|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:35:35   
Vrtnica79
Janey glede na to da zdaj ful lije zunaj, mislim da tudi jutri nebo kaj boljšeuser posted image  Pa počakajmo na drug tedenuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4051
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:36:28   
liju
[/quote]

Kot sem že enkrat rekla, če je cr potreben in vnaprej indiciran, res ne vem, zakaj bi bila splošna anestezija. Razen če pacientka želi splošno ali pa je spinalna kontraindicirana zaradi okvar hrbtenice...



Sem pa bila sedaj v Črni Gori na dopustu in sem ugotovila, da imajo 100x boljše urejeno anestezijsko službo kot pri nas. So znanko, ki je imela urgentni cr na mizi vprašali ali želi splošno ali spinalno. In se je odločila za spinalno.user posted image

[/quote]

Zanimivo!!!user posted image
Ko sem jaz imela prvič CR, sem full veliko prebrala o tem in iz knjig vidla da je to možno, nakar sem vprašala v P dr. Završnikovo in jo je skoraj kap zadela od kod mi je to znanouser posted image user posted image  Saj m je rekla, da o tem sploh ne povejo ne G ne v Puser posted image user posted image  Ne vem no, pa saj to je bilo 2006, ne pa 1950user posted image user posted image user posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4052
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:37:19   
liju
Pa user posted image user posted image user posted image kaj me zeza to citiranje?


_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4053
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:38:23   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: liju


Kdo pa je asistiral zraven Mujezinoviča?


Dr.  Kores Testen. Sicer je ona na ivf-u.

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4054
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:40:07   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: liju


Zanimivo!!!user posted image
Ko sem jaz imela prvič CR, sem full veliko prebrala o tem in iz knjig vidla da je to možno, nakar sem vprašala v P dr. Završnikovo in jo je skoraj kap zadela od kod mi je to znanouser posted image user posted image  Saj m je rekla, da o tem sploh ne povejo ne G ne v Puser posted image user posted image  Ne vem no, pa saj to je bilo 2006, ne pa 1950user posted image user posted image user posted image


Sploh ne bom komentirala...user posted image

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4055
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:43:18   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

Janey glede na to da zdaj ful lije zunaj, mislim da tudi jutri nebo kaj boljšeuser posted image  Pa počakajmo na drug tedenuser posted image

Ni čudno da lije, če pa midve z Liju čvekava, kot zmešani...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4056
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:46:12   
liju
IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica


IZVIRNO SPOROČILO: liju


Kdo pa je asistiral zraven Mujezinoviča?


Dr.  Kores Testen. Sicer je ona na ivf-u.



Prvič slišim za njouser posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4057
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:47:06   
liju
IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica


IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

Janey glede na to da zdaj ful lije zunaj, mislim da tudi jutri nebo kaj boljšeuser posted image  Pa počakajmo na drug tedenuser posted image

Ni čudno da lije, če pa midve z Liju čvekava, kot zmešani...user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Bom vsaj fajn v hladu spalauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4058
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:48:15   
Vrtnica79
Ja, saj vidim čvekuljeuser posted image user posted image user posted image user posted image


Aja liju ko citiraš nič ne briši tam ko piše
! Saj bo šlo, vaja dela mojstra. 


Pa da nebota kake nevihte prinesleuser posted image user posted image user posted image




_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4059
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:48:56   
liju
trnulčica:Kak pa so kaj sestre na 2 etaži?
Ker so bileuser posted image user posted image  ko sem bila prvič tam, pa tudi pediatrinje niso bile nič boljšeuser posted image user posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4060
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:50:05   
liju
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

Ja, saj vidim čvekuljeuser posted image user posted image user posted image user posted image


Aja liju ko citiraš nič ne briši tam ko piše
! Saj bo šlo, vaja dela mojstra. 


Pa da nebota kake nevihte prinesleuser posted image user posted image user posted image





Hvala za pomočuser posted image , sem pač tepkauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4061
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:50:42   
Vrtnica79
user posted image  zaj pa sem jaz zuser posted image  citatuser posted image user posted image user posted image


SEM ti hotela napisat da nič ne briši tam ko piše "quote".




_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4062
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:51:35   
liju
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

user posted image  zaj pa sem jaz zuser posted image  citatuser posted image user posted image user posted image


SEM ti hotela napisat da nič ne briši tam ko piše "quote".




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4063
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:58:16   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: liju

Kak pa so kaj sestre na 2 etaži?




Nisem Trnjulčica, pa vseeno; jaz nisem imela z nobeno slabih izkušenj. Z eno sestro sma se celo z cimro kar dosti pogovarjale o njenem delu in družini ( žal nevem njenega imena). Doma imajo namreč kmetijo in ima 4 otroke. Pa pravi da jo ta tempo kar ubija včasih, mož pa je doma- je gospodinjecuser posted image .

