|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
7.8.2006 20:12:43   
Busybee
Žiujo!

No meni že cel dan teče ta packarija od čepa ven - mi ni ravno všeč.

Zdaj me pa na vsake 5,6,7 minut zvije v križu, trebuh otrdi potem pa popusti. A je to to?

Ker sem bila že zjutraj v porodnišnici, mi je malo glupo iti nazaj, zato da me spet domov pošljejo.

Če se ponoči začne dogajat, vam vsem želim čim lepši porod!

P.S. Moja prijateljica, katero sem zjutraj srečala, ko jo je pripeljal rešilec ob 6.00, je ob 10.23 rodila fantka težkega 4kg in velikega 55cm. Se mi zdi zelo hiter porod!

_____________________________

8.8.2006 ob 4.26 je bil veliki boom - in prišla je Nika Barbara!
http://bertel.moj-album.com/

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
7.8.2006 20:51:50   
magnolija
Men se zdi to tud hiter porod, razen, če je ni že prej doma full dolgo mučilo, da jo je moral rešilec pripeljat. Ne bi imela nič proti, če bi tud pr men šlo tak hitruser posted image

(odgovor članu Busybee)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
7.8.2006 20:51:52   
Samoyedka
Busybee, mogoče pa bo user posted image . Upam, da bo šlo tako hitro ali še hitreje kot pri tvoji kolegici- držim pesti, da boš kmalu cartala svojega user posted image

Jaz sem danes tapravi zaspanc- zjutraj sem spala skoraj do enajstih, potem me je pa še popoldan zmanjkalo za dobro uro. Mali je danes tudi neki lenčkan, se vsake tolko na rahlo javi, pol pa spet počiva- se zgleda meni prilagaja user posted image . Upam, da bo potem tudi tako prilagodljiv, ko bo enkrat zunaj.

Pupe, lepo se imejte.


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Busybee)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
7.8.2006 21:12:57   
beba76
Ja, Magnolija jutri ob 9 ma sestanek v stolpnici 3. nadstripje oddelek za anesteziologijo. Jaz sem ga danes klicala, pa je rekel, da naj kar jutri pridem. Brez kakih podatkov ali česa podobnega, tak da ne nič narobe, če se pojaviš tam. Sestanek je pa tudi ful hitro fertig, le včasih ga je treba malce počakat - lani, ko sem bila tam, je zamudil pol urce.
Garantira pa ti res ne nihče, da boš prišla skozi brez bolečin. Sem ga vprašala, če so še vedno tako proti EA, kot so bili lansko leto, pa je rekel, da različno od primera do primera (pa od dohtarja do dohtarja po moje tudi... Pelkič je že proti!). Jaz na sestanek grem, po pravici pa povem, da na EA ne računam glih najbolj.

Pupike, lepo spite, vse, ki tse pa že tako daleč, da vam je čas za it ali pa vam je rok že potekel pa kar veselo v porodnišnico, pa čimlažji porod!user posted image

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
7.8.2006 22:17:56   
LejlaD
Lep pozdrav vsem!
Sem nova na tem forumu.Sem iz MB in sem imela rok 6.8. 
V torek sem bila na sestanku z dr.Vadnjalovo za epiduralno in mi je obljubila ,da jo,ko se bo zares začelo lahko ob katerikoli uri pokličemo (razmenjali smo si številke).
Zdaj pa me zanima ,ko greš na sestanek z dr Zabavnikom,če je treba ka j podpisati ali je to samo ustni dogovor,ker jaz,namreč,nisem nič podpisala?
Pa še nekaj (za tiste ki ste že rodile):kako sploh izgleda popadek?Kako ga čutiš in kje?

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
7.8.2006 23:06:18   
beba76
Na razgovoru z Zabavnikom je enako. Da ti telefonsko (služba, doma, gsm) in ga lahko kadarkoli pokličeš. Če pa pride, je pa menda druga pesem. Je pa povezan z Vadnjalovo in če on ne more, baje pokliče njo. Tako nam je pred 1,5 leta povedal. Na sestanku pa niče ne podpišeš, le on si zabeleži tvoje ime in PDP.

