|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
7.5.2006 12:42:09   
maya2
Pozdravljene!

jaz sem valda spet doma... je sicer ctg pokazal dva konkretna popadka, vendar baje to še nič ne pomeni, ker se lahko še umirijo zadeve, se je pa vsaj začelo nekaj dogajatuser posted image user posted image  (končno); so mi sestre tam svetovale naj grem hodit v hrib, tko da sva že šla eno rundo... zdaj me bo user posted image  peljal na kosilo, potem pa spet po stopnicahuser posted image user posted image  
Se še kaj javim, vidim da je spet nova mamica na seznamu ČESTITKE SHESHA user posted image user posted image user posted image !!

lp 

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
7.5.2006 14:07:44   
lenika
Maya2 me veseli, da se že kaj dogaja. A odprta nisi še nič?

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
7.5.2006 17:37:25   
Lara28
Ola!
Evo še mene malo. Vidim, da se kar nekaj že dogaja. Ene cartajo, ene že točno veste, kdaj boste dočakale svojeuser posted image , druge še čakamo. Jaz veselo štejem gibe, jutri grem na CTG, ampak, mislim, da še nekaj časa ne bo nič. No ja saj mam še 3 tedne do PDP. Čisto vas razumem tiste, ki ste že dočakale svoj dan D, pa še nič ni. Jaz sem že sedaj nestrpna. Sem danes vsa okna pomila, mogočer bo kaj pomagalo - ampak dvomim, ker naš user posted image pridno telovadi kot ponavadi. Zdaj greva z mojim na en velik sladoled, pa po en filmček za zvečer. Jutri pa spet novi delovni dan in bom spet sama.... No se beremo. LP

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
7.5.2006 18:00:54   
Barbs
Ojla, bejbikeuser posted image user posted image user posted image

Midva sva že domauser posted image  Že včeraj popoldne sicer, ampak sva bila mal utrujena in imela prepoved netauser posted image

Vse je ok, super, najbolj super - rada bi samo čestitala vsem mamicam, seveda pa polupčkala vse vas, ki še čakate, drage moje... res sem mislila na vas, tudi med tazadnjimi popadkiuser posted image  ko je bolelo kot user posted image -...

V naslednjih dneh vam povem mojo porodno zgodbo, zdaj pa grem gledat mojega malega princa . Samo gledam ga in gledam in božam - ves je lep; s temi črnimi dolgimi laski, ustkami na poljub  in modrimi očmi, globokimi kot tolmun. user posted image  Rojstvo je čudež. Največji na svetu.

Držim pesti za vse vas, ki še čakate in se hkrati veselim s tistimi, ki že doživljate podobno srečo, kot jaz. Se beremo.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
7.5.2006 18:22:10   
Tina15
Pozdravček,
čestitke Barbs....ti kar malo zavidam, ko imaš svojo štručko že doma.
Mi smo preživeli en krasen vikend. Včeraj smo bli na enem pikniku, danes pa tud na obisku pri moževi žlahti. Mi ni blo treba nič kuhat. Prejle smo domov prišli, ta mala še spi (jo je v avtu zmanjkalo), jst pa mal po forumih gledam. Me je pa zadnje 2 dni ful neki špikalo spodaj, pa kr en čuden občutek sem mela. No, zaenkrat so se zadeve umirile.
Jutri imam prvi CTG in bomo vidli kaj bo pokazalo.
Čestitke vsem novopečenim mamicam, ostalim še čakajočim majčicam pa veliko sreče v naslednjih dneh.
Tina

PDP 26.5.

_____________________________


(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
7.5.2006 19:14:12   
lenika
Pozdravljene.

Jaz sem bila danes popoldne kar dolgo zunaj in sem precej hodila, pa tudi na kavo sva šla z možekom, vse v upanju, da se bo ob sprehodu začelo kaj dogajat. No in sedaj me občasno špika v spodnjem delu trebuha in križu, tako, da upam, da bo jutri na pregledu že kaj pokazalo.

Barbs še enkrat čestitke user posted image , vam kar malo zavidam, ker ste že doma. Lepo se cartajte, ko boš našla čas, nam pa le objavi svojo porodno zgodbo.

Lepo se imejte in se tipkamo jutri.

