|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odštevanje-marčice
1.3.2006 9:19:33   
beti 1
Pozdravljene na novi temi!
Pa začnimo s seznamom, da boste vedele, kako prehitevat po levi ali desni. user posted image  user posted image  user posted image  Ali se raje zmenimo za gosji red???user posted image
02. katjandraž,  user posted image  
03. Anuš
03. miška1,  user posted image  
06. čebelicamaja user posted image
06. Ines., user posted image
07. neja, Ptuj user posted image
08. fionaP, user posted image

11. mateja78,
11. tananejka,  user posted image
12. PiaM user posted image
14. jerneja user posted image  
17. mucica1,  user posted image

18. beti 1 user posted image
18. lilu,  user posted image
20. ninchy28,

20. soncicaT,  user posted image
21. Karmen 23
23. Tasja 23 
24. Katyusha

25. katerina,  user posted image
28. barba, Kranj
Tadejka, Tiya


že rodile:
22.12.2005 Anajmad, Ula
16.02. Peli, Aljaž
17.02. Frizerka, Karin
17.02. Lara 78, Urša in Anja

V glavnem pri nas ni nič novega.
Smo se pa včeraj spet lepo naklepetale na user posted image . Je ostalo nekaj $, ker ste tiste ki ste prej odšle preveč pustile, pa smo se potem odločile, da shranimo to kot fond za naše prvo srečanje z user posted image , nekje zunaj na toplem sončku.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odštevanje-marčice
1.3.2006 9:32:01   
soncicaT
Betiuser posted image

Pa se pofočkajmo, končno naš mesec, jupiiiuser posted image user posted image

Mi smo še doma...počivamo, večinoma mirujemo, bolečine in izcedek sta se malo umirila...zaenkrat...tako da še čakamo na konkretne znake...user posted image

Lep pozdravček vsem marčicam na tako prekrasen dan in na začetek tako lepega meseca!user posted image

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odštevanje-marčice
1.3.2006 9:58:00   
neja
Končno smo dočakaleuser posted image ....naš marec namreč. Moj G je rekel v ponedeljek, da še imam vse zaprto, tako da ta teden po moje ne bo nič. Upam pa, da bo vsaj na rok in ne kaj dosti čez.

Moja Neja je včeraj začela z vprašanjem: Mami, kaj ti bo Jana trebuh raztrgala, ko pride ven? Sem ji rekla, da ne. Pol pa je vprašala: Ja, kako pa bo prišla ven? Pa sem ji rekla, da imam med nogami eno luknjico in bo tam prišla ven. Te pa ona: daj pokaži, da vidim.... Uf, jaz pa v dilemo. Pa sem ji rekla, da se zdaj luknjica ne vidi in da se bo videla takrat, ko pride Jana ven. Hvalabogu je bila z odgovorom zadovoljnauser posted image user posted image .
No, sedaj pa res že vsi čakamo, samo da bo. Upam pa, da če bo že prej, da ne bo danes ponoči, ker gre mojuser posted image  v Velenje (Gorenje) in to zvečer ob šestih in bog ve, kako dolgo bodo tam delali.

Katjandraž in Anuš, ali so že kakšni konkretni znaki? Držim pestiuser posted image .

LP

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odštevanje-marčice
1.3.2006 10:35:17   
jerneja
pozdravljene,

včeraj sem imela izpit.. napisala sem vse, samo nikoli ne veš...srčno upam, da je bilo dovolj vsaj za - 6,...pa ker ste tako močno držale pesti.

danes je tako lep sončen dan, a ko greš vn prav piha... mrzlo je...

še vedno ne morem verjet, da bom kmalu rodila še 13 dni, ali kak dan več (upam, da manj)..

ste bile letos maškare? meni je pustovanje tako všeč.. vedno sem maškara...letos je bila izjema... sem pa zato več krofov pojedla..heheh

lep pozdravček in upam, da bo padla 6-tka


uživajte

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odštevanje-marčice
1.3.2006 10:59:36   
katjandraž
Beti 1, lepo od tebe, da si odprla novo temo.user posted image  Jaz sem za gosji red, brez prehitevanja, ok. No, vsaj na začetku. Sem pa egoistična, kaj?user posted image

Sem s pregleda!!! Zgleda, da bo kmalu. Na CTG-ju se že nekaj kaže, 1 prst sem odprta, vse že zmehčano in glavica vstavljena v porodnem kanalu. G je rekel, da lahko današnji vaginalni pregled kaj pospeši zadeve.user posted image  Sem bila tolk vesela, da se še zdaj kar tresem. Ja, mal me panika daje, čeprav kooomaj čakam. G je rekel, da se vidiva čez 2 meseca, da je prepričan, da mi naslednji teden ne bo treba na CTG.

