|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: notranjska
6.3.2008 11:42:59   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: sončika84

če misliš neko bjondo,ki sprehaja psa ne,to je sestra od mojga user posted image sem pa ga parkrat sprehajala ja. pa prej smo meli dva. a ti pa si iz Brd? ne vem katera si. Te nisem opazla. a ti pa veš ktera sm? hihi kako je svet majhen.user posted image če maš cajt,lohk prideš danes na kofe na razdrto. k delam pop 6ur. tko da si vabljena. da se mal spoznamo ne.user posted image

oj, ja tisto biondo sem mislila...saj ona ve katera sem, ker jo večkrat srečam s psom, ko se mimo peljem ...madonca kako je svet majhen... user posted image Ma ne, ne vem katera si user posted image ja, jaz sem iz Brd, zadnja hiša desno, ko se konča asfalt, tista, ki se podira in rabi temeljito obnovo.... hvala za povabilo za kavico, bom še videla kako bo, ker grava morda z mojim v PO k enim majstrom se ment za obnovo in potem še na pico.... kdaj pa začneš delat? Ampak zdaj ko si tako bluiu, pa se bove ja kaj spoznale.. user posted image user posted image user posted image drugače pa si vabljena tudi ti k meni na kavico...pa vozičkala boš lahko poleti tu mimo in bove šle skupaj proti Stranem user posted image

drugače pa imam tudi par slik v ALBUMU  ,na eni sliki sem tudi jaz s tamalima, pa hiša tudi user posted image (geslo je soča)


< Sporočilo je popravil kasso -- 6.3.2008 11:48:05 >

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: notranjska
6.3.2008 11:51:53   
sončika84
zdej iz glave ne vem katera hiša. ampak ok, napotki so jasni.user posted image bom pršla kdaj na kvico ja. user posted image jaz začnem delat ob 13h pa do 19h. no,če boš mela čas pa voljo ti kr prleti.  user posted image tam je se lepo sprehajat. bove šle kdaj skupaj. na kpnc bova pa ugotovle da se že kolko tolko poznava.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: notranjska
7.3.2008 7:46:32   
babysolza
ola bejbe, a se bomo kej zmenle za user posted image ? Meni je kul od nedelje naprej - danes in jutri se moram še crkljat user posted image . Pa da vas z edinaos mal navadmo, ker včeraj je blo pa v šoli za starše prou zanimivo! user posted image

No, javte se kej. TamaraJ, kako je Timi?user posted image

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: notranjska
7.3.2008 8:12:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

ola bejbe, a se bomo kej zmenle za user posted image ? Meni je kul od nedelje naprej - danes in jutri se moram še crkljat user posted image . Pa da vas z edinaos mal navadmo, ker včeraj je blo pa v šoli za starše prou zanimivo! user posted image

No, javte se kej. TamaraJ, kako je Timi?user posted image


Babysolza: ja res je, tudi meni čedalje bolj zanimivo postaja. Si vidla tam v prvi vrsti en par velikih ušes? No to sem bila JAZZZZZZ

kavica sem za user posted image

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: notranjska
7.3.2008 9:07:28   
kasso
kdo vam je pa predaval včeraj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: notranjska
7.3.2008 9:38:25   
babysolza
Mislim da je njeno ime Jana Čelhar (glavna sestra).

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: notranjska
8.3.2008 14:02:37   
sončika84
oj! Kaj sem zamudla v četrtek? joj kok mi je hudo,ko me ni blo. ampak kaj ko sem mogla delat.user posted image  

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: notranjska
10.3.2008 8:04:32   
babysolza
ola, sam da nas mal naprej spravim. user posted image  user posted image

Sončika, zdejle je blo precej bolj zanimivo kot prvič - smo šli skoz, kdaj it od doma, ob katerih znakih takoj v porodnišnico itd. Nismo pa predelali vsega (bolj 1. porodno dobo), tako da bosta v torek 2. in 3. Očitno je bilo tisto v torek bolj uvod, zdejle gre pa zares. Pa sej se mi zdi, da v bistvu ne izveš neki ful novga, sam je fajn stvar obnovit pa še enkrat vse predebatirat. user posted image

A v torek pridete?

