|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 17:47:34   
nejca1
Ja, punce, pa smo se zmenile, da ne bo nič prehitevanja user posted image .
....Ve kar uživajte, me pa pridemo še na vrsto ....

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 17:56:30   
lumpy
Kako je Nejca?

Si ugotovila - je bila sluz čep ali ne ? So se ti pojavili še kakšni drugi znaki? user posted image

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 19:10:32   
nejca1
Lumpy, nič novega pri meni. Glede sluzi ne vem, kaj je bilo ... Prej mi je malo trebuh otrdeval, sicer pa vse po starem. Jutri imam Ctg, pa saj vem, da ne bo nič pokazalo. NO, vsaj mali se je malo razživel, me je dopoldne že zaskrbelo, ker ni nič migal.

V najslabšem primeru bom rodila v 14 dneh, če bo zamujal. Pa tudi to je zelo malo, glede na to, da smo čakale 10 mesecev, a ne ...


(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 19:14:50   
nejca1
Punce, caffee je na ogled dala svojo punčko - res je prisrčna. Še enkrat vse naj user posted image .
A vas kaj matra, kakšni so naši škratki? Mene zelooooo!!!!!!!!!

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 19:25:01   
LE&TA
Pupe, mene je spet neki začelo šraufat popoldne, me je prou strah it spat, da ne bo spet tko k včeri. Po moje bom hmal šla, sicer ma pa Nannn v sobi še eno pojstlo fraj. SEm jo dans obiskala in zgleda prou fajn, tudi mala Ela je srčkana. Se je pa pr njej začelo lih tko z bolečino v spodnjem delu trebuha, pol pa ji je še voda odtekla!

Caffee, čestitke!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 20:48:31   
meta22
Danes pa je kar veselo. pa kar občutek mam da vas je vse začelo nekaj matrati. pri nas nič novega. še vedno v enem kosu, pa še verjetno nekaj časa bo tako. mi že pošteno delate lušte. tudi jaz bi že rada videla našega user posted image user posted image !!!
LE&TA in tiste ki boste šle držte se. smo me z vami!!!

LP
Meta

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 21:48:47   
AlenkaIST
HEJA HO moje drage januarčice. Še smo tukaj v enem kosu. Sicer je že vse pripravljeno na akcijo, ampak danes vseeno verjetno še ne.

Sem malo manj kot uro ležala na ctg, ker user posted image  nismo mogli zbuditi. Popadkov ni bilo, je pa glavica močno spodaj, odprta za prstek. Tako, da če se res ne bi kaj posebnega dogajalo sem danes še doma. Do konca tedna pa že mogoče kaj...

Mirno noč pa se slišimo zjutraj. LP

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 22:02:20   
Anonimen
Punce,

pri meni se je zopet pokazala sluz, ko sem šla na WC. Mogoče se pa res že kaj pripravlja.

(odgovor članu AlenkaIST)
  Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 0:00:15   
shooo
nemsis! vidim imava enak pdp.
mene tudi nocoj nekaj " sraufa" kot da bi se pripravljala menstruacija.
mogoce pa bo res kaj..
drz se!lp

_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 9:05:30   
lumpy
Ojči user posted image user posted image user posted image  !

Kako kaj? Le -ta in Alenka ist, a sta še z nami ? Se mi zdi da sta vidve bile včeraj najbolj blizu vsemu resničnemu dogajanju.

Pa ostale ?

Včeraj sem se pazila in imela  manj slano dieto, kot mi je bilo naročeno na pregledu - pa sem se danes prav tako zatečena v roke zbudila. Torej danes me čaka še sadni dan, ampak mislim da tudi jutri ne bo kaj bolje. In če res ne bo? Me bodo obdržali v bolnici. Bomo videli kaj bo - dan je še doooolg.
Preživite ga lepo, pa javite se kaj. user posted image

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 9:47:57   
Nyah*
Jutro!
CAFFEE, ISKRENE CESTITKE ZA KLARO IN LEP POROD!
user posted image user posted image user posted image
 
Huh, punca, to je pa bilo presenecenje, pa se na moj rojstni dan si rodilauser posted image ! Malo mi moras povedati, kako so se kaj vedli do tebe na jesenicah. Kdo je bil pri porodu zraven?
 
Punce, pri meni je bilo vceraj na pregledu se vse ok. Odprta se nic, maternicni vrat se trd, ... Nas-a user posted image  tehta 3050 g, kar je baje cisto ok, imam pa malo manj plodovnice kot doslej, zato tudi manj brca oziroma se je umiril nas zakladek.
 
