|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJ
21.5.2006 19:56:34   
Anonimen
oooooooo punce, Julijke user posted image  sem vas spet malo prebrala, pa me je kar stisnilo user posted image  jaz sem lanska Julijka, ki gre na žalost čez 3 tedne nazaj v službo user posted image
Uživajte, še 1x uživajte...ker je tko zelo fino bit celo leto doma z otročkom user posted image

Vsem pa želim hiter in neboleč porod, pa najlepšega in najbolj pridnega Julijca oz. Julijko na Svetu user posted image user posted image

(odgovor članu kapesanta)
  Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: JULIJ
21.5.2006 22:01:00   
kapesanta
Hvala tinka74 za lepe želje, tebi pa čimlažji prehod nazaj med "delavno rajo".

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   [Brisano sporočilo]
22.5.2006 10:46:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kapesanta)
  Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: JULIJ
22.5.2006 11:27:14   
Naty*Taja
Jaz sem tudi zjutraj brala, pa zdej skoz ne morem nehat mislit na njo, v kaki grozi je!! Tudi moje solzice tečejo, boga mamica!! Upam na čim manj takih zgodb. Držte se in ga ne sračkite!!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: JULIJ
22.5.2006 19:03:33   
Alisa
Punce, res ne morem verjet kako kruto je lahko na tem svetu ne morem si predstavljat, da se ti lahko zgodi kaj takega. Saj nimam niti besed samo solze.
Pazite nase in na svoje user posted image .

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: JULIJ
22.5.2006 20:11:34   
kapesanta
Karnyka, sožalje, grozn kva vse....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: JULIJ
22.5.2006 20:31:23   
Anonimen
Karnyka user posted image
Če kaj potrebuješ, smo punce tukaj!

(odgovor članu kapesanta)
  Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: JULIJ
23.5.2006 8:51:12   
malicki
Joj tole je pa res grozno user posted image user posted image user posted image

Mi je kar žal, da sem prebrala, ker zdaj me pa samo skrbi. Že tako sem nemirna zaradi te toksoplazmoze user posted image , ko še vedno ni jasno ali sem res okužena ali ne.

Julijke držimo se! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: JULIJ
24.5.2006 13:18:33   
Alisa
Punce moje vidim da smo vse še čist šokirane zaradi naše drage Karnyke in njene user posted image . Res je zlo žalostno, da se to dogaja.

Jaz sem imela danes pregled z UZ in mi gin. ni nič pokazala malčka sam rekla je da je vse uredu, da je obrnjen z glavico navzdol in da je kar velik.
Dobila pa sem tudi izvide zaradi srca, in je z mojim srčkom vse uredu, mi pa moja otroček pritiska na žilo pri srcu in imam zato bolečine v srčku, ker zlo rad gor brca.

Punce moje pazite nase in na svoje otročke!

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   [Brisano sporočilo]
24.5.2006 14:36:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Alisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: JULIJ
24.5.2006 15:50:43   
klaja
Jaz pa sem imela včeraj na obisku patronažno sestro, je prišla malo preverit kako kaj napredujem in mi še obrazložit določene stvari v zvezi s porodom in novorojenčkom. Je bil kar zanimiv pogovor, pa marsikaj sem izvedela. Sem vprašala glede prvega sprehoda in kako naj našo pupo oblečem, ko bomo šli iz porodnišnice. Pa je rekla, da če je toplo in ni vetrovno, da lahko grema že prvi dan za kako urico ven. Da to ni več tako kot prej, ko si lahko šel po 14. dnevih prvič na sprehod oz. ven. Potem pa postopoma podaljšujem vsak dan. Za pot domov iz porodnišnice pa naj oblečem samo zoknčke, body, hlače in jopico ter kapico (odvisno od vremena). Pa doma naj tudi ne pretiravam z oblačenjem, prvih par dni še dolge rokav, pol pa lahko pričnem s kratkimi, zjutraj in zvečer pa hlačke in jopico preko pa je. Sicer pa tako sproti vidiš, če je otroku toplo ali ga zebe.

