|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
21.7.2008 10:02:34   
renatka
Evo mene po dolgem času. Ta teden je za mene in za mojega user posted image  bil živčna vojna. Ne vem če sem napisala ampak so nama pred 10 dnevi povedali na GP da je moja lubica zrasla samo za 100g in, da zaostaja za 4 tedne. Seveda šok in živčna vojna ter strogo mirovanje. Tak da sem ta teden samo ležala in šla na wc in drugega nič počela aja pa samo sadje in zelenjavo sem jedla. V petek sem imela ponovni  pregled in je naša ljubica zrasla za 500g user posted image . Še vedno je za 14 dni premajhna oz ima premajhen trebušček ampak smo na dobri poti. Zato bom naprej ležala in pridno jedla zdravo prehrano. Držite pesti, naslednji pregled imam 4.8.

Čestitam vsem, ki ste rodileuser posted image user posted image user posted image , upam da bom jaz tudi kmalu, ker sem že malo nervozna.
Dobrodošle vse noveuser posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4126
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
21.7.2008 10:17:59   
trnuljčica
Renatka sem vesela , da gre  z težo odlično navzgor.user posted image Je pa to res prava živčna vojna. Ampak boš zmogla.user posted image

(odgovor članu renatka)
Neposredna povezava do sporočila: 4127
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
21.7.2008 10:31:16   
*bubi*
user posted image user posted image user posted image  renatka, ti kar počivaj, pa bo pikica rastla.

Pri meni je bilo nekaj podobnega, ne tako drastičnega, zaostanek je bil "samo" 14 dni (pri 24t). Zdaj pa samo še kak dan, dva user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu renatka)
Neposredna povezava do sporočila: 4128
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
21.7.2008 11:47:23   
mehurčica
Ojej, Renatka, to pa te je res moglo stisnit.user posted image No, če počitek tako zelo pomaga, potem se tega le drži. Upam, da ti hitro mine čas do takrat, ko boš user posted image držala v naročju.user posted image
4.8. pa javi, kako je.

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4129
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
21.7.2008 15:16:29   
willma
naša ljubica zrasla za 500g


user posted image Renatka

Zdaj pa še dalje počivat, da še teh 14 dni nadoknadite.
Kaj preveč pa se ne sekirat, moja je tudi imela non stop malo manjiš trebušček (tudi do 4 tedne premajhnega), pa je z njo čisto vse OK.

< Sporočilo je popravil willma -- 21.7.2008 15:17:00 >

(odgovor članu renatka)
Neposredna povezava do sporočila: 4130
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
21.7.2008 16:53:48   
spps
Ojla!
mene pa zanima,če je bila katera od vas pri Pelkičevi na nuhalni?in če mi lahk mal opišete,kako je potekalouser posted image

LP!
spps

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 4131
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
21.7.2008 19:04:36   
*bubi*
Pozdravljena spps. Očitno si nova user posted image


Jaz sem bila pri Pelkičevi na NS. Preiskava poteka tako kot vsaka NS - UZ preko trebuščka, pogleda zgodnji razvoj (rokice, nogice, notranje organe,...), izmeri NS,...

Sama dolžina UZja je malo odvisna tudi od lege otročka, včasih je treba malo pokašljat vmes ali pa celo vstat, da se user posted image  obrne.

Izračun tveganja ti da takoj. Pa celoten UZ ti lahko snema na DVD, če ga zraven prineseš.

Partner je seveda lahko prisoten.


Če te še kaj bolj konkretno zanima, pa vprašaj.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4132
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
21.7.2008 20:36:08   
kekec in mojca
Spps, s seboj vzemi dvd, da ti UZ posname. Samo pazi, mislim, da mora bit dvd +... bom preverla in ti kasneje sporočila.

Pa Pelkičeva je res fajn... vse je fajn razložila!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4133
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
21.7.2008 20:40:15   
kekec in mojca
Ne, ni res, rabiš  DVD-R (najbolje TDK). Sicer pa, preberi si tukaj.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4134
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
21.7.2008 20:45:00   
kekec in mojca
Renatka, ti kar mirno in lepo počivaj. Za razgibavanje boš še imela čas, verjemi. In prosim, bodi pametna, pa PUSTI, naj te razvajajo, ker tako, kot te bodo razvajali zdaj, te ne bodo nikoli več. In še malo zasimuliraj zraven, tu pa tam zastokaj, da vidiš, če te dovolj upoštevajo. user posted image

