|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: notranjska
13.3.2008 15:34:16   
babysolza
halo vsem,

a pridete danes v MŠ?

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: notranjska
14.3.2008 7:45:19   
TamaraJ
Ojla..

No, res nisem imela časa in upam, da ga bo zdaj kaj več.. Sicer pa sva začela zidat zgoraj sobice in gredo večinoma tja dragocene minutke. Tiste pridne, ki redno obiskujete MŠ.. gre po planu, ki ga je omenila Naty? Kakšno temo pa obdelujete zdaj?

Aja, pa kako ste danes kaj s časom? Ali pa jutri?  Moj gre delat v MB in ga do nedelje ni. To pomeni, da zidanje stoji do takrat in sem malo frej. Če je katera interesent za kakav popoldne... naj sporoči. Meni prav manjka kakšna nosečniška debatka, saj sem čist ven padla. Navigator, Mantova?

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: notranjska
14.3.2008 8:07:51   
babysolza
Ola Tamara, sem prav vesela da si se oglasla - sm te že kr mal pogrešala. user posted image

ja MŠ je res fajn, nas kar namatra - mamo 2,5 ure vsakič! Včeraj smo mele dojenje, naslednjič še zobke in pediatra, potli pa še praktičen del, pa smo fertik. Vsi ful pridno hodimo, je predavateljica kar presenečena. user posted image

Jaz sem itak vedno za kakavček! Lahko danes popoldne (tam po 18. bom v Logatcu), al pa jutri dopoldne. A ti je to fajn? Edina, Naty & ostale, kaj pravte?

Jutri popoldne se bomo pa kej na smnju vidle a ne? user posted image

Se še kej pišemo danes, pa bomo dorekle ta kakavček. user posted image

Lep dan vsem, S.


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: notranjska
14.3.2008 9:00:01   
TamaraJ
Ja, jaz tudi nameravam jutri na semenj. Baje se da tam dobiti tudi mrežico za štedilnik (rabim nujno novo, pa nikjer ne dobim tiste za dva plina.. ne morem spucat vse stopljene plastike dol od nape). Ja, pa najbrž bom okoli 12 ure na sejmu (moram prej še psa peljat mal na šetnjo)

Sicer pa se lahko zmenimo danes 0b 18:00 v Navigatorju, če je katera za.


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: notranjska
14.3.2008 13:47:16   
Naty*
Sm za....Tamara a je kaka možnost, da me pobereš, ker sm brez prevoza? In dons res nisem za pešačenje user posted image ....če se da no user posted image ...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: notranjska
14.3.2008 13:52:06   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Sm za....Tamara a je kaka možnost, da me pobereš, ker sm brez prevoza? In dons res nisem za pešačenje user posted image ....če se da no user posted image ...


Itak! Te pokličem in se zmenimo.

Jaz zdaj odhajam (no, sem na majčicah napisala, da smo pucale z vodnim ijn ni za dihat). No, se slišimo in upam vidimo vse


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: notranjska
14.3.2008 20:49:45   
babysolza
Tamara, Naty... user posted image  me fajn daje nosečniška skleroza...
Upam, da se kej vidmo jutri!!!

Nočka, S.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: notranjska
14.3.2008 21:29:01   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

Tamara, Naty... user posted image  me fajn daje nosečniška skleroza...
Upam, da se kej vidmo jutri!!!

Nočka, S.


Ja tale dons je bla pa kr huda user posted image . Ampak kaj čmo...Sindrom Nosečniške Pozabljivosti deluje na polno.

Ej sory, če sm kej preslišala prej po telefonu, ampak sm mela ful slab signal in te je kr prekinjalo vmes.

Nč sej se bomo kmal spet kej dobile user posted image .

