|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odštevanje-marčice
15.3.2006 11:08:29   
bini
a bo potem dans gužva v porodnišnici - če se bo luna tako odločila user posted image

(odgovor članu Businka)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Odštevanje-marčice
15.3.2006 12:36:55   
PiaM
Jaz sem tudi še tu.user posted image
Danes celo noč nisem dobro spala, sem dežurala na wc-ju in hodila v luno gledat...user posted image  ( Businka, sva že dve)zdaj pa vidim, da pravite, da bo komaj danes. Ne vem če se bova kaj z luno zmenile, meni se zdi, da ne bo nič iz tega!user posted image  
Tanaejka, kako pa kaj ti? A si še doma? Javi se nam. user posted image  Drugače pa ti želim vse naj naj jutri v porodnišnici!!!user posted image

Kako pa je kaj z Marec06 - nič se še ni javila?
Lepo, da nam očka poroča kako je bilo s Čebelicomajo!user posted image  Tudi jaz ji želim, da čimprej okreva!!!user posted image
Jerneja, lepo da sta s pupico doma in da je vse o.k!user posted image

Ribi06: držim pesti zate, mislim da boš res ti naslednja! kmalu nam sporoči lepo novičko - preko naše pridne tajnice Barbe!user posted image  Sicer pa kje hodi tudi naša Barba? Verjetno pridno piše diplomo...user posted image

Sedaj pa grem še malo prebrati kaj čvekate novopečene mamice na temi, ki jo je odprla Beti1!user posted image


(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Odštevanje-marčice
15.3.2006 12:38:15   
tananejka
Živjo punce!

beti1: hvala za lepe želje, ampak jaz sem še kar doma. Moja user posted image  se ne da user posted image .

Zvečer se še kaj javim....jutri pa CR.

Jaz pa čakam poročilo od PieM....po moje je ona naslednja z lepo novičkouser posted image .

Cebelicamaja oziroma njena boljša polovica: res lepo, da si napisal kako je vse skupaj potekalo. Ste se pa kar namatrali...samo, da se je dobro izteklouser posted image . Pozdrav mamici in user posted image  v porodnišnico. cebelicimaji želim hitro okrevanjeuser posted image user posted image user posted image

Pozdravčke in se beremo....

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Odštevanje-marčice
15.3.2006 12:39:18   
tananejka
PiaM....si me prehitela. Ja pa kaj še delaš na RRju....TAKOJ RODITuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Odštevanje-marčice
15.3.2006 12:47:16   
PiaM
user posted image  Tanaejka, hvala enako, mene dete nič ne uboga...user posted image

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Odštevanje-marčice
15.3.2006 12:56:15   
tananejka
PiaM: dobro smo začeli....že zdaj nas ne ubogajo....kaj šele bo ko preidejo ven??user posted image

Čau!

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Odštevanje-marčice
15.3.2006 13:12:24   
katerina
hihi, sem se nasmejala med branjem....
saj bomo vse dočakale, prej ali slej. je pa res, da so naši malčki taglavni in samo sebe poslušajo, kdaj se bodo porodili.
tananejka, tebi pa vso srečo na cr, držim pesti, da grevse uredu.
jaz sicer spremljam, kako čakate, še posebej tiste, kakšen dan čez rok, pišem pa nič, ker nimam kaj napisati. sem prepričana, da bomo pri nas na mlaj počakali, čeprav je rok par dni prej. no, bomo videli!
se pa lahko pohvalim s krasno prespano nočjo. sicer sem hodila na wc, ampak sem zmeraj hitro nazaj zaspala, pa tudi vezi me niso kaj prida bolele. res krasen občutek, sem se kar morala malo pobahati....

vsem pričakujočim te dni (ali celo ure) želim srečno in vse dobro!!!!!!

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Odštevanje-marčice
15.3.2006 13:37:37   
beti 1
Tananejka, vso srečo jutri, pa čimmanj čakanja. Potem pa hitro okrevanje in pridno user posted image .

Naprej se bomo pa na Marsovčkih menile.

PiaM ti pa le hitro v porodno!!!user posted image user posted image user posted image

lep dan

(odgovor članu katerina)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Odštevanje-marčice
15.3.2006 14:02:11   
Businka
Super je, da ste dobre volje user posted image  pa se še hecate user posted image , prav prijetno je brati.

Tananejka, drži se in naj ljubi sporoči čimprej lepo novičko user posted image .

