|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 23:45:06   
liju
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish


veš kaj mi še povej..vidim, da ti ticker kaže 38t3dni..... zakaj greš toliko prej?   jaz bi tud rada šlauser posted image , ker bi rada bila do začetka septembra, ko gre starejši pikec v šolo že doma....rok imam pa drugače 3.9.....  bi pa bila tam okrog 20 avgusta že tudi v 38t....., če me seveda kaj prej ne preseneti....

Moj user posted image  ima zaenkrat glavično vstavo..tak da to ni problem....samo jaz imam ful strah v sebi,,tako, da samo razmišljam o CR.....Glede tega, pa bi bilo dobro da se pogovoriš z G, samo oprosti jaz si ne bi izbrala Sikoška da mi naredi CR.
......poleg tega smo tega našega user posted image  čakali dooooooooooolgo in po dveh letih nam ga je uspelo dobiti s pomočjo icsi.......   zato si želim, da vsaj tu ne bi bilo problemov......in zato razmišljanje o cruser posted image ...pa da naš pikec že dobi tega svojega bratca..... No potem pa ti res želim, da ti uspe da ti naredijo CR!


CR vedno delajo 2-3 tedne prej. Meni ga bi že naredili prejšnji teden, samo čakam Završnikovo da pride z dopusta, pri prvem pa sem imela 37t 3/7.


_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4101
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.7.2008 23:52:21   
liju
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish


jaz tud..., pa da se izide tako kot mora.....   Ko boš pa malo pri močeh pa se le javi, da me malo spodbudiš....user posted image Hvala za pestke, kak pa pridem domov se javim in ti poročam kako je šlo.


Aja, sem prej pozabila..... ti  imaš tudi Sikoška?  Samo on je zdaj na dopustu?Ne jaz imam svojega G v ZD in to je Mojca Kopše Berčič. Pri prvem ko mi je dala napotnico za P, sem jo vprašala kateri je najboljši in mi je ona priporočala ali Pelkičevo ali Završnikovo in odločila sem se za Završnikovo, ker Pelkičeva ni imela več tisti teden ambulante. Morala pa sem čim prej na pregled in njeno mnenje. Sikošek pa me je imel prejšnji petek, ko sem imela CTG. To je zgledalo tako, da sem bila takoj zunaj z izvidom. Brez pregleda ali UZ-ja. Ni imel časa, ker je nadomeščal dve ambulantiuser posted image user posted image  Danes še ni bil na dopustu, ker sem imela CTG in je bil tam, sem ga sama vidlauser posted image


_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4102
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.7.2008 0:36:21   
trnuljčica
Liju vidim, da si glede spola skrivnostna. To je zadnje čase tukaj prav postala stalnica.user posted image
A bomo stave pobirali?

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4103
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.7.2008 7:30:28   
liju
IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica

Liju vidim, da si glede spola skrivnostna. To je zadnje čase tukaj prav postala stalnica.user posted image
A bomo stave pobirali?



O to pa ne, če bi me še na drugih forumih zahaklala bi vedela da bo user posted image . Ni skrivnost, pa ne vem zakaj bi bila, saj pa ni nič takega. Če so ga mimo pihnili bo pač user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4104
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.7.2008 10:11:10   
kekec in mojca
Trnuljčica, za kavo sem seveda vedno, samo zadnje čase mi nekak zmanjkuje časa. V petek sva bili zmenjeni z Janey, pa je vse skupaj spet padlo v vodo, ker je Kekec doma in mi to rahlo oteži vso zadevo. Zadnje čase se mi zdi, da je kot cek... Moram ga pa pohvalit, že ful lepo stoji na rolerjih in poskuša rolat in to samo po treh dneh... user posted image user posted image user posted image So pa rolerji zelo dobri in hitri, tako da se bojim, da ga bo kar zmanjkalo in bo padel.

Glede porodnišnice pa si res bila vzorna pacientka, da si tako pridno čakala! user posted image user posted image user posted image

Enim pa se vidi, da so nosečnice, ko tako pozno zvečer ne morejo spati... user posted image user posted image user posted image

Liju, to se bo kmalu spremenilo! Pol spet ne boš mogla spat, ampak ne zato, ker ti ne bi hotela, temveč ker ti nekdo ne bo pustil! user posted image Vso srečo v P!

