|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčice
27.10.2005 18:57:20   
Marina_
Zdravouser posted image
Kako kaj? berem da vas je večina že bila na morfologiji in da je vse ok.Jaz sem včeraj dala kri(da vidijo če sem slabokrvna).Morfologijo pa imam komaj 18.10
PiaM k komu pa ti greš na morfologijo?
Zdaj sem se ravno nabasala mešanega kompota mmmmmmmm kako je bil dober.Drugače pa mi meso ne diši prevečuser posted image Raje pojem ogromno endivije solate z polno česna(bogi moj možek)ampak kaj ko mi je tako dobra.
bodite lepo marčice in naj vas pikeci veselo brcajouser posted image

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Marčice
27.10.2005 20:09:04   
tananejka
Živjo punce!

Še jaz se vam bom pridružila (če dovolite). Danes sem imela morfologijo. PDP imam 11.3. Na pregledu vse OK, teža ploda že 425 gramov. Leži pa prečno - med pregledom je dete sesalo palček in uprizorilo pravo telovadbo. Moja teža +5,5...sem ena od tistih, ki ji hrana med nosečnostjo zelo diši user posted image . Dojenčka so si ogledali še moj možek in pa dvojčici (stari 3.leta), ki sta bili navdušeni nad telovadbo dojenčka. Po vsej verjetnosti bomo imeli še eno punčkouser posted image .  

Pobožajte svoje user posted image

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Marčice
28.10.2005 9:23:14   
soncicaT
Ojla marčice!user posted image

No jaz sem ravno s pregleda...dala kri, pregledali mi bodo spet za toksoplazmozouser posted image ..upam da bo ok.

Poslušali smo srčka, in se dogovorili za morfologijouser posted image , ki jo imam 11.11.

Zelo se je veselim, po drugi strani pa sem seveda malo v skrbeh da bo vse ok.

Ja, kilogramčki, kilogramčki...to je pa za sebe pojem....PiaM...to imam zdaj od pomfričkauser posted image , ma sem se odločila od sedaj naprej jem veliko sadja in res pijem ful vode. Tako naprej več ne gre...saj se bližam 68 kilogramom...groza.Prej sem jih imela pa 60.user posted image

Lepo se imejte in lep vikend želim!user posted image




(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Marčice
28.10.2005 10:38:24   
mucica1
Juhu!

Ravnokar sem prispela z morfologije user posted image . Smo bli na UZ skoraj 45 min, ker je mali tako telovadil. Z glavo gor, z glavo dol, pa levo pa desno, pa brcal in mahal z rokicami ko nor user posted image user posted image user posted image user posted image . Aja, pa nogice je dal narazen in smo lepo videli, da je user posted image . U glavnem je pravi mali akrobat, z njim pa je vse super in se mu prav dogaja.

Dobrodošle vse "nove" marčice, brevo za tiste, ki ste na morfologiji že bile, vsem tistim, ki vas pregled še čaka, pa uživajte, uživajte in sprašujte.

Lepo se imejte, cmokci

user posted image

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Marčice
28.10.2005 12:02:55   
PiaM
Dan.user posted image
Danes sem vstala ob 5.uri, šla na wc in potem do 6. nisem mogla zaspati. Pojedla zajtrk in nazaj zapala ob 7 -ih.user posted image  Groza, zbudila sem se pa čisto povožena. No, ta ritem bomo imele čez pribl.4 mesece vse marčice...user posted image
Dobrodošla, nova marčica med nami!user posted image  kako pa kaj tvoji pupi pravita na še eno user posted image ? A si želita raje user posted image ?user posted image  
Frizerka, jaz imam morfologijo 10.11. v porodnišnici, pa ti? Daj se javi za kakšno [sm=kava.gif" border=0>, če boš imela čas, da malo poklepetava.user posted image  Mi kaže tehtnica pri G 1 kg več kot doma! Bo treba krompirček malo manj papcat...user posted image

(odgovor članu mucica1)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Marčice
28.10.2005 12:06:40   
PiaM
Tisto za krompirček sem napisala SonciciT, da jih imam pri G tudi jaz že 6+, za Mucico 1 pa user posted image  za vse o.k na morfologiji in da je user posted image !
user posted image Zdaj bo pa res treba pisat na RR, ker mi vedno en del sporočila manjka in smajliji ne primejo! Grrr!! 

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Marčice
28.10.2005 12:23:49   
lilu
En lep jesenski pozdravček vsem marčicam!user posted image
Joj, ko tako berem, kok ste uživale na morfologiji se mi kar milo stori-jst jo imam šele 14.11.!Bo treba še kar neki cajta počakatuser posted image
Glede teh tehtnic pri ginekologu sem pa tu jst že čist user posted image , tud men vedno pokaže 1kg več, tko da me čist zamori ( mam že od prej fuul zaloge, pa vseen kr vzhajamuser posted image ).Zdej sm na +3, no pr ginekologu utegne to bit +4user posted image

Se mi je pa apetit ful povečal v zadnjem tednu, kr skos bi neki jedla..če bo šlo tko naprej, bom rabla viličarja, da me pelje rodituser posted image user posted image

A boste vse vprašale, kaj mate?Midva nisva še čist prepričana, al bi al ne, ker ne bi pa rada, da vsi zvedo že prej..je pa najbrž tud težko jezik držat za zobmiuser posted image

Bodite lepo, božajte svoje brcače pa uživajte kjerkoli že steuser posted image

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Marčice
28.10.2005 13:11:40   
mateja78
Hojlauser posted image

Kako ste kaj danes. Jaz sem bila danes prvič na infuziji da mi izboljšajo kri, zdaj pa lepo pridno počivam in seveda papcamuser posted image . Tudi pri meni je že +4.5 kg pa še to je šlo skor vse v noge in na rit tam ko bo najtežje dol spravituser posted image

Moja bejba je danes zelo mirna tako da me malce skrbi. Pravzaprav je nisem začutla že od včeraj popoldne. Sicer pravijo da je to za to obdobje normalno saj ima zelo veliko prostora.

