blagor tebi da te ima na čem ujeti.... Js še nisem zaštartala. Upam, daše nisem pozabla...
Jančika, a Toni ima dobre tortice??? Js grem vedno le na sladoled, pa mi je zadnjič kolegica rekla da ima tud sladice ful dobre.. Kaj pa sploh smem js jesti?? Kake Saherce že ne??!!
 
Grem malo na kavč, izkoristiti pavzo...


(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3190
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 20:06:50   
skuštrana
Imam mal problemov z mlekom. Dans sem že spet skuhala sezam, pa župe, pa pivo, pa 3 l čaja, pa... Sem že ko sod. Joške pa dokaj prazne. Mala vleče ko zmešana in ni najbolj zadovoljna.


Darja, to je normalno.Ti jo samo pristavljaj, čimveč, ker boš tako uskladila povpraševanje in potrošnjo. Tudi če so joške mehke je noter mleko, ker se mleko dela sproti ko tamala vleče. Če so joške trde in nabite potem ni ok, ker so prepolne. Meni sta Arsen in Liza prvih mesec, dva non stop visela na zizi, potem pa si bo počasi izoblikovala kaka ritem (čeprav si ga moja dva nista nikoliuser posted image ). Pa počivaj, počivaj, počivaj...

Glede krčev pa ne vem, ker jih moji niso imeli.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 3191
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 20:08:14   
skuštrana
Izpuščaji, mislim da se to koža čisti. Arsen je bil grozen, sem mislila da ima kako alergijo.

Tametil, jaz ga ne bi vzela...Kaj pa tamala ti deluje sito ali se joče da je lačna


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 18.5.2008 20:10:20 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3192
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 20:11:09   
Jančika_
Darja, če je prej ni šraufalo in če jo kljub temu, da ne ješ nič, še vedno šraufa, pol bi jaz sklepala, da to ni od hrane. Jaz sem jedla vsakič komplet vse, nista imela nobenih problemov. Sploh pa čokoladne torteuser posted image . Pojma nimam, kake sladice ima Toni, ker nisem ljubiteljica drugih kot čoko tort, te pa pri njih še nisem jedla. Moja svakinja obožuje njihovo orehovo torto in na splošno slišim pohvale.

Kar se tiče mleka. Po moje je to ena taka faza, ko se pač zgodi, da je mal manj mleka. Pristavljaj čim bolj pogosto, sezam pa tudi prime v dveh-treh dneh. Na Tametil se ne spoznam, škodit pa tudi ne more. Ne prehitro sklepat, da ti manjka mleka, ampak če ne boš kvalitetno jedla, pa tudi ni vredu po moje. Držim pesti, da je to samo prehodno stanje.

Pa še o malem svetu: danes je Joe vskočil namesto enega fotografa in je slikal en krst. Pa gledam zdajle slike in vidim, da je bila tam med prisotnimi tudi Jasnina sestrauser posted image . Jasna, lepo jo pozdravi, je že dolgo nisem videla, čeprav zdaj živi v istem kraju kot moji starši.

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 3193
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 20:13:11   
Ropotuljica
 
IZVIRNO SPOROČILO: darja33

Imam mal problemov z mlekom. Dans sem že spet skuhala sezam, pa župe, pa pivo, pa 3 l čaja, pa... Sem že ko sod. Joške pa dokaj prazne. Mala vleče ko zmešana in ni najbolj zadovoljna.
A je ktera probala še z Tametilom????? V bolnci so mi ga dali pa me je htelo raztrgati (joške)... Ropotuljica kaj ti svetuješ...???


Sezam (lahko) začne delovati z zamikom, recimo tretji dan. Pij ga večkrat na dan, jaz sem včasih tudi s tem probala.



Sicer ima pa že tudi krče,
tak da še to ahtam, kaj vse pojem. Zdej sem nehala še z mlekom... Sam meso pa kruh pa krompir še jem, pa nič ne morem sr...


Kaj pa če joka zato, ker je lačna (če nimaš dosti mleka)?




