|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: notranjska
20.3.2008 8:14:44   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: sončika84

tko da, kasso, je blo pol druo jutro lepo.user posted image kako pa ste ve kej?  jst sm čist zapustila tole MŠ. groza!user posted image ni časa,morm kuhat,pa skoz neki opravki. eh,se bojo pol še enkrat predavanja. maja,junija č se ne motm. pa bom pol nadoknadla. vsaj tisti del o dojenju,porodu pa to. aprila začnem pa ta pravo bolniško. bom mogla pa bit doma. user posted image uf,pol bo pa kr naenkrat ful ačsa! hahauser posted image


maja, junija ti ponujam inštrukcije v živo, če želiš ...... user posted image

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: notranjska
20.3.2008 8:49:42   
babysolza
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: notranjska
20.3.2008 8:56:52   
Srčekgirll
Jutro notranjske čvekice! Evo kavica, kakavček, čajček,... za vse.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kako ste kaj? Jst sm tko, tko. Spala sm dokaj uredu, saj bl grem proti koncuuser posted image težje najdem pravi položaj za spanjeuser posted image user posted image drgač pa bo. Sam tolk, da sm se mal vam javla. Bodite fajn pa se še kaj oglasim, ko bom mela čas.user posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: notranjska
20.3.2008 9:02:04   
Anonimen
Babysolza: no kdaj se zmenmo?? Za Naty mislim, da ne bo šla ker ji dragec dela popoldan, pa mislim da bo izkoristila še preostale urce z njimuser posted image


(odgovor članu Srčekgirll)
  Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: notranjska
20.3.2008 9:31:28   
babysolza
ola,

ja zaradi mene kadarkoli. Danes mam pa res veliko časa. user posted image  Dej pokliči, ko boš redi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: notranjska
20.3.2008 17:43:49   
sončika84
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: sončika84

tko da, kasso, je blo pol druo jutro lepo.user posted image kako pa ste ve kej?  jst sm čist zapustila tole MŠ. groza!user posted image ni časa,morm kuhat,pa skoz neki opravki. eh,se bojo pol še enkrat predavanja. maja,junija č se ne motm. pa bom pol nadoknadla. vsaj tisti del o dojenju,porodu pa to. aprila začnem pa ta pravo bolniško. bom mogla pa bit doma. user posted image uf,pol bo pa kr naenkrat ful ačsa! hahauser posted image


maja, junija ti ponujam inštrukcije v živo, če želiš ...... user posted image



a prod al dojenje al kr oboje? hahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: notranjska
24.3.2008 18:51:14   
babysolza
ojla,

ste lepo preživele praznike? Jaz sem pojedla vse, kar se je dalo. Se nisem čist nič šparala. user posted image  user posted image  user posted image

Z user posted image  sva danes sestavila še posteljico (darilo od mojga očija user posted image ) in zdaj res že vse čaka na prihod novega člana. Sam še par malenkosti bo treba it nabavit. user posted image  je prepričan, da sva ena 2 meseca prezgodnja (ker se morava zdaj v sobici umikati posteljici, zibki, vozičku, lupinici, ...), sam meni to gnezdenje res sede. user posted image user posted image

A bomo ta teden kej kofetkale? Jaz delam, tako da sem fraj bolj tja pod noč. user posted image  Res se mi več ne da delat. Se tolažim, da samo še slab mesec in kar odštevam dneve...

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: notranjska
24.3.2008 18:57:55   
Naty*
Oj! Ja tud pri nas se nismo nič šparal kar se hrane tiče user posted image . Lepo, da sta zrihtala posteljico, midva tud sam še jogi čakava, pa kozmetiko morva nabavit, pol je pa vse user posted image . Ma prekmalu gor al pa dol, men se zdi bolš, da je prekmalu pripravljeno na prihod user posted image , kot pa da bi nas kej prehitelo.

Za kofetkanje sm pa js tud ta teden, moj user posted image  itak dela popoldne, tko da mam čas.

No se zmenimo enkrat čez teden ok? Lepo se mejte!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: notranjska
24.3.2008 20:02:56   
kasso
sončika, he he nisem imela v mislih porod, ker te lahko potem do julja še mine user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: notranjska
25.3.2008 8:34:15   
sončika84
KASSO user posted image user posted image user posted image a mislš d bi mekrminil? user posted image user posted image Kakosi kej drugače?

Jaz tudi odštevam dneve do bolniške.Še do naslednjega četrtka. juhuhuhuuser posted image user posted image komi čakam! k tale folktuki mi gre že prov na živce!drgač pa za praznike nismo nekaj ful jedli. no,jaz itak jem kar naprej.je dete lačno! hahahauser posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: notranjska
26.3.2008 11:15:29   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: sončika84

KASSO user posted image user posted image user posted image a mislš d bi mekrminil? user posted image user posted image Kakosi kej drugače?



Ma danes sem prav za nič, neprespana, utrujena.... ampak bo že boljše user posted image

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: notranjska
28.3.2008 7:14:25   
babysolza
pozdravljene, souser posted image ! A smo danes za kak čvek al ne? Tole vreme me že mal v depresijo spravlja, rabim mal počvekat. user posted image  user posted image

Dejte se kej pofočkat. user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: notranjska
28.3.2008 8:13:40   
Naty*
babysolza js sm še zmer user posted image user posted image , tko da se rajš odpovem kakavčkanju, kot pa da še katero od vas okužim. Že mojga sm, tko da je dost zaenkrat. Drug teden pa upam na kaj boljše čase, tko da se vam bom takrat pridružila.