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: notranjska
10.3.2008 11:47:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

ola, sam da nas mal naprej spravim. user posted image  user posted image

Sončika, zdejle je blo precej bolj zanimivo kot prvič - smo šli skoz, kdaj it od doma, ob katerih znakih takoj v porodnišnico itd. Nismo pa predelali vsega (bolj 1. porodno dobo), tako da bosta v torek 2. in 3. Očitno je bilo tisto v torek bolj uvod, zdejle gre pa zares. Pa sej se mi zdi, da v bistvu ne izveš neki ful novga, sam je fajn stvar obnovit pa še enkrat vse predebatirat. user posted image

A v torek pridete?


ja, ja midva že komaj čakavauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: notranjska
10.3.2008 16:59:16   
babysolza
ola,

jaz sem pa na današnjem pregledu končno izvedela, kaj čakava. user posted image  Sam ne povem, kr bodte mal firbčne do jutri. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: notranjska
10.3.2008 17:54:47   
sončika84
oj! No,zdaj mi je pa še bolj žal!user posted image Ampak nimam kej,sem delala. jutri je ob 17h? pa kaj spet v gozdarski šoli? Jaz verjetno pridem. za mojga pa nisem šur. sploh ne vem,če se mi splača ga sprašavat,ker itak bo vrjetn tko ku ponavadi.babysolza  zdaj nas pa firbec matra! Si mal lumpa!user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: notranjska
10.3.2008 18:30:01   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

ola,

jaz sem pa na današnjem pregledu končno izvedela, kaj čakava. user posted image  Sam ne povem, kr bodte mal firbčne do jutri. user posted image  user posted image  user posted image


eeeeeeej!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kaj pa če js jutr ne grem????? Al si baraba.... ampak js itak mislim, da je user posted image user posted image ....

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: notranjska
10.3.2008 19:17:46   
babysolza
nč ne povem... user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: notranjska
10.3.2008 19:28:59   
sončika84
kasso hvala za linkec.user posted image sem mela pravo hišo v mislih. ta hiša se mi je od zmeraj dopadla. ne vem zakaj,ampak tko,enostavno mi je všeč. in vi ste tut lučni,sploh mala s kodrčkami.user posted image user posted image user posted image drgač pa vas še nisem vidla. ampak dobr,se bomo že še srečali. pa to bajto ste vi kupli nedavno nazaj al se motim?

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: notranjska
11.3.2008 8:35:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

ola,

jaz sem pa na današnjem pregledu končno izvedela, kaj čakava. user posted image  Sam ne povem, kr bodte mal firbčne do jutri. user posted image  user posted image  user posted image


No končno da si izvedela spol user posted image user posted image , boš danes v MŠ povedala

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: notranjska
11.3.2008 9:56:35   
Naty*
Js sm se tud odločla, da grem dons v MŠ. edina bom zdele mal pofirbcala, kje je to, pa če mi vseen ne bo jasno, te pokličem user posted image . No se vidimo!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: notranjska
11.3.2008 10:39:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Js sm se tud odločla, da grem dons v MŠ. edina bom zdele mal pofirbcala, kje je to, pa če mi vseen ne bo jasno, te pokličem user posted image . No se vidimo!


PRIDNA, boš vidla da bo fajnnnuser posted image user posted image user posted image se vidjamo, le kaj babysolza nosi pod user posted image jaz tudi mislim da bo mali nagajivčekuser posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: notranjska
11.3.2008 15:34:43   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: sončika84

kasso hvala za linkec.user posted image sem mela pravo hišo v mislih. ta hiša se mi je od zmeraj dopadla. ne vem zakaj,ampak tko,enostavno mi je všeč. in vi ste tut lučni,sploh mala s kodrčkami.user posted image user posted image user posted image drgač pa vas še nisem vidla. ampak dobr,se bomo že še srečali. pa to bajto ste vi kupli nedavno nazaj al se motim?

he he, ja hiška izgleda kot od janka in metke, ampak kaj ko pušča in razpada...nas čaka še temeljita prenova...no, ma saj bo počasi...drugače pa jo je moj dobil od stare mame (njen mož je bil iz te hiše)... smo pa tu že 5 let in pol ... ja ja itak se bomo srečali, saj smo obe s trebuščki user posted image

