|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 14:12:24   
gold fish
ne, moj gin. je dr. sikošek in sva se dogovorila, da se fiksno zmeniva v začetku avgusta, rok imam v začetku septembra.....  po moje še imam malo časa..... pa če bi vedela, da bo ta user posted image  šel ven bp sploh ne bi delala sile za cr...

(odgovor članu tea78)
Neposredna povezava do sporočila: 4026
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 15:05:38   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

pa če bi vedela, da bo ta user posted image  šel ven bp sploh ne bi delala sile za cr...

To pa ne  moreš nikoli vedeti. user posted image

Jaz bi glede tega, če se ea ne sme dobiti po cr, raje vprašala anestezista. Ne ginekologa. Je pa res, da če ni takšnih omejitev za ea, potem ne moreš roditi v Mb. Saj je ne zagotavljajo 100%.

No, kakorkoli se odločiš, ti želim čimlepši in čimkrajši porod.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4027
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 15:12:39   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: flower

aja jaz sem pa že stara, ampak se nisem nikoli vključila v vaš čvek.. ne vem zakaj user posted image Rok imam 30.7.



Dobrodošla.

Pa lepo, da si sporočila, da je Blacky tako hitro rodila.user posted image Upam, da je tudi ostalo, ne samo trajanje poroda, potekalo kot po maslu. Glede na trajanje bi že lahko tako sklepali. No saj  bo Blacky, ko pride iz P in si malo opomore sama sporočila.

Sem pa dobila na stavnicah glede spola.user posted image
Mi gredo od rok. Sem pred nog. prvenstvom napovedala zmago Španije.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4028
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 17:16:40   
Janey
halo babike

nič nas ni doma in ni časa za rr, poleg tega jakec zadnje par dni ni neki maratonski spalec, tako da smo bolj ali manj budni.

vidim da nas je kaj nekaj, dajmo spet kako srečanje organizirat

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4029
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 20:15:17   
liju
Pozdravljene babuške!user posted image

Tudi jaz sem iz okolice MB, pa nekak nisem zbrala nikoli časa za pisanje. Sem samo odlašala in odlašala. No zdaj pa se le javljamuser posted image  Upam, da me boste vzele med vasuser posted image .
No moj pdp je 29.7, vendar imam v ponedeljek 21.7. napovedan CR. Jutri imam Ctg v P, pa da vidimo, če bom lahko še vikend doma ali bom že čiči pa čaki v Puser posted image

lp

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4030
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 20:31:21   
tea78
liju, želim ti vse, vse najlepše, pozdravček, moja Naja že ajauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4031
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 21:33:34   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: liju

Upam, da me boste vzele med vasuser posted image .
No moj pdp je 29.7, vendar imam v ponedeljek 21.7. napovedan CR. Jutri imam Ctg v P, pa da vidimo, če bom lahko še vikend doma ali bom že čiči pa čaki v Puser posted image

lp


...dobrodošla....

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4032
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 21:38:37   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica


IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

pa če bi vedela, da bo ta user posted image  šel ven bp sploh ne bi delala sile za cr...

To pa ne  moreš nikoli vedeti. user posted image



...saj ravno zaradi tega in slabe izkušnje od prvič, ko so me tako dolgo pacali, da so pikeca na koncu  oživljali.... se vse bolj nagibam k cr......    ne zaradi neke moje fikcije....   aja, pa tudi za očke moje ni dobro preveč napenjanja...imam kar veliki - , ki ga močno pritiskanje lahko samo še poslabša.....

.... vse to....je posledično  neke vrste nagibanje k cr....

..Zanima me pa nekaj...koliko prej greš v p, če imaš dogovorjen cr? Al  je to odvisno od posameznice al je to neka stalna praksa ...cca 1 tedenuser posted image ....

...je fajn, da vem čimveč.....

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4033
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 21:42:03   
kekec in mojca
Iiiiiiiiiiiiiiiii, Blacky, čestitaaaaaaaaaaaaam! Danes sem ful študirala na tebe, kako daleč si že... če si že šla v P - pa zdaj vidim, da si že drugič mamica. Upam, da je bil tvoj porod lepši kot prvi... predvsem pa, da je bil lahek.

