|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
11.5.2006 10:45:14   
puncica
Ojla moje majčice, tako nosečke kot mamice user posted image user posted image user posted image

Evo mene. Najprej čestitke vsem novopečenim mamicam, ki so rodile v času ko me ni bilo, pa seveda leniki za super truper ažuriran seznam, super da se je ena opugumila user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo doma že tri dni se privajamo in počivamo. Glih velik ne bom pisala si pa lahko tiste ki želite mojo hitro porodno izkušnjo preberete tukaj http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=911477, ker se mi ne da še enkrat pisat.

Naš princ Vid je angelček, priden, sam spal bi, pa se dojil, še med dojenjem zaspi, skratka ful razlika proti punčici, res je priden. Nič ni bil pomečkan tako kot naša punčica, skratka punce bojte se ga user posted image

Ja nič držim pesti za vse majčice nosečke, da bi bilo čim prej vse gotovo in kot sem preletela porodno izkušnjo Barbs, super si to napisala ja da je treba se skoncentrirat na druge stvari, na dihanje, verjetno travniki pa marjetice pomagajo ful, jaz vem da sem se ful koncentrirala na dihanje v masko in je bilo FULLLL boljš in bolečina kr mal popusti, ko pa imaš otročka na trebuhu ti pa vse dol pade in tako odleže.

Ja nič držte se, zdej grem pa pogledat našga fantička, neki je začel jamrat. user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
11.5.2006 11:03:20   
Barbs
Jutro babe,

saj veste, čekiramuser posted image user posted image  Lenika je, MarijaPo je, auroraa še vedno pridna, pa tiasarauser posted image ..cofek je že humoristkauser posted image ... punčica isto - mislim, da imamo vse tri podoben sindrom ....mali princ, a ne? user posted image    Ene par se jih danes še ni oglasilo , u pam, da so na najboljši poti, da do konca tega tedna postanejo mamičke.... Po moje bomo ta vikend zopet čestitali in pozdravljaliuser posted image user posted image user posted image

Aja, pozabla povedat že par dni; glede teže mojega palčka - saj veste, kakšna panika me je metala, ko sem vam razlagala najprej o 3.200 gramih, pa potem naslednji teden kar o 3.500 in tako dalje... No ja, očitno so to res LE ocene težeuser posted image  še Stanko je bil začuden - verjetno je mali lokal plodovnico in ravno vdihoval, ko ga je nazadnje meril, kajti ven je prišel ves vitekuser posted image  ... 3.200 g in 51 cm.... "Tak, pripraven otroček", je rekla naša mamauser posted image user posted image  ... Tako, da ne presega povprečja starejših sestric in mu gubice z lahkoto umivam, ker nima še špehastih šlaufcev... user posted image user posted image  Sem  videla, da ste tudi ostale približno tam tam... Ok, jih bomo pač zdaj poredile  - Aleksa je včeraj tehtala strašna teta babca ( ki ne mara čebričkov - prav mi je, zakaj pa nisem kupla še bance) in je pridelal celih 10 dek....user posted image
 
A majamo se ni nič oglasila?
 
Aja, še to - imam kar mal težav , kako ga oblečt - v bistvu smo udarli čebula sistem... Noter je kar hladno, tudi ven se je shladilo, ampak, pri nas, če ne kurimo, je res slabih 18 stopinj. Je imel ledene rokce - in točno tista dva plišasta pajacka, ki sem jih kupila tik pred zdajci, kar tako, ker sem bla sitna, mi zdaj prideta ful prav - pa še 56 sta številka - saj mu itak tudi to vse visiuser posted image ...
No ja, tolk o tem, kok se ne splača kupovat 56 - ke.....  Pa najbolj glasna sem bila, se mi zdi...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Držte se, pa dejte mal rojevat, da bomo ploskaliuser posted image user posted image



_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
11.5.2006 11:18:45   
MiaSophia
Čau punce!

na hitrco: včeraj sem bila na kontrolnem pregledu, kjer smo ugotovili, da je stanje u bistvu nespremenjeno, torej nič popadkov, user posted image  pa ful živahen user posted image
Torej me v ponedeljek (čeuser posted image ) zjutraj čaka kontrola v porodnišnici...
Uspela sem si kupit copate s trdim podplatom user posted image , imam pa tudi vse ostalo, kar je navedla Barbs, da ji je prav prišlo. Prav tako bom tudi jaz vzela s sabo jutranjo haljo..Da bom bolj fejst user posted image
Spet sem danes v šusu, seveda z mojo drago frendico, brez nje skoraj nikamer user posted image  Ziher je ziher. Ponoči pa je spet stari ritem: 2 x minus, boleči kolki user posted image , kot da niso moji...
Še dva dni user posted image