LP

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: notranjska
16.3.2008 18:49:47   
Anonimen
Hoj hoj, kaj kej počnete nosečke na tako turoben danuser posted image Jaz imam fuuul dela, ker spalnico sestavljamo, a kljub temu se mi nič ne dauser posted image

No vam in vašim dojenčkom želim čim lepšo nedeljouser posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: notranjska
17.3.2008 7:42:19   
babysolza
ojla,

ja tako vreme pa res ni za nikamor. Še na šiht se mi danes ni dalo. user posted image
Jaz sem mela vikend-obiske - v soboto so se en za drugim zvrstili vsi moji, v soboto pa še vsi od user posted image . So mi nečakci stanovanje na glavo obrnili. user posted image user posted image

Jaz ta teden delam samo do srede, tako da sem v četrtek ali petek za kak sprehod, al pa vsaj drink, če bo vreme zanič. Se še slišmo ne? Se zna zgodit, da me bo treba spomnit, ker če ne rada pozabim... user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: notranjska
17.3.2008 11:58:45   
sončika84
ojla! moja nedelja je bla bl depresivna. zvečer sm se kr zjokat mogla. danes pa je tut en tak smotan dan. že res da je sonček,sam kaj ko moram pop delat,pa še neka fešta bo. hjoo,me že zdej vse boli pa živčna sm. pa mogla bi it pod tuš pa ni tople vode.user posted image user posted image ma za znort. komi čakam petk,da grem mal domov na gorenjsko k mamici pa bratcema. tm se bom mal odpočila lahko-od živcev namreč. pol pa še en tedn pol pa nič več delat. komi čakam!!!!! k mi že tko teži tale šank!

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: notranjska
17.3.2008 12:45:55   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: sončika84
pa mogla bi it pod tuš pa ni tople vode. 


Da nisi ti slučajno v BB hiši user posted image . Joj ne zamerit, ampak mogla smuser posted image ...

Sm pa js tud jokala včeri zvečer, ker mi je bil cel vikend ful depresiven. Nosečniški hormončki pa še tole slabo vreme, sej ni čudno, da ne moreš bit nasmejan. Ampak sej boš videla, danes je sonček pa bo vsaj mal boljše vse skupi. Ostale stvari pa probaš mal odmislit pa razmišljat samo o user posted image , pa bo!

babysolza ja bi se lahko kej zmenle, ampak zdej te bomo definitivno poklicale, da slučaaaaajno spet ne pozabiš user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: notranjska
17.3.2008 14:31:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

babysolza ja bi se lahko kej zmenle, ampak zdej te bomo definitivno poklicale, da slučaaaaajno spet ne pozabiš user posted image .


Naty najbolje da jo ena izmed naju pokliče v sredo, da jo spomneve da je jutri fraj, da slučajno ne bo šla na šihtuser posted image user posted image user posted image user posted image joj suza brez zamere.

Ja itak da se vidmo v četrtekuser posted image



(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: notranjska
17.3.2008 14:31:24   
babysolza
Naty, ne me več hecat no... user posted image  user posted image  user posted image

Še dobro, da rada sm gor na RR zavijem, pa so večje šanse, da ne pozabim...

Jutri se pa vidmo v MŠ a ne?

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: notranjska
17.3.2008 14:32:55   
babysolza
Naty najbolje da jo ena izmed naju pokliče v sredo, da jo spomneve da je jutri fraj, da slučajno ne bo šla na šihtuser posted image user posted image user posted image

Edinaos, to pa sploh ni slaba ideja. user posted image  user posted image  user posted image  Da me res kej ne prime... user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: notranjska
18.3.2008 8:20:18   
babysolza
madonca nas je zametlo! V službo sem se vozila 1 uro!!! user posted image  user posted image  user posted image

Upam, da bo kmal nehalo in da bo popoldne cesta ok. A ve pridete?

Lp vsem, S.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: notranjska
18.3.2008 8:31:54   
kasso
A imate sneg v Logatcu?

Naty in sončika, uapm, da ste se danes zbudile boljše volje!

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: notranjska
18.3.2008 9:57:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

A imate sneg v Logatcu?

Naty in sončika, uapm, da ste se danes zbudile boljše volje!



Kasso: ufff snega za izvozuser posted image , pa v POSTOJNI?

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: notranjska
18.3.2008 12:52:45   
kasso
Ja, do zdaj ga je pa tudi pri nas malo zapadlo ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: notranjska
18.3.2008 14:53:10   
Anonimen
Kasso: a v MŠ bomo imeli porod v živo (na videokaseti valda mislimuser posted image user posted image )???Ker imamo samo še 2X????

