|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 9:32:52   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: liju

ja jaz sem pri prevem bila 1 mes. pred pdp-jem, zdaj pa bi naj šla v soboto, ampak mi je zadnjič sikošek rekel, da je brez veze in samo en dan prejuser posted image user posted image  Tak da jutri bom ziher zvedla in ti bom javla. Je pa različno, glede kdo te spremlja in zakaj je potreben CR.


...kake preiskave pa ti naredijo prej?   Pa s kom in koliko prej si se ti menila za spinalno? Kar z ginekologinjo ali z anastezistom?   Kam je pa to treba klicat.....    jaz moram sedaj čakati do 11.8, da pride sikošek z dopusta, pol se lahko dalje pogovarjam/dogovarjam.....

A ti maš cr zato, ker si ga imela prvič ali je kaki drugi razlog?

.... saj vem, da sem počasi že tečna s temi vprašanji o cr, samo bi res rada, da bi bilo drugače kot prvič......

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4076
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 10:55:00   
trnuljčica
Čmrlika, sori sem šele sedaj videla. Res sem takoj šla v posteljo, ko sem napisala nočko... Upam da si našla.
Mi smo že opravili. Še dobro, da sem pred spanjem preverila uro pregleda. Ni bila ob 12 ih temveč ob 9.50. Neki drugi pregled je bil ob 12 ih. Za las, da ne bi sami gledali kolkov.user posted image Po moje ob 12 ih tam ni več nikogar.user posted image

Gold fish pokliči tajništvo anestezijske službe in vprašaj kako je s spinalno. Zlasti če moraš na predavanje za ea. Sicer je tako kot sem ti napisala (stran 161). Tvoj operater se mora strinjati z njo, nato ga, ko greš not v P spomniš na to, oni obvestijo anestezijo, kdaj bo operacija, opravijo ti laboratorij ( ko si notri) in nato čakaš naslednji dan. Na dan cr pride zjutraj anestezist te malo pogleda, povpraša, (že prejšnji dan mu izpolniš kup vprašanj), nato te sestra odpelje v porodne sobe oz v šok sobo. Tam ti nastavi infuzijo in ko steče greš v operacijsko na mizo... Dalje pa anestezist prevzame. In kmalu zagledaš tvojega sončka.user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4077
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 11:37:17   
willma
Khm, khm!

willma s kašljem upozori na sebe in se ponovi:

IZVIRNO SPOROČILO: willma

Punce eno vmesno vprašanje: kje se splača kupit tepih (cca 3mx2m), da je kvaliteta in izbira sorazmerna s ceno.

Kakšen tepih center, IKEA, Rutar,...?

PS: Kaj katera hodi kaj na sprehod po mestnem parku ali pa po magdalenskem? In kdo organizira skupne pijačeuser posted image Jaz sem mal žejnauser posted image


(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 4078
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 12:18:17   
*bubi*
Evo, ti jaz odgovorim user posted image

Tepiha nimamo pri nas nobenega, ker se nam daleč najbolje obnese Airexova terapevtska blazina v dnevni sobi. Pa naj si obiski mislijo, kar si hočejo. user posted image  Sem razmišljala, da bomo tepih kupili, ko bo bubi ene 3 leta star. Evo, pa bo treba nova 3 leta počakat user posted image

Sprehodi - naslednji teden bova z bubijem malo več sama po dopoldnevih in sem že imela v mislih, da bi sprobali tista igrala v Magdalenskem parku user posted image  Pa za kako pijačko pri dvorani Tabor bo tudi čas. user posted image

Uradnega organizatorja ni, ampak če/ko se izrazi želja tukaj, se nas hitro nekaj nabere user posted image  

