|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: notranjska
4.3.2008 13:53:45   
sončika84

IZVIRNO SPOROČILO: aNcHuLiNkA

Čao, še ena notranjka se vam pridružuje ki je na testerčku zagledala user posted image user posted image user posted image user posted image Zdaj se moram pa prijavit h ginekologu, hodi katera v Cerknico? Kdo je sploh zdaj tam? Ko sem bila nazadnje (res že nekaj let nazaj) je bila Uršula Reš...tako da zdaj sploh nimam svojega ginekologa! Kakšen nasvet ali priporočilo?





Čestitke za user posted image in dobrodošla!user posted image user posted image Ka r se tiče cerknice ti ne morem pomagat,ker jaz sem v Postojni. Tko da,žal,ampak sej se bo kšna druga najdla. uživaj nosečnost

(odgovor članu aNcHuLiNkA)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: notranjska
4.3.2008 14:20:57   
aNcHuLiNkA
Sončika84, a maš mogoče dr. Merlota? Njega zelo pohvalijo vsi, ampak kako je zdaj k ma privat kliniko, oziroma koncesijo? 

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: notranjska
4.3.2008 17:16:30   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: aNcHuLiNkA

Sončika84, a maš mogoče dr. Merlota? Njega zelo pohvalijo vsi, ampak kako je zdaj k ma privat kliniko, oziroma koncesijo? 

he he, misliš ambulanto ;) , videvam pa ga tudi skoraj vedno v porodnišnici....
Če prideš v PO ti priporočam dr. Likarja, jaz ga ne zamenjam za nobenega v PO. Pa še veliko je v porodnišnici in vedno na voljo, ko ga rabiš z nasveti. Včasih malo zmeden, ampak super. Ambulantno pa dela v ponedeljkih dopoldne in srede popoldne.


(odgovor članu aNcHuLiNkA)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: notranjska
4.3.2008 17:17:05   
kasso
sončika, h komu hodiš?

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: notranjska
4.3.2008 20:34:27   
sončika84
holja! Ja, jaz hodim k dr. Merlotu in ga tut ne bi zamenjala. ful mi je fajn,ker je tak zgovorn človek,vse pove in tut mene ni strah ga karkol vprašat. pa še tko k se včas kej poheca. ma res men je on 1a! Super je tut to,da nisem še nikda rčakala dolgo,da sem prišla na vrsto. najdalj kar je blo je blo pol ure,pa še to zato,ker je moral vmes na neko operacijo nek asistirat. ma ko je pršu nazaj je šlo vse hitro. tko da,super. tut ona sestra tam je prjazna. s tem,da jaz sem začela letos oz. lani(nekje oktobra) k njemu hodit. prej sem mela ginekologa v Kranju,ampak ker sem pa čzdej tle v Postojni sem mogla zamenjat. in ko sem šla tja in povedala kako je na stvari,je settra rekla da no problem,me naročila za čez 1 mesec,rekla,da naj pokličem goe v Kranj naj pošlejo mojo kartoteko,če pa je ne bojo teli pa tut nč hudga,bomo pa novo odprli.user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: notranjska
5.3.2008 9:50:08   
aNcHuLiNkA
Jaz sem dobila datum že za v ponedeljek pri dr. Jordanovi v Cerknici...hodi že kakšna k njej? Je uredu? Čisto nič ne poznam...

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: notranjska
5.3.2008 10:16:57   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: aNcHuLiNkA

Čao, še ena notranjka se vam pridružuje ki je na testerčku zagledala user posted image  user posted image user posted image user posted image Zdaj se moram pa prijavit h ginekologu, hodi katera v Cerknico? Kdo je sploh zdaj tam? Ko sem bila nazadnje (res že nekaj let nazaj) je bila Uršula Reš...tako da zdaj sploh nimam svojega ginekologa! Kakšen nasvet ali priporočilo?




Dobrodošla med namiuser posted image

Jaz še vedno hodim v Logatec k Dr. Taševu (ja, ja... sej se ga navadišuser posted image ). Zaenkrat mi ustreza, čeprav sem se preselila v Cerknico. O Dr. Jordanovi pa sem slišala vse pohvale in sem prepričana, da boš zadovoljna.