Še o popadkih na hitro: zgledajo oz. čutijo se kot menstrualni krči, nekatere pa boli križ. Pa ne se bat, ziher boš vedla, ko se bo začelo zares.user posted image
Pa srečno!

(odgovor članu LejlaD)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
7.8.2006 23:07:57   
magnolija
z možem se ravno dogovarjava, če greva na jutr na sestanek.
Kaj ti si llani rodila brez?

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
7.8.2006 23:23:53   
LejlaD
Beba76,hvala lepa za odgovor,tebi tudi veliko sreče želim.Ni mi pa jasno zakaj tota Pelkičeva komplicira,res pa je tudi to,da mi je dr.Vadnjalova povedla,da ne bo dala epiduralne,če bodo oni sami provocirali porod in vstavljali geluser posted image ,ne razumem pa zakaj.Prosim sporočite jutri kako je bilo na sestanku in,če je kakšno upanje,da bomo dobili tole čudo od epiduralne.

(odgovor članu magnolija)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
8.8.2006 8:13:27   
Anonimen
Dobro jutro!

Jz sem še kar doma, čeprav je danes moj dan D. Nič se ne dogaja, razn, da me v križu štiha in pa ponoči sem se zbudila, ker me je nekaj špikalo. Sam je vse minilo.

Busybee upam, da boš vsaj ti odrešena. Jz bom pa zgleda, tako kot Sanda*, ko je že 7 dni čez rok.

Po pravici povedano, sem že prav naveličana vsega. Vse boli, premikam se kot slon. Pa še kolena so me začela boleti. Ne vem v čem je fora.

Zdaj grem na pregled, bomo videli, kaj bom zvedela. Sigurn sem še zaprta popadka pa tudi nobenga ne bo. No pustimo se presenetit.
Če se nič ne oglasim, sem ostala v porodnišnici.

Lp





8.8.2006

(odgovor članu LejlaD)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
8.8.2006 8:16:05   
Busybee
Ime mi je Nika Barbara.Na svet sem prišla 8.8.06 ob 4.26 v Ljubljani.Velika sem 51 cm,težka pa 3330 g.Mami in oči sta zelo vesela.
Vsem avgustovkam lep pozdrav od Barbare in Nike.
Primož

_____________________________

8.8.2006 ob 4.26 je bil veliki boom - in prišla je Nika Barbara!
http://bertel.moj-album.com/

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
8.8.2006 8:18:13   
Anonimen
BUSYBEE ČESTITAM!user posted image user posted image user posted image user posted image

Tebi je že uspelo.  Upam,da bom šla kmalu za tabo.

Lp

(odgovor članu Busybee)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   [Brisano sporočilo]
8.8.2006 9:01:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
8.8.2006 9:40:45   
Polly
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKE BUSYBEE, NIKI in OČKU user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Se beremo na sosednjem forumu user posted image .

Ostalim pa želim čimhitrejši in lahek porod!!! Ter seveda zdrave sončke user posted image !


_____________________________

Kako je življenje lepo!

http://regi.si/srce/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
8.8.2006 10:48:42   
Samoyedka
user posted image user posted image user posted image ČESTITKE BUSYBEE, KREPKI NIKI IN SEVEDA OČKUuser posted image user posted image user posted image

Pa je le šlo na hitro user posted image


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Polly)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
8.8.2006 11:31:25   
yennika
HALO AVGUSTOVKE.
 
MORAM VAM POVEDATI, DA SEM RAVNOKAR IZVEDELA, DA JE SARAJA OB 10:55 POVILA SINKA ŽANA.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
DETECE JE OK, VELIK JE 52 CM IN 3640 TEŽAK.VSE SKUPAJ SE JE ZAČELO OB 05.30.TO PA JE BILO BRZINSKO,NE!
 
MAMIKA ME JE RAVNOKAR KLICALA IN PRAVI DA SE POČUTI ODLIČNO!NO ATEK PA TAKO ALI TAKO!user posted image
 
 
VEČ PA POTEM IZ NJENE STRANI!
 
