|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
12.5.2006 15:19:54   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: cofek

(kurjo juho zame, pa naslednji dan segedin za user posted image ,...-


Cofekuser posted image user posted image ... še dobro , da kurja juha zate.... in da ni prišla na idejo kot moja tašča pred petnajstimi leti, da bi 14 dni stari Niki morala dati po flaški župco "ker je bla tak suhceno kilavo dete" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kakorkoli že, ko mal zrastemo in ko bomo šli na obisk k stricu v Trbovlje, smo se odločili, da kar uletimo in pozdravimo Ažbeta ... sploh se ne bomo dali motiti, če ne boste zauser posted image  ( aja, Aleksu je popček tudi že odpadel stran... že v ponedeljek...sicer doma, mi je pri umivanju kar na nitki v roki ostal, me je hmal kapuser posted image  ...zdaj mu še neki curi ven, ampak je ok... kopali ga bomo naslednjo sredo menda...)

Sicer pa - daaaaaan vsem!user posted image

MarijaPo - še žal ti bo, da nisi izbrala našega Aleksa čebulčka za vašo Evico. user posted image  Moj dragi, ki se baje bolj kot me babe spozna na "moške" zadeve, ga je ocenil kot vredu descauser posted image user posted image , kar se tiče raznih izrastkov, ki jih pri naših punčkah ni blo.user posted image  Jaz itak ne znam presodit, kakšno mora bit, pa kako veliko pri tej starostiuser posted image user posted image user posted image  - še umivam ga kot porcelanasti kipec tam okroguser posted image  če pa ne vem, noooouser posted image
Danes smo šli prvič v širni svetuser posted image  - po dolgem in počez sva prevozila vseh 15 metrov dvoriščauser posted image  in potem petnajst minut še postopala kar tako... Čebula sistem se je obnesel - isto kot pri vas Cofkica; bodi, pa pliško pajacek, pa copatke ( je rekel user posted image  naj ga čez noge TAKOJ pokrijem z dekco, ker  v teh copatkih zgleda kot peuser posted image  ) - mislim, bogi otrok; tudi kapa ni baš neki modni hit, ker sem mu dala gor kar bombažno na trakce spodaj, ampak, kaj pa naj zdaj???? Čelade še ne more imet!user posted image  Skratka, ni bil neki model ( MarijaPO bi ga Evici spet odsvetovalauser posted image ) ampak, važno je srceuser posted image user posted image user posted image
Zdaj spi kot top(ček). Jaz pa pijem kompot. user posted image Veliko kompota.user posted image Ogromno kompota.user posted image user posted image

Dajmo dajmo bejbe.... pejte rodit, pa ne se pretvarjatuser posted image user posted image  - sicer pa luna vas čaka.... al ve čakate lunco???

Lenike pa res ni.... že cel dan....
user posted image

Lupčka vsem, držte se , predvsem imam ta vikend na sumu poleg lenike še mojco75,  mojsonček,lano ,MiaSophio, majamo, auroro...pa mogoče mammika, ker je že nestrpna....user posted image




_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
12.5.2006 16:40:58   
MarijaPo
Ohoj Bejbe,

Mojca - groza, pa tako sem navijala, da bo kaj ratalo. Se Igor je drzal pesti. Nic, jaz bom se naprej upala, da bo kmalu kaj, ti pa se ne sekiraj, saj se je lepo vozit v Postojno, zdaj, ko je soncno in vse zeleno. Vse enkrat pride na vrsto, tudi tvoj mali pobalinko.

Barbs - ce mali nima celade, pa itak nima kaj iskat pri Evi, neodgovornez mali. :)

Cofek - mali Azbe je res lustkan, tudi on se je uvrstil na listo primernih kandidatov za Evo. user posted image

Pol bo pa res hec, ce bo Eva bolj med povprecno zgledajocimi in bo se Aleks Cebulni zviska gledal nanjo.

