|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odštevanje-marčice
17.3.2006 12:11:30   
bini
čestitke vsem novim!!user posted image
mi še čakamo..user posted image
barbra - sporoči beti1 da držimo pesti da bo blaž čimprej doma - kaj pa je blo, da je moral v bolnico?
enga angelčka, da bo čimprej vse ok user posted image

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Odštevanje-marčice
17.3.2006 13:40:10   
Businka
Čestitke Tananejka user posted image user posted image user posted image user posted image .

Beti1 - tudi jaz držim pesti, da bo Blaž čimprej doma user posted image .

Danes sem bila na pregledu (amnio), G. je rekel, da se že nekaj dogaja. Tako, da če ne bom rodila do torka, potem spet se vidimo. Od pregleda me skoz šraufa pa "tista kapljica krvi" se noče ustaviti.

Želim vsem nosečkam ploden vikenduser posted image

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Odštevanje-marčice
17.3.2006 14:00:53   
katjandraž
Dan!

Beti 1, držim pesti, da se Blaž čim hitreje pozdravi in vrne domov k bratcu in staršema. Drži se, mislimo na vas!

Jaz pa sem bila danes v porodnišnici na kontrolnem UZ zaradi mojih strdkov. Maternica je že skrčena, nekaj krvi je še notri, vendar bi moralo iti normalno s čiščo ven. Čiščenje hvala bogu ne bo potrebno. user posted image  Upam, da res!

Ana je danes stara že 15 dni, že od rojstva ima vnete očke, ki še kar niso ok. Upam, da bodo kmalu, da bova lahko šli malo ven. Moji "sprehodi" do sedaj so bili zgolj omejeni na relaciji dom-porodnišnica-dom. Upam, da te relacije ne bom več potrebovala in bom šla raje na prave "vozičkarske" sprehode. Zdaj, ko me šivi ne bolijo več, resno razmišljam, da bi šla vsaj do trgovine ali kaj podobnega, da se mi ne skisa.user posted image

Vse, ki ste že čez rok ali tik pred, vam nisem nič fouš. Se dobro spomnim, kako nestrpna sem bila pred porodom. No, bolje rečeno, tečna kot user posted image ! Upam, da boste zelo kmalu pestvale. Držim user posted image tudi za vas.

Lep (in ploden!) vikend!

(odgovor članu Businka)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Odštevanje-marčice
17.3.2006 17:44:35   
barba
Spet mam novičke!!!user posted image user posted image user posted image

Najprej nam tananejka sporoča: "Pozdravljene marčice! Jaz vam sporočam, da sva z Alino dobro, jutri se seliva na oddelek iz intenzivne. Pikica samo spi in tudi jesti se ji ne da zaenkrat. Upam, da je še kakšna nova štručka privekala na svet med tem ko vas ne spremljam. SREČNO VSEM MARČICAM."

Potem pa še ena novička, ki jo je sporočila ribi06: "Danes ob 8h se je rodil MIHAEL, 3605g in 52cm. Mami vredu."

ČESTITKE RIBI06! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
bini - sem sporočila naši Beti1, da držimo pesti za njenega Blaža. Mislim, da sta zarad prehlada v bolnici. Bo Beti1 sama povedala, ko bo lahko.
Businka - pol praviš, da si porodno že rezerviralauser posted image  Odlično! Spet mi ne bo dolgcajt čez vikend! user posted image  Kam greš rodit?
Katjandraž - me veseli, da si dobro in se težave urejajo. Lahko s čim čistiš Anine očke?

Ostale pa lepo po vrsti v porodnišnico al ste že vse tam? user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil barba -- 17.3.2006 18:00:09 >


_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Odštevanje-marčice
17.3.2006 17:55:28   
Businka
Hvala Barba za novičke user posted image .

Ribi06 in družinica, čestitke ob rojstvu Mihaela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Odštevanje-marčice
17.3.2006 18:04:06   
katjandraž
Ribi06, čestitke!!!user posted image user posted image user posted image

Barba, očke ji čistim s fiziološko, dobiva pa tudi antibiotične kapljice Ciloxan, ki so najbolj primerne za to bakterijo, ki jo ima. Andražu so ponavadi prijele že v enem dnevu, pri Ani se pa kar vleče. Od zdaj naprej ji bom v oči stiskala tudi svoje mleko, ki po mnenju nekaterih pediatrov in drugih mamic super pomaga. Bomo videli.

