|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Julij je out, gremo avgustovke!
1.8.2006 14:32:21   
HuAnita
Meni se zdi, da me že od sinoči nekaj 'šraufa', pa nič ni... se pa že komaj prenašam, s tem ogromnim trebuhom in zatečenimi nogami.
Je kakšna avgustovka že na 'poti v Rimuser posted image ', razen tistih, za katere že vemo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
1.8.2006 14:44:33   
Tia27
Jst tud nisem celo noč spala, neki me šraufa, pa trebuh ful otrdeva, ne vem, ne vem, kaj bo iz tega.Rok imam 26.08,lp

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
1.8.2006 14:53:51   
Sandra*
Oj!

No, rok mam danes, ampak ne verjamem da bo kaj! Ponoči me je sicer nekaj šraufalo, pa tut dons čez dan mam vsake tok časa mal trd trebuh pa me boli, ko da bom kmal user posted image dubla. jutr mam sicer pregled pri moji ginekologinji, upam da bom šla prej v porodnišnico,. Z mojim sva zle še user posted image , ampak ne vem nič ne kaže.


Ma sm že prov zoprna in že komi čakam da grem, čeprav me je ful strah!

Lp

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
1.8.2006 14:54:25   
tija75
Super, nova tema za avgustovke.

Ja, ja sedaj smo pa res že na vrsti. Meni bi kar pasalo da bi rodila malo prej pred rokom, se mi zdi da je tisto po roku ful hudo, pa vsi te pol že sprašujejo, če ne bo nič... So prav malo smotani, kot da lahko ti kaj vplivaš na to.

Vsem avgustovkam želim srečo pri porodu in čimhitrejše, ter lažje porode.

Tija


_____________________________

Naša Tia je prikukala 3.8.2006
Pridružil se ji je GAL 4.5.2009

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
1.8.2006 18:36:06   
Samoyedka
A so nam temo Avgustovke dol zaklenli? Al so samo mene pred duri postavli user posted image ? Mislim, da za Neo: jaz sem imela 6 UZ, če ne še kakšnega več, pa ginekolog ni nič težil al pa kompliciral- pa saj njega ta minutko dolg UZ res nič ne stane, je verjetno tudi veliko od tvojega ginekologa odvisno, koliko se zavzame za nosečnice- eni bolj, drugi so pa bolj na dnar mahnjeni zgleda in po liniji najmanjšega odpora.
Jaz sem bila danes na drugem CTG-ju, pri rezervni G, ker je moj G na dopustu. Je mali take delal v bušiju, da sem skoraj s postelje padla in sem komaj čakala, da bo konec, ker me je vse bolelo user posted image . Je bil CTG OK, se menda vidi, da se mali kao pripravlja, da se neki mali popadki vidijo user posted image , da počasi bo... Ja valjda, če prej ne čez en mesec hehehe. Pol je pa G ratala tečna: zakaj sem dala trikrat kri za tokso, če se je že na prvem izvidu videla stara okužba- ja vpraši mojga G, kaj imam jaz s temuser posted image Ja, da imam previsok pritisk: 120/70- aja? Da ful zaotekam in da naj jem strogo neslano- jaz nisem videla nič zaotečenega, bolj neslano lahko pa edino še jem, če bom od lufta živela... Pa se bom menda držala, če se mi nekaj reče, če vem, da ni dobro za user posted image in mene...eh, brezveze. Mislim, da me bo itaq v bolnico šibnila, ko dobi izvide za vodo, kolikor je danes komplicirala.
Sem se morala malo potožit, sem bila čisto fuč, ko sem od nje ven prišla.
A ni fajn zunaj? Naj bo kar tako vreme do septembra user posted image
Uživajte pupe.


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu tija75)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
1.8.2006 18:46:16   
Polly
Pozdravljene tukaj mož od Polly, sem komaj ugotovil zakaj nisem mogel nič napisat na avgustovkah.

Želim vam sporočiti, da se nama je 1. 8. 2006 ob 10.04 uri rodila deklica Pia, katera ima zelo goste in črne laske. user posted image . Velika je 52 in težka 3690 in je prava velikankauser posted image .

Lep pozdrav od srečnega očka.



_____________________________

Kako je življenje lepo!

http://regi.si/srce/

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
1.8.2006 18:52:41   
Busybee
Polly: Jaz sem pa ravno hotela vprašat, kaj je zdaj, ko si nam pa že toliko časa grozila, da zdaj pa boš, amapk danes pa res boš,....


Bravo! Čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
No zdaj smo pa že ostale počasi na vrsti.
 