Lepo se imejte bejbe, ce se nic ne javim za vikend, je to najbrz zato, ker me Igor zabava, zato nic skrbet, bom puncici poslala sms, ce kaj bo, kar pa upam, da ne bo. :)

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
12.5.2006 23:42:13   
MiaSophia
Čau majčice,

evo tudi mene, še vedno v enem kosu. Opazujem luno že od sinoči, prav navihano pogleduje proti nam tu doli user posted image , najbrž bomo kmalu (ali pač neuser posted image ) ugotovili, ali ima kaj vpliva user posted image

Torej, jutri bi naj bil dan D, a dvomim, da to tudi dejansko bo user posted image , sicer pa je vse možno, kajne user posted image
Danes sem si privoščila frizurco pr frizerju, pa tudi masažo lasišča user posted image , pa cel dopoldne sem bla terenska, celo moj user posted image mi je dal "žegen" in rekel, da naj le hodim, in to celo po stopnicah. Seveda sem nemudoma ubogala user posted image
Šla sva po rožice, katere bova (najbržuser posted image ) sadila jutri user posted image ...

Uglavnem, se beremo, grem spat, sem že rahlo zaspana user posted image

Sweet dreams user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa. (E. Store)

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
13.5.2006 8:23:52   
puncica
Ojla punce samo toliko da sporočim:

Včeraj ob osmih zvečer sem dobila tole sporočilo od majamo:
"S carskim rezom se nam je danes rodil Jan, ki tehta 4720g in je velik 52cm. Se tipkamo, ko pridemo domov. lp majamo"

Ponoči ob polnoči pa še tegale po moje od lenike:
"Mamici v veselje in atiju v ponos na svet sem prikukal brez zobkov in bos dne 12.5. ob 20.38 velik 51 in težek 3200g. Matic. "

ČESTITKE user posted image user posted image

ČESTITKE MAJČICAM MAMICAM
15.04. TAJA user posted image - žmož (PDP 21.5) user posted image  user posted image
17.04. ROK user posted image - Panda1406 (PDP 14.5.) user posted image  user posted image
25.04. SARA user posted image -
Linča (PDP 7.5.) user posted image  user posted image
26.04. LUCIJA MAJA user posted image -
DeVilla (PDP 6.5.) user posted image  user posted image
02.05. MIJA user posted image - LARA (PDP 1.5.) user posted image  user posted image
03.05. AŽBE user posted image - cofek (PDP 16.5.) user posted image user posted image

03. 05. ALEKS user posted image  - Barbs (PDP 10.5.)user posted image user posted image
04.05. DAVID user posted image -
petka (PDP 4.5.) user posted image user posted image
04.05. MAJA user posted image - bajko (PDP 12.5.) user posted image user posted image
05.05. GAŠPER user posted image - Mari71, (PDP 5.5.) user posted image user posted image
05.05. VID  user posted image - puncica (PDP 8.5.)user posted image user posted image
07.05. LANA user posted image  Shesha (PDP 8.5.) user posted image user posted image
09.05. KARIN user posted image - maya2 (PDP 1.5.) user posted image user posted image
12.05. JAN user posted image - majamo (PDP 14.5.) user posted image user posted image
12.05. MATIC user posted image - lenika (PDP 7.5.) user posted image user posted image


MAJČICE NOSEČKE
10. mojca75, Postojna ali Ljubljana
10. mojsoncek, Ljubljana

12. lana, Trbovlje
13. MiaSophia
15. auroraa, Trbovlje
17. sonca, Maribor
22. mammika, Jesenice
22. MarijaPo, Postojna (Evauser posted image )
23. aljča, Trbovlje
23. tt79
25. Nataša31, Jesenice user posted image
26. Tina15
29. pikicaa, Trbovlje user posted image

29. Lara28, Maribor
29. TiaSara, Ljubljana


< Sporočilo je popravil puncica -- 13.5.2006 20:28:25 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   [Brisano sporočilo]
13.5.2006 8:58:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
13.5.2006 10:55:46   
Nataša31
ojla še preostale čakajoče majčice!

Joj, zdaj pa gre zares, kajne? Seveda čestitke prvo vsem novim mammicam, hitro poročajte kako ste in vaši srčkiuser posted image user posted image !
Jest sem še kar OK, mam še mal, tale luna me hvalabogu ne daje, ker je moj na terenu do nedelje...
V ponedeljek mam CTG, pa me je kar malo strah. prejšnjič 3.5. mi je G kar rekla da je na dežurna v ponedeljek in da gremo rodit, zdaj me je pa kar strah in bi rada še malo bila user posted image ....Upam,da se bova zmenile, da še počakamo malo.
Mene tudi malo moja tašča skrbi. da bo vsake 5 minut na vratih...to bo treba taktično reševati...
Komaj čakam na našega malega, moj dragi pa je tudi že ves na trnih. Sploh ga več ne smem kar tako poklicati, ker je ves živčen in takoj vpraša, a gremo?!?!? bom vsaj račun imela minimalen...user posted image
No, pridne bodite, da vas luna ne pošlje v porodnišnico, ker potem nas pa res nič več ne bo tukajuser posted image !
Taška