Dobrodošle vse nove... bom zdaj zamenjala Blacky in malo popravila seznam... Prosim, če sem katero spustila, me naj opozori, pa brez zamere že vnaprej... Ful sem utrujena, danes smo bili na Bohinjskem jezeru, sem mislila, da se bomo lahko kopali, ker je bila včeraj voda ful topla, danes pa se je mojemu user posted image nekaj konkretno skrčlo pa tudi kopalke so postale nekam ohlapne, ko je šel v vodo, tako da je to meni dober znak, da me noter ne dobiš. user posted image user posted image user posted image

Je pa Kekec ves čas užival na obali in ob vodi, tako da razmišljam, da bi morda v avgustu za nekaj dni mahnili kar v Bohinj... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4034
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 21:51:08   
Janey
je ktera jutri za kavo??če nebo deža dopoldan

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4035
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 21:52:12   
kekec in mojca
Nosečnice: 

user posted image   Malab, PDP 07.07.2008
user posted image  pepa6, PDP 09.07.2008
user posted image   Liju, PDP 21.07. (29.07.)2008
user posted image   Flower, PDP 30.07.2008
user posted image   dojenč, PDP 11.08.2008
user posted image   Renatka, PDP 22.08.2008
user posted image  Saraya, PDP 1.9. ali 31.8.2008
user posted image  *Bubi*, PDP 03.09.2008
user posted image  gold fish, PDP 03.09.2008
user posted image   Dušk@, PDP ??????
user posted image   Zakzak, PDP 10.09.2008
user posted image   B.M., PDP 02.10.2008
user posted image   Tamara85, PDP 07.10.2008
user posted image   lyra, PDP 02.11.2008 user posted image   user posted image
user posted image   mars.2903, PDP januar 2009
user posted image    VRTNICA84, PDP 25.01.2009
user posted image   cati, PDP 10.02.2009


Mamice in dojenčki ali dojenčice:

  Blacky, punčka, 17.07.2008
user posted image    Frutka, Lili, 11.7.2008
user posted image   Maja T., Zara, 08.07.2008
user posted image   Willma, Lili, 22.06.2008
user posted image   Barbaw, Maja, ??????
user posted image  hijenca, Vid, 08.05.2008
user posted image   Čmrlika, Taja, 19.04.2008
user posted image   Trnuljčica, mali princ, 16.04.2008
user posted image   Kekec in Mojca, mali Kekec, 09.04.2008
user posted image   Janey, Jaka, 12.02.2008
user posted image   Marusah, Lovro, 07.02.2008
user posted image   Nana 35, Klemen, 27.12.2007
user posted image   Pandica , Zala, 14.10.2007
user posted image   Koala, Alex, ??????
user posted image   Mehurčica, Eni, 19.10.2007
user posted image   Vrtnica, Vana, 28.11.2007



In tiste, ki ki imamo že malo večje nadebudnike:

user posted image Lataša (Vrtnica) 6 let
user posted image David (Mehurčica), 4 leta
user posted image Frutek (Frutka) 4 leta
user posted image Žan (Willma) 4 leta
user posted image Kekec (K&M), 4 leta
user posted image Nejc (od Blacky), 3,5 leta
user posted image Aneja (Saraya), 3 leta
user posted image Bubi (*Bubi*), 2,5 leta
user posted image Mala miss (rubin.), 2,5 leta
user posted image Jaka (Barbaw), 2 leti
user posted image Pikec (gold fish), 8 let


Kaj  ve katera, ali sta malab in pepa že rodili? Do ponedeljka ju še pustim na seznamu, potem pa ju bom dala dol, ker je potem že 14 dni po roku in ziher več ne bosta nosečnici...user posted image

Tea78, kdaj imaš pa ti rok?

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4036
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 21:54:39   
kekec in mojca
Bubi, kaj praviš na to, seznam se daljša, namesto krajša? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tea78)
Neposredna povezava do sporočila: 4037
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 21:58:55   
Vrtnica79
Ja, Pepa ima punčko. Rodila je danes ob 10.20. Ime ji je Lara Tisa in ima 3880 in 50 cm.

Za Malab pa nevemuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4038
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:03:26   
Vrtnica79
Hmmm, sem zdaj prav šla gledat kje se potika Malab in je imela zadnje javljanje 10.3user posted image  Upam da je vse vredu z njo!

Čestitke novim mamicam in dodrodošle nove user posted image !



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4039
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:04:22   
liju
..Zanima me pa nekaj...koliko prej greš v p, če imaš dogovorjen cr? Al  je to odvisno od posameznice al je to neka stalna praksa ...cca 1 tedenuser posted image ....

...je fajn, da vem čimveč.....
[/quote]

ja jaz sem pri prevem bila 1 mes. pred pdp-jem, zdaj pa bi naj šla v soboto, ampak mi je zadnjič sikošek rekel, da je brez veze in samo en dan prejuser posted image user posted image  Tak da jutri bom ziher zvedla in ti bom javla. Je pa različno, glede kdo te spremlja in zakaj je potreben CR.

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4040
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:04:46   
trnuljčica
Janey rade volje, vendar imamo jutri pregled kolkov pri ortopedu. Pa še dež bo...user posted image Drugič.