Danes pa greva še zadnjič v materinsko šolo, predvsem po potrdilo. Da se tudi tega rešiva. Sma v teh dneh kar vsak dan nekaj nakupovala, o tem se bom razpisala drugič, ker sedaj nimam več časa.

Lepo se imejte in predvsem pazite nase in na otročke!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: JULIJ
24.5.2006 20:29:43   
Anonimen
Jooooj Vesnica24, zdaj si mi pa dala tapravo nalogo user posted image
Edino pravilo je, da ne pretiravat.
Jaz nisem kupovala nič št. 50, kar pa ne pomeni, da ve tudi ne smete. Sploh, če se rodi kakšen nedonošenek ali pa res mali otroček. Drugače načeloma 50 ne rabiš. Smo začeli s 56.

št. 56 - majčke na preklop Clar - ene 5-6 kos
št. 56 - žabice Clar - ene 3-4 kos
4x tista reč, ki se jo da čez povijalno plenico (ne vem, kako se reče user posted image povijalna krpica user posted image  user posted image  user posted image )
tetra plenic sem imela kar 2 paketa tista iz Tosame
pa plenice ne tetra ampak tiste druge (kaliko user posted image ), so pa zlo fine, ker niso grobe, pa sem jih imela za kupčke, pa za pod glavico v posteljici
Ja, pa ene tri kompletke, take žabice pa jopico. Sem pa opazila, da mi do enega 2-3 meseca ni prošlo v poštev nič kar se je obleklo čez glavo. Tud bodije sem imela take na preklop oz, take, ki se ob strani zapnejo. So ful boljše.
Aja, pa tiste, ki ne boste povijale široko, bo zoprno, če bojo imeli otročki te tetra majčke (na preklop) pa precimo žabice, pol jim zna tko ven lezti, zato so pa boljši bodiji.
Ja, pa veliko nogavičk.
Pa vsaj dve bombažni kapi.
Drugač pa nisem preveč komplicirala. Najboljš je potem sproti vidt, kaj ti manjka pa kaj v bistvu paše.

Naj bi pa bil novorojenc oblečen v dve majčki (te na preklop-tetra user posted image ), žabice bombažne pa jopco za ven + kapico.
Jaz sem rodila na deževen teden, tko, da smo ga pol še malo v deko zavili, pa je blo. No, ko je bilo pa res res vroče, sem ga pa čez dan pustila samo v bodiju z dolgimi rokavi, pa z nogavičkami, pa še široko ga nisem povila. Pa mi je dala patronažna čsito prav. Zakaj bi matrala otroka, ko je bilo 30+ stopinj? No, za ponoči je pa široko povijanje obvezno do UZ kolkov (v KR porodnišnici najhitreje prideš na vrsto, pa je za plačat 5000 lani je bilo tako)

Aja, še to, prva dva meseca vam skoraj ne bo prišlo v poštev bodi s kratkimi rokavi. Tudi, če je vroče, je otroček še tako mali, da naj ne bi imel kratkih rokavov.

Sva pa mi2 šla prvič ven po 10. dneh. Ko je bil star 2 meseca je bil prvič na Lošinju in je strašno užival cele dneve na zraku user posted image
Punce, če vas še kaj zanima, me kar vprašajte. Sicer me zdaj do 12.6. ne bo, ker gremo na dopust, ampak ko pridem, pa vsem odgovorim, če vas bo kaj zanimalo user posted image

(odgovor članu klaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: JULIJ
25.5.2006 11:40:31   
malicki
Punce jaz sem ravno pri izbiranju posteljice za bejbija. Mojmu user posted image  je itak vseeno - pač tipičen moški user posted image  , jaz pa ne vem in ne vem.

Kaj pravite ve? Bolj všeč mi je Francesca, samo se mi zdi mogoče malo preveč punčkasta. Barva bi bila pa natur.