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
13.5.2006 11:12:35   
Barbs
Auroraa, bejbi... kaj delaš na netu???' Alo, laufat okrog, pa mal pretrest zadeve.... user posted image user posted image  Mojsonček se nič ne oglaša, pa mojca je danes nekam tiho.... dajmo punce, držim pesti, če ste v elementu. MarijaPo je za vikend zasedena (itak) z njenimuser posted image ....

Samo noč je vmes, pa sta lenika in majamo že v eni najlepših vlog... prvič mamice . user posted image user posted image  No, sem prav vesela, za majamo pa sploh, da se je tako lepo izteklo, ker je JANuser posted image  res dec in pol.... Si kar ne znam predstavljat, da bi pri enaki dolžini naš Aleks zdaj imel celo kilo in pol več in kako bi potem potekal moj porod - še sreča, da je majamo rodila s carskim, božica.user posted image user posted image user posted image  Ampak je korenina in naslednji teden bo že tipkala, Lenika pa že v nedeljo, zihruser posted image

Lep dan je danes, našega Aleksa smo zjutraj lepo poribali, počesali, nafutrali, zdaj pančka že od devetih, potem bo spet jedel, nato pa spet v širni svet - včeraj ga je svež zrak čist zmatral in je spal kot dojenčekuser posted image user posted image

Moj user posted image  se je v zadnjem tednu prelevil v kuharskega mojstra - ne morem verjet, bo treba to izkoristit tudi v prihodnje . Danes kuha zelenjavno-piščančjo obaro in ajdove žganceuser posted image , menda je nekje prebral, da je najboljše mal domače hrane za mleko ...user posted image  

No, fajn se mejte, bom zvečer še kaj prečekirala, da vidim, kaj dogaja.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
13.5.2006 12:24:41   
maya2
Pozdravljene!

Mi smo doma! Ravno čakam kosil, ki ga kuhata moja mami in tašča, da se pustim malo razvadit!! Pol pa naprej sami!
V glavnem hvala za vse čestitke, se še kaj javim ko bom imela čas, bom rabila kakšen nasvet, nama namreč ne gre dojenje ne morem in ne morem ker mala ne vleče, jaz pa nimam zadost, pa se matramo, pa nimam mleka,... sranje! Ampak bom še vztrajala... kakšen nasvet?

Kako gre ostalim?

AURORAA: pohiti v Trbovljah imajo že dva dni ful gužvo, baje polna luna, boš imela dovolj družbe....

LP

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
13.5.2006 13:13:06   
MarijaPo
Ohoj Bejbe,

tudi pri nas kuhamo, tokrat govejo juhco. Mnjam, mnjam, to bo Eva vesela, ko bo po popkovini prikapljala fajna domaca zupa.

Sicer sem pa danes na trgu videla eno branjevko, ki mi je povedala, da ima cez 10 dni rok. Kako ji uspe se vedno delat, prekladat tezke zaboje, v naglici strezt strankam... Ojej, ojej, jaz komaj s stola vstanem, ona pa vsa spretna, gibcna in v formi. Ni za verjet.

Sicer pa cestitke bejbikam, ki sta uspeli rodit lepe male otrocicke, zdaj pa moramo se ostale priskrbet kaksno puncko, ker tile fantki so res na pohodu. user posted image

Drzite se, se vedno navijam za Mojco, da bi se kaj zacelo dogajat, po vseh preplahih, si ze zasluzi, da pridobi novega clana druzine. Dajmo, Mojca!

Uzivajte,

Marija

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
13.5.2006 13:44:48   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: maya2
ne gre dojenje ne morem in ne morem ker mala ne vleče, jaz pa nimam zadost, pa se matramo, pa nimam mleka,... sranje! Ampak bom še vztrajala... kakšen nasvet?



