|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 14:21:47   
lumpy
Ponovno jaz - še sem tu - v enem kosu. Sem imela do sedaj obiske, kar kljuko so si podajali celo jutro. Saj je blo fajn mi bo zelo hitro minil dan.

Meta 22,
ja so mi rekli da če ne bo voda vredu v četrtek in če bom zatečena me bodo kar obdržali. Če mi bodo sprožili porod pa je odvisno na katerega zdravnika se nastavim, ker eni kar dajo pospešitev , drugi ne - upam da ne pridem na tistega, ki se prej ko pa en teden po roku sploh ne pogovarja o kakšni sprožitvi poroda.

Nemsis ,
si že z popoldanskega ctg - ja? Kako ?

no se še kaj slišimo zvečer.

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 14:37:18   
pikica*
Jaz sem tudi dobila danes nakazan denar od paketa... papirje sem pa oddala konec decembra.

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 14:54:38   
rija
Pozdravljene januarke!

Januar je res naš mesec! Jaz sem že en teden v dveh kosih: jaz in moj sinček, ki je privekal na svet 4.januarja ob 19.00 velik (no mali) 47 cm in težek 2780 g.

Porod je bil relativno lahek, takšnega želim še vsem, ki še hodite na našo januarsko temo.

Lp,

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 15:00:30   
pikica*
rija, čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 15:16:27   
Anonimen
Lumpy, sem še doma. Sedajle ob štirih me pridejo iskat. Ob pol petih pa imam CTG. Jaz resnično upam, da pridem nazaj oz. da se je srček naše princeske umiril in da ne bo zopet kazalo mejne tahikardije. Sicer pa je Pušenjak mi enkrat rekel, da je to čisto od ginekologa odvisno, kje si postavi to mejo.

(odgovor članu lumpy)
  Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 17:19:00   
lumpy
Nemsis,
lepo opravi in se seveda javi kako in kaj.

Rija,
čestitke. user posted image user posted image user posted image
Kaki lepi malček mora bit to. Joj ti zavidam jaz bi že tudi cartala.

Mene pa sedaj popoldne boli spodnji del trebuha, bolj na desni strani, tako kot bi me močno šraufalo, malo bolj boli - pa ne vem kaj je to. Lahko da me res samo zvija, ker imam sadni dan. Če sedim pri miru je ok, če pa vstanem in hodim me boli, pa dol mi tišči na trenutke in trd trebuh dobivam. Se še slišmo.

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 17:46:24   
Anonimen
Evo, smo že nazaj.

Najprej sem tudi jaz mislila, da bomo lepo opravili. Nato pa se je naši princeski začelo kolcati in vsega je bilo konec. Utrip je spet narastel in se gibal od 160 do 175 udarcev na minuto. Tako so mi zopet zapisali mejna tahikardija in kontrola čez 2 dni. Če bi bilo kaj narobe, pa seveda takoj nazaj.
Popadkov pa tokrat ni bilo nič.

Tako, da moram v petek spet na CTG. Še prej pa moram k svoji G na kontrolo. To bo še veselo.

Sploh ne vem več kaj naj si mislim o tej mejni tahikardiji. Mogoče kakšen nasvet...

(odgovor članu lumpy)
  Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 18:15:30   
AlenkaIST
Rija čestitke !

AMPAK A NISMO REKLE NIČ PREHITEVANJA user posted image

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 18:17:21   
meta22
Čer čveke!

Nemsis na žalost ti ne morem svetovati, ker takšnih problemov nimam. verjetno pa če bi bilo kaj hudo narobe, bi ti že povedali ali pa naredili paniko. pa če je prej ko je začela kolcati bilo vse ok, je kolcanje povzročilo hitrost bitja, a ne! to pa je verjetno normalno.

se vam ne zdi, da smo danes malo lene glede pisanja. ali pa ste že vse v porodnišnici. kaj je zdaj, ne mislite na luno čakat. boste že kar vrsto prehitevale. ne mislim se sama s sabo pogovarjati na koncu meseca.

za denar sem šla pogledat, pa ga še ni. bom verjetno res čakala do februarja.

oglaste se preden greste spančkat!!!