Ampak mene nič ne šraufa, samo hočem , da je to že za mano, ne pa da ves čas študiram ali dost miga ali ne, a me bo zelo, zelo , zelo bolelo ali mogoče samo zelo. In še tistoč drugih vprašanj.
 
 
LP Vsem!
 

_____________________________

8.8.2006 ob 4.26 je bil veliki boom - in prišla je Nika Barbara!
http://bertel.moj-album.com/

(odgovor članu Polly)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
1.8.2006 19:43:16   
melitkica
ČESTITKE POLLY IN ATIJU ZA VELIKANKO PIO! user posted image user posted image user posted image

Smo pa začele! Tudi jaz si želim, da bi rodila vsaj teden dni prej, ker se že komaj prenašam sama sebe (velik trebuh, otekle noge, nič spanja, zgaga,...).

Tudi jaz sem to noč spala zelo slabo (skoraj nič), je pa res, da me ni nič šraufalo. Mislim, da se mojemu user posted image  ne mudi nikamor, ker mu je v trebuhu preveč lepo!

Kje pa je piscancek? Mogoče pa je v Rimu, ker se nič ne javi!

Želim nam, da čim prej rodimo in seveda čim lažje!

LP, Melita

(odgovor članu Busybee)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
1.8.2006 19:48:58   
L & L
Helou augustovke.
Čestitke vsem ki ste že rodile.
Tudi jaz bi že rada, sama sebi sem že odveč, pa še dones sem ceu dan fuč, skos me neki šraufa, pa križ me boli k user posted image , tko da upam da se pripravlja mali na izhod, aja pa zjutraj ko sem ustala sem mela mal hlačke mokre pol pa nč več, ko odteče voda jo je najbrš več kaj ne, od prvič tega ne vem.
Komaj vem kakšni so blagi popadki (cr).
Skratka vsem želim prijeten in hiter porod, za sebe si pa želim da bi rodila naravno, čeprau imam malo šans.
Lp sotrpinke.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Busybee)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
1.8.2006 20:43:15   
Samoyedka
Čestitke celi družinici od Polly user posted image user posted image user posted image

Jaz bi tudi vsaj en teden prej...rodila user posted image


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
1.8.2006 20:53:40   
Wahoo RR




Helo punce

Temo avgustovke sem zaklenila, ker se je pojavila ta. Sej je vsak mesec, ko se zaključi isto :)
Kar tle klepetajte naprej.

Sem sicer tudi jaz avgustovka, nisem pa nič sodelovala v tej temi....sem vas pa spremljala.
Jaz tudi samo še čakam dan D...sem že več kot 1 mesed odprta, vse mekho, glavca čist dol...tako da sem imela strogo ležanje 14 dni...dokler nisem dopolnila 8 mesec...zdej pa lahko baje gore premikam :))

Tako da srečno vsem avgustovkam...bomo pol kakšno več rekle na avgustovčkih...

Pa čestitke vsem, ki se že cartate user posted image




_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
1.8.2006 21:30:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Wahoo RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
1.8.2006 21:49:48   
piscancek
MELITKICA, js sem še vedno tu, js se ne grem prehitevanja, ker to ni feruser posted image user posted image user posted image

POLLY ČESTITKE OB ROJSTVU PIE, PA TUD OČIJU !  SUPERuser posted image user posted image user posted image

JA BABIKE, ZDAJ SMO PA ME NA VRSTI, ŽE KOMAJ ČAKAM.

Sem bla dans spet terenska. Bla sem v Velenju v Baby centru in sem nabacla blazino za dojenje - KLJUKEC, od ODEJCE. sEM FUL VESELA, UPAM DA NAM BO SLUŽILA.
Pa sestrci moji sta ble popoldan pri meni, pol smo še slikce v otroški sobi na steno obešali, pa recepte sem si urejala, tako da sem bla kr pridnauser posted image

Bom poslikala sobico, pol pa slikce dala v album, kjer si jih boste lahk pogledle.

Js grem jutr dat vodo, v četrtek mam pa CTG.
SAMOYEDKA, a si bla pri dr. BOŽIKOVI, a praviš, da je tečna?  H komu pa drugač hodiš? a h Krištofelcu? no, ker js tud hodim k njemu, pa mi je naredil samo 2uz, pa pol še enga tolk da je povedu kolk vaga naš user posted image . Je bil zaj..... kar se tiče št. UZ.
JA, dans je tud mene mal ščipalo pa zvijalo, ampak res sam mal. Js bi pa že rada da me fuuuuullll.