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4105
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.7.2008 10:13:05   
kekec in mojca
Kje pa je renatka?

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4106
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.7.2008 10:21:31   
*bubi*
Enim pa se vidi, da so nosečnice, ko tako pozno zvečer ne morejo spati...


No, jaz ne pašem v to skupino user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4107
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.7.2008 11:08:38   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: liju

[CR vedno delajo 2-3 tedne prej. Meni ga bi že naredili prejšnji teden, samo čakam Završnikovo da pride z dopusta, pri prvem pa sem imela 37t 3/7.



...... jaz imam naslednji pregled komaj v 37t..to je 11.8.....  a to pomeni, da enkrat takrat že lahko pričakujem, da bouser posted image

...kaj pa je s sikoškom narobe?   prvič mi ga je on delal? ....   a tudi če je moj gin. si lahko drugega izberem?

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4108
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.7.2008 15:06:15   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Glede porodnišnice pa si res bila vzorna pacientka, da si tako pridno čakala! user posted image user posted image user posted image



Veš da. user posted image Celi dan sem razmišljala le to, da bo vizita in mi uidejo, ker bom na wc,... Potem pa mojega ne bom znala obvestiti kdaj mora priti, če bi bil cr slučajno v torek. Saj pravim da sem bila čisto user posted image user posted image user posted image Potem pa še spati nisem mogla od skrbi kako bo vse skupaj šlo.user posted image Še danes vem, da mi je dr rekel, no jutri pa si spočij, pa naspi, to je tvoj zadnji dan. A ha, morgen...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4109
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.7.2008 16:22:56   
liju
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: liju

[CR vedno delajo 2-3 tedne prej. Meni ga bi že naredili prejšnji teden, samo čakam Završnikovo da pride z dopusta, pri prvem pa sem imela 37t 3/7.





...... jaz imam naslednji pregled komaj v 37t..to je 11.8.....  a to pomeni, da enkrat takrat že lahko pričakujem, da bouser posted image

...kaj pa je s sikoškom narobe?   prvič mi ga je on delal? ....   a tudi če je moj gin. si lahko drugega izberem?


Žal nimam več časa da ti odgovorim, grem v P na sprejem ti pošljem  na ZS mojo tel. št. pa lahko tak kontaktirama.user posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4110
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.7.2008 16:25:48   
liju
No da se še vsem zadnjič javim!
Odhajam na sprejem  v P, se vam javim ko pridem domov!

Lepo se imejte!


_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4111
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.7.2008 16:45:41   
lyra*
helo čvekice!
 
Da se vam pohvalim kak sem uživala včerajuser posted image Šla sem na pedikuro in na depilacijo! In zdaj sem lepaauser posted image  Prej pa sem bila še pri frizerju in sem se postrigla nekje 10cmuser posted image  In sem prišla domov in me je moj samo vprašal kaj sem naredla z lasmiuser posted image
 
liju še malo pa boš držala svojega princa v rokahuser posted image user posted image user posted image  Lepo opraviuser posted image
 
Moji user posted image user posted image  že cel dan izvajata akrobacije in sploh nista nič pri miruuser posted image  Pa sem hotla malo zaspat ampak preveč norita.
 
V ponedeljek ponoči pa gremo na morje še zadnjič,ko sva sama...tako,da grem zdaj še zadnje stvari kupit...pol pa dat vse v pranjeuser posted image
Tako,da se javi katera za likanje?user posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4112
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.7.2008 18:54:19   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: lyra*

Tako,da se javi katera za likanje?user posted image


...tud jaz bi rabla nekoga....user posted image , sem vse user posted image  cotike oprala...nekaj že zlikala, pa noče in noče biti koncauser posted image ......