Posteljica Francesca:
http://soncek.si/shop/page/detail/gitm/3802/Otrosko_mladinska_posteljica_Francesca_140_x_70_cm/-/

ali Filip:
http://soncek.si/shop/page/detail/gitm/4697/Otrosko_mladinska_posteljica_Filip_140_x_70_cm/-/


Prosim za vaša mnenja user posted image

Ja, potem pa je tu še jogi. Kaj ste ve nabavile?

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: JULIJ
25.5.2006 12:56:36   
*Neja*
Pozdravljene, tete Julijke!
 
Tudi midve se po dolgem času oglašava, pa ne bova jamrali o tem, kako me boli križ, kako mi gredo na živce stopnice in vročina itd...
 
Glede naslednjega, kar bom napisala, si želim vaših mnenj, in sicer:
včeraj srečam znanko, ki je rodila pred enim mesecem. Z njo (in njenim "novim" sinom) se je veselo sprejahala tudi njena mama/babica. Pa tako čvekamo o vsemogočih stvareh, nakar njena mama reče:"Koliko imaš pa še ti do konca?" Pa jaz odgovorim, da še približno dva meseca. Ona pa:"Res? Pa človek ne bi rekel. Sploh nimaš velikega trebuha!" O.K. Si nič ne mislim in samo rečem, da je pač (očitno) pri vsaki drugače. Popoldne pa me napade soseda in isto vpraša, koliko še imam do konca. Odgovorim, da dva meseca, ona pa:"Kaj? Jaz sem bila takšna kot si ti zdaj šele takrat, ko sem šla rodit!!!" In jazuser posted image , ker mi je bilo že malo tečno vsaki kuri razlagat (še posebej eni, ki ima dva otroka) da so pač tako nosečnosti kot nosečnice različne  - tako kot smo različni ljudje - in da sem jaz pač takšna. Torej: ene govorijo, da imam velik trebuh, da sem močna (tudi pred nosečnostjo nisem bila med suhimi), da me bo razneslo itd. Itak sama vem, da se je potrebno pazit (kar tudi delam) in poskušam preslišati take komentarje. Če se primerjam s tistimi, ki ste dale fotke svojih bušijev v album, lahko rečem, da sem čisto nekje v sredini, morda celo še bolj med tistimi, ki imajo manjše trebuhe. Kaj hočem rečt? Da me načeloma ne zanima, kaj flancajo babe/sosede/sorodnice, rada bi le en tak fajn stavek rekla nazaj, ko mi bo naslednjič spet katera rekla, da se bom razpočila.
 
Eh...   drugač smo pa v redu.
 
Lepo se imejte!
 

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: JULIJ
25.5.2006 12:57:56   
*Neja*
Aja, sori, pa še to:
 
Malicki, meni je bolj všeč Filip, in to v beli barvi - tako kot je na sliki.
 
Čist osebno mnenje.

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: JULIJ
25.5.2006 13:25:29   
malicki
Hvala Neja za mnenje. Zdaj bom še bolj neodločena user posted image user posted image user posted image

Tudi jaz sem že hotela parkrat napisati nekaj o velikosti trebuščka. Namreč, meni tudi nekateri pravijo kako velik trebuh imam, pa to že kakšna 2 meseca. Najprej ena, da imam večjega kot pa njena svakinja, ki gre že kmalu rodit. To je bilo konec marca. Sem se kar zasekirala.
Nazadnje pa mi je ravno včeraj prijateljica rekla, da imam že takšnega kot ga je ona imela ko je šla rodit user posted image . Ma jaz ne verjamem, kljub slikam, ki mi jih je pokazala, jaz jo imam v spominu z večjim trebuhom user posted image

Prejšnji mesec mi je tudi sosed rekel, da imam velik trebuh in pokazal na svojo drago, ki je bila takrat v 4. mesecu in kakšnega malega ima ona. Sem se samo nasmejala, in si mislila počakaj na 5. in 6. mesec in boš videl kako bo hitro kipnila user posted image

Jaz se ne sekiram, mi je zadnjič sestra pri zdravniku rekla, da imam prav lep trebušček in tudi v službi sem vsem prav simpatična.