Sem ratala lačna, tk da grem mal hladilnik strestuser posted image  

_____________________________

z rojstvom najine prinčipeske Ajde, sem dobila najlepše ime - mami

http://princeskaajda.moj-album.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
1.8.2006 22:05:52   
Samoyedka
Še enkrat danes, pol grem pa spat, sem neka crka danes- mali pa sploh ne user posted image
Ja, Piščanček, drugače sem pri dr.K.- meni je verjetno delal tolk UZ, ker sem najprej bruhala ko vulkan, pol pa še v 18.tednu vodene koze fasala user posted image . Ma B.je neki komplicirala, pa jaz nisem v celi zadevi videla kaj grozno katastrofalnega- je danes prvi dan v službi bila po dopustu, pa je verjetno cela puna idej user posted image
Sem videla na drugem forumu, da sta s tvojim user posted image bila na Ugljanu- jaz sem bila tam kot mali froček, pa se ful spomnim in bom še šla- a mi poveš, kako je s trajektom- od kod gre, koliko stane? Hvala.
Punce, miren spanec- razen, če misli katera rodit it nocoj user posted image - jaz si bom ziher še potem s septemberkami dopisovala hehe


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu piscancek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
1.8.2006 22:06:13   
HuAnita
user posted image user posted image user posted image Polly - čestitke, lepo imeuser posted image , čisto podobno od naše prinčipeske, mislim, da si prva avgustovka, razen če se katera, ki je ni, še ni pofočkala!

(odgovor članu piscancek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
1.8.2006 22:07:59   
HuAnita
Sicer pa.... - vse poti vodijo v Rim, pravijo, in zdaj smo res na tem. Zdi se mi, da sem v ciljni ravnini, ampak cilja nikjer ne vidim (čeprav že res hrepenim po njemuser posted image ).

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
1.8.2006 22:15:26   
Nea
Čestitke za Polly in njeno user posted image !!! user posted image user posted image user posted image
Glede na to, da je Polly imela PDP 9.8, jaz ga pa imam 10.8 bom mogoče jutri jaz na vrsti user posted image
Popadke sem danes čutila kar nekajkrat, ampak še nič konkretnega.
Moj mož pravi, da naj čim več počivam in s svojim skakanjem gor-dol po stopnicah ne povzročim prezgodnji porod... user posted image . V hiši imamo še kar opravil, ki bi jih on rad končal predno user posted image pride. Upam da nam bo uspelo.

Samoyedka, mislim da moj G ni mahnjen na denar, ampak je tukaj v Nemčiji vse podrejeno pravilom in zakonom in se čez njih redkokdaj gre. Po zakonu vsaka nosečnica, brez težav, ima pravico na samo tri UZ. Vse ostalo, razen CTG-jev, rednih pregledov krvi in urina, se dodatno plačuje. Plačujejo se tudi vsi testi za sladkorno in za tokso.

Dobro spanje od Nee in user posted image , ki trenutno kar fajn brca


(odgovor članu piscancek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
1.8.2006 22:16:56   
Seven*
Uf avgustovke, drzite se. Jaz sem avgustovka 2005. Mislim na vas..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
1.8.2006 22:31:10   
beba76
Da se še vam jaz pridružim, pa čeprav šele zdaj, proti koncu...

PDP imam 25.8. in kot vse, tudi jaz upam, da bo prej, ker sem že sama sebi v napoto; pa kaj bi jokala in stokala ko pa smo vse v istem "zosu".
Žal poleg treh otrok nimam kaj veliko časa brskati po netu, danes pa mi je uspelo malo se vsesti za računalnik in prav fajn mi je, da sem našla to temo. Zdaj ne bo več problema, če bo slučajno ostalo kaj prostega časa - bom kar hitro v vaši družbi.

A vam kaj paše to kislo vreme? Meni fuuul!!user posted image  Sicer mamo klimo v bajti a kaj, ko je bila zunaj taka vročina, da me je skoraj kap, ko sem stopila na stopnišče.
Avgust je, jaz pa se veselim dežja...si bo sigurno katera mislila, da mi kaj manjka...

Nič, spakirajmo za Rim in gremo lepo po vrsti ena za drugo (jaz sem očitno med tazadnjimi) user posted image
Pa čimlažje porode vam želim. Meni vsi pravijo, da bo ta kar ven padel glede na to, da je četrti. No, bomo videli, če bo kaj iz tega. Upanje nikoli ne umre...user posted image

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
1.8.2006 23:07:51   
nina64
Polly - iskrene čestitke za še eno user posted image .Očku,sestrici in tebi želim veliko cartanja in lepih trenukov v Piini družbi.

