|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 22:09:14   
LE&TA
Nejca, da ni ta sluz čep, ma brez panike, tudi če je maš še čas, ker se odlušči tudi nekej dni prej! Tko so pisale tle na RR!!

Mene pa trebuh spodaj spet boli, pa neha.... MOj user posted image  je pa v nočni dans in jutri. Če bo sila me pride s sireno iskat (policija).

Jutri pa grem pogledat Nannn in njeno ELo!user posted image  Ker je lih v Postojni in mam 2 koraka do tam!!

Zdej pa počasi spat! Nočko vsem!!

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 6:40:13   
AlenkaIST
Jutro user posted image

No, če si od drugih odviden je treba pač zgodaj vstati. Za mano je še ena mirna noč brez posebnosti. Tako, da se očitno slišimo popoldne user posted image

Lepo preživite dan

p.s. Tiste, ki spite, dajte še malo oči zame zatisnit........

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 8:31:21   
Nyah*
Jutrouser posted image user posted image !

Evo se mene! Sem zaspala komaj okoli pol petih, sedaj pa sem morala vstat, ker mam pregled. Me je tako strah, kaj porecejo, ker tele bolecine niso normalne po mojeuser posted image .

A rija je pa rodila??? Cudno, ker nam se ful dolgo ni javila, no ja...
RIJA, CESTITKEuser posted image user posted image user posted image  OB ROJSTVU user posted image user posted image !
 
Nic, grem se uredit, pa na pot..., upam, da se pridem nazaj!
 
Papa

(odgovor članu AlenkaIST)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 9:10:04   
Anonimen
Jutro

UHH, kako dobro smo spali. Bi še, pa žal treba vstati.

Drugače pa smo tudi mi še v enem kosu. Čeprav me je včeraj popoldne bolel križ, pa tudi spodaj me je malce bolelo. Samo naša pa je imela žurko cel dan, vse do večera, dokler oči ni prišel domov iz službe. Tako, da očitno še nismo na vrsti. Bomo pa še malo čakali.

Mi je pa Pušenjak včeraj ocenil težo in velikost naše princeske - 3200 g +/- 10% in 50 cm. Lepo, a ne?

No, izgleda pa da bo danes lep dan in mogoče bomo popoldne šli malo na zrak. Sedajle je presneto mrzlo. Vsaj zame.

se beremo

(odgovor članu Nyah*)
  Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 9:30:58   
LE&TA
Za razliko od vas sem pa jaz slabo spala, zbujala sem se ker mi je trebuh otrdeval in me ful bolel (spodaj). SEm bla na trenutke ful prestrašena. Hemeroidi so bli včerej zvečer spet slabše, danes jih skor ni. Si mela prou Nemsis, se ni prehitro za veselit! Dans pa še driska, ajoj. Po moje bom vsak čas rodila, enkrat ta teden!
A je res to, da ma dosti žensk pred porodom drisko? To so sam živci po moje!?

LPuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 9:36:13   
pikica*
Dobro jutro!

Še jaz se javljam. Še vedno v enem kosu. Glede na to, da ni še nobene sluzi, nobenega hujšega ščipanja in nasplošno nič posebnega, poleg tega pa so brce vsak dan še zelo prisotne, računam, da se naši user posted image  še nikamor ne mudi.  Danes imamo pa še CTG, tako da bom videla kaj bo rekla zdravnica.  Itak bomo pa kmalu prišle vse na vrstouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 10:06:56   
Lumpi
 
Jaz še tud v enem kosu.

Spali smo še kar, trebuh pa je bil že drugo noč čisto trd, pa malo me je špikalo.
Vam povem, da me postane kar strah, ko začutim špikanje.

Joj, zgleda, da bo danes težak dan. Me boli križ, pa še glava me je začela.



_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 10:24:32   
meta22
Žovjo čveke!