LP
Meta

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 18:23:20   
nejca1
Rija in tvoja stručka - veliko cartanja user posted image user posted image user posted image user posted image  in čestitke še enkrat.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 19:27:12   
alenkica
A mene pa nobena nič ne pogreša?

Še vedno sem v enem kosu, že 3 dni ćez rok in zdaj imam res vsega dovolj. Rada bi videla našo štručko, rada bi ga cartala, da bi bilo konec bolečin. V pon. sem šla na moj 1.ctg, so mi rekli, da sem odprta prst papol in da če hočem, lahko ostanem v porodnišnici, ampak sem šla raje domov. danes sem imle spet ctg, sem odprta malo več in ni še nič.  Prijatelji me kličejo in sprašujejo: Ali je že kaj novega pri vas?

Na žalost se mi želja, da bi rodila pred rokom ni uresničila. Veliko živciranja bi mi bilo prišparanega.

Upam, da ga bo vsaj luna prinesla!

Ko bo kaj novega, pa vam bo že sestra povedala!

Lepo se imejte!

Matmaj, tebi pa želim, da bi čim čimprej cartala svojega user posted image , ker vem kako se počutiš!!

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 19:52:35   
lumpy
Boge srote tiste, ki ste čez rok. Upam da mi ne bo treba po vaših stopinjah.

Nemsis,
ne se preveč sekirat. Če bi šlo za kaj resnejšega bi te tako ali tako obdržali. Bolje pa je da te večkrat pregledajo, bolje preveč kot premalo. Saj malo še pa bo.

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 20:00:08   
Anonimen
Lumpy, hvala za tolažbo.

Vendar s temi pogostimi pregledi dosežejo pri meni ravno obratno. Se začnem preveč sekirati. Po eni strani se sekiram, po drugi strani mi je pa to smešno, ker user posted image  čutim čez cel dan. Le želim si lahko, da bi imela tak urnik tudi po rojstvu.

Saj pravim, bomo videli kaj bo v petek povedala moja G in potem še CTG. Po eni strani si kar želim, da bi me obdržali v bolnici in da bi mi sprožili porod. Po drugi strani bi pa še malce počakala. Vsaj še kak teden. Bomo videli kako se bo user posted image  odločila. Sprva so mi napovedali rok 19., nato 25. Vsi pa so mi rekli, da bom rodila pred rokom.

(odgovor članu lumpy)
  Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 20:16:55   
AlenkaIST
Ah ja, so zame tudi vsi mislili, da bom pred rokom. Najbolj so cilali na to, da bom ravno za novo leto v porodnišnici. No pa me zdaj poglejte.

Mogoče bo pa danes ponoči kaj user posted image

Imam pa jutri spet ctg. Pa vodo. Ampak šele popoldne tako, da se zjutraj še javim, če ponoči ne bo spremembe user posted image .

Vsem, ki čakate (vsem, ki čakamo!) enega user posted image  za srečo !!!

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 20:24:54   
LE&TA
No, še vedno sem tu!
Sva šla z mojim v trgovino, pa še na kratek sprehod, trebuh mi otrdeva, jutri grem zjutraj na CTG, morda še kaj več! Če ne bo nič se javim sama na RR, drugače pa sporočim nekako(morda preko Nannn, jutri gre domov srečka!!).

Zdej grem pa kr na kavč!
DRžte se in mirno noč!

(odgovor članu AlenkaIST)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: JANUAR - naš mesec!
12.1.2006 8:38:01   
meta22
Jutro čveke!