LP

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
8.8.2006 11:47:29   
magnolija
Čestitke srečnim mamicam!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
8.8.2006 11:59:00   
tiasha77
BUSYBEE - ČESTITKE TEBI, MALI NIKI IN OČKU!user posted image user posted image user posted image

SARAJA - ČESTITKE TEBI, MALEMU ŽANU IN OČKU!user posted image user posted image user posted image

Ostalim pa še veliko sreče, pa da dnevi do srečnega dogodka hitro minejo!
LP, T

LEJLAD - Popadki so bili v mojem primeru čutiti kot malo hujši menstrualni krči, ki so se pojavljali na določeno časovno obdovje, najprej na cca 40 min, nato vse do 5min razmaka, ko smo šli v bolnico. Če bereš post od Busybee pa vidiš, da so se v njenem primeru pojavile kot boličine v križu. Ne skrbi, sigurno boš vedela.

(odgovor članu magnolija)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   [Brisano sporočilo]
8.8.2006 12:21:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tiasha77)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
8.8.2006 12:45:00   
miši
čestitke busybee!!!user posted image user posted image user posted image

bravo Saraja!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
8.8.2006 13:37:18   
Nea
Hojla!

Nazadnje sem se oglasila v nedeljo dopoldan, ko sem imela neredne popadke.
Ti so se iz ure v uro stopnjevali tako, da smo že ob 15:30 h bili v porodnišnici, ob 18:27 pa je na svet prijokala Lara, 3390gr, 51cm.
Ker je porod bil hiter in brez šivov, so mi dovolili da že danes grem domov user posted image

Vsem skupaj lep pozdrav, busybee čestitke, ostalim user posted image pa veliko sreče!
Nea

(odgovor članu miši)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
8.8.2006 13:44:26   
piscancek
JUPI, PA SE JE ZAČELOuser posted image user posted image user posted image

ČESTITKE BUSYBEE, MALI NIKI IN OČKUuser posted image user posted image user posted image
 
ČESTITKE SARAJI, MALEMU ŽANU IN OČKUuser posted image user posted image user posted image

ptica-ti moram povedat, da je danes rodila tudi kolegica iz materinske šole, tista, ki imata fitnes .

_____________________________

z rojstvom najine prinčipeske Ajde, sem dobila najlepše ime - mami

http://princeskaajda.moj-album.com/

(odgovor članu miši)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
8.8.2006 13:47:21   
piscancek
Samoyedka, zgleda da greva jutr sami v bolnico, ker nama je Saraja pobegnila, je šla prečekirat terenuser posted image , no mogoče gre še ptica z nama, če se ne bo dans kr Saraji pridružla.user posted image


_____________________________

z rojstvom najine prinčipeske Ajde, sem dobila najlepše ime - mami

http://princeskaajda.moj-album.com/

(odgovor članu piscancek)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
8.8.2006 13:50:34   
piscancek
user posted image user posted image user posted image NEA čestitke ob rojstvu LARE, pa tud očkuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
mater ste začele hitr rojevat, tk da postov ne sfolgam pisatuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

z rojstvom najine prinčipeske Ajde, sem dobila najlepše ime - mami

http://princeskaajda.moj-album.com/

(odgovor članu piscancek)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
8.8.2006 14:11:02   
TODI
Pozdravljene!!

Najprej iskrene čestitke saraji, busybee in nei!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Pri nas nič novega noč potekala mirno in brez popadkov, tako da sem danes bila še pri frizerju, da imam sedaj nekaj časa mir.
 
Kot si že ti rekla piščanček so pa naspidirane danes avgustovke, medve bova pa očitno počakale al do jutri, ko je polna luna al pa do PDP-ja, kaj praviš!!!
 
Sicer pa nikoli ne veš te zvije v eni uri in si tam!!
 
Drugače pa se počutim kar v redu in tudi pritiska me danes ne preveč upam da to ni "zatišje pred nevihto" .
 
Kolk pa nas je sploh še ostalo??
 
lep dan še naprej in se pišemo!!!
 

(odgovor članu piscancek)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   [Brisano sporočilo]
8.8.2006 14:45:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TODI)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dobri možje
Admin

Kateri "dobri mož" obišče vašo družino in obdari vaše otroke?

Božiček (20%)

Miklavž (28%)

Dedek Mraz (7%)

dva od naštetih (30%)

vsi trije (13%)

noben (3%)


Število vseh glasov: 243

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!