Punce, kako je bilo na MŠ? Meni nebi zneslo, saj mojega ni bilo, Timi pa še vedno ali sper bolan. Rota virus je mimo.. ja pa prehlad staknil in mi je včeraj bruhal od kašljanja. jaooo, kdaj se to konča. Prav smili se mi moj muckuser posted image . Ampak tečen pa glede na slabo počutje ni bil in sva super shajalauser posted image

Anchulinka... ti si iz Cerknice?



_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu aNcHuLiNkA)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: notranjska
5.3.2008 10:33:16   
aNcHuLiNkA
Ne, nisem iz Cerknice, ampak tebe Tamara pa vseeno poznam, vsaj na videz no, tvojega dragega pa tudi osebno user posted image Pa vajin Timi je tko luškan fantek s tistimi blond kodrčki...joj...a ma še dalše laske? Kdaj pa pričakujete še novega družinskega člana? 

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: notranjska
5.3.2008 11:30:33   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: aNcHuLiNkA

Jaz sem dobila datum že za v ponedeljek pri dr. Jordanovi v Cerknici...hodi že kakšna k njej? Je uredu? Čisto nič ne poznam...

Ja, jaz sem prej hodila k njej in je v redu, ful prijazna, vedno pripravljena na pogovor. Sem pa prešaltala k Likarju, ker je ravno v moji drugi nosečnosti šla iz porodnišnice in je le enkrat tedensko delala ambulantno...no, zdaj se je vrnila, tkao da ni panike, da je ne boš našla, ko jo boš rabila.

(odgovor članu aNcHuLiNkA)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: notranjska
5.3.2008 11:32:19   
kasso
Tamara, bogi Timi, še prehlad staknil... držim pestke, da se hitro pozdravi!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: notranjska
5.3.2008 12:41:46   
Naty*
Oj notranjke! Bom pol kej več napisala, zaenkrat tist o čemer sem razlagala babysolzi in edinios...aja pa če še katero zanima...šola za starše v pisni oblikiuser posted image

KLIK

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: notranjska
5.3.2008 12:42:34   
sončika84
Tamara, upam,da bo Timi hitro ozdravel!! še meni se smili.
Drgač pa jaz sem bila vMŠ pa mi je blo tko no. hitr je blo konc,v glavnem je povedala sam bl formalnost pa nekaj o različnih porodih. pol pa smo se razdelil v dve skupini za obisk porodnišnice. nas je blo spet ful in nismo mogli kr vsi naenkrat it kje not. jaz pol sicer nisem šla,ker se mi ni dal čakat,mojmu pa tut ne,pa še lačn je bil. tko da pol n vem kaj se je dogajal. upam,da nisem kej zamudla. ampak sej mislim,da bo še pol v maju al kdaj spet tole predavanje in obisk,pa bova šla takrat( oziroma mogoče bolje,bom šla,ker moj tak vedno zamudiuser posted image ). Pa ostale? ste ble? kaj je blo pol v porodnišnici?

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: notranjska
5.3.2008 12:46:40   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: aNcHuLiNkA

Ne, nisem iz Cerknice, ampak tebe Tamara pa vseeno poznam, vsaj na videz no, tvojega dragega pa tudi osebno user posted image Pa vajin Timi je tko luškan fantek s tistimi blond kodrčki...joj...a ma še dalše laske? Kdaj pa pričakujete še novega družinskega člana? 


Timi nima več takšnih kodrčkov in tudi laski so mu malce potemneli. Tudi na otip so bolj čvrsti in se zato najbrž ne kodrajo več tako. Ne vem, kakšen bi bil, če bi mu pustila daljše lase..

Novega člana pa čakamo konec maja.



_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu aNcHuLiNkA)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: notranjska
5.3.2008 12:50:38   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Tamara, bogi Timi, še prehlad staknil... držim pestke, da se hitro pozdravi!


Jaz tudi.. Pa da se upam kmalu dobimo kje na sončku še s tvojima lumpkoma. Jih lažje pustimo divjati kje zunaj.

Kako pa kaj četrtek in MŠ?