(odgovor članu Tina15)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
7.5.2006 19:55:02   
mojca75
Ojla punce...

Kot vidite sem nazaj doma! Ctg pokazal - NIČ! niti enega popadka, pregled pa odprta za dobr prst, je rekel ginekolog da po njegovem tud v sredo (ko imam PDP in naslednji pregled) ne bo nič, ampak...
No pol sva šla k tašči na kosilo, pol sta še mojadva tastaradva dol prišla in smo se hecal da drug teden bo pa najbrž že razplet te "nanizanke"  UPAM!!!!

Sicer pa potepala, pa malo hodila, pa sladoled jedla pa...

Barbs, lepo da si se javila in mislila na nas!
Maya2 user posted image  - mogče boste pa kmalu zibali!
Lara28 - tud okna niso več tisto kar so bila! Sem zadnič vse pomila, pa nič !
Hvala vsem ki ste mislile name, no sej... Aja ... me je pa ta G ful lepo pogledal, tko da nisem imela nič izcedka, kot po zadnjem pregledu ko sem že od porodnišnice do doma imela rjav flek - izcedek. Zdele pa sem šla na WC pa vidim rjav sluzast izcedek... Mmm mogoče je pa čep?user posted image  Optimistka! Če nisem bila nič odprta user posted image ! No ja, moj je jutri cel dan doma, tako da če bi glih kej bilo...

Kje pa je spet MarijaPo?  Aja vikend je pa jo njen ne pusti za računalnik?user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
7.5.2006 21:02:12   
MiaSophia
Pozdravljene majčice user posted image

Na kratko: sem v enem kosu - komaj čakam sredin CTG - mal sem sitna - moj user posted image je pa tolk prijazen in me skoz kr neki zafrkava in spravlja v smeh, me tut zmasira, skratka je zelo uvideven do mojih hormonov user posted image

Ko sem prebrala Barbsin post - napad solzic, od veselja, od pričakovanja, hrepenenja, od filingov, ki jih očitno ne morem več nadzirat tako, kot bi želela...Kot je dejala ena od majčic - še kar ne dojemam na momente...

Glede poroda: ne da bi me bilo strah poroda (čeprav me najbrž je, a sem vseeno nekako optimistično usmerjena), em, ne vem, kako se bo obnašalo telo v trenutkuuser posted image , ko veš (pa nisi čist ziher), da zdej je pa to začetek akcije in popadki in vse skupaj, to me mal daje...Pa baje da še noben ni not ostal user posted image

No, sicer smo pa majčice, a ne in do konca meseca user posted image pridejo na svet, tako ali drugače.

Lahko noč vam želim user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa. (E. Store)

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
8.5.2006 2:39:38   
TiaSara
Dobro jutro majčice!

Sem danes malenkost zgodnjauser posted image . Drugače rečeno, to noč še nisem zatisnila očesa. Od 8h dalje mi nekaj otrdeva trebuh, pa potem očitno še živci delajo tako da sploh nisem čisto nič zaspana. Sem se trudila spat, pa dosegla samo to, da je bilo vseh programov na TV konec. No in sedaj sem se odločila, da je noči konec. Bom podnevi spala, če bo treba.

Shesha - čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa Barbs, meni so tudi kar solze na oči prišle, ko sem brala opis tvojega junaka. Drugače ti pa čist verjamem, da si mislila na nas med popadki user posted image user posted image . Kaj pa bi drugega.

Sicer pa se je naš user posted image  očitno spustil - sedaj vem, kako se počutite tiste, ki pravite, da vam dol pritiska in da imate občutek, da bo kar ven padel. No jaz sicer še am občutka, da bo kam padel, saj preveč boli, ko se naslanja dol na kosti. Sedaj pa še kakšna dva do tri tedne potem gremo pa rodit, ne? Res bi rada rodila maja, ne pa potem junija, kar se nam čisto lahko zgodi. Maj mi je tak lep mesecuser posted image user posted image .

Vikend je bil pa spet lep - celo vreme je zdržalouser posted image . Smo imeli piknik, pa h kolegoma sva šla na ogled stanovanja. Doma smo pripravili prostor za naš vozek (ki sedaj stoji zapakiran v otroški sobici), pa uredili še nekaj drugih malenkosti. Pa tako lepo je, ko je user posted image  doma. Takrat šele vidim, kako mi je dolgčas, ko sem sama doma. No sedaj pa pride spet en dolg teden.