Maya. čestitke še enuser posted image krat... lej, meni je tri dni tudi škripalo dojenje, pa sem prej mislila, da poznam že vso modrost tega svtea, po dveh otrocih...
Celo tako me je prestrašilo, da sem poslala mojega lupčka po Novalac v lekarno, za vsak slučaj... Pa se nisem dala... ful, ampak res ful sem pila - jabolčni kompot, mlačen in hladen, pa izmenično še instant čaj za dojenje iz lekarne...kar dve žlički zrnc v tri deci vode - kar iz pipe ... Kar naprej sem hodila lulat (to je super, ker imam "le" še 4 kile od prej), mleko pa se je vseeno začelo delat... se pravi - v sredo sem rodila, "tapravo" dojenje pa nama je začelo laufat v bistvu šele v soboto zvečer, nedeljo... prej pa cela panika z moje strani... predlagam ti, da jo bolj pogosto (tudi če se sama ne zbudi, jo daj ti npr. na dve uri) pristavljaš - nekaj gotovo dobi... Ti pa veliko, veliko pij - zagotovo bo - če boš zdaj obupala in dala nadomestek, potem sta z dojenjem res opravili... Držim pesti, da ti bo uspelo - res je fajn, ko dojenje zašibauser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
13.5.2006 14:47:29   
tt79
Hej!!

Še js se bom mal oglasla, preden grem-kot je za moje vikende v navadi na eno feštouser posted image user posted image
Ampak tko vsaj čas mini, pa ne mislim in ne gledam na uro, kdaj bom šla rodit...user posted image Včeri smo mel piknik pr  nas, pa sem se zaklela, da je to moj zadnji pred porodom, sem cel dan pecivo pekla, pa pospravljala in sem bla kar oreng utrujena, tko da sem opolnoči goste kar mal pognala domovuser posted image , no dans gremo pa drugam, pa bo kar šlouser posted image user posted image

Sicer me je pa dans zjutraj mal P A N I K A  zagrabla, ko sva s user posted image v postli do poldneva ležala-češ kaj pa če je to zadnjič, da se tolk cartava, pa da se lahko posvečava samo namauser posted image , pol pa v jok....no pa me je kmal potolažu, da bo pol še lepš in da si bova tut midva še kakšen dan za naju rezervirala....in vem da ma pravuser posted image


Sicer pa čestitke vsem novopečenim mamicam in njihovimuser posted image , vidim, da vas je na seznamu pred mano sam še devet, pa se sprašujem, kako bo kaj današnja polna luna vplivala na nasuser posted image user posted image user posted image



Aja sam še to...je še ktera med vami, ki še nima izbranga imena....js se namreč kar ne morem odločtuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
13.5.2006 15:18:48   
mammika
Ojla
najprej čestitke vsem, user posted image user posted image user posted image user posted image
Barbs vidim da si ti že kr aktivna, pa puncica tuduser posted image . Bog upam da bom jaz tud da ne bo tko kot pri prvem k cel mesec nisem vedla kdo sem, kje sem......

Uglavnem imam en tak ful gost rumen izcedek kot puding tak sluzast, zadnič je blo pa mal krvavga- a je možn da je kej? user posted image

Imena tud jaz nimam še sicer mi je eno všeč ni pa še zihr, bomo vidl.

Nč grem na piknik, včeraj je bil pr nas danes pa pokamo drugam, isto kot pri tebi tt79


Nč babe držte se, če kaj bo javim

LP user posted image

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
13.5.2006 21:13:24   
puncica
Ojla punce spet na hitro poročam

Majčice mamice smo pridobile novga člana. mojsoncek je sporočila:
"Včeraj smo postali prava družinica. Pridružil se nama je 50 cm velik in 2880g težak malček ANŽE. LP mojsoncek"

ČESTITKE user posted image user posted image

ČESTITKE MAJČICAM MAMICAM
15.04. TAJA user posted image - žmož (PDP 21.5) user posted image  user posted image
17.04. ROK user posted image - Panda1406 (PDP 14.5.) user posted image  user posted image
25.04. SARA user posted image -
Linča (PDP 7.5.) user posted image  user posted image
26.04. LUCIJA MAJA user posted image -
DeVilla (PDP 6.5.) user posted image  user posted image
02.05. MIJA user posted image - LARA (PDP 1.5.) user posted image  user posted image
03.05. AŽBE user posted image - cofek (PDP 16.5.) user posted image user posted image