Drugače pa, punce, ta teden pri meni ne bo časa za kavo, tudi javljala se bom bolj malo oz. se ne bom. Takoj, ko bo možno, pa vas pridem prečekirat.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4135
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
21.7.2008 21:16:00   
B.M.
Pozdravljeneuser posted image
Po nekaj dneh se ponovno javljam. Smo v polnem pripravljanju našega gnezdecauser posted image tako da ne najdem prav veliko časa za računalnik. V petek sem imela pregled in ginekologinja je dala zadnji in končni datum poroda,ki se je spremenil na 4.10.2008 saj sta samo dva dneva pa vseeno. Jaz imam klub temu občutek da bo prej,ne vem zakaj.
Toliko o spremembah drugače pa je vse ok. Našuser posted image raste in je vedno bolj  aktiven trebuh vedno bolj poskakujeuser posted image user posted image

Uživajte še naprej kljub vremenu


_____________________________

Najina sreča je Matic in od 27.9.2008 nama vsak dan sije sonček tudi če so na nebu oblaki !!! RODILA SE JE NAJVEČJA SREČA !

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4136
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
21.7.2008 21:35:25   
lyra*
Mamice in nosečke jaz sem se prišla poslovituser posted image

Ju3 zjutraj grem na lepše..v Grčijo! Da nebom rabla več gledat tega dežjauser posted image
Trenutno je  v Grčiji baje božansko...user posted image Mogoče sem vam še javim kaj tekom tega tedna ali enkrat v naslednjem tednuuser posted image
Malo me je sicer strah,da bi se kaj zakompliciralo ampak nebomo nič panike zganjali in nič kompliciraliuser posted image
Lepo se imejte in uživajte maximalno ker jaz bomuser posted image user posted image user posted image

user posted image



_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu B.M.)
Neposredna povezava do sporočila: 4137
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
21.7.2008 21:38:44   
spps
Hvala punceuser posted image user posted image user posted image user posted image drugače spadam k marčevkam in v celjski okoliš,na nuhalni pa prvič nisem bila,sedaj v drugo pa grem v mb k pelkičeviuser posted image ,pa me je mal zanimalo kako poteka pregled pri njej.a mislite,da poleg partnerja lahko gre moja 6-letnica zraven?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 4138
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
21.7.2008 21:39:51   
*bubi*
Ja, res uživaj, lyra*! user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 4139
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
21.7.2008 21:40:28   
*bubi*
a mislite,da poleg partnerja lahko gre moja 6-letnica zraven?


Po moje brez problema user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4140
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
21.7.2008 21:45:20   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

a mislite,da poleg partnerja lahko gre moja 6-letnica zraven?


Po moje brez problema user posted image
user posted image user posted image user posted image mala komaj čaka,po mojem tud ne bi smelo bit problema.user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4141
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
22.7.2008 10:47:35   
renatka
Hvala vam za lepe želje. Res je, da zdaj ful počivam in moj user posted image  mi vse naredi, res je zlat. Ker moram počivat na levem boku, zaradi boljše prekrvavitve me že vse boli na levi strani in je pravi užitek se obrnit.
Iyra- uživaj kolk se da, še za nas, ki ne moremo nikamoruser posted image !

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4142
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
22.7.2008 12:40:31   
Blacky30
Pupike moje drage, midve sva doma! Ful sem vas pogrešala! user posted image
 
Moj porod je res bil ekspresen, sploh še zdaj ne dojemam, da se je to lahko meni zgodilo, takšna pravljica, ki sem jo brala pri nekaterih in niti pomislila nisem, da bi jaz lahko dočakala kaj takega. Ker veste, da sem zelo podrobna pri opisovanjuuser posted image , vam hočem zgodbo napisati v celoti, zato vas bom prosila, če mi daste malo več časa, da jo skracam skupaj, ker ko jo bom, bo to tudi tista verzija, ki jo bom shranila Teji v spomin. Kar žarim od veselja in sreče, da se je tako izteklo. Naj samo povem, da za ultivo ni bilo časa, za ptujsko P pa lahko samo rečem KAPO DOL, ker takega osebja zlepa ne najdeš daleč naokoli. Od vsaj 30 sester in babic, zdravnikov in celo čistilk niti ena ni imela slabe minute ali ne časa zame. Otroka ti pristavljajo vsak dan, ti pomagajo, ponoči ga odnesejo, če več ne zmoreš. Skratka super!!!!! Ni mi žal, da sem šla tja, res ne.user posted image
 
Pa še dodatni šok, da smo dobili user posted image , ker sem nekak bila 90% prepričana, da je user posted image . Uf, kako sem se zmotila in prav vesela sem, da sem se.user posted image  Tak je sladka in zlata, da bi jo kar pojedla. Pa tudi pridna je zelo, celo dojenje nama je steklo, upam, da bo šlo tako tudi dalje. Dobesedno se počutim, kot da delam popravni izpit prvega poroda in dojenja.user posted image