Punce, ki še čakate, tiste, ki ste že čez rok - držim pesti za vas, da se bo kaj kmalu začelo dogajati. Držite se!




(odgovor članu MiaSophia)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
8.5.2006 7:32:47   
lenika
Dobro jutro majčice.

TiaSara ti in user posted image  pa kar ponočujeta. Ja je kar zgodaj začel s ponočevanjem user posted image .

Jaz sem danes spala še kar. 2x sem šla na wc in še nekajkrat sem se zbudila, ob 6.30 pa je bilo s spanjem konec, tako, da sem sedaj že po zajtrku tukaj.
Ja TiaSara poznam ta občutek osamljenosti med tednom, sploh sedaj proti koncu, ko se lahko zgodi že marsikaj, mož pa potrebuje, da pride iz službe vsaj 40 minut.

Danes sem že en dan čez rok, pa zaenkrat še nimam občutka, da bi se začelo kaj konkretno dogajat. Imam pa danes ob 13h pri svoji G pregled in bomo videli kako kaže. Upam, da se je začelo vsaj malo premikat in da nisem še vedno popolnoma zaprta.

Kje pa je kaj MarijaPo? Se mi zdi, da se že nekaj dni ni oglasila. Ma tudi Mari71 pogrešam.

Oglasite se majčice danes, da se preštejemo koliko nas še je. Kmalu bo že polovica cartala. Včeraj je bilo razmerje 11:19.

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   [Brisano sporočilo]
8.5.2006 8:11:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
8.5.2006 8:38:25   
MarijaPo
Ohoj Bejbe,

Mojca - po moje sta zbrala super imeni, obe sta mi zelo vsec. Se posebi Mojca. :)

Barbs - ti kar glej svojega princa, tako je prav. Si se mene spravila do solz s tako simpaticnim opisom. Bravo!!! Iz vsega srca ti privoscim vso to sreco.

Mene tudi grabi panika in strah, celo noc sem ful slabo spala, Eva pa je vceraj brcala cel bozji dan in ni in ni dala miru, je res, da sta prisla dva prijatelja na kosilo in da sem malo prevec okrog skakala in kuhala in pospravljala, pa se na Zbilje sva sla pogledat z mojim nadvse pripravnim Igorjem, tako da mogoce od tega.
Stalno me je strah, da se bo Eva nazaj obrnila v ta napacno lego. V sredo imam pregled pri G, pa da vidimo. :)

Upam, da se imate fino in da boste zdrzale se teh nekaj dni. :)

--------------------------------------------------------------------------------
PDP 22.5.06

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
8.5.2006 8:43:18   
mojsoncek
Dobro jutro! Bom se jaz oddala svoj glas... se vedno sem doma v enem kosu.

Shesha cestitke se enkrat...
Barbs lepo, da je vse OK z vama in da si se javila tako hitro (to pa verjetno nobena od nas ni niti podvomila). Po tvojemu opisu malega princa pa cloveku res ne preostane drugega kot to, da potoci kaksno solzico.

Tako, kot tudi nekatere, imam tudi jaz danes se zadnji CTG in pregled pri G. Ce ne bo se nic konkretnega, grem pa v sredo v porodnisnico na CR (kot kaze). Ja, dete ima bucko se vedno pokonci, tako da me res pocasi pocasi zapusca upanje, da se se obrne.

Si grem skuhat kafe, ki ga bom z uzitkom spila na balkonu na sonceku. Uzivajte pa se beremo kasneje...

pa pa

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
8.5.2006 9:16:11   
sonca
Ojla!

Tudi jaz sem še v enem kosu. Čestitke vsem mamicam - sem vam kar fouš.
Sem dobila odpustnico iz bolnice kjer piše, da če še otrok vedno ne bo do srede zrastel, bodo sprožili porod. No saj sem v 38 tednu, vendar so mi sprožitev poroda že obljubili pred enim tednom pa nič, zato ne vem komu naj zdaj verjamem. Stehtali so mi ga 2400 g, je pa fantek. Ima še katera majčica podobno težo otročička? (No upam da ne, samo da vidim kaj so vam rekli).
Popadke pa vse sem že mela, odprta za en prst (kar za njih ni nič), zdaj pa so me popadki minili, edino kar je me ful pod prsi peče če sedim.

