|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
8.8.2006 15:14:27   
miši
čestitke Nea!!!
 
pa še Vesni čestitamo!!!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
8.8.2006 15:49:10   
piscancek
Todi js ne bi do pdp-ja čakala, js bi kr zdaj šla, so mi take lušte naredle ostale, ampak pr men se je spet vse umirilo, mali/a pa spet divji/a kot ponavadi.



_____________________________

z rojstvom najine prinčipeske Ajde, sem dobila najlepše ime - mami

http://princeskaajda.moj-album.com/

(odgovor članu miši)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
8.8.2006 16:09:39   
nina64
Lep pozdrav še iz moje strani.
Joj zdaj ste pa vse kar pohitele kot, da tekmujete katera bo prej rodila.
Vsem novopečenim mamicam čestitke za vaše user posted image ,ne bi vas naštevala ,da slučajno ne bi katere pozabila.Čim prej pridite domov in čim več cartanja z vašimi user posted image ,seveda pa čestitke tudi očkom in starejšim bratcem in sestricam.
Vsem ostalim user posted image  pa želim, da bi čimprej cartale svoje user posted image  .

(odgovor članu piscancek)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
8.8.2006 16:21:13   
Polly
user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKE SARAJI in njeni družinici user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITAM tudi NEI in njenim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kako je življenje lepo!

http://regi.si/srce/

(odgovor članu nina64)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
8.8.2006 17:42:21   
Samoyedka
Jupi, avgustovke so zašibale!!!

user posted image ČESTITKE SARAJI, SINKU IN ATEKU user posted image

user posted image ČESTITKE NEI, PUPI, PA ATIJA TUT NE SMEMO ZANEMARIT user posted image

Uf, ste bile delovne- malo se grem potepat, pa jih cela četica rodi user posted image . Vsaj jaz vam ful zavidam, ko že držite svoje štručke v naročju.

Ptica, Piščanček...kaj naj rečem? Brezveze, da hodimo na CTGje itd., gremo enostavno v bolnico, če polna luna res kaj pomaga. Naš se bo ziher zasidral do septembra user posted image

Jaz sem danes dala kri in vodo, počakala na izvide...razen hemoglobina je skor povsod neki narobe user posted image . Me zanima, kaj bo jutri dr.B.povedala. Pa še k svoji dohtarci bom jutri navalila, ker imam iz L dojke spet krvav izcedek, pa me že orng skrbi. G sem povedala že pred časom, pa nič ni ekstra komentiral, dr.Pušenjaku sem napisala, pa mi tak na daljavo tudi on ne more kaj pametnega svetovati... Ne bi rada, da bi imela probleme z dojenjem zaradi tega, da o kakih črnih mislih, kaj vse bi lahko bilo narobe, raje ne govorim.
Bomo že zrihtali, grem štrudl pogledat, pa na en čvek s kolegico, da se malo v dobro voljo spravim.
Pupe, a se vam danes fajn zdi, ko je sonček po dolgem cajtu?



_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Polly)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
8.8.2006 18:41:10   
melitkica
Ste pa brzinske! user posted image  Gremo lepo po vrsti:

ČESTITKE:
* SARAJI ZA SINA ŽANA! user posted image user posted image user posted image
* VESNI ZA VALA! user posted image user posted image user posted image

* BUSYBEE ZA NIKO! user posted image user posted image user posted image  IN

* NEI ZA HČERKICO LARO!user posted image user posted image user posted image

ISKRENE ČESTITKE TUDI OSTALIM V DRUŽINI! user posted image user posted image user posted image

Vse novopečenim mamicam želim, da čim prej okrevate in se vrnete domov iz porodnišnice, da nam javite vaše porodne zgodbe. Veliko zdravja in cartanja.
 
Sandra tebi pa želim, da čim prej rodiš, ker se že lep čas vleče in ti tega res ne privoščim!

Jaz pa že komaj čakam jutri na polno luno, ker me zanima, če je kaj resnice v tem. Se pa že veselim petka, ko mi bo G naredila UZ in se zmenive za naprej, kako in kaj. Šesti čut mi pravi, da bo CR, ker je po mojem mnenju user posted image  zelo velik oz. težak. Zredila sem se za 18 kg. user posted image  Trebuh komaj že nosim, je iz dneva v dan večji....

Drage se noseče bodoče mamice, želim nam, da se čim prej odpravimo v Rim in se rešimo poroda in se bomo cartale. Pa čeprav bom pogrešala bušija, brce...

Lepo opravite in veliko sreče!