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 4079
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 12:21:21   
*bubi*
Evo, še to moram povedat, ker sem ful happy: naš bejbi pridno raste, ima že cca 2 kg, mere pa nič kaj več ne zaostajajo za starostjo user posted image user posted image user posted image  (kak dan gor/dol, ampak to ni panike). Tistih 14 dni zaostanka pri 24t me je kar pošteno prestrašilo, zdaj pa je že vse OK user posted image  Ja, očitno se je mamica preveč gnala maja v službi user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4080
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 12:26:03   
willma
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Evo, še to moram povedat, ker sem ful happy: naš bejbi pridno raste, ima že cca 2 kg, mere pa nič kaj več ne zaostajajo za starostjo user posted image user posted image user posted image (kak dan gor/dol, ampak to ni panike). Tistih 14 dni zaostanka pri 24t me je kar pošteno prestrašilo, zdaj pa je že vse OK user posted image Ja, očitno se je mamica preveč gnala maja v službi user posted image


user posted image za kg

in hvala za odgovor user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4081
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 13:00:54   
trnuljčica
Bubi, bravo za user posted image .user posted image Vidiš je že sedaj priden in lepo raste.user posted image

Willma jaz bi ti odg, vendar načrtno nimamo tepihov, in sem upala da se oglasijo tiste ki jih imajo. No, imamo enega okrasnega okroglega premera 1 meter v otroški sobi iz Ikejeuser posted image . Ampak ta ne šteje, a ne?user posted image Tako bo letel ven, takoj ko mali začne plazit...

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 4082
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 13:11:36   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Evo, še to moram povedat, ker sem ful happy: naš bejbi pridno raste, ima že cca 2 kg, mere pa nič kaj več ne zaostajajo za starostjo user posted image user posted image user posted image  (kak dan gor/dol, ampak to ni panike). Tistih 14 dni zaostanka pri 24t me je kar pošteno prestrašilo, zdaj pa je že vse OK user posted image  Ja, očitno se je mamica preveč gnala maja v službi user posted image



user posted image user posted image user posted image  super, da je vse OK.........   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4083
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 13:18:43   
arabela*
Bubi,čestitke za opravljen pregleduser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4084
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 14:21:34   
cati
Bubi,čestitke za  pregleduser posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4085
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 14:40:00   
kekec in mojca
user posted image user posted image user posted image Bubiiiiiiiiiii!!! Saj sem vedla, da bo tvoj pupek (ups, a sem te izdala? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ) lepo rastel naprej!

Willma, o tepihih si mislim tole user posted image user posted image user posted image mi ful niso všeč, ker se mi zdi, da se samo prah noter nabira. Tega, ki ga imam jaz pred balkonskimi vrati, sem enkrat zadela na srečelovu. Drugače ga ne bi imela.

O spinalni pa... a mislite, da (če) bom naslednjič rodila in zdaj nisem preveč dobro prenašala  splošne anestezije (predvsem zaradi težkega zbujanja in vrtoglavice ter omotičnosti še naslednji dan), da bi mi jo v primeru CR dovolili?

Goldfish, pa nisi nič tečna s tem, ko sprašuješ o spinalni
... ti kar daj, saj tudi ostale bodoče mamice zanima!

Tine je bil danes v posvetovalnici in lepo napreduje, njegove mere so točno po knjigi oz. tisti krivulji za težo in višino. user posted image user posted image user posted image Skratka, vse tiste, ki mislite, da imam velikega otroka, imam točno takšnega, kot strokovnjaki pravijo, da morajo bit za tri mesece. user posted image user posted image user posted image

Joj, samo upam, da se ne bodo pojavile enake težave pri hranjenju kot pri Kekcu. Ker zadnje čase nekaj štrajka in se včasih doji tudi na štiri ure. To je počel v tem obdobju tudi ta starejši... user posted image in potem je šlo vedno na slabše.

Janey, kako je pri vas uvajanje GH?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4086
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 15:42:07   
liju
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: liju

ja jaz sem pri prevem bila 1 mes. pred pdp-jem, zdaj pa bi naj šla v soboto, ampak mi je zadnjič sikošek rekel, da je brez veze in samo en dan prejuser posted image user posted image  Tak da jutri bom ziher zvedla in ti bom javla. Je pa različno, glede kdo te spremlja in zakaj je potreben CR.


