|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: notranjska
1.4.2008 17:42:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

babysolza majčice smo se neki menile za jutri dopoldne ob 10.30...kako ti kaže?

Tamara, edina a smo še za?

sončika84 user posted image  za skorajšnjo bolniško! Vsem, ki še delate v bistvu želim, da vam čimprej mine, ker je toooolk luštn bit doma user posted image . Men se pa čez 12 dni že porodniška začne user posted image ...


ja itak jaz že računam na jutri ob 10:30h a se dobimo v Navigatorju?

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: notranjska
1.4.2008 17:48:24   
Naty*
Kar se mene tiče, Navigator 10.30 user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: notranjska
1.4.2008 21:34:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Kar se mene tiče, Navigator 10.30 user posted image .


ali ste imele v planu Mantova, da se dobimo še z ****?

Meni je čisto vseeno, pa tudi peljem lahkouser posted image .

Nočko

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: notranjska
1.4.2008 22:05:59   
Naty*
aja, da bi šle na Vrhniko? Sploh nism pomislila...Tamara ni nč mnenja tule dala. Js sm sicer brez prevoza, tko, da če bomo šle, bo res mogla ena druga peljat. No jutr do 10.00 se mormo zmenit user posted image !

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: notranjska
2.4.2008 10:47:10   
Srčekgirll
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jutro, čeprav malce bl pozno, pa vseeno, kavica, kakavček, čajček,... za notranjke. Upam, da ste fajn spale, jst tko, tko. Bl se bliža koncu, težje spim. In kako ste ve v tem oblačnem jutru?


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: notranjska
2.4.2008 13:06:58   
babysolza
ojla,

ja se komi zdej oglašam. Sem v službi in sem bla do sedaj na enem dooolgem sestanku. Sam so bli zelo uvidevni in smo šli s stranko vmes na kosilo. user posted image  user posted image  user posted image

Jst bom mogoče v petek doma - če mi šef odobri dopust. user posted image  Se javim, drgač sm pa nadaljnjega vezana na popoldanske ure. user posted image

Pridno kofetkanje in še bolj pridno čvekanje vam želim. user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: notranjska
2.4.2008 13:07:53   
babysolza
srčekgirl, a ti pa dobiš user posted image  že ta mesec? Bravo! user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: notranjska
2.4.2008 14:06:13   
Naty*
Srčekgirll hvala za kofetek, ti si pa že zelo blizu Rimauser posted image !!!! No js slabo spim že večji del nosečnosti, tko da mi bližajoči dan D ni nič spremenil.

babysolza sorči js sm čist pozabla, da ti še delaš. Sej se bomo pa še kej popoldne dobile, sej ni panike user posted image . V petek js verjetno ne bom mogla, ker mava v planu it nabavit še kozmetiko za user posted image , zvečer bom šla pa na vaje, če bo le šlo... Ampak sej se beremo, pa bomo vidle kako bo....

Uživajte!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: notranjska
3.4.2008 7:39:14   
babysolza
ojla punce, jaz sem pa jutri doma! user posted image  user posted image  user posted image

A bi šla katera/e z mano na kakavček? user posted image  user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: notranjska
3.4.2008 7:47:13   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

ojla punce, jaz sem pa jutri doma! user posted image  user posted image  user posted image

A bi šla katera/e z mano na kakavček? user posted image  user posted image


Js bi šla, se pa še točno zmeniva popoldne ok? Lepo, da ti je ratalo user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: notranjska
3.4.2008 8:04:39   
babysolza
ojla, a ti si tudi že pokonci? Ti user posted image  ne pusti spat? user posted image

Ja, se slišmo popoldne pa dorečemo. Komi čakam en pošten čvek!!!

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: notranjska
3.4.2008 8:49:59   
kasso
ejej notranjke, ste me tako sprovocirale s tistim kebabom na majčicah, da sem si ga včeraj popoldne privoščila v Postojni...njami user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: notranjska
3.4.2008 16:32:37   
babysolza
Notranjke, a se boste kej pofočkale? Kdaj in kje se dobimo jutri?

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: notranjska
3.4.2008 17:50:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

Notranjke, a se boste kej pofočkale? Kdaj in kje se dobimo jutri?


Midva greva dopoldan v LJ v shopingggggguser posted image tako, da dopoldan ne bo šlo.

Če se zmente, pa za popoldan pa priletim.



