|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.7.2008 9:31:45   
*bubi*
meni je bilo pa kar malo hudo za Tineta, ker nisem bila nič z njim. Prepričana sem bila, da spi in da če se bo zbudil, me bo že ati poklical...


Veš kaj Mojca.... ti si mamica dvema otrokoma in če nisi mogla bit vsako minutko z enim, zato ker si se posvečala drugemu ob njegovem RD, pa res nima slaba vest kaj delat tukaj.

Kar sprijazni se, da te tudi Tine ne potrebuje 24/7, ampak lahko kdaj kako urico preživi tudi z drugimi. Kaj ati, pa jaz pa moj user posted image  nismo bili dovolj dobri? user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4001
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.7.2008 10:23:27   
kekec in mojca
Edina slaba lastnost je, da pri nas ni možna prisotnost očeta v op dvorani( v tujini je).
 

Trnuljčica, v Postojni to omogočajo. NinKa mi je ravno ta teden pisala, da je njen mož bil prisoten pri CR s spinalno. Rodila je nekje 2 tedna nazaj.

Bubi... seveda je bilo ok, da ste ga cartali! Ful sem bila navdušena nad tvojim user posted image , ker je kar sam od sebe rekel, da bi cartal našega najmlajšega! Samo če joče, pa si še vedno želim, da ga jaz potolažim.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4002
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.7.2008 10:34:25   
NinKa
Na koncu je trajalo menda 2 minuti. Od tega je bila 1,5 min razkuževanje kože ... Skratka, če ne bi anestezistka rekla zdaj bom zbodla sploh ne bi vedela, da je kaj naredila. Prisežem. Skratka nič se bat. V primeru da gre kaj med op narobe te pa takoj uspavajo. Je pa boljše kot splošna- dete ni zadeto, ti prav tako ne, vsemu slediš, slišiš jok, pokažejo ti ga, vprašajo po imenu... Pa anestezist se pogovarja s tabo... Nato ga pogledajo pediatri in ko so oni gotovi ga takoj vidi očka. Edina slaba lastnost je, da pri nas ni možna prisotnost očeta v op dvorani( v tujini je). Ampak to ni tudi pri splošni anesteziji. Del operacije do rojstva je bil zelo kratek, ca 2 ali 3 minute, nato se pa vse vleče. No vsaj meni se je zdelo, da se. Saj veš poln si občutkov, pa videla bi ...



Se bom malo vmešala, čeprav nisem Mariborska nosečka. Sem bla do predkratkim, vsaj po duši. user posted image

Ne se bat, jaz sem imela pred 13 dnevi CR s spinalno analgezijo, ampak v Postojni. Bil je urgentni CR, tako da je tut šlo vse hitro, brez pretiranih dogovorov. Anesteziologinja je priletela, me vprašala kako sem. Pa malo smalltaka. Vmes sem ji omenila da me je strah, da me uspavajo in je rekla ni problema bo pa spinalna, ker sem že prvič rodila z EA in ni blo problemov. Je pa res, traja glih 5 minut od te ko so se začeli menit o CR in tem, da sem bila na mizi in so že skoraj končali.

Je pa v Postojni bil zraven moj možek in me je cel čas za rokico držal. Tak da ni sam v tujini tako....tut pri nas je očitno možno. Je pa res da pol un del ko se vleče, beri šivanje rane, so moža odpeljali nazaj v porodno sobo, kjer se je cartal z user posted image  in čakal da še mene pripeljejo.

Je pa izjavil, da normalen vaginalni porod se da brez problema prenesti tut za občutljive moške. CR pa je že težje. Je pa vsekakor hvaležen ekipi v Postojni, da je lahko bil zraven, čeprav popkovine pri CR ne more prerezat.


(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4003
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.7.2008 11:47:27   
kekec in mojca
NinKa, mojega sem zmeraj hecala, da bi otroku popkovino prerezal. In veš kaj... niti slišat  ni in še zmeraj noče o tem. Ko sem mu povedala, da je bil tvoj zraven pri CR, je samo tako pogledal user posted image , potem pa rekel, da bi še za njega morali v tem primeru pripravit operacijsko mizo... user posted image

Pa veš kaj, daj se še ti tu oglašaj, no, saj si po srcu Mariborčanka. Čeprav izseljena!

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 4004
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.7.2008 12:32:44   
renatka
No, moj user posted image  je prinesel tričetrt stvari, kaj sem mu napisala user posted image , ostalo baje niso meli, od tega je prinesel 3 stvari narobeuser posted image  in, ko sem mu rekla, je rekel zakaj si nisem naročila preko interneta, sama se nisem spomnilauser posted image  Tak, da bom preostale stvari naročila.
gold fish-ko sem jaz bla na predavanju o EA se je ravno ena dogovarjala za spinalni CR in ni bilo nobenih težav za dogovor, pokliči vsak ponedeljek v bolnico, pa ti bodo povedali, kdaj je sestanek o EA.
VRTNICA84- jaz sem na začetku uporabljala mandljevo olje iz lekarne pa sem dobila alergijo, ki jo drugače nimam, potem pa sem uporabljala afroditine izdelke in so ok.
K&M-ne sekiraj se, samo da so se lepo imeli, če bi kateri bil žejen, bi ti to zagotovo povedal.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4005
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.7.2008 12:56:11   
kekec in mojca
Renatka, si že videla Lili? Danes sem klicala Frutko, pa se je Filip oglasil in se z mano veselo pogovarjal, potem pa odložil user posted image user posted image user posted image user posted image tak da do mamice sploh prišla nisem... Zdaj je pa ne bi rada preveč gnjavla, saj veš... Kako jim gre?