No, imejte se lepo, upam da ne bo deževalo.

Čuvajte svoje user posted image  in sebe.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
8.5.2006 9:20:28   
lenika
Sonca pozdravljena po dolgem času. Me veseli, da si OK. Saj 2 kg in pol sploh ni malo, tako, da mislim, da se nimaš kaj sekirat. Pod prsmi pa mene tudi občasno peče, to pa je baje od pritiska otročka.

(odgovor članu sonca)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
8.5.2006 9:26:16   
tt79
Dobro jutro!

Da se vam javim še jaz, ki ponovno prekipevam od energije in še ne kažem nobenih znakov, ki bi kazali na to, da bom kmal mamica...v soboto sva ga zuser posted image spet žuralauser posted image tja do enih dveh zjutri in mi je prav pasal mal pet pa plesat, ker vem da bom pol neki časa brez tega in bom mela drugačno žuranje...user posted image

Drugače pa sem ful vesela, ko vidim kolk majčic je že na seznamu, in da se nekatere že celo javljajo od domauser posted image , pa si tko zaželim, da bi tut js že šla rodit...upam samo, da ne bo naša bejba v trebuhu hotela dočakat junijauser posted image

No zdejle grem pa posodo pomit, prah pobrisat, ob enajstih pa v službo za štiri ureuser posted image sem kar mal žalostna, ker danes pa res delam nepreklicno zadnjič in vem, da se mi bodo dnevi do poroda vlekli v neskončnostuser posted image

(odgovor članu sonca)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
8.5.2006 9:31:38   
tt79
Samo še eno vprašanje...vse govorite o otrdevanju trebuha-kako to čutite?user posted image
Men se je bebica že konkretno umirila,sam včasih ko se v trebuhu pretegne mi le ta trdi za 5 sekun in to je to...ampak predvidevam, da to ni otrdevanje...

Lenika, če boš še dolg doma čakala, pa se bomo še medve v NM srečaleuser posted image Držim pesti, da boš kmalu v dvoje

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
8.5.2006 10:00:21   
TiaSara
Evo mene, sem že nazaj. Današnja noč je bila res nekaj! Ke okoli 5h zjutraj sem le uspela zaspati, spala pa sem do sedmih, potem pa auf, user posted image  na sprehod, user posted image  zalit, pa še v trgovino sem skočila, da bom imela kaj jesti za kosilo. Od začetka sem bila precej mačkasta, sedaj pa sem že kar dobro. Sploh ker imam obljubljeno, da dobim v varstvo malo miceno nečakinjo. Se že veselim user posted image

TT - jaz kar dobro ločim, ko se mi mali pretegne v trebuhu ali pa ko mi ta otrdi. Ko se pretegne mi ponavadi pod rebri štrli ven ena velika bunka, druga pa še nekje na sredi trebuha (noge in ritka domnevam, glavica naj bi že bila spodaj). Ko pa trebuh otrdi, kar spremlja tudi nek čuden mravljinčast občutek, pa rata trebuh kot žoga - okrogel in trd.

MarijaPo, se mi zdi, da je vseeno malo pozno, da bi se Evica še naprej obračala naokoli po tvojem trebušku. Ti kar mirna bodi, gotovo ji paše tako bingljati z glavo navzdol - saj ne vem zakaj, ampak nekaj mora biti na tem, da to vsi počnejo (no skoraj vsi, kajneda mojsončekuser posted image ).

Ja, za tiste, ki so že kar nekaj časa tiho in okoli roka pa jaz kar sumim, da so nekje v neki porodnišnici. Samo problem je, ker naše moderatorke še ni domov. Pa saj bo gotovo že kmalu prišla in upam, da ji bo ostalo še toliko časa in energije, da nas bo lahko obvestila o novih user posted image .

No, uživajte še danes v sončku (baje da ga jutri ne bo), tiste ki čakate se malo razvajajte, tiste, ki ste že v dvoje pa se lepo cartajte.