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Odštevanje-marčice
17.3.2006 18:20:36   
Businka
Barba, šla bom kar v KR, ko bo prišel čas, upam, da kmalu user posted image . Najin sonček user posted image  je zelo živahen danes, vsaj nisem zaskrbljena  user posted image .

katjandraž, če se prav spomnim, ti je zadnji pregled pospešil porod?

user posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Odštevanje-marčice
17.3.2006 19:52:46   
bini
uf pa vam res zavidam ko je to že za vami... kako križ boli, pa širša sem kot daljša, pa tečna ko user posted image  - kako prav imaš katjadraž :)... ah, sej bomo menda dočakale enkrat tud ostaleuser posted image ...
tole z učki je res smotano, še potem ko so večji...
blaž naj se pa le hitro pozdravi...
jest mam na sumu, da naše dete res pomlad čaka - pa tako sem že bila vesela popadkov prejšnjo soboto - morda se pa jutri ponovijo user posted image

(odgovor članu Businka)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Odštevanje-marčice
17.3.2006 20:33:34   
beti 1
Se samo na hitro oglašam, je vse skupaj kar utrudljivo. Blaž ima RSV bronhiolitis, zaenkrat vozimo z dodanim kisikom, je pa preveč utrujen zaradi težkega dihanja, da bi lahko sesal, zato ga hranijo po sondici. Se je pa danes že malo poravil. Tko je to, kovačeva kobila je pač bosa. Sem toliko svarila vse pred to boleznijo zdaj smo pa v bolnici zarad tega.

Čestitke Tananejki in Ribi 06.

lp
beti 1

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Odštevanje-marčice
18.3.2006 10:36:58   
soncicaT
Pozdravljene!!user posted image

Najprej hvala za čestitke, jih je bilo lepo brat.user posted image

Ja, pa naj vam povem o mojem najlepšem dogodku v življenju do sedaj.user posted image

Kot veste, sem bila v nedeljo že v bolnišnici, kjer sem imela popadke na 5 minut, ampak so se umirili, naredili so mi amnioskopijo in mi lepo povedali, da bom zagotovo prišla nazaj ponoči..user posted image ..ni bilo čisto tako...

Iz nedelje na ponedeljek me je ob polnoči začelo šraufat, spet popadki, ampak neredni, so pa tu in tam bili kar močni da sem ji predihovala..in tako do 6h zjutraj, ko so postali na 10 minut, pa na 6, pa na 8 min, itd...skratka neredni. In jaz sem se odločila, da vseeno grem kar v porodnišnico.

Pa so me sprejeli in babica mi je kar lepo rekla, da ne bomo več otročka mučili s temi popadki, ki so se mi že vlekli in me je poslala v porodno..user posted image ..seveda me je bilo strah, ampak kaj čmo. Jaz sem še upala, da grem na oddelek...user posted image

V porodni so mi okoli 9h predrli mehur , jaz sem poklicala user posted image , ki je lepo v roza opravljen prišel "na pomoč".user posted image

No, pa se je začelo, popadki-na srečo čisto moji, ki sem jih lepo predihavala, in tako ena urca mine, pa sem se odprla do 4h cm, pa mi da babica še par kapljic umetnih popadkov, začne malo bolj bolet, ampak je za zdržat...

Moj user posted image  mi je masiral križ z gelom in mi močil obraz..user posted image user posted image , fuuul pasalo...Takrat babice ni bilo poleg, in jaz sem mojmu rekla, naj kar uliva mrzlo vodo po mojem obrazu, huh kako so bile babice hude, ko so videle da sem vsa mokrauser posted image ..in sem se morala preoblečt...

Tako, pa spet predihavamo..PUNCE DIHANJE POMAGA! In kar naenkrat sem bila že na 8-ih cm...in kar naenkrat se začnejo potisni popadki...ob vsakem popadku mi je pasalo tiščanje (kot na blato)...kar samo je vleklo...

In smo že bili na pravih potiskačih..še zdaj ne morem verjet, ampak mene res ni bolelo...popadki ja, ampak to ko sem pritiskala, me je nekako žgečkalo, pa pasalo, kot da grem na veliko potrebo, čudno, ampak jaz sem se pogovarjala vmes in razpravljala...user posted image

In sem se fuul potrudila, še bolj pritisnila...in kar naekrat se je že videla glavica našegauser posted image . Zaskelelo je edino ko je pritisnila na presredek. In jaz sem v tistem trenutku spraševala, če me bodo prerezali user posted image , si morete mislit, s čim sem se obremenjevala..babice so se samo smejale.