Gold fish jaz sem imela cr, zaradi zares visoke dioptrije + terapije, ki okvarja mrežnico. Je oftalmologinja rekla, da cr. Razen na mojo odgovornost...Sem pa imela pisno indikacijo z njene strani.
Glede tega, kdaj greš notri: načelno 1-2 dni pred cr. Jaz sem šla v pon, ker nisem imela fiksno zmenjeno, kdo bo operater. In so rekli, da bodo opravili v torek ali sredo, glede na situacijo v porodnih sobah. Saj veš urgentni cr, ... Nato se je moja gin zmenila z dr Mujezinovičem in je padla odločitev na sredo. Saj je bil on tisti dan dežurni v porodnih sobah. Sicer bi rodila v torek. Tako, da rodiš takrat, ko je tvoj predvideni operater razpisan v porodnih sobah. Razen če te ne bo on operiral (dr Sikošek). Upam, da sem napisala dovolj jasno.user posted image

Čmrlika uživaj v Portorožu. Kljub tašči.user posted image Dihaj, dihaj,... Se zmeniva na user posted image , ko prideš nazaj. Pa KM lahko povabiva... Pa druge...

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4041
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:06:21   
trnuljčica
Liju dobrodošla, vidim da sem tudi tebi odgovorila...user posted image

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4042
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:06:57   
liju
nekaj sem zabrkala, tako da ni izrazit citat user posted image user posted image user posted image
Pa hvala za dobrodošlicouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4043
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:13:31   
trnuljčica
Liju vidim šele sedaj, da si narobe citirala. user posted image
No vsekakor, Gold fish je 1 dan prej je čisto dovolj hitro. Drugi dan, ko sem čakala, se mi je že vlekel. Po pravici povedano, pa sem v P razmišljala, zakaj nekaj moraš iti prej notri. Isti dan  bi CR bil čisto ok. Vse lab preiskave sem opravila  nekaj dni prej.

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4044
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:17:13   
liju
IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica

Liju dobrodošla, vidim da sem tudi tebi odgovorila...user posted image


Ja hvala!
Jaz imam dogovorjeno z dr. Završnik Tončko, vendar je bila zdaj na dopustu in sem jo čakalauser posted image . Tudi prvič mi je ona delala in je super, res.
Kaj si imela spinalno?

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4045
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:21:49   
trnuljčica
Ja, sem na 161 srani opisala, kako je bilo s tem. Če pa imaš dodatna vprašanja pa vstreli. user posted image Moj mali sedaj spi. Podnevi ti pa teško odgovorim...user posted image user posted image user posted image Samo čukira...

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4046
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:25:28   
liju
IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica

Ja, sem na 161 srani opisala, kako je bilo s tem. Če pa imaš dodatna vprašanja pa vstreli. user posted image Moj mali sedaj spi. Podnevi ti pa teško odgovorim...user posted image user posted image user posted image Samo čukira...


Aha, sem prebrala!
Tudi jaz sem imela prvič in zdaj bom imela spet spinalno. Meni je res zakonuser posted image user posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4047
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:26:26   
liju
IZVIRNO SPOROČILO: liju

IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica

Ja, sem na 161 srani opisala, kako je bilo s tem. Če pa imaš dodatna vprašanja pa vstreli. user posted image Moj mali sedaj spi. Podnevi ti pa teško odgovorim...user posted image user posted image user posted image Samo čukira...


Aha, sem prebrala!
Tudi jaz sem imela prvič in zdaj bom imela spet spinalno. Meni je res zakonuser posted image user posted image


Kdo pa je asistiral zraven Mujezinoviča?

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4048
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:30:06   
arabela*
Dobrodošle nove user posted image  med namiuser posted image
Pa čim več čvekanjauser posted image
Janey,jaz imam gin.jutri dopoldan,tak da pridem drugič na user posted image .Za ostale pa ne vemuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4049
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 22:31:45   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: liju


Tudi jaz sem imela prvič in zdaj bom imela spet spinalno. Meni je res zakonuser posted image user posted image


Kot sem že enkrat rekla, če je cr potreben in vnaprej indiciran, res ne vem, zakaj bi bila splošna anestezija. Razen če pacientka želi splošno ali pa je spinalna kontraindicirana zaradi okvar hrbtenice...



Sem pa bila sedaj v Črni Gori na dopustu in sem ugotovila, da imajo 100x boljše urejeno anestezijsko službo kot pri nas. So znanko, ki je imela urgentni cr na mizi vprašali ali želi splošno ali spinalno. In se je odločila za spinalno.user posted image

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




razvajenost
Siana

Je vaš otrok razvajen

Da (55%)

Ne (45%)


Število vseh glasov: 33

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!