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
8.5.2006 10:06:10   
mojca75
Dobro jutro, bl dobr dan...

za mano je ena skrajno butasta noč, sem sicer ob 11h zaspala pred TVjem, pol sem šla pa spat v spalnico in sem se ob pol treh zbodila in sem ob pol šestih še vedno gledala - cel žur! Škoda k nisem vsaj avto štela, bi vsaj mela kej od te noči...user posted image  Potem sem pa zaspala do 8h, takoj ko sem prižgala telefon sta me že klicala, najprej oči in pol še mami... kako sem?

Drgač pa še vedno imam nek rjav izcedek... sicer upam da je čep... sam upam da če je TO To da se otrok odloč da bo še danes začel pritiskat na svet, ker jutri je moj cel dan dežuren in mi bo bolj sitno....k ga bom mogla priklicat dam, danes je pa doma!

če pa ni - pa da vidim kaj bodo v sredo rekli v Postojnski porodnišnici.
Aja MarijaPo.. sem bila včeraj dol, pa so tolk vsi skulirani in umirjeni in .,.. za razliko od zadnjega pregleda v Lj, ko so babice sam nadirale zmedene očite in nosečnice... user posted image  No ja, jaz v LJ ne grem več, kar v PO rinem, pa magar še 2x zastojn! No v petek bi že skor moralo kaj biti! Kako si se pa ti pol odločila?

No ze vse nespeče nosečnice bi lahk organizirali posebni nočni debatni krožek...user posted image  bi se nam vsaj kaj dogajalo, tko se pa sam svalkam po postelji, pa na WC hodim vsako uro - dve!

Otrdevanje trebuha: ja pri men to tko zgleda, da se trebuh stisne in je trd ko kepa in drži ene 30 sekund pol pa spusti, pomahga tud če diham s trebuhom, no vačsih moram pol ko spusti na WC lulat! moram pa rečt da mi otrdeva predvsem popoldan in zvečer! ampak me to nič posebej ne boli, no ni glih nek relax občutek, hudga pa ni...

zdej pa še mal na sončka, v trgovino, po kruh, solato in jagode...

se beremo!

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
8.5.2006 10:26:58   
MarijaPo
Mojca - ja, tudi jaz bom sla v PO. Sem prevec nevroticen clovek, da bi zdrzala zoprnijo LJ porodnisnice.
Upam, da bos kmalu rodila, je ze cas, a ne. :) Pa se, po moje si edina, ki ji stalno vsi tezijo, ce je ze rodila. Boga. :(

Otrdevanje - jaz ne vem, ce ga sploh imam, ce je to to, da rata trebuh trd, se mi to res vcasih zgodi, ampak tud vem zakaj - ker kaj trapastega naredim, kot se prehitro vrzem na posteljo, al pa predolgo stojim, al pa kaj takega.

Danes smo zgleda res vse sila tecne, meni gre cisto vse na jetra. Kar nazjala bi koga. Mogoce bom poklicala RTV sluzbo za prispevke in jih kar tako malo nazjala. Se mi zdi, da je najvecji gust nazjat kaksne birokratke.

Fino se imejte in vec dobre volje vam zelim.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
8.5.2006 10:45:19   
lenika
Sem bila zunaj pred hišo in sem po sončku hodila ene pol ure gor in dol in sedaj sem že čisto utrujena.
Sedaj bom spet malo krožila po netu, potem pa tuširanje in pregled ob 13h.
Kar se tiče otrdevanja, jaz tudi nisem sigurna če mi trebuh otrdeva ali ne user posted image .

tt79 a ti boš tudi rodila v Novem mestu? Samo, če ne boš rodila pred rokom, potem resnično upam, da se ne bova srečali, ker to pomeni, da bi naš Matic zamujal 14 dni user posted image .

Lepo se imejte.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
8.5.2006 11:18:17   
mojca75
Ja ja MarijaPo... telefon mi skoz zvoni, če ne drugi pa moji tastari, fotr me je danes že 2x klical, pa mami enkrat... pa k točno vesta da bosta PRVA obveščena če se kam premaknemo! user posted image  pa sej jih razumeme, prvi vnuk,.. nazjat jih pa ne morem!