Niso me prerezali, sem se pa malo raztrgala..kar zelooo čutim še danes...to pa res boli..šivi mislim...huh..brez svečke na wc skoraj ne morem...ker je res boleče..user posted image

No in ob 12.58 (zadnjič sem narobe napisala uro...pač sem še bila v poporodnem veseljuuser posted image ) je "skočil" ven najin TEO,težek 3320g in velik 48cm, ki je res cukerček.

Od začetka smo dosti jokali, zdaj pa že imamo počasi nek ritem...pa bo že..glavno da je to za nami...in še enkrat tiste ki vas čaka porod: zavestno dihajte, ker popadek hitreje neha bolet, pa hitreje se odpiraš...

Mene je moj skoz opozarjal, ko je videl da se bliža popadek, naj diham, pa sem se lahko skoncentrirala in dihala, dihala, dihala.

Tako, to bi bilo na kratko, se še kaj oglasim.

Vsem marčicam lep pozdrav, vsem ki še čakate, pa želim lep, hiter, porod...user posted image

< Sporočilo je popravil soncicaT -- 18.3.2006 10:44:18 >

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Odštevanje-marčice
18.3.2006 17:12:31   
MAREC06
Hojla marčice,

sva že doma! user posted image Imam čudovitega user posted image , ki je na svet prikukal 14.03.2006 v Ljubljanski porodnišnici! Je pravi mamin biserček, nekaj tako neprecenljivega, da se z besedami ne da opisat.

Vsem, ki še čakate - hitro dočakajte svoje user posted image in srečno.

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Odštevanje-marčice
18.3.2006 21:19:53   
beti 1
No, punce zdaj nas ma pa res že tolko svoje user posted image  v naročju, da bi naša tema Mar(sov)čke/-i na Starši čvekamo lahko malo zaživela, zaenkrat bolj životari.
No, še vesela novička, naš mali Blaž se počasi a vztrajno popravlja, ima vedno več energije in je tudi po obnašanju bolj tak kot prej. Danes je zadnja dva obroka, ko sem bila pri njem popil po steklenički, prej so ga hranili po sondi, ker bi ga pitje lahko preveč utrudilo, še vedno pa rabi malo kisika. Kaj vse smo že dali skozi, pa bi se Blaž, če bi se držal roka moral roditi
šele danes.
Upam, da se boste ostale uspešno izognile podobnim nevšečnostim.

FionaP, najini porodni zgodbi sta si kar podobni, le da se meni porod z umetnimi popadki ni zdel ravno sanjski. Mogoče zato, ker sem prvič rodila s svojimi in so se stvari bolj umirjeno stopnjevale, zdaj pa je bilo prvih nekaj ur vse zelo mirno, kot bi se peljala v prvi, po začetku umetnih popadkov pa kar naenkrat v četrti in nato peti brzini. Sicer je blo res vsega zelo hitro konec, ampak zame je blo proti koncu dogajanje preveč intenzivno, strnjeno, sem parkrat pomislila na rek: ustavite vlak, jaz hočem dol, potem je blo pa tko al tko že vsega konec. Saj verjetno bi bil tudi če bi mi uspelo roditi porod bolj intenziven kot prvič, ampak se še vedno ne morem znebiti občutka, da je bilo vse skupaj nekako "posiljeno".

Povsem verjamem in se strinjam, da umetni popadki niso bolj boleči od lastnih (jaz sem tokrat dobila dosti manj proti bolečinam, pa sem lažje preživela), so pa lahko bolj intenzivni in pogosti. Pri lastnih popadkih po mojem psiha vseeno upliva in se zadeve nekoliko prilagodijo počutju porodnice, pri umetnih je pa vse odvisno od aparata na katerem štelajo hitrost infuzije.

Sem vam malo zatežila huh, ne zamerit, nekje se moram izpet.

lp
beti 1

(odgovor članu MAREC06)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Odštevanje-marčice
19.3.2006 15:22:17   
spacey
Marčice kako vam gre? Marec se počasi izteka, ribice bodo zamenjali ovnčki...

A katera ve kje je PiaM???