LP, Melita user posted image

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
8.8.2006 20:24:29   
piscancek
Men je pa Ptica simljiva, je mela dans pregled, pa danes je njen dan D, js mislim da so jo kr not obdržaliuser posted image ,

sem bla cel dopoldan na terenu, pa od šestih dalje sva šli s kolegico na en res dooooooooollllgiiiii sprehod okol in okol sg-ja, pa po stopnicah sem že laufala, tk da zdaj pa čakam, a bo kaj al neuser posted image

jutr zjutraj pa itak mam ctg, upam da bo kaj vzpodbudnega nacrtal


_____________________________

z rojstvom najine prinčipeske Ajde, sem dobila najlepše ime - mami

http://princeskaajda.moj-album.com/

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
8.8.2006 21:36:35   
yennika
Naj vam naredim še malo lušt...da bo pričakovanje še slajše!

Saraja mi piše sms takole:"Naj ti povem kako je božansko gledati dete, sončece poleg sebe.Je nepopisno in ni primerjave s čim drugim!
Zdaj so obiski šli domov, Žan pa spi. Skratka, postali smo srečna družina!


user posted image Brez besed...

lp

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu piscancek)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
8.8.2006 23:14:51   
najina pikica*
 user posted image čestitke SARAJVESNI,  BUSYBEE in NEI ter očkom za male štručkeuser posted image

(odgovor članu yennika)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
9.8.2006 7:26:26   
Cebelica Maja
user posted image user posted image user posted image ČESTITKE Busybee, Saraja in Nea, vsi otročički in očki user posted image user posted image user posted image
 
Meni se je včeraj popoldne "odlepil" zelo znani čepek. To pa je tudi vse. Pa sva šla z user posted image  kupit še vrtiljak za na posteljico potem pa sem šla ležat. Ne vem kaj naj sedaj počenjam. Čakam?! So nam takrat v MŠ rekli, da lahko mine dan ali dva ko se čepek odplepi predno greš rodit.
Bom videla čez dobro uro in pol kaj mi bo G na pregledu rekel.
 
Mogoče gremo pa že danes rodit, ali pa jutri. Po pravici povedano, bi mi bolj pasal datum 10. kot 9. user posted image
 
Popadkov še nimam, boli me nič ne...
 
Se vam oglasim po pregledu, če ne bo šlo kar na enkrat na hitro naprej.
 
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
9.8.2006 7:28:44   
Cebelica Maja
user posted image user posted image user posted image  ČESTITKE Vesni, sinčku in očku!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cebelica Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
9.8.2006 9:30:20   
Samoyedka
Evo mene direkt s CTGja pri nadomestni zdravnici...no coment.
Mali je malo pobrcal na začetku CTGja, pol pa zaspal nazaj, pri popadkih ravna črta skor ko z ravnilom narisana... Skratka, mirno in nič ne kaže, da bi se kaj posebnega dogajalo. Pa pravi zdravnica kot že prejšnji teden: ja, mali je zrel, se lahko rodi že danes ali pa tudi ne user posted image , pa brcike moram štet, ker je bil na CTG tako miren (ja bogi revež tut spat ne sme več ali kako?), če ne bo 10 gibov takoj v bolnico... Pa mene vpraša, kaj so neki trije rahli hribčki bili pri popadkih- a se kaj dogaja? Jao,  pol pa tak ne rabim zdravnika za branje izvidov, če moram potem sama jih interpretirat! Ma sem sitna danes, že vidim, da vreme vpliva name user posted image Komentarja na moje izvide nobenega, pa je in urin in kri v razsulu, še za dieto ni nič rekla...
Me zanima, kaj bo Piščanček povedala, je bila takoj za mano na vrsti- se je pa trdno odločila, da gre danes rodit- držimo pesti user posted image .

Piščanček, bi te že prej v čakalnici pocukala, pa nisem vedela, kaj naj ti rečem, ker je bilo polno žensk okol, pa če ne bi prava bila, bi bilo prav smešno za videt user posted image : Zdravo, jaz sem Samoyedka, a si ti Piščanček? Ne. Hahahahaha. Zdaj vsaj vem, kako ti je ime in katera si, tak da v bodoče ne bo dileme. 

Jaz pa zgleda še nisem čestitala Vesni:
user posted image ČESTITKE VESNI, user posted image IN ATEKU user posted image


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Cebelica Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
9.8.2006 10:40:27   
Cebelica Maja
Prišla s pregleda. Nič ni novega. Vse je enako kot v ponedeljek, odprta za en prst in to je to.
Danes še ne grem rodit. user posted image  Jutri ali kakšen drugi dan več sreče. Ponovni pregled ima pri svojem G v petek zjutraj. Je pa tako, da imam urin super, user posted image  še vedno leži visoko, brca tudi še vedno na veliko.
 
Če se vam v petek ne javim pomeni da sem šla rodit. user posted image

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
9.8.2006 10:50:46   
tiasha77
ČESTITKE NEA IN DRUŽINICA!user posted image user posted image user posted image

ČESTITKE VESNA IN DRUŽINICA!user posted image user posted image user posted image
 
Dajmo še ostale!user posted image user posted image user posted image Vso srečo!T
 
 

(odgovor članu Cebelica Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
9.8.2006 11:15:22   
melitkica
Tudi Sandra* je končno povila sineka! ČESTITKE MAMICI IN ATIJU! user posted image user posted image user posted image
Vse dobro!

