|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odštevanje-marčice
31.3.2006 15:52:21   
barba
Ojla!

Pri nas se od srede ni nič premaknilo. user posted image  Moj G ni mogel narediti AS, ker je še vse zaprto in čisto nič zmehčano. Poslal me je samo na CTG, kjer ni blo nič sprememb. Dons sem spet imela kontrolni CTG in spet nič novega. Je pa moj CTG pogledal drug G in me temeljito pogledal. Vzel je vaginalni bris, AS in fajn pretipal malega user posted image . Naš mali pamž se čisto nič ne spušča!user posted image  Še sreča, da se kar pošteno giblje in dela buške. V pon. morem spet na AS.

Odvisno kakšno bo stanje se bodo odločili o carskem rezu. Drgač bi me obdržali v porodnišnici pa imajo čisto vse postelje polne.

Tale CR me je ful šokiral. Celo nosečnost nisem imela nobenih težav, še slabosti ne na začetku, zdej pa tkole.user posted image  Zgleda, da bo pri meni tud nekaj takega kot pri mucici1.

Mucica1 - ČESTITKE!user posted image user posted image user posted image
Katerina - toliko o 1.aprilu user posted image , jst bom očitno enkrat drug teden na vrsti
SoncicaT - drgač sem se zmenila za sporočit s čebelicomajo, samo nevem, če sta z njenim user posted image  že doma. Lahko še tebi sporočim, potem bo pa že ena na RR dala?

Naše mamice in dojenčki:
22.12.2005 Anajmad, Ula

16.02. Peli, Aljaž
17.02. Frizerka, Karin
17.02. Lara 78, Urša in Anja
24.02. MojcaP, Jaka

02.03. Anuš, Klea
02.03. Jerneja, Lana
02.03. Katjandraž, Ana
03.03. (februarčica) Eviii, Dejan
04.03. Ines., Oskar
05.03. Beti1, Blaž
10.03. FionaP, Nuša
11.03. neja, Jana
12.03. cebelicamaja, Jaka
13.03. soncicaT, Teo
14.03. MAREC06, Žiga
16.03. tananejka, Alina
17.03. PiaM, Julia
17.03. Ribi06, Mihael
17.03. žabica28, Bor
19.03. Mucica1, Lovro
20.03. Mateja78, Luka
21.03. Businka, Elina
22.03. mala Zala, Sara
23.03. ninchy28, user posted image
29.03. kajča, Nace

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Odštevanje-marčice
31.3.2006 19:45:35   
katerina
joj, barba, držim pesti, da se tvoje dete odloči za naravno pot na svet in cr ne bo potreben!!!!
aprila se pa dobiva, kajne.......
srečno ti želim!

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Odštevanje-marčice
1.4.2006 16:42:22   
Businka
Ojla!

Na hitro se oglasimuser posted image

Najina punčka se zelo rada doji in noče spančkati, po enem obroku je lahko 3. ure pokoncu oz. toliko časa lahko traja en obrok.

Barba, držim pesti, da boš čimprej držala svojega tamavčka v rokah brez cruser posted image

Pozdruser posted image avček vsem


(odgovor članu katerina)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Odštevanje-marčice
3.4.2006 11:45:53   
barba
Očitno sem še samo jaz od marčic ostala!user posted image

Katerina verjetno že carta!
Businka - hvala za dobre želje in upam, da se tud uresničijo.

Sam se pa premika na boljš. Plodovnica je mlečna in jaz se zelo počasi odpiram. user posted image  Počasi nekaj bo! V sredo se grem spet pokazat na AS in CTG. user posted image
Kakor zdej kaže ne bo treba CR. Še zmeri ga pa lahko naredijo, če bo kriza.

Lepo cartajte svoje male user posted image  in držite pesti za naše dete!

< Sporočilo je popravil barba -- 3.4.2006 11:52:49 >


_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu Businka)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Odštevanje-marčice
4.4.2006 9:59:43   
jerneja
držim pesti, da bo čimprej minilo... in da boš lahko cartlala sončka kot mi.

čeprav je sedaj življenje povsem drugačno kot prej... ni kaj lepšega kot biti mama.

lep pozdrav

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Odštevanje-marčice
9.4.2006 7:37:27   
soncicaT
In tudi barba je mamica!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
"Na prvo obletnico poroke sva dobila najino punčko METO. Velika je 54cm in težka 3690g. Barbara&Metod"
 
ČESTITAMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Barba, ful lepo ime za punčko!!!!

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 306
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?