Sicer pa glavno, da se me dobro počutimo in da se dete pravilno razvija ter dovolj raste, pa makar bom na koncu že ko slon user posted image

(odgovor članu *Neja*)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: JULIJ
25.5.2006 14:54:03   
kapesanta
men je filip je boljši - ni načičkan tko ko francesca

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: JULIJ
26.5.2006 11:32:59   
Naty*Taja
Zdravo babike.
Najprej malicki - men je pa bolj všeč francesca, je bolj zaobljena in nima tak ostrih robov.
Drugače pa kar se tiče trebuščkov - sem brez komentarja!!! Kaj vse eni vidjo. Pa mislim, da so vse te pripombe bolj zato, ker nimajo pojma, kaj drugega bi nosečnici rekli!! Je najlažje en brezvezen kompliment dat, kot pa kaj pametnega poštudirat in potem rečt!! Brez veze!
Jaz vem, da kljub temu, da imam proti marsikateri kr velik trebušček, je za mene sladki in mali, sploh če primerjam s prvič!! in me čist k.... briga, ka drugi pravijo!!
So včasih kake babe tak pametne,pa že vidjo, da bo punca, ker je nizko... Jaz jo pa kr zabijem, da tole je proti prvič visoko, tak da bi potemtakem po njenem naš Marcel mogu bit Marcelina....user posted image user posted image  Pa so brez besed... Če pa že ni res, si pa kr mal zmislim, sam da mi nehajo težit o tem kaj bo, ker...
Poskusi še ti Malicki. Pa ne se preveč obremenjevat. Če g reče da je vredu, ji pač verjamemo, a ne?
Drugače smo pa mi po starem, tavečji je pravi vragec, niti pet minut pri miru, tamali pa isto user posted image  - sam njega še lažje krotim!
Glede cotk bom pa jaz kr sam bodije s kratkimi rokavi za nogice in rokice nabavla, ker je bil naš taprvi v tisti vročini lani julija tak zelo bogi, da bi ga najraje čist slekla! Po moje pa čist lahko tudi tri tedne starega v kratek body oblečeš, če je fejst vroče?! Sicer pa tak vidiš, če mu paše, drugače ga pa bolj oblečeš.
Sem si pa kupila škafek za kopat in ga bom sprobala. Bo veliko lažje za moj kriš tisti škafek polnit in praznit, kot pa bano. Upam, da se bom znašla in da je res tak zlo uporaben,kot pravijo. A ima katera kake izkušnje?
Škoda, da je tavelik že prevelik, bi drugače kr na njemu sprobala, pa ga ne morem not stišat user posted image .
Zdej pa grem mal počivat, ker je fakin ravno zaspal in mam kako uro mir user posted image .


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: JULIJ
26.5.2006 16:57:04   
tanja981
Dan julijke!

Malicka, tut men osebno je bolj všeč filip... ne vem sem bolj mahjena na ravne linije user posted image  No midva mama tut od lipa (domino)

Kar se pa trebuščkov tiče pa sem tut jz že kr navajena takih in drugačnih izjav... ponavadi je tako da mi rečejo: oooo zdaj pa ni več dolgo a ne? in ko rečem no ja, še dva mesca, me ponavadi tk čudno pogledajo pa rečejo aja no to pa res še ni tk kmalu in to s takim tonom v smislu: ja no okrogla si že tolk kot da boš šla rodit...user posted image pa se sploh ne sekiram. Dokler da lahka jz normalno okol hodim brez da bi me kaj matralo al pa bolelo al pa kaj, se mi zdi da tk okrogla kot pravijo že ne morem bit. Itaq sem vidla v MŠ da smo bolj kot ne vse julijke in avgustovke isto okrogle tako da, kaj pa drugi vejo... Saj se ne spomnijo več kake so ble one ko so ble noseče... Da bi pa ble vse res uber šlang pa tut dvomim... Tk da take izjave gredo ponavadi pr eni uhi notr pr drugi pa vn.

Pa pridne bodite in hitr vn na user posted image dokler še sije!

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: JULIJ
26.5.2006 23:16:18   
klaja
Zdravo!