Lep dan user posted image user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa. (E. Store)

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
11.5.2006 11:25:37   
pikicaa
OJLA

Sem še v enem kosu. Popadki me vsak dan dajejo, apak noče se začeti nič konkretnega. Cele dneve sem na trnih. V ponedeljek so mi na CTG-ju rekli, da bom do torka rodila. Moja G pa mi je dala kontrolo ta torek ampak misli da bomo prej rodili. Upam da se bo uresničilo, ker to mučenje je ubijalsko.

Barbs, Cofek, Mari71 user posted image user posted image user posted image  za porodne zgodbe. Upam da jih bomo preostale lahko tudi kmalu napisale.

Lenika, Mojca75 držim pesti, da bi se pri vama začelo kasj dogajat.

Danes moram spet k zobarju. Bom zahtevala inekcijo, ker bom ta mesec imela še dovolj bolečin. Če mi ne da inekcije ne odprem ust.

Lepo se imejte in uživajte v sončku.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
11.5.2006 11:30:49   
TiaSara
Kako lepo, da se nam sedaj končno oglašajo še novopečene mamice user posted image user posted image user posted image . Super je brati vaše porodna zgodbe! Čeprav te včasih mal zvije ko prebereš o tem da so user posted image  pomagali štimat aparature, pa da je operacijska odstopljena za tiste s krčnim žilam - no saj to bi še šlo, sem jih fasala, tako da če bi bilo treba, lahko kar oboje naenkrat porihtajo user posted image user posted image user posted image .

Ampak ko pa govorite o svojih princih  - ej, kje so pa princeske, vidim, da se še niso vse mamice opogumile. Ali pa imajo s punčkami več dela, pa nimajo časa na RR pisat - še dobro, pri nas čakamo fantauser posted image . Aja, sem hotela napisat, da tako lepo pišete o svojih user posted image , da je še meni jasno, da sploh ni važno, kako bo bolelo in koliko časa bo trajalo, ker se na koncu vse poplača.

Jaz sem pa v zadnjem času mal brez energije ostala. Bi še kar napraj rada počela cel kup stvari, ampak potem sem pa vsa izmozgana. Pa včeraj me cel dan niso pustil prav nič spat - vsakič, ko sem skoraj zaspala, je zazvonil telefon user posted image . Sem pa zato ponoči super spala, bila danes zjutraj mal boljše volje, ampak zdaj po sprehodu sem pa spet U T R U J E N A! Še kosila se mi ne da skuhat. Se bom še toliko potrudila, potem pa izklopla telefone in šla spat!

Ura je pa že pol 12h - še malo Lenika, pa bo! Bom tudi jaz držala pesti, da te kar obdržijo.

Ja, pa Mojca je ni še nič oglasila od včeraj... pa majamo tudi že lep čas ne...No mislim, da bomo izvedeli še kakšno lepo novičko v kratkem!

Barbs pa hvala za opozorilo glede oblekc - je res kar mrzlo ratalo, mislim, da bom morala it kupit še kaj toplejšega za povrh. Sedaj imam vse bolj poletno.

Imejte se!




(odgovor članu MiaSophia)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
11.5.2006 11:32:08   
TiaSara
Hej pikicaa - kaj ne bomo skupaj čakale konec meseca?

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
11.5.2006 11:39:03   
Panda.
Ojla, majčice!

Tudi moj Rok je zaspal in imam nekaj časa zase...