Nejca1 tudi jaz imam nek bel izcedek iz nožnice. ni ga sicer veliko, vendar je prisoten že od včeraj. upam samo, da ni spet kako vnetje al pa bakterije. nebi rada tega pred porodom fasala.

pri nas se še vedno nič ne dogaja. spim še vedno ko top. zbudim se samo, če moram na stranišče. danes ponoči sem postavila rekord. sem šla na stranišče samo enkrat!!!
malo me včasih boli kot pred menstruacijo, vendar opažam da bol samo na desni strani. a je to normalno?

v petek , ko imam PDP moram v porodnišnico na ctg. tam bodo se potem odločili če me obdržijo al pa pošlejo domov. upam da bom rodila brez umetnih. mam rajši da poteka vse po naravni poti.

ja kar nekaj januark že nekaj časa manjka. upam, da vse po vrsti že lepo cartjo in da se nam kmalu oglasijo!!!


januarčice držte se!!!

LP
Meta

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 10:39:42   
lumpy
Ojči, še lep pozdrav od mene.

Sem prišla ravno s pregleda : 

user posted image  ctg je v redu
user posted image  sem še popolnoma zaprta
user posted image  malči pa v nizkem štartu

user posted image Vredu ni le voda, imela sem albumine 1, in predpisala mi je neslano dieto, pa sadni dan, v četrtek pa zopet na kontrolo in če ne bo voda vredu me bodo zadržali.  Saj potem je pa tako luna in bom rodila ( ha, ha ...)

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 12:46:50   
Anonimen
Punce - nujno rabim pomoč oz. vašo razlago.

Ravnokar sem šla na WC in ko sem se obrisala, je na papirju bila kepica prozorne sluzi. Velika je bila kot grah in čisto prozorna.

JE TO MOGOČE ČEP?
 
 

(odgovor članu lumpy)
  Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 13:23:17   
LE&TA
Ti ne znam povedat, kaj pa če bi poklicala G! Sam brez panike, ker čep se lahko odlušči tudi nekej dni prej!! Pokliči G!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 13:26:50   
nejca1
Mene pa malo skrbi - namreč mali skoraj nič ne miga, le če ga jaz malo "pretresem" pa še to zelooo malo. A je to normalno? Jutri imam sicer CTG ....

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 13:27:18   
Anonimen
Saj bi jo, pa danes ne dela. V porodnišnici pa še ne mislim težiti, ker vem, da se čep lahko odlušči tudi nekaj dni prej.

Pa še pri Pušenjaku sem prebrala, da ni treba delati panike, ampak je treba počakati še na druge znake bližajočega se poroda.

Zanima me pa vseeeno.

(odgovor članu LE&TA)
  Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 13:28:52   
pikica*
Samo ne se sekirat. Zdaj je kaj takega itak za pričakovat. Če je bil čep, ti bo to kmalu jasno, saj boš v roku nekaj dni rodila (to pa je tudi želja, kajne?user posted image ). Če ni, boš pač še nekaj dni čakala, kar pa zopet ne bo tako groznouser posted image .  Jaz raje sploh ne razmišljam o vseh mogočih znakih...ko bo čas, bo dete že prišlo ven.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 14:58:06   
Anonimen
Jaz tudi ne vem, a se mi je prejle čep odluščil ali kaj?user posted image  Čeprav se mi zdi, da bi moralo bit sluzi vseeno več, pa je je bilo za kak grahek, pa belkaste barve je bila.
Me pa nekaj drugega bolj zanima, če slučajno katera ve, če je možno, da te pred porodom začne ful trebuh srbet? Mene zdaj že drugi dan nenormalno trebuh srbi, najraje bi se do krvi spraskala, tako hudo je.
Sem pa včeraj opazila, da sem dobila en kup strij po riti!user posted image  Po trebuhu jih k sreči nimam, sem pa hotla malo počekirat, kolk sem se kaj v rit zredila, se pred ogledalom obrnem in me je skor kap, ko sem videla kar nekaj rdečih črt. Kje je pa men na pamet padlo, da bi si morala še rit mazat proti strijam.user posted image
Katera ve, kaj je z AlenkoIST? Nič se še ni javila po pregledu, ali sem jaz kaj falila?
In pa seveda ČESTITKE RIJI!!!user posted image

(odgovor članu pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 15:08:15   
nejca1
Tašonka, mene že lep čas vse srbi in se mažem kot zmešana, baje da zaradi prekrvavljenosti kože, raztezanja .... Včasih je skoraj za znoret ... No, pa saj bo kmalu boljš, se maksimalno 14 dni, če bo mali zamujal ...