PiaM, če ne greš prej v porodno, bom spomnila nate, ko zagledam lunouser posted image .

user posted image user posted image


(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Odštevanje-marčice
15.3.2006 14:50:43   
ribi06
Vidim, da smo še kar aktivne, pa pridne, pa vesele...
Pri meni se je spet umirilo, čez uro grem k G, če ne bo nič pa se grem kar pokazat v petek v porodnišnico.
Tananejka vso srečo jutri, to mora biti pa še huje za živčke ?! ko točno veš ob kateri uri boš rodila. Ampak smo že marsikaj dale skoz, bomo pa še tega 50 cm user posted image  .

Lep pozdrav,

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Odštevanje-marčice
15.3.2006 20:07:47   
tananejka
Dobr večeruser posted image

Punce hvala za vzpodbudne besedeuser posted image .
 
Moji živčki zdajle kar divjajo. Malo me je strah narkoze, ampak saj bo. Dan mi je kar hitro minil. Še dobro, da imam moje 3 user posted image , da so me v dobro voljo spravli, ko so prišli domovuser posted image . Dvojčici sem dala zdaj spančkat in malo smo se pocartale, ker se vsaj dva dni ne bomo vidle (obiski na intenzivnem odd. so samo za očkeuser posted image ). Itak vem, da bom jaz njiju 5x bolj pogrešala kot onidve meneuser posted image .

No, jaz se poslavljam od vas za nekaj časa. Vsem, ki že cartate svoje user posted image ...uživajte še naprej. Tiste, ki še čakate na svoje zakladke pa želim lahek porod in zdrave dojenčkeuser posted image .
 
Takoj, ko bom pri sebi vam pa javim koko smo opraviliuser posted image .
 
user posted image

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Odštevanje-marčice
15.3.2006 21:39:15   
Peli
Ojla!
Kako zdaj - nič novih novic - Barba? a polna luna ne delujeuser posted image user posted image
tananejka ne skrbi saj ni nč hudga, jutr te bodo tko z inekcijami nafilal, da zase neboš vedla, drug dan pa bo bolš. Glede obiskov na intenzivni v LJ pa naj povem, da ko sm bila jaz tam je eno žensko obiskal mož skupaj s sinčkom. So prijazne sestre in se da zment. Držim pesti da bo vse OK.
LP

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Odštevanje-marčice
15.3.2006 22:18:01   
bini
tanejka - no, ampak vsaj veš da boš že jutri v dveh kosih user posted image ... nekatere se bomo še načakale do tega...
srečno jutri, pa potem čimprej domov in poročat user posted image user posted image

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Odštevanje-marčice
16.3.2006 10:38:53   
barba
Ojla!
Sem spet pršla mal pogledat, čeprav nimam nič novic. user posted image user posted image
Tud luna ni več tisto kar je bla!user posted image

Moje dete user posted image  ma ene čudne fore. Sred noči (4.40) začne brcat ko noro, pol ga morem pa okol 10h dopoldne nagovarjat, da se kaj premakne. Trenutno - kot da bi vedel, da o njem pišem, spet skače kot pri norcih.user posted image user posted image user posted image user posted image  Zgledam kot bi me vlak zgazil ... še zmeri vsa zalimama in zaspana. Groza!user posted image

Sem prebrala, da ste me pogrešale! Lepo to. Še zadnje detajle pri diplomi delam, pol pa sam mal preberem na RR, da mi cajt ne uide. Sej jutri bom mela vse do konca narjen.user posted image

Pravte, da je dons tananejka na vrsti! Držim pesti in takoj sporočim, ko kaj zvem.user posted image

Kje ste ostale čveke?user posted image  user posted image


_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Odštevanje-marčice
16.3.2006 10:56:53   
fionaP
Živjo punce!

Mi smo že od torka doma, ampak se toliko dogaja, da nisem prej prišla do računalnika....
Nuša spi, je, lula in kaka... skratka z njo nimamo nobenega dela, prav zlat otroček je.
Klara pa je trenutno zelo občutljiva, ko sem bila v porodnišnici, me je zelo pogrešala, zato jo zdaj maksimalno crkljamo.

Vse skupaj pa se je začelo v noči s četrtka na petek, ko so me spet začeli šraufati čisto blagi krči. Spet nisem vedela, ali je to to, za povrh pa je še Klara zbolela - je začela bruhati. Očitno je v vrtcu staknila neke vrste rota virus. Tako nam je minevala noč, ob štirih zjutraj pa sva se odločila, da se greva pokazat v porodnišnico. Popadke sem imela nekje na 5-6 minut ampak čisto blage. Ko sva bila že pripravljena na odhod, se mi je spet zazdelo, da se je vse skupaj ustavilo. Pa sva vseeno šla.
Ob pol petih sva bila že v LJ porodnišnici na sprejemu. Na pol sem pričakovala, da me bodo poslali domov, zato sem bila presenečena, ko mi je sprejemna sestra povedala, da sem že 3 cm odprta.