No, tudi z drugimi sestrami sem se razumela. Pa saj sem taka da nerada kaj kompliciram in gnjavim za brezveze. HB da mi je bilo bolje da so me pustili pri miru. Sem se raje cartala z mojo štručkouser posted image .



< Sporočilo je popravil Vrtnica79 -- 17.7.2008 22:59:18 >


_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4064
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 23:00:54   
liju
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

IZVIRNO SPOROČILO: liju

Kak pa so kaj sestre na 2 etaži?




Nisem Trnjulčica, pa vseeno; jaz nisem imela z nobeno slabih izkušenj. Z eno sestro sma se celo z cimro kar dosti pogovarjale o njenem delu in družini ( žal nevem njenega imena). Doma imajo namreč kmetijo in ima 4 otroke. Pa pravi da jo ta tempo kar ubija včasih, mož pa je doma- je gospodinjecuser posted image .

No, tudi z drugimi sestrami sem se razumela. Pa saj sem taka da nerada kaj kompliciram in gnjavim za brezveze. HB da mi je bilo bolje da so me pustili pri miru. Sem se raje cartala z mojo štručkouser posted image .




HB user posted image user posted image  Pa nisem blonduser posted image user posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4065
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 23:03:47   
Vrtnica79
Hvalaboguuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4066
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 23:08:01   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: liju


HB user posted image user posted image  Pa nisem blonduser posted image user posted image


Joj si me nasmejala...user posted image user posted image user posted image

Sestre so SUPER. user posted image user posted image user posted image Vse se je spremenilo za 1000 %.


Dr Koresovo pa ne poznaš, saj ni namenjena za P. Tako da razen, če sta z tvojim rabila pomoč pri zanositvi jo težko poznaš. Je pa sicer zelo dobra.user posted image

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4067
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 23:13:32   
liju
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

Hvalaboguuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4068
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 23:16:16   
liju
Nič grem jaz ležečki! Me že postla kliče!user posted image user posted image

Lahko noč

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4069
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 23:17:58   
trnuljčica
Noč

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4070
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 23:37:14   
Čmrlika
trnuljčica- kje je ortopedska ambulanta ? user posted image  Da ne zamudim, tega dolgega pregleda....user posted image

Drugače pa nočko pa lep vikend vam želim...Mi gremo po ortopedu ka babici v portorož....user posted image  Ajde, grem pakirat....user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4071
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 6:54:23   
liju
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

trnuljčica- kje je ortopedska ambulanta ? user posted image  Da ne zamudim, tega dolgega pregleda....user posted image

Drugače pa nočko pa lep vikend vam želim...Mi gremo po ortopedu ka babici v portorož....user posted image  Ajde, grem pakirat....user posted image


nisem trnuljčica, pa vseeno user posted image . Če imaš za slikanje oz. UZ kolkovuser posted image user posted image  To je v stolpnici, takoj v prtličju, na tisti strani ko so abulante (poškodbena, pa dežurni zdravnik). V glavnem ko vstopiš, greš samo na ravnost in prideš v veliko čakalnico, tam pa pol desno in spet takoj desno, kjer so previjalne mize. user posted image  Ne moreš zgrešit, samo pri pravem vhodu moreš vstopituser posted image user posted image user posted image

Upam da je to touser posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4072
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 7:08:05   
*bubi*
Blacky, čestitke user posted image user posted image user posted image  user posted image


Dobrodošle nove čvekice user posted image


Spet se vrsta pred mano daljša user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Hec, vse nove ste ful dobrodošle  tudi na ta pravem čveku ob kavici user posted image


Zdaj pa šibam na pregled user posted image  Držite pesti user posted image





_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4073
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 8:06:34   
mehurčica
Glede na to, da se tukaj dobivamo tudi mamice, ne samo nosečnice, bi vas prosila, če odprete to stran:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2975012
Izpolnete in pošljete moji prijateljici - je tudi registrirana ringarajevka, ampak ima bolj malo časa za forum.


Mogoče se pa le kaj premakne v Mariboru, ko ste se ravno zadnjič pogovarjale.user posted image Za napisana mnenja nama je predlagala sestra in svetovalka za dojenje Ester Šauperl.

Lp


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4074
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 9:24:07   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica


IZVIRNO SPOROČILO: liju


Kdo pa je asistiral zraven Mujezinoviča?


Dr.  Kores Testen. Sicer je ona na ivf-u.



kaj ona je drugače tud tamuser posted image ...jo poznam.....

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!





bybyka_1987



(20%)

(80%)


Število vseh glasov: 849

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!