Malicki - meni je bolj všeč Filip. Sicer pa sta obe lepi.

Mene pa so danes klicali iz g. ambulante in mi povedali, da sem slabokrvna in sem si mogla it iskat recept za legofer. Pa v laboratorij sem šla še enkrat vodo dat. Upam da bo ta sirup kaj pomagal.
Drugače pa glede trebuščka še zaenkrat nisem dobila kakih takih komplimentov. Najbolj me jezi, ko ugibajo spol (ga namreč nočeva izdati, ker je to čist najina stvar). Tisoč in eno varianto spravijo skupaj. In ker imava pohištvo v otroški sobici belo in svetlo modro, vsak reče, da bomo imeli fantka. Bolj jim razlagam, da je ta barva punčkasto modra, slabše je. Pa še okrasni trak - bordura- je bolj modra.  Eni sklepajo po trebuhu, drugi po počutju, tretji po obrazu,...... Kar groza me je, ko jih poslušam. Bom videla kaj bodo sedaj rekli, ko sma kupla par stvari v oranžni in roza barvi?! Nekaj časa so se mi taka ugibanja zdela še zanimiiva, zdaj pa bi najraje že kar povedala, da bomo dobili punčko. Sicer pa teh par tednov bodo pa že še počakali!
Lepo se imejte in pazite nase!



(odgovor članu tanja981)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: JULIJ
27.5.2006 10:11:17   
Alisa
Najprej pozdravček,

Malički meni je bolj všeč pojstelca Filip.
Naty- Taja tudi jaz sem najprej razmišljala o čebričku vendar je mene bolj pritegnila banjica. Vzela sem namreč previjalno mizo, spodaj pa je banjica, ker imam bolj malo prostora v kopalnici.
Glede naših trebuščkov pa tko ene imajo pač malo večje, druge pa manjše. Tudi jaz sem najprej poslušala a ti boš pa punčko mela k je tak trebušček lep okrogu, drugi ta bo pa zihr fantek k je tak okrogu,...bla bla, bla,...Smo pač zanimive!
Mene je nekaj časa motila na avtobusu, ko so vsi samo mene gledal tja v trebuh, zdaj jim pa kar rečem a mi lahko odstopi sedeš in nekateri še kar bulijo čudno Zakaj? Ah, ljudje so tuk različni, še vedno pa smo najbolj zanimive nosečke.

Vesnica ali si ti že dobila kakšen odgovor od CSD, jaz sem  namreč dobila neko priporočeno pošto od CSD, amapk jo moram it iskat na pošto, ker me glih takrat ni bilo doma, ko je bil tu poštar. A misliš da je že odločba?

Tko punce fajn bodite.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: JULIJ
27.5.2006 13:11:13   
kapesanta
jaz sem vlogo na CSD oddala 18.05., odločbo sem dobila pa 22.05., tko da so zgleda za te stvari kar hitri. Skor sigurn imaš torej že odločbo - oz. 2, ker se posebej vodi postopek za ponoč ob rojstvu otroka in postopek za uveljavitev pravice do porodniškega dopusta in porodniškega nadomestila.

Jaz pa čedalje bolj razmišljam o čebričku - tiste ki ga imajo ga ne morejo prehvalit. Imam sicer že banco ampak zelo malo prostora v kopalnici, tako da moramo tole še razdelat na hišnem svetu... Mogoče ga bomo pa kupili, če bomo imeli krče.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: JULIJ
27.5.2006 20:12:34   
sašaš
Pozdravček! user posted image

Sem imela zdajle res veliko dela, da sem vas vse prebrala - med tednom nisem imela popolnoma nič časa...

Malicki, Filip je meni bolj všeč. Jogi bova pa midva kar Dormeo nabavila - ga imava tudi zase in sva zelo zadovoljna! user posted image

Šopingi gredo proti koncu - končno. Danes sva nabavljala plenice, gaze, vato, nekaj cunjic (tistih za začetek),...pa v lekarni kar rabimo za nego... Zdaj pa samo še jogi, posteljnino in še eno previjalno (tisto z banjico spodaj), pa še kakšna malenkost se bo našla. Bi rada imela večino stvari pripravljenih do konca tedna, saj greva potem za 2 tedna na dopust in potem ostane še samo en mesec do PDP.