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
1.8.2006 23:16:54   
andrejaz
Čestitke Polly, očku in mali Pii.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu nina64)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
1.8.2006 23:17:53   
miši
juhu punce

DAJMO DAJMO DAJMO user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz navijam za vas in upam,da bomo kmalu vse pri sosedih čvekale user posted image
držim pesti, da bo vse ok in da bodo vaši sončki kmalu zasijali pa naj vam ne zmanjka poguma in moči.

(odgovor članu nina64)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
2.8.2006 1:11:56   
stuhica
JUHU POLLY ČESTITKE celi družinici!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Upam da nisi imela težak porod glede na to da je mala kar velika!

Sem mogla prav pogruntat zakva je vse neki zalokanuser posted image user posted image - no ja res pa je da me cel dan ni blo nič doma cel kp oprakov pa obiskov pa vsega na konc zvečer pa še sestanek in ta se je mal zavleku!user posted image

Ja kaj čmo- pol sem imela še brivsko akcijo, zdej sem pa zmatrana in si bom lase umila kak drug dan- če bom dočakala seveda  ker mam jutr zjutri CTG in bomo vidl  kaj mi bodo rekl!
Me pa skrbi če ostanem k jest mam prav posebne obrede kar se pranja las tiče- ker so metrski in pol to mal traja preden jest to poštimam!
Me pa dons sicer špika nič ampak se mi je user posted image začel zdele premikat da me že kr skbri k je tolk aktiven! Sicer pa je miši tud rekla da je blo pri njej tud do zadnega aktivna in brcala,!

Aja a so zdej na vrsti samo punčke al kako a fantkov ni še nič!?

Ma grem si vseeen še lase umit za vsak slučaj če gor ostanem!

Lep pozdravček Pa velik sreče vsaki ki bo šla v kratkem  v user posted image user posted image user posted image RIM!user posted image

(odgovor članu miši)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
2.8.2006 7:39:51   
Busybee
Miši: zelo se mi dopade tvoj avatar. Ajda je prava lepotička.

A je možno, da voda odteka po korakih, ampak tako večkrat na dan po več dni?

Drugač tu nič novega. Včeraj sem govorila z več ljudmi in vsi a si že rodila, kdaj  pa boš,... Dokler mi ni film počil in sem jim razložila, da me ne sme nobeden več tega vprašat, da ko bom bodo že izvedel. Ne pa da me moja familija vsaj 3x na dan kliče in sprašuje po počutju. Istočasno pa ta stare dva spokata na morje in se moram potem vozit do njih, da za njunega psa skrbim.

A se še vozite same okoli?

Nja vam bo pot v Rim z rožicam tlakovana!

_____________________________

8.8.2006 ob 4.26 je bil veliki boom - in prišla je Nika Barbara!
http://bertel.moj-album.com/

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
2.8.2006 8:31:23   
tiasha77
Zdravo!

Že dolgo se nisem oglasla, pa tud zdajle samo na hitro, vas drugič preberem za nazaj.

Najprej vam sporočam veselo novičko: 28.7.2006 se je ob 4.40 rodila naša princeska Zoja, težka 3750g, velika 51cm.

Včeraj smo prišli iz bolnice in prva noč je minila super! Dojenje je steklo, previjanje tud:)), samo še prav ritem spanja in hranjenja najdemo pa bo, čeprav se ne morem pritoževat, tamala se doji cca uro do uro in pol, potem pa 3-4 ure spi, kar je super!

Porod se je začel s krči ala menstruacija 27. okol šestih popoldan,iz razmaka 40min so prišli do 5min in okol pol enih smo bili v bolnici. Tam pa CTG, pa pregled (4cm odprta), pa klistir in tuš, pol se je pa začelo, okoli 3.15 sem bila v porodni, nato so mi predrli mehur, pa dodali nekaj za mehčanje materničnega vrata, potem smo pa že potiskali. Tega dela nisem najbolj obvladala, zato me je babica prerezala. Ampak je res, ko je glavica zunaj, je vsega konec in ko vidiš malo štruco, skoraj vse pozabiš:)) Zdej še čakamo, da se šivi pocelijo, pa na žalost imam še težave s hemeroidi, kar upam da kmalu mine.

Čestitke vsem, ki so tudi vmes postale mamice, pa veliko potrpljenja vsem ostalim, ki še čakate, vsaj shladilo se je:))
Lp, T

(odgovor članu Busybee)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?