Najprej veeeelik poljubček vsem mamicam in njihovim user posted image . Lepo, da gre vsem bolj ali manj hitro in brez zapletov. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    Vsem, ki pa še čakate na svoje bejbike pa želim en lep naraven porod.user posted image Jaz sem svojega žal prespala in bolj ko vas berem vidim, da sem ob eno prečudovito življenjsko izkušnjo. user posted image   Je pa res, da ne razmišljam več za nazaj, kar je bilo je bilo, ker ves moj čas zapolnjuje moj mali lepotec. Ja tudi jaz sem ena tistih, ki svojega princa lahko gleda in gleda in... Včasih ga med dojenji sploh ne dam v zibko, ampak ga obdržim kar v naročju in opazujem. Kako mirno spi kot user posted image , kako ima zložene rokice, kao diha, kako je še naraven in nič pokvarjen in zaigran, kako naredi šobico, kako premakne usta, kako zazeha, kako dvigne glavico...user posted image Pa tisti njegovi puhasti črni laski. In glavica, ki je naravnost ustvarjena za vdolbino na moji rami. Igračka, mala!user posted image
Moje dete bo že kmalu staro en mesec!user posted image Temu primerno se tudi že obnaša: ko je buden že lahko zadrži pogled na mojih očeh, ko mu kaj pripovedujem, obrne glavo za zvokom ropotuljice in sledi s pogledom medvedku, če mu ga držim pred očmi. Ko ga položim na trebuh že dvigne glavico čisto pravokotno na telo!!user posted image user posted image user posted image Kakšni dosežki! Jutri pride na vrsto prvo kopanje. Smo počakali, da je bil popek dobro zaceljen. In v ponedeljek imamo že prvi pregled pri pediatru!!!

Ja, sem se razpisala user posted image   Vse na temo starši čvekamo...user posted image

Še enkrat želim vsem user posted image , ki še čakate, da bi čimprej dočakale user posted image user posted image in same spoznale o čem govorim.

lp He

(odgovor članu MiaSophia)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
11.5.2006 11:40:44   
pikicaa
TiaSara pravijo da ne. Ampaj kakor kaže se bodo tile popadki vlekli še dolgo. Vlečejo se že od ponedeljka pa še nič ne kaže, da bodo postali resni.

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
11.5.2006 12:12:51   
mojca75
še tukaj, ampak.... ???? kako dolgo!

popadki že kar močni, no da začnem od začetka.

Včeraj prišla iz pregleda, popoldan krvav izcedek - svetko obarvan, panikauser posted image  kaj naj kličem user posted image  - se odločim da še ne. No pol se umiri... sam popadki, ampak ful neredni, ... zvečer si hočem narest palačinke  - pa spet krvavi izcedek, se odločim d aso uležem in čakam. Pride kolegica za družbo in boljšo voljo! Pripovedije svoje zgodbe, jaz predihavam popadke...

Pol pride moj zvečer in pravim, po moje bomo ponoči šli, ker so se popadki zvečer stopnjevali ampak na cca pol ure.

No, pol greva ob pol enih spat, in HALOOO  spim ko zaklana do 6 zjutraj, vmes 1x na WC, nič mi ni jasno! No sej lepo!
Potem zjutraj vstanem in mokre hlačke, ampak mal ???? Kaj pa je zdej to? user posted image user posted image user posted image  odtekanje plodovnice.
Izcedka je še malo, ni več tolk krvav, ni pa prozoren, je mal temen. Popadki,.. so, ampak ful neredni npr 3 na 10 minut, pol pa eno uro nič... če ležim, pa sploh se vse umiri.

Tko da čakamo! me zanima če bom "zdržala" do zjutraj, so me v postojni naročil že zgodaj zjutraj, da če bi kaj bilo, da imamo cel dan cajt! No po svoje si želim da si dete rodi jutri, ker imam jutri tud moja sestrica RD - čeprav se "teta to be" trenutno potema po australiji!

Tko moj dragi je šel zdele po solato, potem bo naredil kosilo (makarone z mesom) pol pa bova spet "čakala"

se mi je pa spoustil trebuh (končno) in se tud drastično slabše počutim...

Tolk. če ne bo še nič, se zvečer še kaj javim, jutri pa držite pesti, da bomo do večera že pestovali, kar je preveč je pa preveč, tko kot je barbs rekla, tazga fletnega fit otroka, ta moj bo pa do 5kg zrastel.

Aja, in hvala vsem ki mislite name - vračam user posted image

Mojca

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
11.5.2006 13:47:06   
aljča
Ojla!!!


Da se vam na hitrco oglasim. Moje stanje je na sredini tko da sem prišla nazaj domov iz bolnice. V nedeljo zjutraj imam ponovni pregled pa se bova z g menila za naprej. Če bi bila za to bi mi danes sprožil porod ampak ker je rekel da bi še nekaj dni počakali sem se odločila da raje še počakam. G pravi da bi se kar fejst namučila men pa ni prav velik do tega. Tko da me v nedeljo zopet čaka amnioskopija in pa odločitev kdaj se bomo cartali s sončkom. Seveda če me kaj prej ne zvije...vse je možno.