Poslali so me na britje in klistir in ob 6:15 sva se z možem znašla v porodni sobi 4 - divje roza barve. Še dobro da smo pričakovali punčko user posted image
Zdravnica mi je predrla mehur, potem so me pa pustili eno uro z lastnimi popadki, ki so bili še vedno precej blagi, tako da smo se lahko še malo hecali zraven. Po eni uri so še enkrat preverili, koliko sem odprta: 3-4 cm. Sem bila čisto obupana, ker sem mislila, da bom rojevala še cel dan...user posted image
No dodali so mi še umetne, ki so se kar fino stopnjevali, na koncu so se vrstili en za drugim. Ob 8:27 se je rodila Nuša. Z možem sva bila presrečna. Z Nušo je bilo vse v redu, jaz sem se počutila enkratno. Nisem bila nič šivana in sploh nisem mogla verjeti, da je bilo v eni uri umetnih popadkov že vsega konec. Babice so bile fantastične: Mira, Silva in Zijada. Mož je Miro še enkrat srečal na dan, ko smo se odpravljali domov in se ji še enkrat zahvalil. Vprašal jo je, če se nas še spomni, pa se je samo nasmejala, da "sanjskega poroda" ne bo tako kmalu pozabila.

V svoji evforiji sem namreč izjavila, da sem imela sanjski porod ...user posted image in vsem puncam, ki še čakate na svoje sončke (še posebej tistim čez rok) želim in privoščim prav takega!



------------------------------------------------------------------------------------------------
10.3.2006 je skozi snežinke posijalo sončece - rodila se je Nuška!

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Odštevanje-marčice
16.3.2006 12:17:45   
barba
Novičke!!!

"Ponosni sestrici ter presrečna mamica in očka sporočamo, da se nam je danes ob 10.30 pridružila ALINA, težka 3800g in velika 54 cm."

Čestitke tananejki in celotni družini! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Seznam popravim kasneje, ko še katera rodi!
Sej dons oz. čez vikend bo ziher še katera rodila. Se mi zdi, da vas je kar neki na poti v Rim!user posted image

Beti1 - lahko jaz tebi sporočim ("rezervna tajnica", pa to), ko bom na vrsti za rodit?

Čakam novice!!! user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil barba -- 16.3.2006 12:24:39 >


_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Odštevanje-marčice
16.3.2006 13:59:48   
bini
no, pa je še ena odšla user posted image
tanejka - čestitke za Alino!!!user posted image user posted image user posted image
jest bi tud že šla rodit user posted image

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Odštevanje-marčice
16.3.2006 14:32:47   
Marina_
tananejka pa si prehitela PioM.user posted image user posted image
PIAM ZDAJ PA SI TI NA VRSTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mi že tako čakamo!Mogoče pa čakaš na jutri ,da bota tvoja in moja pupa 1 mesec razlikeuser posted image user posted image

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Odštevanje-marčice
16.3.2006 17:33:13   
Marina_
Kaj pa je zdaj to???Kje ste vse noseče marčiceuser posted image  Pa ne da polna luna danes dela?(no delajo babice v porodnih)user posted image
PIAM-kaj že dihaš na 5 minut??Ko bi se že rešla pa že veselo cartala-mislim na tebe
user posted image

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Odštevanje-marčice
16.3.2006 19:09:55   
PiaM
user posted image  Hvala Frizerkauser posted image !! Ampak jaz sem še kar doma...user posted image  Ni bilo danes prej časa prit na RR, da se oglasim. Sem imela CTg, pa je vse okuser posted image , nekaj malih popadkov, nič drastičnega in Uz je bil tudi ful o.k, babiki se ful lepo godi notri in tudi plodovnica je čista, tako da čakat in čakat, v pon.pa spet kontrola. Je rekel dr. da naj pričaram nekako popadke in mi je šlo nasmeh, ker sem takoj pomislila na user posted image ... Ja, Barba, luna res ni več to kar je bila.user posted image

Sem vstala zjutraj ob 6 in sem pomislila na Tanaejko, kako ji gre, sedaj pa vidim, da je njena punčka že v naročju!

user posted image user posted image user posted image  Tanaejka, iskrene čestitke in lepo cartajte vse 3 pupice!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