Jutri, ko je moj PDP, se grem pa v Postojno pokazat, če do takrat še ne bo nič. Danes sem gledala v porodnišnici, kateri anastezist je dežuren. Ja, valjda, sem pozabila priimek. Je ženska z dvema priimkoma, drugi je bolj nenavaden, težko izgovorljiv, to je pa vse, kar sem si zapomnila. Beti 1, ti mogoče kaj veš, katera je to in če daje EA?user posted image

Zdaj grem pa nabirat energijo za morebitno srečanje z našo user posted image  na kavč pred TV!

< Sporočilo je popravil katjandraž -- 1.3.2006 11:00:08 >

(odgovor članu jerneja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odštevanje-marčice
1.3.2006 11:01:11   
beti 1
Jerneja, glede na to kolk smo pesti držale, bo zagotovo vsaj 8.
Kar se maškar tiče je pa blo verjetno pri vseh nas podobno, smo mele več od pusta s krofi, kot z maškarami. Moj Žiga je bil Nodi, pa sem se nekaj hecala, da bi jaz pa lahko bila gospod Debelinko, ali pa Policaj, ki je tud bolj okrogel, samo se mi res ni dalo še kostuma za moj trebuh delat, kaj šele se not tlačit.

(odgovor članu jerneja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odštevanje-marčice
1.3.2006 11:01:45   
ribi06
Pozdravljene,
škoda da sem ta forum odkrila šele pred dvema dnevoma user posted image . Tudi jaz sem marčica, PDP 10.3user posted image . Pa zadnji mesec sem si tako želela iti na kavo s kako nosečnico, da se malo pomenimo o istih mislih. Sem v ljubljani, starši daleč v Prekmurju, od dragega na Štajerskem, kolegice pa po službah ali pa okoli po Sloveniji.
Se pa zadnje tedna bolj slabo počutim, tako da niti ne vozim več avta, zato bom pa vesela če se vam bom kdaj pridružila na srečanju z user posted image .

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odštevanje-marčice
1.3.2006 11:12:06   
beti 1
Katjandraž na žalost nimam pojma, jih ne poznam, jaz sem mela stike samo s porodničarji in ginekologi. Pa user posted image  za pripravljenost. Navijamo zate in za user posted image , da se vam čimprej pokaže. Mogoče bi pa morala malo zavese oprat preden pride. user posted image  user posted image  user posted image

Ribi06 pozdravljena med nami. Iz katerega dela Ljubljane pa si? Za user posted image ali klepet ti samo predlagaj, če se nam bo izšlo pridemo, če ne pa tud ni panike, a ne? Sej bomo kmalu mele debato tud na starši čvekamo, pa se bomo lahko potem z user posted image  dobivale. Se mi zdi, da zna bit še bolj zanimivo.

Zdej pa nestrpno čakam še na poročilo od Anuš in Tananejke da vidimo kako kmalu bomo spet polnile rubriko Rodili smo.

Pa dejmo še Ribi 06 na seznam:
02. katjandraž,  user posted image  
03. Anuš
03. miška1,  user posted image  
06. čebelicamaja user posted image
06. Ines., user posted image
07. neja, Ptuj user posted image
08. fionaP, user posted image

10. Ribi06,
11. mateja78,
11. tananejka,  user posted image
12. PiaM user posted image
14. jerneja user posted image  
17. mucica1,  user posted image

18. beti 1 user posted image
18. lilu,  user posted image
20. ninchy28,

20. soncicaT,  user posted image
21. Karmen 23
23. Tasja 23 
24. Katyusha

25. katerina,  user posted image
28. barba, Kranj
Tadejka, Tiya


že rodile:
22.12.2005 Anajmad, Ula
16.02. Peli, Aljaž
17.02. Frizerka, Karin
17.02. Lara 78, Urša in Anja
24.02. MojcaP, Jaka


(odgovor članu ribi06)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odštevanje-marčice
1.3.2006 11:22:14   
katjandraž
Ribi06, dobrodošla med klepetuljami!

Beti 1, hvala vseeno.