Mojca drži se mislim da si na dobri poti da boš kmal rodila ta izcedek in pa mokre hlačke mi dajejo mislitiuser posted image .

Pikicaa ti pa si blizu mene doma. A sva se mogoče dons vidle na CTG-ju??
Tudi meni se že nekaj dogaja od pred prejšne sobote ampak moj CTG je raven kot deska mali pa pritiska na medenično kost da hodim čisto na x o šraufanju pa sploh ne bi govorila sama ne vem kje mi ga kaže, mene pa iz dneva bolj daje user posted image user posted image . Odprta sem tudi že kar lepo samo Jurca pravi da naj še malo počakamo. Bomo vidli kako bo v nedeljo.
No drži se pa upam, da se kmal rešiš tko kot jaz.

L.p.Aljčauser posted image user posted image

_____________________________

PDP 23.05.2006

Val se je rodil 24.05.2006 ob 22 in 55 min.:)
http://aljosska.moj-album.com/

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
11.5.2006 14:27:38   
pikicaa
aljča dons nisem bila na CTG-ju. Bila pa je moja bivša sošolka iz Hrastnika. Jaz sem iz Trbovelj.

(odgovor članu aljča)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
11.5.2006 16:32:24   
MarijaPo
Navijam za mojco!!! Dajmo mojca! Zdrzi se to noc, jutri zjutraj pa veselo na delo. user posted image

TiaSara, nic se sekirat, bom pa jaz s tabo do konca meseca zdrzala. :) Moja Evica namrec ne kaze nobene zelje po zunanjem svetu, tako je tudi prav, bo imela se obilo prilik pecat Vida in Aleksa, tko da naj kar pocaka. Pa itak tipi padajo bolj na mlajse bejbe.

Drzte se!!

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
11.5.2006 17:31:12   
Tina15
Jaz sem tudi še kar v enem kosu. Sem imela ta teden že 2x CTG, ker naj otroček ne bi bil dovolj aktiven. Naslednjič imam naslednji torek, pol pa v sredo pregled v porodnišnici in verjetno dobim datum za CR.
Drugače počutje ok, razen tega, da me spodaj vse boli. Trebuh mi tud neprestano otrdeva, pa ves čas me neki špika. Ampak nič rednega. Sej je PDP šele čez 15 dni.
Aja, seveda, vidim da se seznam majskih mamic vztrajno daljša in je čakajočih vedno manj. Čestitke vsem mamicam, ki doma že cartajo svoje štručke, ostalim pa samo......čim lepšo porodno izkušnjo in zdrave otročičke.
A je med vami še katera, ki se ji obeta CR?
Tina
PDP 26.5.

_____________________________


(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
11.5.2006 18:15:53   
puncica
Oj punce

mojca drži se user posted image user posted image
lenika po moje gostuje v kakšni porodni sobi user posted image zato dajem gor urejen seznamček, da boste nosečke in mamice na tekočem:

ČESTITKE MAJČICAM MAMICAM
15.04. TAJA user posted image - žmož (PDP 21.5) user posted image  user posted image
17.04. ROK user posted image - Panda1406 (PDP 14.5.) user posted image  user posted image
25.04. SARA user posted image -
Linča (PDP 7.5.) user posted image  user posted image
26.04. LUCIJA MAJA user posted image -
DeVilla (PDP 6.5.) user posted image  user posted image
02.05. MIJA user posted image - LARA (PDP 1.5.) user posted image  user posted image
03.05. AŽBE user posted image - cofek (PDP 16.5.) user posted image user posted image

03. 05. ALEKS user posted image  - Barbs (PDP 10.5.)user posted image user posted image
04.05. DAVID user posted image -
petka (PDP 4.5.) user posted image user posted image
04.05. MAJA user posted image - bajko (PDP 12.5.) user posted image user posted image
05.05. GAŠPER user posted image - Mari71, (PDP 5.5.) user posted image user posted image
05.05. VID  user posted image - puncica (PDP 8.5.)user posted image user posted image
07.05. LANA user posted image  Shesha (PDP 8.5.) user posted image user posted image
09.05. KARIN user posted image - maya2 (PDP 1.5.) user posted image user posted image