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: notranjska
11.3.2008 16:00:25   
sončika84
ja kasso, res,kot od janka in metke!user posted image sej vrjetn je tut že stara bajta to,da pušča pa to. ampak sej,pr bajti je itak zmer kšno delo. je pa vseen fajn met bajto,d si lepo na svojem in nikogar ne motiš. bote že popravli. user posted image glavn d je streha nad glavo,pa tut č n kšnmi konci mal pušča.user posted image pol boš že tretjič mamica? kak lepo!!

drgač pa,danes jaz ne pridem v MŠ. ne bo znesl. pride ena prjatlca,mormo neke cunje pregledat in pospravt,kar je dobr(17 velkih vrečuser posted image ). pol pa še likat,pa kuhat. pa učit(kar pa dns vrjetn n bo šlo), pa žihr bi kej počivala. danes sem bla v službi in se bo poznal. že zdej me mal boli trebušček tm desno. in to me kadr se preforciram. tko da bo treba mal počivat.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: notranjska
11.3.2008 22:28:05   
janja 27
ojla punce!

še ena notranjka se vam pridružuje ki je zagledala user posted image , sem vam hotela že prej kaj napisat pa sem počakala do prvega pregleda, da je vse ok...sicer pa je to moja že 5user posted image  in drugi user posted image  .
aNcHuLiNkO pa "mal " poznam iz oktobrk 2008....

vidim da vse pridno hodite na MS, zame je prezgodaj pa niti ne vem če bom šla v drugo..user posted image  bom še premislila...za Manco sem pridno hodila in mi je bilo full zanimivo neki sem zvedla čeprav praksa je le praksa poslušanje pa je drugo...
lepe pozdavčke po celi  notranjski...user posted image user posted image

_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: notranjska
12.3.2008 9:42:30   
kasso
ooo, še ena postojnčanka user posted image user posted image user posted image za user posted image .

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: notranjska
12.3.2008 10:32:46   
sončika84
janja 27  čestitke za user posted image user posted image user posted image Prijetno nosečnost ti želim.

Me pa veseli,da bo tolko novih prebivalcev v Postojni.user posted image Upam,da nardijo nov vrtec in da  se končno zaposlim. user posted image
Drgač,kako je bilo v MŠ?

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: notranjska
12.3.2008 13:57:56   
kasso
Evo Postonjčanke ... enkratna denarna pomč za novorojence

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: notranjska
12.3.2008 15:37:07   
sončika84
hvala kasso! to je pa zanimivo. kakor razumem,to vlogo samo eden od staršev lahko uveljavi in ta mora imeti stalno prebivališče? jaz imam zaenkrat urejeno le začasno prebivališče,tako da najbr bo to vlogo moral ati izpolnt.user posted image Sam ot mi še razložte, a to pol vsi dobijo,ta denar? al sam nekateri,ki pač izpolnjujeo določene pogoje(katere)?

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: notranjska
12.3.2008 20:53:00   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: sončika84

hvala kasso! to je pa zanimivo. kakor razumem,to vlogo samo eden od staršev lahko uveljavi in ta mora imeti stalno prebivališče? jaz imam zaenkrat urejeno le začasno prebivališče,tako da najbr bo to vlogo moral ati izpolnt.user posted image Sam ot mi še razložte, a to pol vsi dobijo,ta denar? al sam nekateri,ki pač izpolnjujeo določene pogoje(katere)?

Pred dvemi leti je bilo tako, da če si odprl račun o. hranilno knjižico pri A banki, si dobil poleg teh sredstev še mislim da še nekaj od banke, je pa vse urejala banka s občino in ti ni bilo treba tebi posebej dajat vlogo na občino....za letos ne vem, ker se nisem še pozanimala, če da tudi banka kaj.... bom sporočila!

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




pustni kostum
Michonne RR

Kje boste dobili pustni kostum za otroka?

Nakup (64%)

Izposoja (7%)

Naredili ga bomo sami (7%)

Kombinacija kupljenega in narejenega doma (21%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!