Prej sem v vsej razburjenosti pozabila nekaj napisat. Jaz sem z današnjim dnem zamenjala zavarovalnico za prostovoljno zdravstveno zavarovanje in sem hotela potrditi kartico in valjda nič ne dela. Preverite, kako je z vašimi karticami, da ne bo kaj narobe. Jaz sem zdej na Triglavu in mi bodo faksirali neko potrdilo, ki bo začasno veljalo namesto kartice (3 mesece). Že včeraj baje ni delalo, je moj oči hotel potrditi, pa ni šlo, čeprav je ostal pri isti zavarovalnici. Bodite pozorne, da ne bodo na koncu rekli, da si morate porod same plačat!user posted image

LP

< Sporočilo je popravil katjandraž -- 1.3.2006 11:23:04 >

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Odštevanje-marčice
1.3.2006 11:26:38   
ribi06
Hvala Beti 1, si me že postavila v vrsto.
Drugače sem na Viču, se beremo
Lep sončen dan,

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Odštevanje-marčice
1.3.2006 11:55:55   
tananejka
Živjo punce!!!

Super, da imamo novo temo....zdaj smo itak najbolj pomembneuser posted image . Jaz grem zdajle pod tuš, potem pa šibam h gin. Dvomim, da se kaj pripravlja....upam pa vseenouser posted image .

Katjandraž: zdaj gre pa zares....jaz si tudi želim danes slišat kaj podobnega user posted image .

Ribi06: dobrodoša med marčicamiuser posted image . V vsakem primeru se kaj vidimo....če ne pred porodom pa z vozički in se bomo takrat spet naklepetale.

Neja: sem se pa nasmejala vprašanjem tvoje princeskeuser posted image . Mi imamo zdaj tudi te debate. Moram rečt, da si se dobro znašla.


Včerajšnje čvekanje je bilo pa super: gremo hitro rodit, da se čim prej vse vidimouser posted image .

Se beremo...

(odgovor članu ribi06)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Odštevanje-marčice
1.3.2006 12:00:03   
beti 1
Katjandraž, kolikor jaz vem se porod smatra za urgentno stanje, tko da ga krije obvezno zavarovanje, če že potem mogoče zaračunajo kaj zraven za tistih par dni v porodnišnici, pa tudi če bi ti potem to zavarovalnica morala povrnit, če si jim plačala premijo. Tko da samo brez panike.

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Odštevanje-marčice
1.3.2006 12:58:32   
cebelicamaja
Super, da imamo novo temo. Beti1 user posted image user posted image user posted image Sedaj smo že v nizkem štartu.

Punce, mi je bilo v veselja z vami malo počvekat. Čeprav sem bolj poslušala in nabirala informacije. Nenazadnje sem se na kavici dobila s štirimi, ki so že mamice in sem bila edina prvič noseča.

Pa brez zamere, ker sem prej ušla. Nekoliko sem bila živčna zaradi nakupov, ki so naju z user posted image čakali. Pa se je vse srečno izšlo. Lažišča naročena (Dollar), oddejo in posteljnino pa sva potem res kupila kar v štacuni od Odeje Škofja loka pod Emporiumom. In če upoštevam, da je šel dragi medtem ko smo čvekale plačt tudi kauč, raje ne pomislim, koliko denarja sva se včeraj znebila.

Neja, to si pa res dobro svoji hčerkici razložila.user posted image user posted image
Jerneja, jaz ti tudi želim, da bi dobila čim večjo oceno. Če nas je toliko mislilo nate...
Katjandraž, upam, da jutri ostaneš v Postojni, pa da mala čim prej ven pokuka. Če pa slučajno domov prideš, pa poročaj. Mene podobna situacija čaka naslednji teden. No, pa še nekaj. V Postojni so obiski (kot najbrž veš) zelo malo časa. Če se zgodi, da bi kaj želela (bi ti pasalo kaj za grickat, ti manjka česa drugega....) pa boš težje počakala do naslednjega dne do obiskov (ko dragi pride k tebi), mi sporoči. Doma sem praktično zdraven porodnišnice. In tam ti lahko kaj prinesem do vratarja, pa ti ta gor dostavi. Če boš pri močeh, lahko tudi ti prideš dol. V glavnem brez problema sporoči. Moj telefon ti bom pa na ZS poslala. Smo to že večkrat prakticirali in vem, da čisto nič ne komplicirajo.
Ribi06. Lepo, da si se nam pridružila. Res je fajn s puncami poklepetat. Tudi jaz sem forum odkrila dokaj pozno, ma sem v tem času vseeno ogromno koristnega zvedela.
Tananejka, dobro odpravi pri G.