Držte se in pobožajte bušije...


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Odštevanje-marčice
19.3.2006 19:31:51   
barba
Ojla!

Pri nas se počasi neki dogaja. Trebuh se je spustil kar precej nižje, pa neki me pritiska - kot za kakat. Drgač pa nič posebnega.user posted image

Še popravljen seznam:
12. PiaM user posted image
17. mucica1  user posted image  

18. lilu user posted image
19. businka
20. ninchy28

21. Karmen 23
23. Tasja 23 
24. Katyusha

25. katerina  user posted image
29. barba, Kranj

29. bini
Tadejka, Tiya


Naše mamice in dojenčki:
22.12.2005 Anajmad, Ula

16.02. Peli, Aljaž
17.02. Frizerka, Karin
17.02. Lara 78, Urša in Anja
24.02. MojcaP, Jaka

02.03. Anuš, Klea
02.03. Jerneja, Lana
02.03. Katjandraž, Ana
03.03. (februarčica) Eviii, Dejan
04.03. Ines., Oskar
05.03. Beti1, Blaž

10.03. FionaP, Nuša
11.03. neja, Jana
12.03. cebelicamaja, Jaka
13.03. soncicaT, Teo
14.03. MAREC06, user posted image
16.03. tananejka, Alina
17.03. Ribi06, Mihael


_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Odštevanje-marčice
20.3.2006 9:30:10   
katerina
nok, nok, a je še kdo tu? še kdo v enem kosu?
businka, bini, barba? piaM?
piaM je po mojem že rodila, samo javiti nima časa. barba, kaj pa ti, se ti je tudi začelo muditi?
kaj dogaja???!?
pozdravček.....

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Odštevanje-marčice
20.3.2006 12:07:03   
bini
o še sem tukaj... in sedaj sem spremenila mnenje - si želim bit še čimdlje v enem kosu ali vsaj tolk časa, da se mi ta velika hčerka pozdravi - ima tako vročino da je joj user posted image  in bi bla čist nesrečna, če bi zdej mogla it rodit... tako da zdej zame držte pesti, da bi šla rodit takrat ko bo Ana zdrava user posted image .. sem zahtevna a ne???
no, jest bom pa vsem ostalim želela čimprej user posted image
držte se!!

(odgovor članu katerina)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Odštevanje-marčice
20.3.2006 19:03:14   
barba
Ej, ženske kaj je z vami??? user posted image  Kje ste?
Nobene ni na RRju, nobena nč ne sporoči, nobenega glasu od vas! user posted image

Pri nas se nč ne dogaja. Včeri so ble ene čudne bolečine, sam niso bli popadki, dons je vse po starem, edin trebuh mam skor na kolenih user posted image .

Sem pa diplomo dokončala in oddala.user posted image user posted image user posted image
Zdej lohk takoj rodim user posted image  sam bolj slabo kaže, da bo to ta mesec. user posted image

Aja, MAREC06 čestitke za Žiga! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Katerina - men se nč ne mudi... bo kar vredu, če se bo dete držalo datuma user posted image
Bini - mava na isti dan PDP ... misliš, da bova rojevali 1.aprila user posted image  ... saj ne bo noben verjel novicam user posted image

Kateri lahko sporočim, ko bom rodila?
Drgač se je Beti1 javila za rezervno tajnico takrat ko smo zbirali tajnico, sam ma verjetno zdej dost dela z malim Blažem.

No, kej napište marčice!

LP, barba

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Odštevanje-marčice
21.3.2006 9:18:44   
bini
men je 1. april čist kul ... čeprav zna res bit, da ne bo noben verjel user posted image user posted image ...
sam da se mi mala pozdravi...
držte se punce, pa lepo crkljajte svoje male štručke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Odštevanje-marčice
21.3.2006 9:25:00   
barba
Končno je spet ena rodila!user posted image  

Mateja78 mi je včeraj zvečer takole napisala: "Ob 17.44 se je rodil sinko LUKA. Velik 50cm in težak 3510g."