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 4113
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.7.2008 23:10:42   
trnuljčica
Gold fish imaš zs.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4114
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.7.2008 10:04:30   
kekec in mojca

Za dobro jutro najdem faraonko na pisalni mizi... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kjer je ena, jih je ziher tudi več. To pomeni, da bom spet morala stanovanje špricat... user posted image user posted image

Joj, še meni naj pride katera zlikat cote... še imam en kup iz morja... pa se noče sam speglat... user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4115
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.7.2008 10:05:59   
kekec in mojca
Še danes vem, da mi je dr rekel, no jutri pa si spočij, pa naspi, to je tvoj zadnji dan. A ha, morgen...


Jaz pa sem ravno zadnji dan spala kot dojenček in to celo noč, kot da bi vedela, da bom naslednji dan šla rodit. Še lulat nisem rabla it zmes...

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4116
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.7.2008 10:57:09   
*bubi*
Joj, še meni naj pride katera zlikat cote... še imam en kup iz morja... pa se noče sam speglat...


Mislim, da je tukaj več povpraševanja kot ponudbe user posted image

Jaz pa se jih bom lotila.... me neka sila grabi. Kopalnico sem že spucala user posted image

Aja, samo verjetno še ne danes, ker gremo zdaj k babici na kosilo user posted image

Ko zlikam že obstoječe kupe, pa bom oprala in zlikala še cotike za user posted image  Enkrat avgusta verjetno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4117
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.7.2008 12:39:25   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Jaz pa se jih bom lotila.... me neka sila grabi. Kopalnico sem že spucala user posted image

Ko zlikam že obstoječe kupe, pa bom oprala in zlikala še cotike za user posted image  Enkrat avgusta verjetno user posted image user posted image user posted image


...jaz sem se pa jih včerajuser posted image ...vse zlikala, danes sem pa dala še zadnjo rundo user posted image  cotik prat, pa še pol te zlikam......in sem finito......   tud mene neka sila grabi.....

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4118
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.7.2008 12:41:42   
gold fish
...aja, da ne pozabim.... sem ravnokar govorila z liju...je v p in čaka na jutri, da dobi svojega drugega sončka v objem...

........vse vas lepo pozdravlja... in se bo javila, ko pride domov.......

.... liju za jutri.....user posted image user posted image .... Drži se!

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4119
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.7.2008 18:21:48   
trnuljčica
Ko ste že pri likanju. Menda ima moj user posted image vročino. Pridem iz kopalnice, kjer je mali užival v banjanju, in zagledam mojega, da lika.user posted image Se mi je zdelo da je fatamorgana.user posted image
Jaz pa minuto prej v kopalnici razmišljam, da bo danes ko mali zaspi treba likat. Saj je kup do neba. Tudi z morja.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4120
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.7.2008 19:02:24   
lyra*
trnuljčica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tvojega user posted image ! Daj povej,si mu dala kaj posebnega,da se je šel spravit likat? Bi jaz mojemu tudi kaj dalauser posted image
Me čaka ju3 pakiranje.......user posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4121
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.7.2008 21:13:39   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: lyra*

trnuljčica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tvojega user posted image ! Daj povej,si mu dala kaj posebnega,da se je šel spravit likat? Bi jaz mojemu tudi kaj dalauser posted image


... pa še jaz mojmu.....  si nisem mislila, do bo spet tak kupuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 4122
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.7.2008 22:02:32   
*bubi*
Eh, jutri bo ravno pravi dan za likanje user posted image


Še raje pa bi videla, da se dopoldan zmenimo za kako user posted image . Se bojim, da se ne bova imela z bubijem kam dat user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4123
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.7.2008 23:29:36   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: lyra*

trnuljčica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tvojega user posted image ! Daj povej,si mu dala kaj posebnega,da se je šel spravit likat? Bi jaz mojemu tudi kaj dalauser posted image


Verjetno je enkratna vročica, pride in gre brez najave...user posted image



(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 4124
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
21.7.2008 8:15:41   
*bubi*
Dobro jutro! user posted image

Ajde, gremo likat user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Sponzorstvo
muška

Bi šli za sponzorja ob lokalni preditvi? Seveda ob predpostavki, da imate podjetje.

da (65%)

ne (9%)

nikoli mi ni prišlo na misel (13%)

vedno sodelujem (4%)

nikoli se ne udeležujem (4%)

me me zanima kaj se dogaja v moji okolici (4%)


Število vseh glasov: 246

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!