|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 27 28 [29]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: notranjska
7.5.2008 12:42:57   
Anonimen
notranjke kaj zdaj a katera ve ali je srčekgirl rodila, ali ne???

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: notranjska
7.5.2008 14:06:16   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

notranjke kaj zdaj a katera ve ali je srčekgirl rodila, ali ne???

ja, tudi mene zanima user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: notranjska
7.5.2008 15:57:28   
majčii
Ja srčekgirl je rodila včeraj, 6.5. ob 18:42 fantka po imenu VID.

čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: notranjska
7.5.2008 17:11:51   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: majčii

Ja srčekgirl je rodila včeraj, 6.5. ob 18:42 fantka po imenu VID.

čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Bravo Srčekgirl, pa si le dočakala svojega bikca user posted image user posted image user posted image
Isti dan je v PO rodila tudi Goya, dvojčka Aljo in Taja user posted image user posted image user posted image ...mogoče sta cimri????

(odgovor članu majčii)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: notranjska
8.5.2008 16:32:29   
sončika84
Bravo srčekgirl!user posted image user posted image user posted image user posted image  Upam,da te tvoj mali bikec Vid ni preveč namučil. user posted image  Želim vama vse najlepše, čimmanj neprespanih noči,veliko smeha...

Aja,pa čestitke tudi Goyi.user posted image user posted image

Kasso,kako pa ti kaj? Veš,sem tolk mal na intrenetu,sem pa vidal,da si me tela poklicat. lepo od tebe. Vem,kako je ko greš po štacunah,je prec cajt mimu in še utrujen postaneš. tko da ni panike,se bova že dobili en dan.user posted image  Ta tedn sem jz bl notr,pridna. se učim.user posted image  Imam v soboto izpit,potem pa še naslednji petk še enga. ma se učim samo za soboto-slovenščino. Hjo,pa žihr bi se tut kej za oni drugi izpit,ker bo bl zaje... user posted image  No ja,bom že. Danes pa sem pospravla cunjice v omaro. iii,kak so mičkne!!! sm se tko raznežla,ko sem jih gledala in zlagal,da sem kr enih par solzic potočila od sreče. in komaj čaka mjulij,da stisnem tole malo štručko k sebi in da jo oblačim v te cortkane cunjice. user posted image  no en lep pozdrav!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: notranjska
8.5.2008 18:27:07   
babysolza
Čestitke Srčekgirl! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: notranjska
9.5.2008 8:49:31   
kasso
sončika84, bom držala pesti za tvoja izpita, če ne bom lih rojevala user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: notranjska
9.5.2008 12:32:44   
babysolza
Ojla

TamaraJ, a si se kej spomnila name pa vprašala G glede CTG? user posted image  

Kaj kej počnete? Kaki so kej plani za vikend?

Lp, S.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: notranjska
14.5.2008 15:38:23   
Srčekgirll
Halo bejbe! Evo me, da se vam na hitro javim. Mi2 z Vidom sva super, porod je bil tud ok. Itak pa sm dala slike v moj album pa si mojga Vida tam poglejte.user posted image
HVALA za čestitke. Srečno tud ostalim!user posted image user posted image Se še kaj oglasim.
Pa-pa


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: notranjska
14.5.2008 15:40:44   
Anonimen
Punce vse ki ste že mamice.....iskrene čestitkeuser posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
  Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: notranjska
20.5.2008 3:33:40   
kasso
srčekgirl..Vid je pravi lepotec user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: notranjska
20.5.2008 8:04:29   
babysolza
Ojla moje notranjke!

Kasso, da ti še tu čestitam in zaželim vse najlepše s tvojo princesko. user posted image  user posted image  user posted image user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Naty, sem videla, da si že doma. user posted image  A misliš, da boš čez kak teden al dva že za kak kofetek s tvojim princem? Preden še mene odpravijo tja v rim mam še 3 tedne lufta. user posted image

Edinaos, kako si pa ti? Še v enem kosu? A si danes za kako kavico, preden 'greš na pot'? user posted image

Tamara user posted image user posted image

Srčekgirl, upam da sta se lepo navadila in se že pridno crkljata z Vidom! user posted image

Lep dan vsem, tudi tistim, ki sem jih zdaj tu poimensko spustila user posted image !

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: notranjska
22.5.2008 15:04:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

Edinaos, kako si pa ti? Še v enem kosu? A si danes za kako kavico, preden 'greš na pot'? user posted image



ola ola,

ja mi še kar v enem kosu. Male se očitno  nikakor ne želi ločiti od mamice.  Hodimo redno na CTG-je v Postojno, odprta za 1 prstuser posted image poadkov še ni, tako da smo na čakanju.

Ta vikend sem polno zasedena, če ne rodim se lahko naslednji teden dobimo na kavico.

Aja še to sem pozabila, očitno moja damica le ne bo tako drobčkana, so mi rekli, da naj kar okoli 4 KG računamuser posted image .

lep vikend želim vsem

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: notranjska
23.5.2008 9:07:52   
babysolza
Ta vikend sem polno zasedena, če ne rodim se lahko naslednji teden dobimo na kavico.

Aja še to sem pozabila, očitno moja damica le ne bo tako drobčkana, so mi rekli, da naj kar okoli 4 KG računam .


Ti se kar javi, če boš še v enem paketku. user posted image

Ajoj, 4 kg. Potem bo moj 5, glede na to koliko pojem in se redim? user posted image  user posted image

No, držim pestke in polno user posted image user posted image  še vsem nam, ki še nimamo user posted image  v naročju, da bo šlo vse kot po maslu! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: notranjska
26.5.2008 19:24:26   
Naty*
Tema je šla čist na drugo stran in očitno potrebuje rešitev user posted image . Najprej pozdravček vsem notranjkam, midva z Žanom se javljava na dolžnostuser posted image .

babysolza tko kot sm prej rekla, drug teden bom ful vesela, če bova uspele it na kakšen kakavček user posted image . Ta teden mava še očija doma, tko da je treba izkoristit user posted image .

edinaos bo pa očitno začela vozičkat čez kake štirinajst dni, pol pa še ti počasi...

Nič punce pridne bodte.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: notranjska
28.5.2008 8:00:31   
babysolza
Ojla,

jaz, včasih smo ble tle bl pridne za kaj napisat. Bomo pa potli tolk bl pridne za čvekat. user posted image  user posted image

Naty, a maš kaj novih info o Edini? Ja kakavček naslednji teden pa zihr, moj se še kar veselo premetava po meni in nič ne kaže, da se mu kam mudi. user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: notranjska
29.5.2008 0:04:07   
Srčekgirll
Ojla!
Da se mal javim. Mi smo fajn, pridni, cartani,... Odprla sm temo na tej strani:http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2811212

Lohk se kera mi tam pridruži.


< Sporočilo je popravil Srčekgirll -- 29.5.2008 0:05:29 >


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 717
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 27 28 [29]
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 27 28 [29]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?