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: notranjska
19.3.2008 7:50:47   
babysolza
ojla,

včeraj je bla ta MŠ kr neki. Aja - pa prva vrsta je bila prazna! Edinaos, špricanje, špricanje. user posted image  user posted image  user posted image

Včeraj ni blo filmčka in po mojem ga sploh ne bo glede na to, da imamo sam še ta praktičen del. Jaz bom čist zadovoljna tudi brez njega. Če ga pa katera želi videt, jih pa po mojem na internetu dobiš kokr češ...

Naty, Edina, a se gremo jutri kej sprehajat? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: notranjska
19.3.2008 8:38:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

ojla,

včeraj je bla ta MŠ kr neki. Aja - pa prva vrsta je bila prazna! Edinaos, špricanje, špricanje. user posted image  user posted image  user posted image

Včeraj ni blo filmčka in po mojem ga sploh ne bo glede na to, da imamo sam še ta praktičen del. Jaz bom čist zadovoljna tudi brez njega. Če ga pa katera želi videt, jih pa po mojem na internetu dobiš kokr češ...

Naty, Edina, a se gremo jutri kej sprehajat? 


Ja včeraj sva pa midva kar prešpricala predavanja user posted image , ampak dobim opravičeno, ker me bo Naty danes na kavice vse naučilauser posted image .

Babysolza: naj te opozorim, da delaš samo danes in potem si čet., petr., in še v pon. frajuser posted image user posted image user posted image

Sprehodeh, če ne bo kakšnih padavinuser posted image
Kavica pa lahkouser posted image se dogovorimo zvečer ali zjutraj preko smsuser posted image

lp

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: notranjska
19.3.2008 10:06:43   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Kasso: a v MŠ bomo imeli porod v živo (na videokaseti valda mislimuser posted image user posted image )???Ker imamo samo še 2X????


Ne vem, mi ga pred petimi leti nismo imeli user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: notranjska
19.3.2008 21:55:18   
sončika84
naty, heh,ne nisem iz BB-ja.user posted image user posted image user posted image user posted image a tm tut nimajo tople vode al kaj? ne spremljam tega,tko da ne vem kaj  se tm dogaja.user posted image drgač pa,pol pondelk je ratal prov ok. sicer na začetku mi je blo tečno na šihtu. ampak sm se pol k seb spravla. pa tut una fešta pol ni bča bog ve kaj. no,sej je blo super,samo folka ni blo,tko da smo bli sami domači( znači:jaz,moj,njegova starša-moja šefauser posted image , od mojga sestra pa brat z s svojo, pa še par družinskih prjatlov- vs skupaj nas je blo okol 15), pa pol pač folk,ki je prišel v gostilno na pjačko. je blo fajn delat pol,ker je edn izmed druž.prjatlov igral na kitro in pel,drugi pa zravn. pa nek smo se hecali. pa ful dobri obloženi kruhki so bli. Pa še kozarec šampanjčka sem spila. smo mogli nazdravt! hahauser posted image tko da,pol k sm mogla it domov mi je blo kr mal hudu,k je blo že konc. user posted image user posted image No,tko da,se je vse spet obrnilo na lepše,čeprav me tale lunca neki meče,pol pa še hormoni.user posted image user posted image sm mičnu bolj občutljiva,pa niham v razpoloženju,drgač pa sm zdej ok.
tko da, kasso, je blo pol druo jutro lepo.user posted image kako pa ste ve kej?  jst sm čist zapustila tole MŠ. groza!user posted image ni časa,morm kuhat,pa skoz neki opravki. eh,se bojo pol še enkrat predavanja. maja,junija č se ne motm. pa bom pol nadoknadla. vsaj tisti del o dojenju,porodu pa to. aprila začnem pa ta pravo bolniško. bom mogla pa bit doma. user posted image uf,pol bo pa kr naenkrat ful ačsa! hahauser posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: notranjska
20.3.2008 8:04:15   
babysolza
evo mene doma! Nisem pozabla in šla v službo... user posted image  user posted image  user posted image

Kandidatke za sprehod in kavico, na plan!!! Ravno user posted image  nam ni treba, vsaj da tisto smetanco na user posted image  upravičmo...

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Katera oblika imena je nalepša?
Beckie

Katera oblika imena Erik vam je najlepša?

Erik (69%)

Eric (4%)

Erich (1%)

Ta ime mi ni všeč (26%)


Število vseh glasov: 582

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!