Pregled imam spet cez 1 teden, ce ne bo prej nic novega, ceprav me vse boli, nic ne kaze na to, da bom prej rodila (da nisem februarcicauser posted image ). Zredila sem se za kilo v treh tednih, popravila zelezo v krvi, za vodo pa ne vem, se ni bilo izvida, ko sem sla.
 
V glavnem, pri nas se ne dogaja se nic, pa ostale? Dobro spale? Krci, cepi, bolecine??
 
Porocajte malouser posted image !

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 9:50:10   
meta22
Jutro čvekice!

se pokorno javljam še vedno v enem kosu. me je ponoči pa zjutraj spet malo šraufalo, pa je spet minilo. tako da še nič ne kaže na porod. tudi počutim se tako, kot da trebuha sploh ni. no če sem malo več na nogah ali pa če kaj delam, se že spomnim.

naš user posted image user posted image  še vedno veselo miguta, vendar so njegovi gibi kar počasni, glede na to kakšen nogometaš je bil še pred nekaj tedni. ni več prostora. če ne drugače, bo že zaradi  tega hotel ven, da spet raztegne svoje nogice.user posted image  v petek imam ctg, pa bodo mi potem rekli če ostanem v porodnišnici ali grem domov. po tihem računam, da ostanem, ker mi že pošteno delate lušte.
uh, ravnokar me je malo špiknilo v križu!!!
lumpy, a so ti rekli če ne bo boljše, da te obdržijo? a ti bodo kar porod sprožili ali ostaneš na opazovanju?

LE-TA in AlenkaIST, kje sta??? sta še vedno user posted image  al že cartata svoje user posted image ? pa nemsis, kako je s sluzjo?

LP
Meta

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 10:02:29   
pikica*
Najprej čestitke caffee, Žan Luka in renanuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!

Mi še vedno v enem kosu. In najbrž še nekaj časa bomo. Sem upala, da bo kaj pred rokom, ampak bolj slabo kaže. Moram priznat, da me kar malo grabi depresija. Najbrž bo krivo tudi megleno vreme. Ponoči sem spet slabo spala, ker me kolki tako user posted image  bolijo, da se moram vsake pol ure obračat. Me je user posted image  sredi noči na pol v snu spraševal kaj me boli in če me je treba kaj zmasirat. Sicer dvomim, da bi bil sposoben takrat kakšne masaže, je bilo pa vseeno lepo slišatuser posted image . Zjutraj sem potem malo poležala, ampak tudi to ni šlo dolgo, ker me je začel bolet križ, tako da mi ni noben položaj več ustrezal. Ni mi preostalo drugega, kot da vstanem. Zdaj moram pa spet poiskat kakšen ugoden položaj za "borbo" z bolečim križem. Tolažim se, da me čaka še največ par tednov (če bo naša user posted image  res med tistimi največjimi zamudniki), potem bo pa to za nami. Zdaj pa res že zavidam vsem puncam, ki imajo svoje user posted image  že ob sebi.

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 10:07:27   
AlenkaIST
Tukaj!

Nič novega. Sem spala ponoči ko ubita.

Še vedno mislim, da tista sluz ni čep, ker se je pojavljala tudi pri meni. Mislim, da je to bolj izcedek, ki se na koncu nosečnosti pojača. Jaz ga opažam že nekja časa pa sem še vedno tu user posted image .
Tudi G pravi, da lahko da je, lahko ga sploh ni,.... Aja, pa me je včeraj gledala pa ni nič rekla, tudi za infekcijo ne.

user posted image

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 10:27:05   
LE&TA
Še sem v enem kosu, dans ponoči me je začelo šraufat kasnej kot prejšnjo noč, ob 1.30, dobre pol ure na 10 min, pol sm zaspala, pol pa spet okol 5.30, pa ob 6h ko je pršu moj iz nočne. Zdej sm OK, jutri grem v bolnico na CTG, morda ostanemuser posted image . Sm že kr mal nervozna!
Hemeroidi so mal slabše, pa še mal krvi sem opazla, ma ni hudga.
Moj je reku da greva dans na sprehod - da se pol jutri kej zgodi (poznam že dve ki sta šli zvečer na sprehod par dni pred PDP ponoči jima je pa voda odtekla).

Ostajam  na vezi!

_______________________

PDP 14.1.

(odgovor članu AlenkaIST)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 10:41:29   
Lumpi
Jaz še tud v enem kosu.

Noč minila mirno - še šravfalo me ni nič.
Jutri imam zadnji pregled pri G, pa še CTG mi bo naredila, pol pa napotnica za amnio.

Komej čakam, da bo za mano.