ČESTITKE!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Še popravljen seznam:
12. PiaM
17. mucica1
18. lilu
19. businka
20. ninchy28
21. Karmen 23
23. Tasja 23
24. Katyusha
25. katerina
29. barba
29. bini
? Tadejka, Tiya

Naše mamice in dojenčki:
22.12.2005 Anajmad, Ula

16.02. Peli, Aljaž
17.02. Frizerka, Karin
17.02. Lara 78, Urša in Anja

24.02. MojcaP, Jaka

02.03. Anuš, Klea
02.03. Jerneja, Lana
02.03. Katjandraž, Ana
03.03. (februarčica) Eviii, Dejan
04.03. Ines., Oskar
05.03. Beti1, Blaž
10.03. FionaP, Nuša
11.03. neja, Jana
12.03. cebelicamaja, Jaka
13.03. soncicaT, Teo
14.03. MAREC06, Žiga
16.03. tananejka, Alina
17.03. Ribi06, Mihael
20.03. Mateja78, Luka

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Odštevanje-marčice
21.3.2006 9:55:14   
katerina
živjo!
hehe, jaz tudi že dolgo govorim, da bo 1. april..... navsezadnje je samo 1 teden čez moj rok.... a pol bo gužva takrat user posted image   a se še za uro zmenimo user posted image

bini, upam, da gre tvoji punčki že na bolje! se mi zdi, da so vsi mali otroci, ki jih poznam, trenutno bolni, boščki.

barba, čestitam za diplomo! super! zdaj res lahko v miru počakaš na dete.

jaz sem pa avto skozi tehničnega spravila, pa še zibko smo oblekli, tako da tudi naš poba lahko počasi že pride.....

pa še pomlad je. a ni to lepo?????

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Odštevanje-marčice
21.3.2006 15:46:40   
bini
hoj..
naše dete je še lepo notri,  ctg je bil super dans... me pa ni nič gledala, ker se nam zdaj ob teh virozah v hiši nič ne mudi...
naša mala ima menda spet vneta ušesa, čeprav tokrat nič ne stoka user posted image user posted image .. sam vročina jo pa kuha že 3 dni...

me veseli da ste ostale že vse poštimale... torej ostanemo sam še mi, da si poštimamo zdravje v hiši... ker res ne bi blo fajn dojenčku past v hišo polno virusov user posted image .. pa že mora bit tako kot je...

bodte fajn in čuvajte svoje user posted image

(odgovor članu katerina)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Odštevanje-marčice
21.3.2006 17:12:41   
Ines.
Ojla!


Jest vas še malo berem. Predvsem o tem, koliko vas je še v enem kosu. Je pa res sedaj malo časa za RR, tako da berem še kar redno, za kaj napisat pa skoraj ni časa. Oskar je čez dan kar precej buden in se zelo zelo rad crklja, tako da v eno roki držim njega, v drugi pa metlo, posodo,...no, in zaradi tega sem bla včeraj v porodnišnici. Namreč celotno gospodnijstvo vodim sama (kuhanje, pranje, peglanje, pomivanje tal, sesanje,...) in se mi je v nedeljo, ko sem sesala, nekaj čudnega zgodilo: kot da bi me dol vleklo, pa še kri se mi je ulila, naslednji dan pa še kar kri in še bolečine povrhu. Sem šla v porodnišnico in so mi povedali, da sem se preterala, saj sem si nategnila maternične vezi na levi strani in me okregali, da ne bi smela tolk delat. No, pa še kar pospravljam...moj itak ne more, saj je dopoldan v službi, popoldan pa za Žiga skrbi. Drugega pa okoli sebe za pomoč niti nimam.


Beti1, me je pa glede Blaža močno pretreslo. Samo, da ste pravi čas ukrepali. Kako si pa vedela, da je nekaj narobe? A Žiga je bil pa zdrav?


Katjandraž, kako so pa Anine očke? Jest sm Oskarju kar svoje mleko v očke dala, pa je bilo takoj bolje. 


Kje ste pa vse druge punce?


lp,


ines.  















(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Odštevanje-marčice
21.3.2006 18:59:53   
katjandraž
Oj!

Jaz tudi bolj malo spremljam RR, posebno danes.

Naša Ana je namreč že na antbiotikih. Ima vneta ušesa, pa še virozo zraven, očke pa tudi še niso ok. Sem poskusila tudi z mlekom, vendar ni bilo nič boljše. Zdravnica je rekla, naj kar nadaljujem s kapljicami in tudi masiram solzevode.