Sončen pozdrav vsem,

maja


< Sporočilo je popravil cebelicamaja -- 1.3.2006 13:00:34 >


_____________________________

Mi trije smo od 12.3.06 najboljši par.

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Odštevanje-marčice
1.3.2006 13:03:45   
MAREC06
Hojla!

Jaz sem tudi marčica. user posted image 10.marca bo prišel naš user posted image . Če bi  lahko, bi prehitevala kar po obeh straneh, ampak ni fer do čisto prvih marčic.
Če smo toliko zdržale, bomo pa še malo, a ne?user posted image

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Odštevanje-marčice
1.3.2006 13:09:51   
jerneja
ribi06 in marec06 lepo pozdravljeni,

Katjandraž, mislimo nate in držimo pesti... da boš čimprej zagledala svojega sončka...

upam, da se bomo kdaj dobile z našimi user posted image  na soku... sedaj zame ni mogoče, ker sem s Koroške... a ko bo naš sonček malce večji, pa se lahko zmenimo...

sedaj pa grem na sprehod...

držite se

(odgovor članu MAREC06)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Odštevanje-marčice
1.3.2006 13:19:40   
fionaP
Juhuhu, težko pričakovani marec je tu!!!
Sicer sem mislila, da bo že kakšen zvonček ali pa trobentica za videt, pa je namesto tega vse bleščeče belo od snega... pa nič zato. Samo da pride naša user posted image na svet in da bo vse v redu. Še en teden - 007 sem danes, Bondovo dekle user posted image user posted image user posted image
Bronhitis je pa že boljš, samo antibiotike imam še do nedelje za pojest.

Pozdravček vsem, še posebej dvema novima marčicama - ribi06 in marec06!

(odgovor članu jerneja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Odštevanje-marčice
1.3.2006 15:49:03   
soncicaT
Lp

Punce mene pa zanima ena stvar. Jaz imam stalno prebivališče v enem mestu, fant v drugem, skušaj pa živiva na začasnem v Mb-ju. In seveda sem morala papirje za porodniško user posted image  urejat na CSD-ju, ki je v mojem stalnem prebivališču.

In zdaj imam problem, ko se bo user posted image  rodil, kako potem urejat zadeve...kam naj gre mojuser posted image  urejat papirje za otročička?

Mislim, cela zmešnjava, upam da bomo kmalu vsi trije na svojem stalnem prebivališču, to je moja največja želja.

hvala za vsako informacijo, lp

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Odštevanje-marčice
1.3.2006 17:09:57   
MAREC06
Vse papirje v zvezi z otročičkom urejaš na stalnem naslovu otrokovega stalnega prebivališča.  

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Odštevanje-marčice
1.3.2006 17:18:34   
tananejka
Evo punce, poročam!

Odprta še nisem nič, glavica je ZELO nizko in vse je zmehčanouser posted image . Nekaj se pa vseeno dogaja, kajti prejšnji teden je bilo še vse ˝zacemenirano˝. Super!!
Ko sem prišla domov, sem šla na dolg sprehod, zdaj grem pa hodit po stopnicah, vesit zavese..... in zvečer, ko pride user posted image  domov ga napademuser posted image . Potem pa upam, da bo kaj iz tega.

Naslednji pregled imam v sredo....gin. je rekla, da se po vsej verjetnosti ne bova več videliuser posted image . Upam, da res ne.

Dobrodošla MAREC06user posted image .
 
FionaP: me veseli, da si boljšeuser posted image

SoncicaT: jaz ti predlagam, da pokličeš na CSD, tam ti bodo že znali pomagat. Jaz odgovora žal ne vemuser posted image

Katjandraž: jutri dobro opravi!!!

Punce uživajteuser posted image

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Odštevanje-marčice
1.3.2006 17:47:47   
katjandraž
Marec06, dobrodošla!

Uau, zdaj pa je napeto, kaj, tananejka?

Pri meni se ni nič spremenilo od zjutraj, tako da zgleda pregled ni ničesar spodbudil.user posted image

cebelicamaja, hvala za ponujeno pomoč. Ti bom tudi jaz poslala svojo gsm številko na privat.

FionaP, super, da si boljše.

Neja, je zanimivo, ko te mali napadejo s takimi vprašanji. Jaz sem mu kar povedala, da čez luliko pride ven, pa se mu ni nič čudno zdelo. Sicer mi zgleda čist ne verjame, ker me je malo prej spet vprašal, če so mi trebušček razrezali, da se je on rodil.