03. 05. ALEKS user posted image  - Barbs (PDP 10.5.)user posted image user posted image
04.05. DAVID user posted image -
petka (PDP 4.5.) user posted image user posted image
04.05. MAJA user posted image - bajko (PDP 12.5.) user posted image user posted image
05.05. GAŠPER user posted image - Mari71, (PDP 5.5.) user posted image user posted image
05.05. VID  user posted image - puncica (PDP 8.5.)user posted image user posted image
07.05. LANA user posted image  Shesha (PDP 8.5.) user posted image user posted image
09.05. KARIN user posted image - maya2 (PDP 1.5.) user posted image user posted image
12.05. JAN user posted image - majamo (PDP 14.5.) user posted image user posted image
12.05. MATIC user posted image - lenika (PDP 7.5.) user posted image user posted image
12.05. ANŽE user posted image -
mojsoncek (PDP 10.5.)user posted image user posted image

Fantje vodijo 9:7, kje so punčke user posted image


MAJČICE NOSEČKE
10. mojca75, Postojna ali Ljubljana
12. lana, Trbovlje
13. MiaSophia
15. auroraa, Trbovlje
17. sonca, Maribor
22. mammika, Jesenice
22. MarijaPo, Postojna (Evauser posted image )
23. aljča, Trbovlje
23. tt79
25. Nataša31, Jesenice user posted image
26. Tina15
29. pikicaa, Trbovlje user posted image

29. Lara28, Maribor
29. TiaSara, Ljubljana


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
13.5.2006 21:19:13   
puncica
Ne morem verjet, ravnokar mi je tudi mojca75 poslala SMS user posted image user posted image :
"Pestvam najlepšo princesko MOJCO! Na svet je privekala 3390g in 50 velika! Pozdrave vsem majčicam(RR) od mojce75 (mateja)"

ČESTITKE user posted image user posted image

ČESTITKE MAJČICAM MAMICAM
15.04. TAJA user posted image - žmož (PDP 21.5) user posted image  user posted image
17.04. ROK user posted image - Panda1406 (PDP 14.5.) user posted image  user posted image
25.04. SARA user posted image -
Linča (PDP 7.5.) user posted image  user posted image
26.04. LUCIJA MAJA user posted image -
DeVilla (PDP 6.5.) user posted image  user posted image
02.05. MIJA user posted image - LARA (PDP 1.5.) user posted image  user posted image
03.05. AŽBE user posted image - cofek (PDP 16.5.) user posted image user posted image

03. 05. ALEKS user posted image  - Barbs (PDP 10.5.)user posted image user posted image
04.05. DAVID user posted image -
petka (PDP 4.5.) user posted image user posted image
04.05. MAJA user posted image - bajko (PDP 12.5.) user posted image user posted image
05.05. GAŠPER user posted image - Mari71, (PDP 5.5.) user posted image user posted image
05.05. VID  user posted image - puncica (PDP 8.5.)user posted image user posted image
07.05. LANA user posted image  Shesha (PDP 8.5.) user posted image user posted image
09.05. KARIN user posted image - maya2 (PDP 1.5.) user posted image user posted image
12.05. JAN user posted image - majamo (PDP 14.5.) user posted image user posted image
12.05. MATIC user posted image - lenika (PDP 7.5.) user posted image user posted image
12.05. ANŽE user posted image -
mojsoncek (PDP 10.5.)user posted image user posted image
13.05. MOJCA user posted image -
mojca75 (PDP10.5.) user posted image user posted image

Fantje vodijo 9:8, kje so punčke user posted image


MAJČICE NOSEČKE
12. lana, Trbovlje
13. MiaSophia
15. auroraa, Trbovlje
17. sonca, Maribor
22. mammika, Jesenice
22. MarijaPo, Postojna (Evauser posted image )
23. aljča, Trbovlje
23. tt79
25. Nataša31, Jesenice user posted image
26. Tina15
29. pikicaa, Trbovlje user posted image

29. Lara28, Maribor
29. TiaSara, Ljubljana


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
13.5.2006 21:28:55   
MiaSophia
Čau punce,

danes torej (vsaj do zdaj) NIČ user posted image . Pa sva zjutraj z user posted image delala gimnastiko user posted image user posted image , pol sem bla terenska, pa user posted image user posted image user posted image sadila, sicer je bil user posted image vodilni pri sajenju v korita, js sem z motko po gredi strašila in pedenala rožice, celo v rahel hrib šla, tut po štengah user posted image , a do zdej nulakomajozef...
Špikalo me je bolj malo danes, user posted image pa je kar aktiven/-na. Neučakana user posted image