...kake preiskave pa ti naredijo prej?   Pa s kom in koliko prej si se ti menila za spinalno? Kar z ginekologinjo ali z anastezistom?   Kam je pa to treba klicat.....    jaz moram sedaj čakati do 11.8, da pride sikošek z dopusta, pol se lahko dalje pogovarjam/dogovarjam.....

A ti maš cr zato, ker si ga imela prvič ali je kaki drugi razlog?

.... saj vem, da sem počasi že tečna s temi vprašanji o cr, samo bi res rada, da bi bilo drugače kot prvič......


No jaz sem prvič ko sem imela CR, vprašala to svojo sobno G, katera mi je potem tudi delala CR, če je ta spinalna možna in ona mi je poslala anasteziologinjo, s katero sem imela kratek pogovor in to je bilo to. Sedaj pa nisem rabla nobenega pogovora ne nič. Je rekla samo da ko pridem na sprejem povem in to je to.

Kaj Sikošek je tvoj G?

Ni nujno, da če imaš prvič CR, da ga moreš imet tudi drugič. Jaz ga imam, ker imam prirojeno levo ledvico odspredaj in ne upajo sprožit naravni porod, ker mi jo lahko user posted image odtrga in izkrvavim. Poleg tega pa je še tukaj medenična vstava, tak da sem kar vesela da je tak.

Nič nisi tečna, saj je logično, da te zanimajo stvari v zvezi s teboj in tvojimuser posted image . Ti kar vprašaj, če še je kaj takega user posted image user posted image . Samo še imaš samo danes ali jutri dopoldan čas, ker popoldan že grem na sprejem in čakam na ponedeljek.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4087
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 17:14:57   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

O spinalni pa... a mislite, da (če) bom naslednjič rodila in zdaj nisem preveč dobro prenašala  splošne anestezije (predvsem zaradi težkega zbujanja in vrtoglavice ter omotičnosti še naslednji dan), da bi mi jo v primeru CR dovolili?



Mojca v primeru, da bo ponovno potreben cr, pač rečeš za spinalno. Saj ni  tako, da rabiš veze zanjo. Anestezist je tako tam, če da splošno ali spinalno. Le porodničar, ki ti bo delal cr se mora strinjati. Sicer pa se mi zdi, da je tega pri nas malo, ker porodnice niso seznanjene, nekatere je pa strah (podobno kot ea).

Punce danes naš mali dela rekorde v spanju.user posted image Spi že tretjo uro danes. No seveda deljeno.user posted image Tri ure podnevi ni spal že vsaj 1 mesec, če ne več.
Mogoče ga je zaskrbelo, ker si je mami končno omislila pomoč v gospodinjstvu. Zdaj pa je ratal prefrigan. Da ne bo on kriv.user posted image user posted image user posted image
Nak, verjetno bo vreme krivo.user posted image



(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4088
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 20:18:12   
kekec in mojca
Mogoče ga je zaskrbelo, ker si je mami končno omislila pomoč v gospodinjstvu. Zdaj pa je ratal prefrigan. Da ne bo on kriv.
 

Hahahaha, naši že vedo, kako in kaj morajo naredit, da bo mamicam nerodno... user posted image

Joj,katera je že spraševala o sestrah v P? Jaz sem bila tako navdušena nad njimi, da si to ne morete niti predstavljat. Sploh nočne sestre - imela sem sestro Ester in sestro Matejo, to sta dva angela... Sicer pa, nočem biti tečna s tem, ko jih pa res nonstop hvalim in nekako ne morem prehvalit. Ful sta bili prijetni, nič jima ni bil problem in če bi sestre imele prosto sobo, bi me še ponoči preselili na mojo željo.