Nč pridne bodte, pa se še beremo kaj...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: notranjska
28.3.2008 9:50:08   
tatly
pozdravljene
prodajam nov otroski vozicek,lahko si ga ogledate na_:
http://www.bolha.com/oglas3073324

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: notranjska
28.3.2008 10:15:07   
babysolza
Naty, kaj si pa to dobila? Čim prej se pozdravi!!! user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: notranjska
28.3.2008 14:00:42   
Naty*
babysolza pojma nimam... viroza al samo prehlad, u glavnem neki zoprnega. Vmes so me še kosti in mišice mal bolele, tko da me je blo mal strah, da ne bi bla gripa, ampak se je vsaj to očitno mal uneslo. Mislim, da bi mogl bit drug teden že bolš no (upam!!!), pa se kej vidmo user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: notranjska
28.3.2008 15:18:09   
babysolza
ockej, ti se sam hiti pozdravit¨!!!

Edinaos, prejle sem mal 'firbcala' kaj čvekate pri majčicah. En velik user posted image tudi tebi, pa da bo user posted image  zdej bolj pridno brcala!!!

Lepo se mejte in uživejte vikend.


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: notranjska
31.3.2008 14:15:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

ockej, ti se sam hiti pozdravit¨!!!

Edinaos, prejle sem mal 'firbcala' kaj čvekate pri majčicah. En velik user posted image tudi tebi, pa da bo user posted image  zdej bolj pridno brcala!!!

Lepo se mejte in uživejte vikend.



babysolza; hvala sve se že spravle k sebi, tako da mala je fuul pridna in mami kar pridno nagaja z nežnimi in nenežnimi brcikamiuser posted image user posted image user posted image .

Kdaj gremo ta teden kafetkat? Jaz v čet in petetk ne moremuser posted image ostalo ja

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: notranjska
31.3.2008 17:33:53   
Naty*
Men ta teden najbolj paše dopoldne, če se pa zmenimo za popoldne pa tud ni panikeuser posted image .

No pofočkajte se, pa predlagajte kdaj user posted image !

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: notranjska
1.4.2008 7:33:08   
sončika84
ohoj bejbike! Kako smo kaj? kej novega? Vse zdrave? Jaz odštevam dneve,ko začnem z bolniško in neham delat. se pravi do četrtka. jupiii!!! komi čakam!

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: notranjska
1.4.2008 7:44:18   
babysolza
Ojla notranjke,

sem že ravno pomislila, da je naša kofetarska naveza 'crknila', ko se oglasite!!! user posted image  user posted image  user posted image

Ja KOFETEK OZ. ČAJČEK OZ. KAVICA nujno! Jaz grem danes v šoping in se mi po moje zvečer ne bo več nič dalo, kaj pa jutri? A se zmenimo za okrog 18-ih? Al pa 17.30, pa gremo še na eno KRATKO šetnjico. user posted image  user posted image  user posted image

Dejte povedat, če vam je v redu. Pa če smo za, me ne pozabte jutri spomnit. user posted image

Sončika, sem ti fouš. user posted image   Jaz pa še 3 tedne... user posted image  user posted image  user posted image  ODŠTEVAM... user posted image

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: notranjska
1.4.2008 8:25:54   
sončika84
babysolza,sej ti bo hitro minilo! Verjemi! Tu men se je zdel taakrt še fuuulll dolga,pol pa je kr šlo mimo!!!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: notranjska
1.4.2008 9:22:57   
babysolza
joj sončika, upam. Ker se zjutraj res že težko spravim v avtu in proti Lj. user posted image

Sam se mi sodelavka smili, ker bo potem ostala sama. Pa skušam pospravit in dokončat, kr se da. Pa sej vem, da potli bo pa eno leto sama, sam kaj čmo. Ta smotana vest. user posted image

Zato pa veselo odštevam. user posted image   Še dobra dva tedna službe, še dobrih 70 dni, pa pride user posted image ! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: notranjska
1.4.2008 9:52:26   
sončika84
ja vest pa je včasih nadležna. Sej tut mene daje! k vem,da bo mogu tast delat ful,pa tašča. v glavnem bojo spet ****rije! Jaz bi kr skoz delala. sam kaj čmo. tko je. konec koncev pa sej so vsi vedli,da gremo na bolniško in bi lakho koga za nado,estilo našli. Ti kar v miru odštevaj! user posted image pa pazi na dojenčka! user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: notranjska
1.4.2008 16:56:03   
Naty*
babysolza majčice smo se neki menile za jutri dopoldne ob 10.30...kako ti kaže?

Tamara, edina a smo še za?

sončika84 user posted image  za skorajšnjo bolniško! Vsem, ki še delate v bistvu želim, da vam čimprej mine, ker je toooolk luštn bit doma user posted image . Men se pa čez 12 dni že porodniška začne user posted image ...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Ime za fantka
genovefa

Katero ime vam je najbolj všeč?

Lovro (21%)

Žiga (29%)

Miha (19%)

Filip (31%)


Število vseh glasov: 493

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!