FionaP, lepo da si se oglasila in da se imate luštno doma!!!user posted image

Punce, lepo se imejte in držim user posted image  za naslednjo, ker to ziher ne bom jaz!user posted image

user posted image

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Odštevanje-marčice
16.3.2006 20:24:39   
anajmad
Čestitke vsem novopečenim mamicam v marcu.Jst sem vas kar krepko prehitela z mojim zakladkom.Moja lubica se sedaj carta pri atiju.Bom pa vas spremljala sproti za vaše otročke.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Odštevanje-marčice
17.3.2006 10:04:40   
katerina
živjo, marčice, kar vas je še ostalo!
malo nas je še ostalo, anede? tudi pri nas ne kaže še nič, včeraj sem bila prvič na ctg-ju.  bo že, ko bo. mali še kar raste, jaz pa vse bolj okorna. počasi imam dovolj dolgih noči, ko se premetavam, vse me boli, spanje prinašam noter dopoldne. skorajda sem že čisto navajena na spanje po obrokih, hihi.
po drugi strani moram pa še nekaj opraviti, preden grem rodit - avto registrirat. danes grem na tehničnega, držite pesti, če bo kaj pomagalo.
srečno tudi vam, kjerkoli že ste!

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Odštevanje-marčice
17.3.2006 10:52:04   
barba
Ojla marčice!

Včeraj zvečer mi je Beti1 sporočila, da je mali Blaž na pediatriji v kisikovem šotorčku, ona pa doma za čez noč. Tako, da boste vedele zakaj se nič ne oglasi.
Držim pesti, da bo čim prej vse vredu z njenim user posted image .

Anajmad - kako kaj Ula?
Katerina - jaz mam tud take težave kot ti... ponoči se vrtim, zjutraj pa spim do 9h... zvečer pa nič zaspana
PiaM - sej ni še noben not ostal user posted image , pa se bo tud tvoj user posted image  enkrat rodil, sam mal zamuja. Če se dobro počutiš po mojem ni panike. user posted image
FionaP - ko bi vsaka imela tak "sanjski porod" user posted image . Vsi otroci naših marčic so tok pridni. Kar zavidam vam mamicam!user posted image

Vse bomo enkrat do poletja user posted image user posted image user posted image  rodile! Men grejo sam mal smsi in mejli na živce z vsebino "ej, a si ti že kej rodila?" user posted image , "a še nč ni?" user posted image , "kva še čakaš?" user posted image , .... sploh ne odgovarjam. user posted image

Mal ste mi sumljive čveke..... nobena se ne oglasi... nobena nč ne sporoči... pol bo pa gužva user posted image

LP, barba

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu katerina)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Odštevanje-marčice
17.3.2006 11:03:01   
barba
Še popravljen seznam:
03. miška1,  user posted image  
10. Ribi06,
10. MAREC06
11. mateja78,

12. PiaM user posted image
17. mucica1,  user posted image  

18. lilu,  user posted image
19. businka
20. ninchy28,

21. Karmen 23
23. Tasja 23 
24. Katyusha

25. katerina,  user posted image
29. barba, Kranj

29. bini
Tadejka, Tiya


Naše mamice in dojenčki:
22.12.2005 Anajmad, Ula

16.02. Peli, Aljaž
17.02. Frizerka, Karin
17.02. Lara 78, Urša in Anja
24.02. MojcaP, Jaka

02.03. Anuš, Klea
02.03. Jerneja, Lana
02.03. Katjandraž, Ana
03.03. (februarčica) Eviii, Dejan
04.03. Ines., Oskar
05.03. Beti1, Blaž

10.03. FionaP, Nuša
11.03. neja, Jana
12.03. cebelicamaja, Jaka
13.03. soncicaT, Teo
16.03. tananejka, Alina 
 
Statistika: v marcu imamo po 6 user posted image  in 5user posted image , najtežja punčka je Jana (4070g) in najtežji fant Jaka (4100g). Največji dojenčici do sedaj sta Ana in Alina (54cm) in pri fantih je idealna mera do sedaj 53cm, ki jo imata Jaka in Blaž.
Čez rok je z današnjim dnem so 4 nosečke.

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Odštevanje-marčice
17.3.2006 12:05:08   
neja
Evo mene spet malo na RR (sedaj sem izkoristila, ko moja baba spi). Lepa hvala za čestitke in držim pesti za vse ostale marčice, ki še čakajo svoje dojenčke, da bi se jim čimprej pridružiliuser posted image .

Moja Jana je zelo pridna dojenčica in zelo rada se carta. Pri porodu me ni preveč namučila, čeprav je res težka kategorijauser posted image  in ko je enkrat mimo, pozabiš vse bolečine. 

Svojo porodno izkušnjo bom opisala na forumu Rodili smo, sedaj pa moram it nekaj pojest, da bo moja user posted image  imela dosti mlekecauser posted image .

LP

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?