Na CSD sem tudi že uredila papirje. Sem že dobila darilo od občine (kar na CSD) - knjigo Nega matere in otroka. user posted image

Okoli bušijev pa itak, da imajo vseh sort komentarjev - nekaj pač morajo rečt! user posted image  Meni je vseeno, kaj mi kdo reče. Ponavadi me "pohvalijo", da se nisem zredila nikamor drugam, razen v trebuh. Kar je (skoraj) res - pridelala sem 8,5 kg! user posted image

A še delate? Jaz grem še 3x! Potem pa malo dopusta in porodniška. user posted image

Pa še to - če ima katera možnost, naj gre na dekompresijo (ne vem, kako je izven LJ.). Jaz sem bila in bom hodila še naprej - je zanimivo in za izkoristit, če nam pripada 10 obiskov!

Čav-bav! user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: JULIJ
28.5.2006 9:30:59   
Naty*Taja
Sam ena mala pripomba - za vse, ki še niste pa nameravate kupit previjalni z banico! Jaz sem jo tudi pri Marcelu kupla, pa sem kar kmalu ugotovila, da niti približno ni praktična!! Zame je bila itak prenizko in sem jo mogla dat višje, pa tiste notranje izbokline so ti sam v napoto, ker ko čist malega kopaš, ga moraš itak držat in ti je tisto res napoti!! ko je pa večji pa itak se kr zabija z nogicami v steno bane, ker tam dol polzi!! V glavnem jaz sem jo kr likvidirala in sem si izposodila tako čist navadno brez kakršnihkoli dodatkov -sej jo kr na previjalno postaviš, al pa na bano al pa na wc, pa je!! Po par mesecih pa smo tak mogli met veliko večjo, da je lahk not sploh ajčku in brcu!!
Tak da raj si kupite previjalne brez banjic, boste imele več placa tudi za plenice, kozmetiko...Se kr nabere tega. Banjico si pa posebej kupite tako brez tistih izboklin. Seveda je to samo moja izkušnja in mogoče bo kateri prav prišla, drugače pa seveda kakor vsaka sama hoče!!
LP in uživajte v temle lepem sončku.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: JULIJ
29.5.2006 12:12:24   
tanja981
Dober dan julijke! Tak fajn dan za lenarit a ne?

Glede banjice... Midva mava previjalno z banjico ki se vn potegne (ne tisto ko se podloga dvigne in je spodi banjica, ker pol res nimaš placa kam stvari odlagat) pa je tut bl ozka in bo šlo na knap s prostorom... kaj čmo, malo mamo prostorske stiske... za začetek bo dovolj velika, ker te banjice ki so v previjalnih zgledajo fino in super so pa zlo plitke in ko otročka kopaš ga pol vn gleda... pa še tiste izboklince... no najina je sicer čist ravna pač taka obična ampak mam občutek da bo hitro premajhna. Razmišljava še o nakupu čebrička, ker baje pomaga za krče pa tut nasploh pravjio punce ki ga majo da je superca. Sicer pa bova vidla... po potrebi... Za prvo silo mava...

Nč, uživajte v tem lenem deževenem dnevu... jz grem mal za knjige pol pa na teren!

Pa trebuščke ne pozabit pobožat! Me je moj user posted image  ravnokar spomnu da naj ne sedim preveč ker mu ne paše!

_____________________________

pa ga imamo, našega knedlčka.... Vid je prijokcal 28.07.
drugi knedlček se nam bo pridružil 27.09.!!!!

http://tanja-ribica.moj-album.com/

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Imena...
lorby007

Ker je potrjeno, da bo fantek, pa me zanima najbolj všečno ime na tri črke.

Val (24%)

Nej (12%)

Jon (13%)

Jaš (5%)

Nobeno od naštetih (45%)


Število vseh glasov: 306

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!