Pa ne da ste vse šle!!! samo spančkate, ne?

jaz sem danes bol zgodnja, ker me je zbudil user posted image  ko je šel v službo.pri nas nič novega.še vedno v enem kosu. bomo videli kaj bo jutri, ko imam PDP. verjetno nič, ker se še vedno NIČ ne dogaja. pa tako se mi je zdel fajn datum: petek 13! tudi soboto, ko je luna, bo naš user posted image user posted image  verjetno prespal.

oglaste se, da vidim koliko je novih user posted image  danes!

LP
Meta

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: JANUAR - naš mesec!
12.1.2006 9:15:50   
pikica*
Pokorno javljam, da sem še vedno v enem kosuuser posted image .  Naša user posted image  se je očitno odločila, da danes še ne bo zapustila mojega trebuha. Niti zbudila se še ni (imamo očitno eno tako zaspanko, ki rabi zjutraj kar precej časa, da se spravi k sebi). Včeraj zvečer me je sicer precej matralo in sem na tihem res upala, da bo že kaj, ampak se je potem vse umirilo. Zelo me je tiščalo dol, trebuh je otrdeval, poleg pa so se pojavljale bolečine, ki sicer niso bile pretirane, ampak poleg so bile. Pa se je na koncu vse umirilo. Mogoče pa naše dete tudi čaka na petek 13.user posted image . Pa še moj brat ima jutri rojstni dan. No, bomo videli kako se bodo zadeve odvile.

Je še katera zapustila tale naš čvek?

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: JANUAR - naš mesec!
12.1.2006 9:33:12   
nejca1
Dobro jutro!

Pikica, zapisala si točno tisto, kar se je včeraj dogajalo meni, vendar ni bilo potem nič. Tako da sem tudi jaz še v enem kosu. Očitno bo res vse na PDP ali pa še pozneje. No, pa saj bo kmalu.

Kje ste ostale - verjetno ali spite, se potepate, dolgočasite pred TV, berete trače, razmišljate o svojih user posted image  ali kaj podobnega.

Jaz bom malo pospravila po stanovanju, večkrat šla na RR, kaj pojedla, potem pa bo že možek doma.

Lep pozdravček

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: JANUAR - naš mesec!
12.1.2006 9:43:04   
Nyah*
Jutro!

Tudi jaz se se tu, v enem velikme okroglem kosuuser posted image .
Tudi mene je ponoci fajn matralo, kot menstrualni krci, pa kriz me je bolell, no to me se kar. Sem mislila, da bo kaj, pa sem okoli 5-ih zjutraj zaspala, sedaj pa me trebuh ne boli vecuser posted image .

Drugace veliko razmisljam o porodu, imenih za user posted image , znakih popadkov,..... v glavnem sem kar zaposlena, ni mi dolgcasuser posted image .

Grem sedaj malo na soncka, pa se javim se pozneje!

Papa

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: JANUAR - naš mesec!
12.1.2006 9:52:32   
Lumpi
Jaz prišla od G.
Jutri grem na amnio. Upam, da me bodo gor obdržali. Se mi zdi kar fin datum, pa še petek je.

Odprta sem za en prst, maternični vrat pa imam zmehčan.
Še vedno upam na naravni porod, čeprav mi baje CR ne uide.

Če se jutri ne javim, veste, da so me obdržali.

Pa držite pesti za čim lažji porod.

LP

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: JANUAR - naš mesec!
12.1.2006 9:58:30   
AlenkaIST
Sem še tukaj, ampak sem ravno dobro vstala iz tople posteljice user posted image .

Me je zvečer nekaj matralo. Spodnji del trebuha, pa križ, pa spodaj,.... No na koncu je bilo to to. Trajalo je kakih 5min pol je blo pa konec. Sem mislila, da bomo ponoči odrinili pa nič. Počasi se bom vseeno odpravila v LJ ker imam spet ctg. Se javim šele proti večeru. Lahko pa tudi preko sms-ja user posted image

Lep dan,
Alenka

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: JANUAR - naš mesec!
12.1.2006 10:21:57   
pikica*
Očitno nas je včeraj vse malo matralo. Ampak kaj, ko potem ni iz tega nič. Mogoče se pa vse v soboto dobimo v porodnišniciuser posted image . Jaz mojemu user posted image  včeraj sploh nisem razlagala, da me kaj ščipa, ker nisem hotela zaganjat lažnega alarma in na koncu se je izkazalo, da je bilo prav tako. Mu bom samo takrat rekla, ko bo šlo zares, ker me drugače sploh ne bo jemal resno.