(odgovor članu renatka)
Neposredna povezava do sporočila: 4006
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.7.2008 15:09:42   
willma
wilma kdaj nam boš pokazala liliko?


Evo samo za vas...geslo je 2206

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4007
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.7.2008 16:19:21   
frutka_
Še tukaj se vam zahvaljujem za lepe čestitike ob mojem RD in predvsem ob rojstvu moje rožice. Rojstvo pupike je bilo turbolentno kot nosečnost ampak pupika je zdrava in to je edino pomembno.
Hvala!user posted image

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 4008
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.7.2008 17:46:00   
cati
IIIIII Willma koje lepa pupa.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4009
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.7.2008 21:37:41   
kekec in mojca
user posted image user posted image user posted image Frutka, vsaka si samo želi tak porod, kot si ga ti imela!!!

Kje pa je danes Blacky? Je potrebno izdat tiralico? user posted image user posted image user posted image Ali je pa skočla v P po svojega otročka...

Jaz imam občutek, da bo rodila fantka. Kaj pa ve mislite? Na koga stavite?

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 4010
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.7.2008 22:42:12   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: NinKa

Edina slaba lastnost je, da pri nas ni možna prisotnost očeta v op dvorani( v tujini je).





Je pa v Postojni bil zraven moj možek in me je cel čas za rokico držal. Tak da ni sam v tujini tako....tut pri nas je očitno možno.



Vidim da sem sprožila plaz. Mislila pa sem le pri nas v Mbuser posted image , saj sem mislila da Goldfish cilja na MB P. In to (pri nas) rečem jaz, ki sem priseljena v Mb.user posted image Je pa res, da sem čudno napisala. Saj sem nato kar navezala na tujino.

Moram pa reči da sem bila z Mb p zelo zadovoljna. Še leto nazaj  je bilo tam vse drugače. Sedaj pa se res trudijo.

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 4011
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.7.2008 22:47:58   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca



Jaz imam občutek, da bo rodila fantka. Kaj pa ve mislite? Na koga stavite?



Na punčko.  user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4012
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 9:04:42   
arabela*
Naša Blacky30 pa je rodila punčko Tejo.
Čestitke,pa veliko cartkanja.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4013
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 9:15:50   
Čmrlika
Blacky- pa so mo je pestike le pomagale in te ne bilo treba tako preganjat, kot K&M...user posted image

Iskrene čestitke mali deklici , atiju in seveda tebi, ki si nardila največje delo...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4014
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 9:45:20   
B.M.
BRAVO Blacky30 user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina sreča je Matic in od 27.9.2008 nama vsak dan sije sonček tudi če so na nebu oblaki !!! RODILA SE JE NAJVEČJA SREČA !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4015
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 10:44:23   
VRTNICA84
ČESTITKE!!!!!!!!!!!!!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu B.M.)
Neposredna povezava do sporočila: 4016
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 10:46:32   
tea78
Rodila se je tvoja sreča, zdaj pa čuvaj jo skrbno
je kot rožica drhteča, v ljubezni vas družila bo.

Čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 4017
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 10:53:21   
tea78
Aja pa še to , sem nova tu gor, prihajam iz Sl. Bistrice, upam da me boste sprejele med vas. Doma imamo 7- mesečno hčero Najo..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pozdravček

(odgovor članu tea78)
Neposredna povezava do sporočila: 4018
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 11:45:47   
trnuljčica
Iskrene čestitke Blackyuser posted image user posted image user posted image . Sedaj pa čimveč lepih trenutkov.
Upam, da je šlo v p vse kot po maslu...

Tea78 seveda te sprejmemouser posted image .

(odgovor članu B.M.)
Neposredna povezava do sporočila: 4019
   [Brisano sporočilo]
17.7.2008 12:31:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu trnuljčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4020
   [Brisano sporočilo]
17.7.2008 12:33:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4021
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 13:21:15   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Gold fish, da se zmenit, še ena za Trnuljčico ga je imela, samo ne vem, katera... a boš rodila s CR?


... nekaj sem na to temo načela pri dr. Sikošku, dokončno se boma zmenila na naslednjem pregledu avgusta.... 

.... ma dejansko ne vem kaj naj naredim....dete leži glavično zaenkrat...samo mi je prva izkušnja tako slaba, da ne mislim riskirat še enkrat..... pa ea ne smem dobit, pa umetnih tud ne...zaradi prvega CR..baje...tako, da mislim, da je bolje, da se že kar naprej zmenim za CR....   je samo 50% možnosti, da bo šlo vaginalnouser posted image ...

....pol pa vedi kaj naj narediš...... vsekakor klešč in vakuuma ne želim....

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4022
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 13:37:26   
tea78
Gold fish držim pesti zate, vse bo ok.user posted image V Mb porodnišnici delajo sami strokovnjaki, tako, da ti bodo vsekakor zelo pomagali pri rojstvu otročka.Zakaj pa ne smeš dobiti ea?

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4023
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 13:53:02   
gold fish
tea ..pojma nimam...baje zaradi tega, ker je bil prvič CR....

(odgovor članu tea78)
Neposredna povezava do sporočila: 4024
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.7.2008 13:58:08   
tea78
gold fish, pa si billa pri dr. zabavniku na sestanku za ea?

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Tiste ki imate fantka..
Erin

Kdaj mu je šla kožica od lulija čisto dol?

do 1. leta (44%)

do 2. leta (13%)

do 3. leta (7%)

kasneje (21%)

operativno (14%)


Število vseh glasov: 244

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!