No, sicer pa bila v trgovini, manjši sprehod po sončku, pa na bankomat sem šla... tole stanje pričakovanja nekako "čudežno" vpliva na hlapenje dinarčkov iz denarnice!

res je že čas da rodimo! sicer pa še mal pokrzuam po netu, ampišem nekaj mailov, pol pa skuham kosilo (rižoto in solato - predvsem je mal posode umazane!).

sem sicer čist dobre volje sam ne vem več kaj naj počnem, bom pol naštudirala vse akcije v štacunah user posted image user posted image user posted image  k smo dons dobil tolk reklam spet v nabiralnik!

Uživejte, popoldan naj bi bil že dež user posted image  !

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
8.5.2006 11:44:05   
mojsoncek
Meni se pa ne lusta it ven na soncka, se pa hodim na balkon malo greti user posted image . Sem ze tako neucakana za danasnji pregled, da ne vem ce bom sploh docakala, da bo ura 15:45. 

Se mi pa zdi, da se mi je trebuh koncno malo spustil. Kdo bi vedel??? A ja, me je pa danes nekaj gnalo, da sem sla preverjati torbe, ki sem jih pripravila za v porodnisnico. Pa cisto sem se ze "uredila". Le kaj mi ta moja podzavest sporoca??? Mogoce to, da me bo G ze danes poslala v porodnisnico??? Ja kdo bi vedel, pocakajmo se teh nekaj uric user posted image .

mojca75 in vse ostale, ki vam non stop zvonijo telefoni in letijo sms-i, vam prav nic ne zavidam. Okoli mene so ljudje zaenkrat (ze trkam) kar uvidevni.

otrdevanje trebuha - meni pa kar pogosto otrdeva. Zadnje dni kar cez cel dan in ne vec samo zvecer. Zgleda pa tako, da rata trebuh trd in okrogel kot zoga (ki je sicer tako trda, da se z njo ne bi dalo ravno kaksne kosarke ali pa nogometa igrat user posted image ). Traja pa cisto razlicno od 10 do kaksnih 30 sekund, tako da lahko vmes pridno vadim dihanje, ki verjetno pri meni ne bo prislo v postev. A ja, bolece ni nic, je pa vcasih tak cuden, neprijeten obcutek.

MarijaPo - si si ze olajsala duso in nasla kaksnega gresnega kozla, nad katerega si stresla vso svojo jezo user posted image

Grem se malo na uro gledat... se mi zdi, da so po TV same neke kuharske oddaje... jih pa ne smem prevec gledat, ker sem potem samo lacna (no vsaj zdi se mi, da sem) in hodim samo v hladilnik in "ta sladko" omarico.

bejbike uzivajte... se javim po pregledu

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
8.5.2006 11:52:33   
pikicaa
OJLA

Pravkar sem prišla iz CTG-ja.Imela sem kar nekaj popadkov od tega dva konkretna v dvajsetih minutah.Sestra mi je rekla, da bo kmalu naša user posted image  prišla na svet. Dva daljša sprehoda pa lahko že danes pridem rodit.Zdaj pa me je kar malo panika zgrabila. Upam da se bo umirilo vsaj za nekaj dni. Pregled pri svoji G pa imam jutri. Upam da me bo pregledala, če sem že kaj odprta.

Zdaj pa grem še v trgovino in se še pišemo.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
8.5.2006 12:00:58   
tt79
Sem si med delom hitr mal časa našla, da vam pišem in se zahvalim za odgovore glede otrjevanjauser posted image
Pr men nč podobnega, al se pa am ne jemljem...
Lenika, js tut držim pesti, da se ne srečamo v porodnišnici, ker če bom js okol roka, boš pa res v nezavidljivem položaju...user posted image

V NM bom šla rodit sam v primeru, če bo ful vroče, ker majo baje klimatizirane dvoposteljne sobe, v Brežicah je pa baje kar vroče, pa gužva v sobah...
Ajd, grem delat!

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Imena...
lorby007

Ker je potrjeno, da bo fantek, pa me zanima najbolj všečno ime na tri črke.

Val (24%)

Nej (12%)

Jon (13%)

Jaš (5%)

Nobeno od naštetih (45%)


Število vseh glasov: 306

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!