Ena je omenjala sončka. Kje??? Tukaj v Ljubljani je ena sama megla. Bljak. Še dobro, da se moram lotit študiranja ene zadeve za magistrsko in me potem to ne spravlja tako zelo v slabo voljo. Pa ob tem še pozabim na veliko nalogo, ki je pred menoj (porod). Drugače se bojim, da bi se mi dnevi preveč vlekli.

(odgovor članu AlenkaIST)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: JANUAR - naš mesec!
12.1.2006 10:38:44   
LE&TA
Tud jst sm nazaj s CTGja, se čist nič ne dogaja. Najprej sm 20 min zastonj tam ležala ker ni potegnilo papirja, pol pa še kake pol ure. V soboto na PDP grem spet. Še dve noči sta pred mano, ful me je strah ponoči in gledam na uro kdaj bo jutro. Tud mene enako kot vas boli trebuh in otrdeva, začne se popoldne okoli 17h, 18h. KOlk me je blo dans strah tam, sam skozi dvoja vrata bi šla pa bi bla v porodni!!

Tako, se javim kej pozneje!
Tud pr nas je sonce, tko da bo treba it mal ven, morda pa sprehod kaj pospeši vse skupi!!
LPuser posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: JANUAR - naš mesec!
12.1.2006 11:10:46   
lumpy
Evo mene - s pregleda v bolnici.  user posted image  DOMA SEM user posted image , ni mi bilo treba noter ostati.

Voda ni bila  vredu, zopet 1 , zatečena sem sicer manj kot prejšnje dni. Naredili so mi pregled, ctg in še uz. Fajn je bilo svojega  user posted image  pikija user posted image  videt, samo obraza ni hotel pokazat. Drugače je z njim vse ok, težek naj bi bil 3200 g ( lahko je 10 % odstopanja), popkovnice nima ovite , kot je bilo nevarno, plodovnice je še dovolj, posteljica pa že dozoreva, a še ni sile... je rekla zdravnica da se mu še prav fajn godi user posted image  in nič ne kaže da bi mu kaj manjkalo.  Potem pa ni čudno da še noče ven.

Neslana dieta mi ostane še naprej, če bi fejst zatekala ali bi mi pritisk poskočil na 140 / 90 pa takoj pot pod noge. Moram pa zaradi vode v soboto spet na pregled, ctg in urin in če ne bo v vredu pa v soboto menda res ostanem tam.

Nemsis user posted image ,
pa sva na istem vsaka dva dni na pregledih. Ne se sekirat saj bo kmalu. Tudi jaz sem imela dva termina in prav tako so mi rekli da bo prej, mogoče že pred novim letom, pa je danes 12.01 pa sem še v enem kosu.

Želim vam lep dan in se še kaj slišimo. Je katera že na vrsti ( pred polno luno) ?

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: JANUAR - naš mesec!
12.1.2006 13:38:57   
lumpy
Drage nosečke,
mislim da se bo pri meni začelo končno nekaj dogajat. Počasi , a zanesljivo. Mislim da se mi lušči čep, kar nekaj rjavega se je znašlo na vložku, pa sem zamenjala sedaj pa spet. Upam da je to to in da nisem več daleč.

Lahko bi bilo to sicer tudi po pregledu, ampak se mi to prej ni dogajalo, pa sem sedaj imela kar dvakrat zelo boleč pregled. Danes me je pa gledala ena zdravnica , ki je bila full nežna in me je gledala samo s prsti ne s tistim pripomočkom - kako se že reče?

Kaj mislite? Kje pa ste vse?

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?