Jerneja, izpit bo zihr ok, smo stiskale user posted image na ful.

Anuš, kje si se zgubila? Vse ok?

A mogoče katera ve, če si lahko dam borax svečko, čeprav sem že odprta? Sem pozabila G vprašat, k sem bila tako zmedena.user posted image  Zjutaj sem se samo s Canesten kremo zunaj namazala, ker me je tolk srbelo, zdaj pa ne vem, kaj naj. Doma imam tudi Multi Gyn gel. Sej ne vem, kaj bi pomagalo, če sploh kaj smem.

LP! Se še kaj oglasim!

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Odštevanje-marčice
1.3.2006 18:05:37   
tananejka
Katjandraž: predlagam, da postaviš vprašanje dr. Pušenjaku na med. over.net - ginekologija in porodništvo....če boš pohitela, ti bo po moje še danes odgovoril.
 
lp

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Odštevanje-marčice
1.3.2006 20:43:25   
Businka
Živjo, jaz sem tudi marčevka, rok imam 19.3.user posted image

Danes se je začel naš mesecuser posted image .  Naj bo vse po sreči in bomo kmalu stisnile naše sončkeuser posted image .

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Odštevanje-marčice
1.3.2006 20:56:49   
barba
Res se je ža začelo odštevanje - jaz mam še daaaaaleččččč user posted image

Dons sem bla na pregledu in sem jamrala kok mi dol tišči na desno stran, da komaj hodim več kot 20min zelo počasi. Pa me je vaginalno pregledal - vse zabetonirano. Dal mi je eno vaginalno tableto za razkužitev nožnice. Pa tok mi je govoril, da bo verjetno prej.user posted image  Naslednji pregled mam šele čez 3 tedne.user posted image

Že cel dan sem slabe volje zarad pregleda, pol sem pa še šivalni stroj nesla na servis in nimam kaj počet. Diplome mi pa tud še niso vrnil, da bi jo lohk popravla. Tak dolgčas!user posted image

Upam, da mi bo saj mobi piskal z vašimi veselimi novicami iz porodnišnice.user posted image user posted image user posted image

MAREC06, ribi06 in Businka - DOBRODOŠLE!!user posted image  Lahko mi sporočite tel.številke na zasebno. Sem "tajnica" za marčice in na tale forum sporočim, ko katera izmed "naših" rodi.

LP, barba

< Sporočilo je popravil barba -- 1.3.2006 20:59:26 >


_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Odštevanje-marčice
1.3.2006 22:27:22   
neja
Ribi06, MAREC06 in Businka lepo pozdravljene in dobrodošle med marčicamiuser posted image . Sedaj pa gre zares, a ne?

Vprašanje za vse: ali imate že vse pripravljeno za v porodnišnico? Jaz nimam še nič!!user posted image  In ravno razmišljam, kaj si naj vse vzamem. Kupila sem si ene copate z bolj debelim podplatom, ker v naši porodnišnici imajo natikače še iz prve svetovne vojne, tiste gumijaste, ki zgledajo kot iz ruske fronteuser posted image  in je fajn, da imaš nekaj svojega. Drugače je z spalno srajco in z plaščem. To je v redu imet od njih, saj se lahko hitro umaže od krvi in ti takoj prinesejo svežo. Potem še pa itak rabim samo še zobno ščetko in pasto, nekaj za tuširat in počesat. Sem kaj pozabila? Za domov mi bo pa moj prinesel (mu moram nastavit). Aja, pa seveda dokumente(materinsko knjižico, osebno in kartico zdr. zav.)
Aja, pa še za dojenčka si bom nesla mali paket pampersk, ker pri nas jih dobiš samo za čez noč. Za domov pa bo tudi moj prinesel.

Doma pa je itak že vse perajtuser posted image

In kako ste se ve zorganizirale oz. se še boste?

LP

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Odštevanje-marčice
1.3.2006 22:34:44   
neja
Aja, pa napihljiv obroč bi bil super stvar, ampak le za tiste, ki bomo ali pa bodo šivane. Jaz prvič tega nisem imela in sem se zaklela, da drugič moram imet to s sabo, če me slučajno spet vrežejouser posted image saj ne veš, kako bi se vsedel ko ješ, ker povsod boli, na stran pa je malo težko sedet.

LP

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?