_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 10:51:41   
Anonimen
Meta22, kakor sem včeraj zvečer napisala, se je okrog 10 h še enkrat pojavila ta sluz, velka za en grah, danes pa je ni bilo še nič. Tako, da ne vem kaj je to bilo.

Sem se pa ravnokar vrnila s CTG. Zabeležen je bil en popadek, ki pa ga jaz seveda nisem čutila. Popoldne moram še enkrat nazaj, ker naj bi naši princeski malce prehitro bilo srček. Jaz pa sem jo že pohvalila, kako je pridna, ker se je pred dvemi dnevi pridno skrivala na CTG. Tako, da bomo videli kaj bo popoldne. Upam, da še pridem nazaj domov. Verjetno pa bo popoldne spet žurka, ker je naša princeska popoldne še bolj aktivna kot dopoldne. Me je kar malo strah, da bi me obdržali na opazovanju. Se mi ne da ležati v bolnici in gledati v zrak. Raje to počnem doma na kavču in pred TV.

se beremo (če se seveda vrnem)

(odgovor članu meta22)
  Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 11:03:27   
nejca1
Dober dan, s sončkom obsijan!!!!

Danes je pa res lep zimski dan. Prišla sem s pregleda, no imela sem samo CTG - mali živahen, ostalo pa nič. Tako da moram v sredo, na PDP kar v porodnišnico na CTG in tako naprej. Če bo kaj prej - kakšni krči - pa že prej. Shujšala sem eno kilo, malo višji pritisk imam , pa ni nič G rekla ... Upam, da je ok ...

Preden sem zaspala, sem se kar matrala, ko je možek lepo smrčal, mi je mali pritiskal na en živec, sicer pa nič novega. Mogoče pa luna v soboto kaj naredi. Bomo videli ...

Joj, kako sem se zdaj najedla, da me kar tišči. Verjetno sem tisti kilco že kar nazaj dobila.

Še nekaj, a v porodnišnici dobiš spodnje hlačke, ali moraš imeti svoje user posted image
lp, NEjca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 11:09:33   
AlenkaIST
Hlačke dobiš v porodnišnici. Ene pravijo, da ni problema, ene pa da jih je primanjkovalo. Za vsak slučaj je bolja, da imaš kakšne kar s seboj.

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 11:21:29   
AlenkaIST
Ravno sem govorila z MATMAJ. Nič novega. Še vedno čaka. Je ravno iz ctg, vse super kaže, kontrolo ima čez 3 dni user posted image

Ah ja user posted image

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu AlenkaIST)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 11:26:27   
pikica*
Joj, AlenkaIST, meni se pa vidve z MatMaj že prav smilita. Že jaz imam tega čakanja poln kufer pa imam do roka še en teden. Ve sta pa že čez in si sploh ne morem predstavljat kako zoprno mora to bit. Držim pesti, da vaju čim prej pošibajo v porodno.

(odgovor članu AlenkaIST)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 11:57:06   
AlenkaIST
Meni sploh še ni hudo, saj sem šele en dan čez. Ampak MatMaj! Reva je že 1 teden čez, pa ne bodo še nič storili. Jaz bom po 1 tednu že not, tako ali drugače. Res je hecno to zdravstvo user posted image

Zoprno je samo to ČAKANJE!

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 13:16:30   
meta22
Živjo čvekice!

pri nas nič novega. sem se najedla pa me spet malo šraufa. je vedno tako po kosilu. pojem pa tudi nič več. kakšen grižljajček, pol pa ne gre več v želodec. mora biti pa kar natlačeno tam notri.

ker še nisem dobila dinarčkov od paketa sem danes klicala na czd al bo ta mesec kaj. pa mi je rekla da dobim denar komaj februarja, ker še baje nisem na vrsti!!!??? a je za to kaka čakalna vrsta? sem mislila da to dobiš takoj ko dobiš odločbo. odločba pa je pri meni že en mesec. ima katera enake težave?

bom pa jaz danes tudi s sprehodom probala kaj premakniti, ker tisto z user posted image  pri nas ne vela. smo probali pa nič. aja, a ste ve še kaj aktivne na tem področju?

LP
Meta

(odgovor članu AlenkaIST)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 14:05:28   
Lumpi
Meta22................... jaz sem dobila denar nakazan danes, odločbo pa imam doma že 1,5 meseca.
Sem mislila, da bo že prejšnji mesec. Dej, pejd pogledat na bankomat.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: JANUAR - naš mesec!
11.1.2006 14:18:03   
tinkamiška
Čestitke Caffee in Žan Lukauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?