Naty, si ti bila? Edinaos? Kasso?

Upam, da mi znese v četrtek...

Aja, kdaj pa kaj notranjska kavica?user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: notranjska
5.3.2008 14:17:07   
kat007
Oj, bejbe.. se pofockam se k vam.. sicer sem priseljenka v te konce, tko da pocas bom zacela k vam pasat.. ceprav so mi rekli, da pasus dobim sele po 10ih letih :)
aNcHuLiNkA  jaz sem se tudi vpisala k dr. Jordanovi, kar malce s strahom, sploh ker sem menjala G zaradi selitve pa se prvi pregled je bil ze zaradi nosecnosti, ampak moram rect, da sem zelo zadovoljna z njo, vzame si ful casa, se pogovori s tabo ti da vse potrebne info, ima izredno pozitiven odnos, tako da me je prav nasmejala s svojimi odgovori...
sicer sem pa avgustovka.. in ce se boste menile za kavico kej tukaj okrog sem za.. papa

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: notranjska
5.3.2008 19:41:12   
Naty*
Welcome nove notranjke user posted image ! Lepo, da se še kera javi, ker se mi zdi, da so vse tiste od začetnih strani kr nekam poniknile. Upam, da ne ker smo me prevelke čveke user posted image .

Tamara js nisem bla v torek na MŠ in glede na to, kaj so mi punce dons povedale, verjetno tud jutr ne bom šla. Sm ugotovila, da je na internetu več informacij kokr jih dobiš tam user posted image . Konc koncev, rodit bom šla pa v vsakem primeru, pa noter tud verjetn ne bo ostal user posted image . Sem pa vedno za notranjski čvek...če boš kej v Logatcu kr pokliči...

sončika84 Merlota pa tud js ne zamenjam za nikogar. Tolk človeški kot je bil takrat, ko mi je moral narediti abrazijo in tolk človeški, kot je zdej med nosečnostjo bi bil težko še kdo drug. Zato user posted image , same pohvale!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu kat007)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: notranjska
5.3.2008 22:05:46   
Anonimen
OLA NOTRANJKE,

najprej lepo dobrodošle nove user posted image .

Glede MŠ midva greva, sva čisto resno vzela vsa predavanja, in kot dva piflarja sediva v prvi klopi in poslušava tisto sestro-babica z velikimi ušesiuser posted image user posted image user posted image .

Tako je to, oba sva prvič v tem in jaz sem oseba, ki hočem čim več ali vse vedeti o porodu itd.... bla bla.

TamaraJ: (tudi ostale seveda) le pridi na notranjski čvek, me sme kr pridna, no vsaj kar se čveka tiče, ker vreme nam itak ne dopušča druzgauser posted image .

Naty, Babysolza
: jaz imam jutri ob 8:20h zdravnika (držite pesti, da mi v pon. ne bo treba na šiht user posted image ) potem pa seveda lahko gremo na kafetekuser posted image , računam da bom okrog 9:30h zihr že fertik, če ne bom pa itak galamo naredila v ZD, no če se bom upalauser posted image . Vaju pokličem, ko končam da vidim kje stauser posted image


LEPE SANJE VSEM SREČNIM MAMICAM user posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: notranjska
5.3.2008 23:58:24   
sončika84
Dobrodošla nova user posted image in pa tut čestitke! user posted image user posted image user posted image   Če te smem vprašat od kje si se preselila kam? Tut js sm priseljenka,tko d sva že dveuser posted image user posted image pršlap a se miz Tržiča v Postojno. user posted image
naty, ja Merlo itak same pohvale dobiva. no,vsaj ajz še nisem slišala,da bi ga klatera ok...user posted image hvala bogu,ker če ne grem prec menjat. user posted image


drgač pa jutri mene ne bov MŠ,ker delam.user posted image sem kr žalostna,pa še na telovadbo sem pol mislila it s kolegico. ah no,pa drugič. Sej teh predavanj je ogromn pa tut na internetu se da zvedt marskej. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: notranjska
6.3.2008 7:45:53   
kat007
Ojla!
Ja jst sem pribremzala iz Domzal v Cerknico oz eno od okoliskih vasic. Vidim, da pridno hodite v MS. Kdaj pa je primeren cas? Jaz sem mislila it tam okol maja torej 3 mesece pred PDP. Hodi katera v Cerkniski ZD al je boljs it v Postojno?