Čestitke majamo in leniki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsem skupaj pa lahko nočko user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa. (E. Store)

(odgovor članu mammika)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
13.5.2006 21:33:42   
MiaSophia
Čestitke Mojca75user posted image user posted image in Mojca malauser posted image user posted image user posted image , očitno se je obrestovalo vso to čakanje user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa. (E. Store)

(odgovor članu MiaSophia)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
13.5.2006 23:24:14   
tt79
Ne morem verjet, grem na piknik in dve novi mamici....user posted image user posted image user posted image

Čestitke Mojci in Sončku....user posted image štejem, da vas je še samo sedem pred mano..., mene je pa tut pred kakšno uro začel ful nekaj špikat spodi, tko da sva se vrnla s piknika...mogoče pa tut nama pona luna kej prnese....user posted image

Grem v postlo, pa se slišmo jutr, če bom še doma!

(odgovor članu MiaSophia)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   [Brisano sporočilo]
14.5.2006 8:13:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tt79)
  Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
14.5.2006 9:59:31   
Barbs
Jutro punce.... po

vsak dan, ko pofirbcam na net, je kaj novegauser posted image user posted image  Res lepo Mojca in mojsonček!
Po statistiki sodeč danes čakamo kakšno punčko, a ne - da bo 9:9 in da naš Aleks slučajno ne bi ostal brez punceuser posted image user posted image
Včeraj e mi je moje navijanje obrestovalo.... pa predvčerajšnjim tudi - gremo lepo po spsku - danes je na vrsti Auroraa, no ja, morda jutri...
tt je moralo kar resno zgrabiti, da je celo z žura prišla prejuser posted image user posted image
Mi gremo danes  širni svet, dobesedno...
sva se z dragim spraševala, zakaj neki bi viseli doma, lupinico imamo, Aleks je lupček od dojenčka, spi pa je, tako, da gremo jadrno lepo do none na primorsko... tisto uro vožnje pa res ni nič takšnega....user posted image user posted image
Le noni nismo nič omenili še - bo presenečenje ; pričakuje namreč samo mojega user posted image , da ji nekaj prinese, prišel bo pa tudi njen vnukuser posted image
Vam poročam o našem izletniškem podviguuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
14.5.2006 11:27:09   
lenika
V petek zvečer se je naša družina povečala še za enega člana, dobili smo Maticauser posted image .

Srečni in ponosni očka.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
14.5.2006 15:51:19   
aljča
Naj vam še tle javim novičko, da gre Lana iz seznama nosečk dol, ker je postala včeraj zvečer mamicauser posted image . Sin Filip je bil težak 3030g in 50 cm velik.


Puncica hitro na delo.user posted image














Ps. Pri meni ni nič novega imam zopet kontrolo v sredo. Tak da se bližam svojemu datumu.

L.p.Aljčauser posted image user posted image

_____________________________

PDP 23.05.2006

Val se je rodil 24.05.2006 ob 22 in 55 min.:)
http://aljosska.moj-album.com/

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
14.5.2006 17:15:17   
puncica
Še ena novička od majčice lane:
"Ojla, zdaj ko sva mami in ati postala ga ne bova več okol srala. Najin FILIP je ugledal luč sveta 13.5. ob 20.39. Ima 3030g in 50cm. Lana"


ČESTITKE user posted image user posted image

ČESTITKE MAJČICAM MAMICAM
15.04. TAJA user posted image - žmož (PDP 21.5) user posted image  user posted image
17.04. ROK user posted image - Panda1406 (PDP 14.5.) user posted image  user posted image
25.04. SARA user posted image -
Linča (PDP 7.5.) user posted image  user posted image
26.04. LUCIJA MAJA user posted image -
DeVilla (PDP 6.5.) user posted image  user posted image
02.05. MIJA user posted image - LARA (PDP 1.5.) user posted image  user posted image
03.05. AŽBE user posted image - cofek (PDP 16.5.) user posted image user posted image