(odgovor članu renatka)
Neposredna povezava do sporočila: 4143
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
22.7.2008 12:46:30   
*bubi*
user posted image user posted image user posted image  blacky, me zelo veseli, da je bilo tako. OK, za porodno zgodbo ti damo še nekaj časa, za slikice pa ne! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4144
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
22.7.2008 12:52:28   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: spps

Hvala punceuser posted image user posted image user posted image user posted image drugače spadam k marčevkam in v celjski okoliš,na nuhalni pa prvič nisem bila,sedaj v drugo pa grem v mb k pelkičeviuser posted image ,pa me je mal zanimalo kako poteka pregled pri njej.a mislite,da poleg partnerja lahko gre moja 6-letnica zraven?


spps - moj 8 letnik je bil marca tudi zraven.... sem jo že prej vprašala, ko sem se naročala in ni imela nič proti.... Je pa bila to zanj ful lepa izkušnja....

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4145
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
22.7.2008 12:55:52   
gold fish
blacky30 - dobrodošli doma user posted image user posted image user posted image

.... so mi pa malo user posted image  pritekle, ko sem prebrala tvoj postuser posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4146
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
22.7.2008 16:19:41   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: spps

Hvala punceuser posted image user posted image user posted image user posted image drugače spadam k marčevkam in v celjski okoliš,na nuhalni pa prvič nisem bila,sedaj v drugo pa grem v mb k pelkičeviuser posted image ,pa me je mal zanimalo kako poteka pregled pri njej.a mislite,da poleg partnerja lahko gre moja 6-letnica zraven?


spps - moj 8 letnik je bil marca tudi zraven.... sem jo že prej vprašala, ko sem se naročala in ni imela nič proti.... Je pa bila to zanj ful lepa izkušnja....
sej zarad tega bi jo tudi jaz zraven vzela,ker je dost velika,da ve za kaj se gre in ,da vse skupi še bolj razume in vidiuser posted image


hvala vsem za odgovoreuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4147
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
22.7.2008 20:18:33   
*bubi*
Drugače pa, punce, ta teden pri meni ne bo časa za kavo, tudi javljala se bom bolj malo oz. se ne bom. Takoj, ko bo možno, pa vas pridem prečekirat.


Ja kaj pa imaš ti naplanirano user posted image

Škoda, bubi se je že ful veselil, da se bo s Kekcem igral. No, bo pa šel jutri k babici na počitnice (vsaj 2 dni ga bom pustila). Jaz bom pa čas za frizerja izkoristila user posted image

Pa cotike za user posted image  bom dala prat, me kar nekaj grabi, da je treba pripravit stvari user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4148
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.7.2008 11:23:31   
willma
Moj porod je res bil ekspresen, sploh še zdaj ne dojemam, da se je to lahko meni zgodilo, takšna pravljica, ki sem jo brala pri nekaterih in niti pomislila nisem, da bi jaz lahko dočakala kaj takega.


user posted image
Vesela sem zate.

Tak je sladka in zlata, da bi jo kar pojedla. Pa tudi pridna je zelo, celo dojenje nama je steklo, upam, da bo šlo tako tudi dalje.


user posted image
Si zaslužiš!

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4149
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.7.2008 12:19:52   
Čmrlika
Blacky30- sem vedela da bo pri tebi morali biti vse za 100 % obrnjeno...in prav je tako, si si zaslužila! Vesela em zate in zdaj bom jaz tebe preganjala za porodno zgodbo- kot si ti mene...user posted image

Drugače pa, ne vem kako je z vašimi user posted image , moja Taja je včeraj in danes vremensko pogojena...user posted image  samo nekaj jamra pa gundra...jaz pa tud...

Pa komaj jo cartam...so mi včeraj lojnico zamašeno na rami operirali in me zdaj vse tako boli...sem bla prej na prevezu in mi je razdražil tako da trenutno tulim od bolečin...user posted image  Sem rekla da bi šla raje  še enkrat rodit kot tole...user posted image  mam kr globoko ene centimeter pa pol in dva v širino, ...kakšna luknja...upam, da ne bom mela prevelike brazgotine...user posted image

Sem morala malo pojamrat...user posted image   



_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 4150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Samozadovoljevanje
binyy

Ali se samozadovoljujete?

da, z roko (65%)

da, z umetnim penisom (9%)

ne (24%)

ne znam (2%)


Število vseh glasov: 238

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!