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: notranjska
6.3.2008 8:31:55   
babysolza
ojla pupe,

vidim da slabo vreme spodbuja čvekavost! user posted image  user posted image  user posted image

TamaraJ, ful držim pesti, da Timi hitro ozdravi!
Edinaos, držim pesti tud tebi! user posted image  Lih zdejle, ne?user posted image

Naty, ta predavanja sem tudi jaz že enkrat opazla na netu, sam jim takrat nisem posvečala kake pozornosti zdejle pa vidim, da so res uredu. VELIKO VEČ piše tuki, kot smo zvedli na predavanjih! Jaz sem sicer še vedno zagreta in v četrtek tudi grem, sam če ne misli kej pametnega povedat, bom resno razmislila o tem, a bi še hodila. user posted image

Sončika, ogled porodnišnice je bil še najbolj zanimiv del. Sam vseeno nisi nič takega zamudila - ko boš šla rodit, v avli sam zakriči, pa bodo že vedli kam s tabo. user posted image  Hec. Je vse lepo označeno, drgač greš pa po moje čist komot kako popoldne, pocukaš kako sestro pa jo povprašaš, da ti da vsaj osnovne info.

Aja - in dobrodošle nove souser posted image ! Vidim, da je začela delat Postojna Logatcu hudo konkurenco. user posted image  user posted image  user posted image


Ja na kavici v širši zasedbi res nismo ble že dolgo in bi se blo fajn kej zment. Kake plane imate za v nedeljo? Jaz bom od nedelje naprej samevala, ker gre moj na Švedsko. A bote mele cajt za kak popoldanski kofetek? Al pa katerikol drug dan, bo lih tako fajn. user posted image

Lp, S.

(odgovor članu kat007)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: notranjska
6.3.2008 9:43:19   
sončika84
jutro! joj,kako piha!! sej nas bo odpihnl!! user posted image user posted image user posted image user posted image   babysolza verjamem,da je bil tisto najbolj zanimiv del. ampak nama se res ni dl čakat. no,men bi se še dal,če boi blovreme ok. no ja,bomo že,bomo pa kričali tam julija,tko k si reklauser posted image user posted image user posted image user posted image sam letos pa je res babyboom! Tolk nosečk! sej namo mel prostora rojevat!user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: notranjska
6.3.2008 9:43:26   
kasso
sončika84 v katerem lokalu pa delaš?

Jaz sem tudi priseljenka s Krasa...zdaj sem pa tu na mrazu.brrrrrrr... blizu Hruševja.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: notranjska
6.3.2008 10:18:15   
sončika84
no,jaz pa sem iz Hruševja. delam pa na Razdrtem. Pavlinova klet.user posted image  

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: notranjska
6.3.2008 11:14:18   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: sončika84

no,jaz pa sem iz Hruševja. delam pa na Razdrtem. Pavlinova klet.user posted image  

A res, pa čigava si??? a si tista, ki sprehajaš psa in ste prej imeli 2? Jaz sem iz Velikih Brd!
A potem veš katera sem? Si me videla na MŠ med klepetuljami?


< Sporočilo je popravil kasso -- 6.3.2008 11:16:53 >

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: notranjska
6.3.2008 11:21:19   
sončika84
če misliš neko bjondo,ki sprehaja psa ne,to je sestra od mojga user posted image sem pa ga parkrat sprehajala ja. pa prej smo meli dva. a ti pa si iz Brd? ne vem katera si. Te nisem opazla. a ti pa veš ktera sm? hihi kako je svet majhen.user posted image če maš cajt,lohk prideš danes na kofe na razdrto. k delam pop 6ur. tko da si vabljena. da se mal spoznamo ne.user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




RAZGLED
10ka

Kakšen razgled bi najraje imele iz svojega bivališča?

Na morje (72%)

Na gore (23%)

Na staro mestno jedro (4%)

Na avtocesto (1%)


Število vseh glasov: 566

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!