Skratka, vse se je začelo včeraj zvečer. Ob 20h je še normalno jedla, potem pa je do 23h več ali manj jokala. Sem mislila, da jo šraufa, ker sem za kosilo pojedla košček svinjine. Kar naenkrat pa je imela zabasan nosek, ki smo ga čistili s fiziološko, ki smo jo po kapljicah dajali v nosek, Chicco pumpica pa ni nič ven potegnila. Jedla praktično ni do 12h danes dopoldne, ponoči je tudi zelo malo spala, ker se je ves čas v joku prebujala. Zjutraj sem kupila Lumpijevo pumpico, s katero pa gre lepo ven. Pri zdravnici sva se končno tudi bolj normalno podojili, sicer samo na eni strani, vendar mi vsaj po 10 sekundah ni pljunila dojke ven iz ust. Zdaj več ali manj samo spi, mora nadoknaditi, dvakrat je še od takrat jedla. Upam, da bomo to noč kaj spali. Baje ji lahko dam tudi tretjino svečke, če bo hudo. Ušesa znajo res boleti. Pa tak bogi drobižek pa že tolko bolan. Pa nosek ji moram kar fajn našpricati s fiziološko s šprico. Je res čisto nekaj drugega kot če ji po kapljicah kapljam v nos.

Za "tolažbo" mi je zdravnica povedala, da 2. otrok vse faše mnogo prej in potencirano. Juhu!user posted image  Andraž je namreč prehlajen že od petka, danes je tudi moja mama rekla, da jo boli grlo in sinusi ter je vročična, prej je pa še user posted image  rekel, da se čudno počuti. Jaz se pa ne dam!!!

Bini, Upam, da je Ana že kaj boljše. Barba, tebi pa čestitke za diplomo!!!user posted image user posted image user posted image  Beti, kako kaj Blaž? Ines., ti pa res bolj na easy, sej svinjarija te bo že počakala, da jo pospraviš. Je pa težko, vem. Jaz tudi praktično nič ne počivam, čist skoz je nekaj nujnega za narest.

Vsem user posted image  želim čim hitrejšo pot v Rim, mamicam pa veliko zdravih trenutkov z user posted image !

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Odštevanje-marčice
21.3.2006 18:59:56   
barba
Ojla, tokrat spet z novicami!user posted image

Businka nam takole sporoča: "Danes ob 1.48 se je rodila prelepa ELINA, težka je 3150g in velika 50cm. Presrečna starša sva zelo ponosna na njo!"

ČESTITKE!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ines. - lepo, da nas vsaj kdo bere. Mam občutek, da še sam jest redno tle gor visim.user posted image
Bini - kar počas, sej je do 1.aprila še kar neki dni user posted image  in se bo tud tvoja pikica pozdravila

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Odštevanje-marčice
21.3.2006 19:22:48   
cebelicamaja
Se na hitro oglasim.

Čeprav imava z user posted image zelo pridnega sinka, si kar nekako ne uspem vzeti časa, da se vam oglasim.
V nedeljo sva prišla domov, pa sem takoj fasala vročino. Ma sedaj je bolje. Počasi se navajamo na novo življenje z novim članom v novem stannovanju. Ja, moram res mojega user posted image pohvalit, ker je v tednu ko sva bila z Jakcem v bolnici uspel pripraviti stanovanje.  V  nedeljo smo rodili, v ponedeljek je dobil ključe stanovanja in v nedeljo smo že vsi tri je spali v njem.
O mojem porodu že nekaj veste. Sem se malo bala, da bo po carskem rezu okrevanje počasnejše, pa ni tako hudo.

V glavnem vsem puncam, ki ste rodile v moji odsotnosti,
user posted image user posted image user posted image ČESTITAMuser posted image user posted image user posted image .
  soncica&Teo
  MAREC06
&Žiga
tananejka&Alina
 
Ribi06&Mihael
 
Mateja78&Luka
user posted image user posted image user posted image Mi trije smo veseli za vas.user posted image user posted image user posted image

Tiste, ki čakate, pa da bi bilo čim prej mimo.
 

Beti1, upam, da se tvoj sinko hitro ozdravi.
Barba ti kar meni sporoči veselo novico. Sedaj imava neomejen dostop do interneta in bom polgosteje brala RR.

Nisem ravno natančno brala, kaj se je medtem dogajalo. Upam, da večjih problemov niste imele. Komaj čakam, da se čim prej beremo na sosednjem forumu.

Pozdrav vsem,

Maja




_____________________________

Mi trije smo od 12.3.06 najboljši par.

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?