Liju... kar kurjo kožo sem dobila ob tvojem sporočilu! Vso srečo v ponedeljekuser posted image user posted image user posted image , upam, da bo kdo sporočil, da si rodila in seveda - mere otročka!

Ima katera kaj novic o Blacky?



(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4089
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 20:21:16   
kekec in mojca
Nosečnice: 

user posted image   Malab, PDP 07.07.2008
user posted image   Liju, PDP 21.07. (29.07.)2008
user posted image   Flower, PDP 30.07.2008
user posted image   dojenč, PDP 11.08.2008
user posted image   Renatka, PDP 22.08.2008
user posted image  Saraya, PDP 1.9. ali 31.8.2008
user posted image  *Bubi*, PDP 03.09.2008
user posted image  gold fish, PDP 03.09.2008
user posted image   Dušk@, PDP ??????
user posted image   Zakzak, PDP 10.09.2008
user posted image   B.M., PDP 02.10.2008
user posted image   Tamara85, PDP 07.10.2008
user posted image   lyra, PDP 02.11.2008 user posted image   user posted image
user posted image   mars.2903, PDP januar 2009
user posted image    VRTNICA84, PDP 25.01.2009
user posted image   cati, PDP 10.02.2009


Mamice in dojenčki ali dojenčice:

user posted image   Pepa, Lara Tisa, 17.07.2008
user posted image    Blacky, Teja, 17.07.2008
user posted image   Frutka, Lili, 11.7.2008
user posted image   Maja T., Zara, 08.07.2008
user posted image   Willma, Lili, 22.06.2008
user posted image   Barbaw, Maja, ??????
user posted image  hijenca, Vid, 08.05.2008
user posted image   Čmrlika, Taja, 19.04.2008
user posted image   Trnuljčica, mali princ, 16.04.2008
user posted image   Kekec in Mojca, mali Kekec, 09.04.2008
user posted image   Janey, Jaka, 12.02.2008
user posted image   Marusah, Lovro, 07.02.2008
user posted image   Nana 35, Klemen, 27.12.2007
user posted image   Pandica , Zala, 14.10.2007
user posted image   Koala, Alex, ??????
user posted image   Mehurčica, Eni, 19.10.2007
user posted image   Vrtnica, Vana, 28.11.2007



In tiste, ki ki imamo že malo večje nadebudnike:
Pikec (gold fish), 8 let
user posted image Lataša (Vrtnica) 6 let
user posted image David (Mehurčica), 4 leta
user posted image Frutek (Frutka) 4 leta
user posted image Žan (Willma) 4 leta
user posted image Kekec (K&M), 4 leta
user posted image Nejc (od Blacky), 3,5 leta
user posted image Aneja (Saraya), 3 leta
user posted image Bubi (*Bubi*), 2,5 leta
user posted image Mala miss (rubin.), 2,5 leta
user posted image Jaka (Barbaw), 2 leti



< Sporočilo je popravil kekec in mojca -- 18.7.2008 20:22:23 >

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4090
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 21:12:07   
kekec in mojca
Kaj, danes pa nobena ne bo čvekala?user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4091
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 21:20:57   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Kaj, danes pa nobena ne bo čvekala?user posted image


Moj kopa user posted image . Mami ma pa miruser posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4092
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 21:25:55   
trnuljčica
   Vidim, da sem spregledala, da je Pepa rodila. Vse najboljše.user posted image user posted image user posted image

Liju želim ti da ti vikend čimprej mine v P. Meni sta se tista 2 dneva grozno vlekla. Še dobro, da sta bili sotrpinki tako fajn punci.  Nato boš pa v ponedeljek spoznala svoj zaklad. Že veš spol?


(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4093
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 21:39:45   
kekec in mojca
Meni sta se tista 2 dneva grozno vlekla. Še dobro, da sta bili sotrpinki tako fajn punci.


Ampak veš kaj, ko sem te pa poklicala, da me pridi obiskat nadstropje višje in pogledat našega zakladka, pa nisi htela it... user posted image Če ne bi imela Tineta ob sebi, bi te ziher zadnji dan jaz prišla nadlegovat... user posted image user posted image user posted image Sem bila sama in mi je bilo malo dolgčas.