MAJČICE NOSEČKE
07. lenika, Novo mesto (Maticuser posted image )
10. mojca75, Postojna ali Ljubljana
10. mojsoncek, Ljubljana

12. lana, Trbovlje
13. MiaSophia
14. majamo, Maribor user posted image
15. auroraa, Trbovlje
17. sonca, Maribor
22. mammika, Jesenice
22. MarijaPo, Postojna (Evauser posted image )
23. aljča, Trbovlje
23. tt79
25. Nataša31, Jesenice user posted image
26. Tina15
29. pikicaa, Trbovlje user posted image

29. Lara28, Maribor
29. TiaSara, Ljubljana


< Sporočilo je popravil puncica -- 11.5.2006 18:18:38 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
12.5.2006 7:53:04   
MarijaPo
Ohoj,

jaz sem se malo razmisljala o zeninu za Evo in sem se odlocila, da ima Vid mnogo vec sans kot Aleks, ker Aleksa njegova mama Barbs oblaci v cebulo. (fuj!)

Mal heca mora bit.

Pri meni ni nic novega, mama je bila vceraj na obisku pri sestri in je opisovala mojega novega necaka, da je ves krepek in da pridno je in kaka. Brez veze, moja Eva bo gotovo ful lepsa in bolj krepka, bo bolj jedla in skoraj zagotovo bo bolj kakala, ker to tako njena ati kot mami dobro znata. user posted image

Uzivajte in se kaj javite!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
12.5.2006 8:49:18   
cofek
jutro!

očitno se mamice majčice ne moremo spravit na drugo temo...

tudi mi smo udarili čebula sistem (ampak samo dva sloja - bodi in plišast pajacek, če pa gremo ven pa ene hlačke pod druge pa zokenčke, pa dva sloja po rokicah, za sabo  pa za vsak slučaj še dekca).

popek nam je odpadel že v porodnišniciuser posted image , pred odhodom domov pa smo že pridelali 140guser posted image user posted image  (je bla otroška sestra čist šokirana - pa saj ni čudno, ko pa je hotel biti priklopljen vsako uro).

Včeraj je prišla patronažna (vsiljivo osladna, če me vprašate) in smo malo pokomentirali temo popka, ker se je ravno v sredo, ko smo prišli domov "orosil" (ampak krvavo) - baje da ni panike. Tako danes pride še 1x in bomo user posted image  prvič tudi kopali. Imam pripravljen čebriček in banjico (mi jo je posodila prijateljica) - da ne bi bilo kake panike oz. "oštevanja". To bo joka (al pa tud ne, če bo mali bolj kot ne zaspanuser posted image user posted image ).

Panda, tudi jaz ne morem odmaknit oči od pikeca, ampak, ker se bojim, da bi ga preveč razvadila, ga takoj ko ga podojim in ko podremo kupček dam nazaj ležat (sem namreč pri nečaku videla kako je, če se navadi zaspati na rokah - ga je mogla sestra nosit po stanovanju gor in dol tudi po kakšno uro, da je zaspaluser posted image ) - tko kot Barbs se tudi jaz trudim da je ves čas z nami (podnevi počiva v dnevni, ponoči pa pa v spalnici - kao da bo vedel kdaj je dan in kdaj noč). Res pa je da tistih 1-2x 10-15 min ful hitro mine, ker ga je prava zabava gledat kašne grimase dela, pa pol ko je ves mehak in mu vsi udi visijo dol,user posted image user posted image ...Seveda tudi trpim z njim, ko kaka al pa ga sam napenja, čeprav se mi zdi da se je stanje malo omililo odkar sva prišla domov, pa tudi tiste kapljice se mi zdi damu pomagajo. Upam samo, da ni to samo zatišje pred viharjemuser posted image user posted image .

držim pesti za vse, ki ste še ostale in vas špika, pa trebuh otrdeva,...

lp, t

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
12.5.2006 10:14:29   
mojca75
Poslali so me domov! ctg popolnoma raven, jaz pa že od treh štejem popadke in študiram al naj zbudim mojega al ne! Tam pa čudežno izginili!
Pa pol ure sem bila na ctg-ju! ne morem verjet!
MV zaprt, ampak zmehčan, nek tekoč izcedek, naredili amniocheck - NI plodovnica,... ultrazvok  - otrok OK, cca 3,5kg, še precej visoko!