03. 05. ALEKS user posted image  - Barbs (PDP 10.5.)user posted image user posted image
04.05. DAVID user posted image -
petka (PDP 4.5.) user posted image user posted image
04.05. MAJA user posted image - bajko (PDP 12.5.) user posted image user posted image
05.05. GAŠPER user posted image - Mari71, (PDP 5.5.) user posted image user posted image
05.05. VID  user posted image - puncica (PDP 8.5.)user posted image user posted image
07.05. LANA user posted image  Shesha (PDP 8.5.) user posted image user posted image
09.05. KARIN user posted image - maya2 (PDP 1.5.) user posted image user posted image
12.05. JAN user posted image - majamo (PDP 14.5.) user posted image user posted image
12.05. MATIC user posted image - lenika (PDP 7.5.) user posted image user posted image
12.05. ANŽE user posted image -
mojsoncek (PDP 10.5.)user posted image user posted image
13.05. MOJCA user posted image -
mojca75 (PDP10.5.) user posted image user posted image
13.05. FILIP user posted image - lana (PDP 12.5.) user posted image user posted image

Fantje vodijo 10:8, še vedno čakamo punčke user posted image


MAJČICE NOSEČKE
13. MiaSophia
15. auroraa, Trbovlje
22. mammika, Jesenice
22. MarijaPo, Postojna (Evauser posted image )
23. aljča, Trbovlje
23. sonca, Maribor user posted image
23. tt79
25. Nataša31, Jesenice user posted image
26. Tina15
29. pikicaa, Trbovlje user posted image

29. Lara28, Maribor
29. TiaSara, Ljubljana


< Sporočilo je popravil puncica -- 15.5.2006 10:12:39 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
14.5.2006 23:12:14   
mammika
Vsem novim mamicam iskrene čestitke seveda tudi očkom
 
Uf zdej k sem vidla da se kar bližam datumu me je kr mal stisnlo.
Glede na moje stanje ne bi rekla da bi kej blo. Skoz se neki dogaja pa nič bolj konkretnega- bomo vidli jutri kaj bo, zjutraj imam ctg- pa kontrolo. Tišči me dol že cel dan ker sem bla dons bolj atletska kot ne user posted image  sem jagala tamalga knedla ker je moj user posted image  oral še drugi del njivice.

No se javim jutri po kontroli pa poročam.....
LP user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
15.5.2006 7:33:54   
sonca
Pozdravljene!

Vsem majčicam najprej iskrene čestitke.
Čez eno uro grem v porodnišnico - ja, spet bom mogla not ostat.
Na seznamu sem videla da mam rok 17.5 - v resnici ga mam 23.5, tako kot Aljča, ker mi ga je G prestavil. No saj teh 6 dni sploh ni panike, v glavnem da je moj user posted image  toliko časa not vzdržal. Ko rodim vam javim - mam številko od punčice.
Rekli pa so da imam fantka, tako da bodo kot vidim res fantki v prednosti.
Nič, grem se oblečt. Želim vam en lep dan in upam da bo katera še danes rodila.

(odgovor članu mammika)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
15.5.2006 7:34:14   
tt79
Ku ku...js sem še vedno tu...

Je blo očitno tisto špikanje v soboto kar mal tko za hecuser posted image . Drugače pa sve s user posted image včeraj naredila kar nekaj Km po ravnini, pa nč. No sicer pa mi je zdej že skor vseen, želim si sam, da nebi čakala predolgo čez rok...user posted image

Vidim, da se naš seznam krajša in da imam še samo 6user posted image pred mano, tko da če se gremo enostavno računico bom rodila v nedeljouser posted image (sanja svinja...)

Drugače pa čestitke Lani in njenemu Filipuuser posted image user posted image

Js grem zdejle mal pospravit, pol pa šibam na kavico, pa ne tole prijetno sonce. Se še kaj slišimo...

(odgovor članu mammika)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Najpogostejše podarjena darila
Porodne zgodbe

Kaj najpogosteje podarjate svojim bližnjim in najbližnjim?

Predmete za osebno nego in kozmetiko. (24%)

Reči za dom in gospodinjske zadeve. (13%)

Romantična darila. (1%)

Nenavadna in izvirna darila. (12%)

Bone za razne dogodke, doživetja. (41%)

Drugo. (KAJ?) (9%)


Število vseh glasov: 85

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!