(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: notranjska
4.4.2008 7:15:07   
babysolza
hmmmm, mamljiva ideja - dopoldan kavica z Naty, popoldan z edinaos. user posted image  user posted image  user posted image

Jaz sem za!!! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: notranjska
4.4.2008 7:15:58   
babysolza
Edinaos, pa ne preveč zapravit. user posted image  Jaz sem bla včeraj in je vse tolk cotkano...user posted image  Sam stanje na računu pa... user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: notranjska
4.4.2008 8:56:03   
Naty*
babysolza žal morm pokvarit najine načrte za danes user posted image . Včeri smo mel pri nas lažni alarm in sva šla v P na CTG, danes pa me še zmeri ful boli trebuh. Tko da ne upam nikamor, že itak bi rada šla popoldne z mojim še po zadnje stvari za user posted image  pa ne vem, če bo šlo.

Bo treba prestavit. Se pa beremo kej, pa se bomo za drugič zmenile ok?

No notranjke pridne bodte.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: notranjska
4.4.2008 9:18:27   
babysolza
joj naty, upam da je vse v redu s tabo in z user posted image . Važno da sta ok, kavica bo že počakala.

Držim pesti in pridno počivaj!!!

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: notranjska
4.4.2008 16:15:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

joj naty, upam da je vse v redu s tabo in z user posted image . Važno da sta ok, kavica bo že počakala.

Držim pesti in pridno počivaj!!!


Midva nazaj iz LJ, sva še do KR šla. Zmatrana fuuul. OBEuser posted image user posted image

Babysolza: žal bom tudi jaz morala kavico prestavitiuser posted image , ne bo mi zneslo.

Ti pa čim prej nehaj delatuser posted image user posted image user posted image da lahko v miru kofetkamo dopoldan

LEP VIKEND

Se vidjamo naslednji teden

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: notranjska
4.4.2008 17:19:18   
babysolza
ola,

jaz sem pa dan izkoristila za pranje in likanje še zadnjih cunjic. user posted image

Zdejle sva pa z user posted image  prišla s sprehoda po Zaplani - sva šla pogledat ta nov stolp. In zdaj grem sam še noge u luft vrč. user posted image

Lep vikend, jaz grem mal moje nečakce pogledat. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: notranjska
7.4.2008 8:09:47   
babysolza
ojla notranjke,

ste lepo preživele vikend? Midva z user posted image  sva bla ful preveč pridna in sva se danes komi odvlekla v avto za it na šiht. user posted image

Še 8-krat!!! user posted image  user posted image  user posted image

A bomo ta teden kej kofetkale?

Naty, kako si?

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: notranjska
10.4.2008 7:55:20   
babysolza
ojla notranjke,

tako pridno čvekamo tam na majčicah in junijčicah, da do tle sploh ne sfolgamo. user posted image  user posted image  user posted image

Jaz sem v ponedeljek dopoldne doma. A bo šla katera čvekat pa kofetkat z mano? user posted image  

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: notranjska
10.4.2008 22:40:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

ojla notranjke,

tako pridno čvekamo tam na majčicah in junijčicah, da do tle sploh ne sfolgamo. user posted image  user posted image  user posted image

Jaz sem v ponedeljek dopoldne doma. A bo šla katera čvekat pa kofetkat z mano? user posted image  


Če le ne bomo rojevale, veš da pridemuser posted image user posted image .

Ti samo sporoči, kdaj pa midve uletive na kofetekuser posted image

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: notranjska
11.4.2008 8:09:03   
babysolza
Če le ne bomo rojevale, veš da pridem .


Ne me plašit. Sem izvedela, da je ena frendica že dva dni v porodnišnici, rok ima pa približno kadar jaz - seveda so mi šele proti koncu povedali, da je v Postojni zato, ker ma ful visok pritisk. user posted image

Jaz bom čist zadovoljna, če še vsaj kak mesec počaka kar lepo tam, kjer je. Sicer pa moj user posted image  non-stop razsaja, kar očitno pomeni, da se ma čist fajn. user posted image

Bom se javla v ponedeljek. Sem si naročila šiviljo, da mi KONČNO pride vzet mere za zavese. Pride baje že zjutraj, potem pa gremo lohka zapit mojo novo pridobitev. user posted image

Lep vikend vsem notranjkam! user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: notranjska
11.4.2008 13:25:33   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

Naty, kako si?


Mal pozen odgovor, ampak dost bolš, hvala user posted image . Zdej sem že v formi za kofetkanje, tko da se lahko zmenimo. Ugotavljam, da mi z odštevanjem dni do PDP raste energija, kar je super! Čeprav mi pa trebuh ne dopušča, da bi jo kej ekstra veliko izkoristila user posted image ...

Hm za ponedeljek nisem sigurna...se še beremo user posted image . Pridne bodte!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Ime za fantka
cukr07

Katero ime se najbolj poda k imenu Lenart?

Voranc (25%)

Erazem (23%)

Matija (51%)


Število vseh glasov: 317

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!