Halo.... pa ko se rodi najbolj d aga kar v šolo vpišem!

Vglavnem voziva se v Postojno ko mal nora, ampak zdej pa dokler mi voda ne oddteče al pa me fajn zvija ne gremo nikamor, pa tud če ... no ja doma al pa na cesti mogoče res ne bi rodila!

Nič se javim ko bom boljše volje!

Mojca

PS: pa 100% sem bila da je to to in da me bodo dal rodit! HALO! Katera ni držala pesti!!!!user posted image

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
12.5.2006 10:21:39   
Lara28
Hej Mojca - res mi je žal za tebe, ker se še ni zgodil velik trenutek. Ampak prosim - brez jeze!! Verejmi, da ne bo noter ostal. Sem pa sama še dva tedna do PDP in sem kar malo razočarana ko je na CTG ravna črta - me po mojem čaka kar podobna zgodba. Najbolj me je strah, da sploh ne bom majčica na koncu. Te razumem, da si že želiš, jaz bi tudi že, pa nisem že čez rok, tako kot ti. Sprosti se, odmisli vse, ne dviguj telefonov, ko te bodo gnjavili, pa boš vidla, da bo tvoj user posted image  kmalu na svetu. Pojdi si po kako dobro knjigo, da te malo not potegne, pa ti bo čas hitro minil. Saj gre sedaj pri tebi verjetno samo še za vprašanje ur al pa največ kaki dan dva. Le kaj je to proti celemu življenju??
Eh saj vem da nakladam, no mogoče sem te pa malo pomirila.
Drugače pa LP še vsem ostalim! Krasno je , da beremo že porodne zgodbe na tem forumu in doživljaje prvih dni z vašimi user posted image . Nam malo krajša čas tistim, ki čakamo - no upam, da bomo vse čimprej na drugem forumu!
PApa

Lara

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   [Brisano sporočilo]
12.5.2006 10:33:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lara28)
  Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
12.5.2006 10:37:33   
F*S*M
Oj da vam še jaz kaj napišem, danes je moj dan, pa izgleda da ne bo nič. Mojemu detetu se nikamor ne mudi je len ko ata, tako da če ga bo mogoče jutri polna luna prignala drgač pa mi vsi napovedujejo da bo 14 ven prilezu. Včeraj sem bila na ctg pa je bilo vse ravno, tako da brez veze, jutri je spet kontrola pa upam, da ne bodo mel take gužve kot včeraj, da še mal kakšnega dohtarja vidim, pa da vidim če mi bodo amnio naredili pa tako naprej in nazaj.

Kar pa se tiče vseh nadležnežev ki mi morijo na vsakem koraku je pa tako, moja nora tašča vsake razlaga da bo dans al pa jutr babica da sem v bolnici in oh in sploh, ko greva na ctg je ona prepričana da bom not ostala in pol šok se šetam po našem Hrastniku in me vsak a nisi šla ti rodit je rekla tvoja tašča da si že v bolnic pa me niti šrafa še nič ornk, no in da še to ni vse ker ona misli da je mojga rodila 2 dni pred rokom in hčerko celo s 7 meseci morm jaz tut kr it rodit prej, matr je brezvezna. Ja pol morš pa vsak razlagat da je še cajt pa da bo že pršu ven ko bo hotu pa tko naprej, jaz sama se sploh ne obremenjujem s tem da še nisem šla v rim, ker mi še prov paše da sva sama z mojim, pa da se še zadnje dni naspim, pa kaj še po stanovanju naredim, ko se mi da. Imela pa sem par dni nazaj tudi manjšo krizo kako zdaj ne bom mogla niikamor it več zvečer pa tako zato se mi verjetno ne mudi tako zelo.

Punce nič se sekirat ven bodo naši sončki prišli slej ko prej tako da se sprostite in uživajte še zadnje dneve svobode tiste ki ste prvič noseče.

Cofek kar se tiče tvojega rojstva otroka sva bili mislim da z auroro takrat na ctg ko so tebe mimo peljalji v operacijsko in so imeli delo s tabo naju so pa malo pozabili, tako da je potem hvala bogu ene sestra prišla mimo in naju odrešila muk na tistih postlah. Pa tvojga anglečka sva tudi slišali ko ga je babica nesla na porodni oddelek je tako lepo zajokcal, mu ni bilo prav da so ga ločili od tebe. Upam, da lepo okrevaš po carskem in da uživaš materinstvo.