Aja, pa še izpuščajčke je dobla po faci. Kaj bi to bilo?? Je rdečkasta, pa polno malih pikic ma po nosu, ličkih in čelu...


To lahko pomeni, da se koža čisti. Ti tamali so ponavadi celi flekasti.



Ropotuljica, blagor tebi da te ima na čem ujeti.... Js še nisem zaštartala. Upam, daše nisem pozabla...


Darja33, kaj se pritožuješ, saj si komaj rodila. Jaz sem pa že skoraj pred enim letom user posted image user posted image user posted image Ni in ni nama šlo, zdaj ko sem se zagnala, pa to. Boh ve, kdaj se bom spet upala podnevi spravit k stvari.


IZVIRNO SPOROČILO: SKABI

Ropotuljica , nama se je nekaj podobnega že zgodilo. K sreči s tamalim, ki ni dost pokapiral, tevelik bi ziher vse razumel in povedal naprej


Sej Š tud ni pokapirala, samo neki čudnega je vidla. Ati se je takoj pokril, ker o tistem tam bi pa najbrž kar konkretno spraševala. Tako je pa hitro preusmerila pozornost, sploh ko sem rekla, da bova danes torto pekli.

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 3194
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 20:26:46   
skuštrana
Špeli vse najboljše...user posted image user posted image

Jančika, če se uspem zmenit jih bom prodajala, drugače me pa rukni pa ti jih zrihtam brez problema. Z napisanim imenom, če želišuser posted image So pa meni tudi super, Arsen ima full rad všivne etikete na igračahuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3195
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 20:27:18   
Skabi
Darja, saj ti ne moreš vedeti, če imaš prazne joške - mislim, ni treba, da so napihnjene kot balon. Moj tud včasih vleče ko nor. Daj jo podoji najprej na eni, nato pa še na drugi strani. Mogoče pa ni zadovoljna, ker ima preveč zraka v trebuščku. Ko je O živčen, podreva kupček, pa se umiri in ziza naprej.

Krčev nima, jaz se izogibam sveže zelenjave (zaradi mene, ne tamalega), drugače pa jem vse. Nekateri trdijo, da krči niso povezani s prehrano matere user posted image

Izpuščajčki so pa čisto normalni. Naš jih je dobil pred 3 dnevi in je zdaj mozoljast skoraj tako kot jaz. Njemu bo vsaj izginilo...

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 3196
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 20:28:46   
Skabi
Špeli tudi mi čestitamo!!!user posted image user posted image

Skuštrana, kaj pa hecne majice za dojilje? A nimaš ti enega linka do njih (napisi v angleščini)?

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3197
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 20:33:20   
skuštrana
Skuštrana, kaj pa hecne majice za dojilje? A nimaš ti enega linka do njih (napisi v angleščini)?


Ha, ha, sem si ravno hotela eno kupit..Na njej so narisane 2 joški, tam kot pač so, potem pa spodaj piše ovo je mlijekouser posted image , samo si je nisem...mogoče pa še bom

ti poiščem link, samo je ameriški...si lahko pa sama narediš majcouser posted image http://www.cafepress.com/thelactivist/ evo našlauser posted image

< Sporočilo je popravil skuštrana -- 18.5.2008 20:35:54 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3198
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 20:38:57   
Skabi
Saj, skuštrana, kri naju povezuje...user posted image

Majico si mislim sama popisat, samo ideje za napise bom ukradla user posted image   hvala!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3199
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.5.2008 20:42:30   
skuštrana
Tale je zame http://www.cafepress.com/thelactivist/2186359

Skabi, kje boš pa majce kupila..jaz bi imela takšne ženske, tejlirane, ne t shitreuser posted image


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 18.5.2008 20:48:06 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj UTRUJENE MAME ostanejo budne POZNO?
Rada bi rekla, da mame prosti čas izkoristijo zase, ampak to ni povsem res. Seveda včasih pregledamo Facebook ali najlju...
Odraščanje ob babici in dedku za vnuke zel...
Če so stari starši prisotni pri odraščanju vnukov, ti odrastejo v pametnejše in bolj ljubeče osebe, so pokazale študije.




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.