(odgovor članu tiasha77)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
9.8.2006 12:10:15   
Cebelica Maja
user posted image user posted image user posted image  ČESTITKE Sandri*, sinčku in očitu!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
9.8.2006 12:27:40   
Sandra*
Tudi oči bo potrdil veselo novico, da je Sandra* vceraj 8.8.2006  ob 19.05 rodila sinčka MARKA, težkega 4.370g in velikega 54 cm . Mamica in sinček sta v redu in vas vse prav lepo pozdravljata!

novopečeni očka Primož

(odgovor članu Cebelica Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   [Brisano sporočilo]
9.8.2006 13:22:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sandra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
9.8.2006 13:28:11   
piscancek
user posted image user posted image user posted image čestitke Sandri in Primožu in malemu-velikemu Markuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
SAMOYEDKA- no pa sva se le spoznali. Js mislim, da je ta CTG mašinca hin, tud pri meni ravnooooooooo, mali/a  zelo miren/na dans,sam enih 3 krat je
mal brcnil/a. V vodi imam polno bakterij, je rekla da morem več pit, pohvalila me je da fajn zgledamuser posted image user posted image , pa isto moram gibe štet, če jih ne naštejem 10 v 12ih urah, moram v bolnico.
Je res dans vse bolj mirno, ampak deset gibov sem že zdavnaj naštela, tako da mislim, da ne bo dans nič z mano.
 
Sem pa zvedela, da je Ptica v bolnici in da ima (je že ob desetih imela) popadke na 10 min. Je njen možek mojmuuser posted image  povedal. Tako da Ptica drž se in čimlažji porod ti želimuser posted image . Sem ti kr mal fauš, pa tud ostalim, ki se že cartlate.

_____________________________

z rojstvom najine prinčipeske Ajde, sem dobila najlepše ime - mami

http://princeskaajda.moj-album.com/

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
9.8.2006 16:24:37   
TODI
Pozdravljene

Da se še jaz pofočkam. Sem še v enem kosu in vse mirno tudi ponoči, kaj bo pa za naprej pa nevem.

Čestitke Sandri* pa si le dočakala user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in tudi malček je kar rasel in se redil. Upam da ni bilo pretežko!!! Sicer je pa tudi luna nekaj naredila ane.

Piščanček vidim, da si tudi ti še v enem kosu in še nekaj ostalih, v glavnem pa so že kar mamice, vsaj te ki čvekamo na posih.

Meni pa moja gin ni nič rekla da moram nujno šteti gibe, tudi v prvo ne, je rekla da je to odvisno od posameznega otročka, da dokler se giblje je vse Ok in da ni nujno da jih ma 10 gibov da je dan ko jih ima več in je dan ko je praktično miren in se oglasi samo zvečer ko se telo umiri. Sedaj pa nevem,user posted image user posted image jih naj štejem al ne, a ve jih da vse??

Lep dan še naprej!!

(odgovor članu piscancek)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   [Brisano sporočilo]
9.8.2006 19:11:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TODI)
  Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
9.8.2006 19:48:05   
tija75
Samo na kratko da se javim.

Kot ste dobile sporočilo smo tudi mi sedaj trije user posted image user posted image user posted image . Tia je ful priden dojenček, je ne morem kar prehvalit.

Sedaj se ravno nekaj glasi, tako da bom kar zaključila, bo treba dojit.

Seveda sledi tudi moja porodna izkušnja, ki je zelo pozitivna.

Čestitke vsem mamicam, sploh še nisem uspela prebrat, katere so to z mano vred že postale in lepo se cartajte. user posted image user posted image user posted image user posted image

Čao Tija in mala Tia


_____________________________

Naša Tia je prikukala 3.8.2006
Pridružil se ji je GAL 4.5.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
9.8.2006 21:52:28   
magnolija
Kaj zaj nosečnice, že katero kaj ščipa?Al ste že vse v porodnišnici?Jaz že čakam, da kera začne.user posted image
grem zaj na sladoled, ker sem doma preveč na trnih, zaspim tak ne prej kot ob pol štirih, tak, da se mi še ne zdi poznouser posted image
Malecki pa se je komaj zaj na večer zbudil, bil danes bolj miren, kot da se res pripravlja.

(odgovor članu tija75)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
9.8.2006 23:43:45   
miši
ooo, Sandra, končno, BRAVO in ČESTITKE ZA VSE 3 !!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magnolija)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
9.8.2006 23:46:37   
LejlaD
Obvestiti vas moram da se je 8.avgusta 2006 ob dveh popoldan rodila 3670g teška in 51,5cm dolga ,bodoča miss sveta:Alina.user posted image user posted image user posted image
To vam piše ponosni oče,ker je mala Alina skupaj z mamico še vedno v porodnišnici v Mariboru.user posted image

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?