A je ati že končal s kopanjem?

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4094
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 22:42:20   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: liju

Kaj Sikošek je tvoj G?   Ja

Ni nujno, da če imaš prvič CR, da ga moreš imet tudi drugič. To vem, samo čisto odkrito imam rajši CR, kot pa da se spet tam  pri vaginalnem kaj zakomplicira.....

Nič nisi tečna, saj je logično, da te zanimajo stvari v zvezi s teboj in tvojimuser posted image . Ti kar vprašaj, če še je kaj takega user posted image user posted image . Samo še imaš samo danes ali jutri dopoldan čas, ker popoldan že grem na sprejem in čakam na ponedeljek.user posted image user posted image user posted image user posted image


veš kaj mi še povej..vidim, da ti ticker kaže 38t3dni..... zakaj greš toliko prej?   jaz bi tud rada šlauser posted image , ker bi rada bila do začetka septembra, ko gre starejši pikec v šolo že doma....rok imam pa drugače 3.9.....  bi pa bila tam okrog 20 avgusta že tudi v 38t....., če me seveda kaj prej ne preseneti....

Moj user posted image  ima zaenkrat glavično vstavo..tak da to ni problem....samo jaz imam ful strah v sebi,,tako, da samo razmišljam o CR.....
......poleg tega smo tega našega user posted image  čakali dooooooooooolgo in po dveh letih nam ga je uspelo dobiti s pomočjo icsi.......   zato si želim, da vsaj tu ne bi bilo problemov......in zato razmišljanje o cruser posted image ...pa da naš pikec že dobi tega svojega bratca.....

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4095
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 22:46:52   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica

 
Liju želim ti da ti vikend čimprej mine v P.

 

jaz tud..., pa da se izide tako kot mora.....   Ko boš pa malo pri močeh pa se le javi, da me malo spodbudiš....user posted image


Aja, sem prej pozabila..... ti  imaš tudi Sikoška?  Samo on je zdaj na dopustu?

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4096
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 23:23:15   
trnuljčica
Mojca ne da nisem hotela, le preveč vzoren pacient sem.user posted image Vizite še ni bilo in na njej so mi mislili povedati kdaj mislijo opraviti cr. Tisti dan je kar zamujala in se še danes spomnim, da ko je dr prišel in mi rekel ja v sredo bo, da so že gorele luči v sobi. Je bila gužva v porodnih. Pa tako ne bi imela poguma, da jim mrknem z oddelka. Smotka pač. Sori, če si dobila vtis, da nisem hotela priti. A se ti lahko odkupim z user posted image ?user posted image Samo ne naslednji teden. Je moj non stop v službi, razen v sredo. Lahko pa prideš na obisk.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4097
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 23:24:21   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

A je ati že končal s kopanjem?



Ati je končal zdavnaj. Jaz pa sem končala z uspavanjem pred nekaj min.user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4098
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 23:37:53   
liju
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Kaj, danes pa nobena ne bo čvekala?user posted image

evo mene za čvekuser posted image  sem morala z mojim sončkom it spat, da sem ga še požulila preden gremuser posted image user posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4099
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 23:39:04   
liju
IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica

  Vidim, da sem spregledala, da je Pepa rodila. Vse najboljše.user posted image user posted image user posted image

Liju želim ti da ti vikend čimprej mine v P. Meni sta se tista 2 dneva grozno vlekla. Še dobro, da sta bili sotrpinki tako fajn punci.  Nato boš pa v ponedeljek spoznala svoj zaklad. Že veš spol?




Hvala ti, upam da bo 1,2,3, mimo in da bo končno dan D tukajuser posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




tampon ponoči?
muška

pri šibki menstruaciji

da (26%)

ne (74%)


Število vseh glasov: 400

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!