Lepo se imejte




_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   [Brisano sporočilo]
12.5.2006 10:58:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu F*S*M)
  Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
12.5.2006 11:18:17   
pikicaa
Mojca75 saj bo tvoj user posted image  kmalu prišel na svet. Če ne prej ko bo polna luna. Držim pesti!

Pogrešam pa Leniko. Verjetno že ziba svojega user posted image .

Drugače pa moje spanje je katastrofalno.Cele noči sem budna. Sploh ne morem več spat.
Grem počasi pripravljat kosilo.

Se pišemo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
12.5.2006 11:52:10   
mammika
Ojla bejbe
tud jaz sem še vedno v enem kosu...Včeraj sem bila na CTG ki je narisal tri popadke, grem dol, me pogleda, pravim a se nekaj dogaja a ne? Pa mi reče G "ja boste pa ja vedla sej ste že izkušena" sem rekla da ne ker so mi prvi porod sprožli, tko da u bistvu ne vem za kaj gre oz. kako to zgleda, z vodo pa to,.....in kaj mi reče!!! "No pol pa pjte domov pa počakte da vam voda odteče, da ne boste rekla da ne veste kako to zgleda. Pa če ne bo nč prej, ampak bo se pa vidmo v pondelk."

Jaz sem bla čist paf. In doma štejem popadke, vedno se nekaj dogaja pa nič konkretnega oz. močnejšega- no ja bom že šla,če ne prej pa  ko mi voda odteče user posted image
Kr mal mi je panika, čeprav nimam kej enkrat bo treba, po eni strani si želim it, po drugi me pa tale strah j....
Joj joj nč grem zdej se oglasim, če pa kej bo pa pošlem sms.

papauser posted image

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
12.5.2006 13:40:11   
cofek
oj, še enkrat jaz!

lana, auroraa - se opravičujem za vse komplikacije, ki sem jih povzročilauser posted image user posted image  - najbrž zastopite da je bila višja silauser posted image user posted image user posted image ?

rada bi vas potolažila, da je tudi moj CTG bil 1. maja "idealen" (kar pomeni brez vrhov v obliki popadkov), v noči z 2. na 3. maj pa se je začelo (odtekla voda, itd.) - tko da če je graf raven še ni nujno da ne bo nič.

glede tašče - pred porodom in še prej nisem imela problemov, zdaj pa ne vem al sem sam tolk zmatrana al me moti ko pridejo skoraj vedno,ko je treba malega podojit (nobene intime) - v glavnem mi gre kar malo na živce (so zadnjič prišli v bolnico na obisk, ko sva se ravno začela dojit, pa pride k postelji in reče (mimogrede je kar glasna) nekaj na temo hranjenja, pa je mali kar nehal jesti - sem ji kar rekla da ga moti - tudi če sem jo užalila) - zdaj ko sem pa doma pa vsak dan kliče da je skuhala nekaj (kurjo juho zame, pa naslednji dan segedin za user posted image ,...-kot bi iskala izgovore da bi prišla; še dobro da se user posted image  zaveda in je enkrat šel sam zadevo iskat, drugič ji je pa rekel da ne bo jedel). No, pa saj ni samo tašča tiste, ki mi gre na živce- tudi moja mami vsak da najde izgovor da prileti za 5 min na obisk pogledat kako se kaj imamo. Za popuser posted image ..
Očitno bo res treba ljudem povedat naravnost, ker taktika ne zaleže več. Se bomo pa malo zamerili...Sicer se pa moram tudi jaz malo počit, pa bom nabrž takoj druge voljeuser posted image .

no, pa bolj k veselim temam. Tule je link, če vas slučajno zanima - trenutek spoznavanja našega čuvaja in pikeca (http://www.moj-album.com/album/3208754/?os=3208756). A ni Ažbe smešen, ko spi in mu vsi udi kar visijo?!user posted image user posted image

lp, t

(odgovor članu mammika)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   [Brisano sporočilo]
12.5.2006 14:28:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cofek)
  Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




odločitev za otroka


Koliko časa ste bili v resni vezi, ko ste se odločili, da začnete delati na projektu "otrok"?

manj kot mesec dni (3%)

1- 6 mesecev (6%)

7- 12 mesecev (6%)

1- 2 leti (12%)

2- 4 leta (28%)

več kot 4 leta (44%)


Število vseh glasov: 362

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!