Upam samo, da ne bom sama tle gor, ostale pa boste cartale svoje user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 15:26:25   
pikica*
Tašonka, AlenkaIST je že včeraj javila, da danes ne bo dosegljiva, ker bo cel dan v LJ. Ji pa čisto privoščim, da bi zavila še v porodnišnicouser posted image . Kar se srbenja trebuha tiče, to po moje ni znak za porod. Prijateljica je rekla, da je njo zadnjih 14 dni srbel trebuh za umret. Po moje gre bolj za raztezanje kože. Žal.

Jaz sem pa s pregleda. CTG je pokazal, da se dogaja, ampak to dogajanje lahko traja še nekaj časa. Ni kaj.....bo treba kar lepo čakat, da se naša gospodična odloči, da je čas. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 16:13:10   
Anonimen
No evo spet mene. Tokrat se javljam v DVEH KOSIH. user posted image user posted image

Pokorno javljam, da sem dne 6.1.2006 ob pol šestih zvečer rodila hči Klaro. user posted image

In kako je bilo? V petek sem šla na redni pregled in ctg. Nič posebnega. Naročena sem bila še zgodaj in malo se mi je že mudilo iz pregleda na razprodaje...Pa me je g. šokiral: "gospa, kar takoj v porodno!"   user posted image ?! WTF?!?! A kar v porodno?! A bi lahko mogoče jutri prišla nazaj (bi šla na razprodaje). "Gospa, rodit greste!"....in smo šli. Z navadnega pregleda v porodno. Bil je to umetno sprožen porod, ker je bilo že vse "zrelo". Ob 13.00 so me dali na umetne popadke, ob 14.00 dodali še EA, sledili so popadki in odpiranje. Porod sam se je začel okoli 17.00, rodila pa sem ob 17.33. KAKŠEN OBČUTEK!!! TO JE NEKAJ NEPOPISNO NAJLEPŠEGA NA SVETU! ....
Ok, tole je v kratkem vse. Daljša verzija porodne zgodbe sledi kasneje. Zdaj se moram posvetit moji Klariuser posted image .

Punce, žal vam ne morem reči, da boste "že vedele, kdaj pride pravi čas" ampak, ko pride in ko na svet pokuka vaše dete, vaš otrok, to je nekaj NAJLEPŠEGA na svetu!!

(odgovor članu pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 16:16:39   
shooo
cetistke caffee&klara!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
in kako lepo imeuser posted image

_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 16:17:40   
Lumpi
user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image  in veliko vartanja

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 16:49:34   
meta22
Sem vedela coffee, da se nekaj dogaja s tabo.

jupiii in bravo za caffee in malo klaro !!!user posted image user posted image user posted image  
 
Meta

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 16:50:28   
uniq
Caffee čestitke tebi in Luku in Klari.
Vedela sem kolko je ura, ko si govorila o zelenkasti barvi....sedaj pa se le pridno crklajte.

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 16:53:42   
nejca1
Čestitke in ogromno lepih trenutkov s hčerkico user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Zdaj pa tudi jaz komaj čakam na našega pobalina ... user posted image

(odgovor članu uniq)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 17:37:04   
lumpy
Caffee - pa saj to ne moreš verjeti, da si že ti bila na vrsti?!!?Ti kar zavidam, ker se že tako lepo cartate.

Č user posted image E user posted image S user posted image T user posted image I user posted image T user posted image A user posted image M!

Punce tudi mene trebuh nekaj dni srbi za znoret user posted image  , predvsem okrog popka. Noge me pa ponoči že kar nekaj časa srbijo - podplati, to je še pa bolj za znoret user posted image user posted image .user posted image  .



_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: JANUAR - naš mesec!
10.1.2006 17:40:24   
lumpy
Na forumu RODILI SMO sem zasledila da se pri Žan Luka tudi že cartajo - 3.1.2006 so dobili deklico Timejo.
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu AlenkaIST)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?