Upam da je vse vredu saj je na morfologiji vse tako lepo zgledal da skor ne more it nič narobe. Pač panika v prvi nosečnostiuser posted image .

Uživajte v tem lepem vremenu in pazite na svoje bušije.

LP Matejauser posted image

(odgovor članu lilu)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Marčice
28.10.2005 13:23:19   
lilu
Mateja, jst mislim, da te nima kej skrbet, ker je to, da te danes ne brca čist normalno-še dost ga boš mela(če je fantek)user posted image user posted image

Men so šle tud vse kile na boke-sm k une dame iz barokauser posted image user posted image upam, da bo šlo to pol nazaj, sicer bouser posted image

Ti sam počivaj, pam pazi nase, da se ti malo kri popravi, držim pesti za tvoje krvne celiceuser posted image

Lep pozdrav

(odgovor članu mateja78)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Marčice
28.10.2005 15:12:04   
anajmad
Ste se pa razpisale danes marčiceuser posted image .No,mi smo danes v redu nč posebnega.Zgleda,da bom vseeno šla v Tosamo naslednji teden kupiti plenice.Bomo vidl,kako bom s časom.Se mi kar vleče do pregleda.Še dobra dva tedna,pa bomo mi tudi izvedeli,kaj imamo v trebuhu.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu lilu)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Marčice
28.10.2005 20:52:22   
Anuš
No, fino!user posted image

Me veseli, da se vse strinjamo, da nas pri G spretno nategujejo glede kilc.user posted image Mogoče je pa to zato, da nas malo nazaj držijo pri pojedinahuser posted image ? Grem neki pojest.

Drugače pa tudi mene user posted image ponoči ne zbuja z brcikami, ali pa enostavno ne čutim. Zaenkrat me nabrcava takrat, ko se uležem ali sedim pri miru.

Ja, nič no, uživajte za vikend- v user posted image piše, da bo naravnost čaroben...

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Marčice
28.10.2005 22:39:02   
katjandraž
Oj!

Kako pridno pišete, jaz pa samo berem. Moja simfiza je ok, če počivam, tako da mi ni hudega. Na bolniški sem do 9.11., ko imam spet pregled pri G, pa bomo videli, če bo do takrat v redu. Pikica brca, jaz se širim in redim, naš malček pa je tud zabaven sto na uro. Jutri gremo za 4 dni na user posted image , ko se vrnem, pa mi kabelski internet predvidoma 2 dni ne bo delal. Ja, med nosečnostjo sem še malo bolj zmedena kot prej in sem šele danes oddala na Arnes potrdilo za to šolsko leto. user posted image  Tako da se predvidoma oglasim čez en teden, če bo pa kriza, se bom pa na telefon spet povezala, kot včasih.user posted image

Uživajte podaljšan vikend!

(odgovor članu Anuš)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Marčice
29.10.2005 13:43:39   
uniq
Pozdravljene,
sicer ne sodim v vaš mesec a vseeno sem se ob nekaj obregnila....PiaM a ti v lekarni niso nič rekli da Rupurut ni priporočljiv za nosečnice. Meni so potem predlagali Rennie, ker sem imela tako močan napad, da sem pristala v bolnišnici na Jesenicah. Pij Donat in imej visok vzglavnik. Brez tablet zej sploh nikamor ne upam it....
Čuvajte sebe in crklajte bebice prek bušijev.....

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Marčice
29.10.2005 16:42:59   
PiaM
Pozdravljena Uniq. Hvala za opozorilo, ampak ne vem kako to, da mi je prav G predpisala Rupurut in tudi v navodilih ne piše, da ga nosečnice po prevem tromesečju naj ne bi jemale. Pa tudi doječe mamice ga lahko, piše. Kak napad si imela ti - zaradi Rupuruta? Jaz sem sicer vzela do zdaj samo enega, ko mi je bila sila, drugače tudi nisem pristaš kakršnihkoli tablet med nosečnostjo. Torej praviš da Rennie lahko vzamem? A se dobijo tudi pri nas v lekarni? Donata pa ne prenašam, dobim takoj drisko.user posted image
Lep pozdrav!user posted image

(odgovor članu uniq)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Marčice
29.10.2005 20:28:04   
tananejka
Živjo punce.

Tko lepo vas je brat in zraven se vedno user posted image , ko govorite o kilcah in hrani. Včeraj sem brala o krompirčku....in ne boste verjele, da sem si ga šla spečt. Pa še majonezo sem zraven jedla. Moji ta večji punci se pa veselita, da bo še ena user posted image . Čeprav bi oni imeli dvojčkeuser posted image . Sem jima rekla, da jih lahko imata čez kakih 20. let....da se bosta mogli sprijaznit samo z enim user posted image .


Papa

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Marčice
30.10.2005 11:00:16   
neja
Glede Rupuruta (tudi jaz imam včasih težave s kislino)...v lekarni mi je rekla, da je popolnoma varen, tudi moja teta, ki je medicinska sestra, je rekla, da je varen. In ker sem konec koncev še vedno bila malo v dvomih sem šla na Pušenjakov forum in hvalabogu tudi on pravi, da ga nosečnice lahko vzamejo:

http://med.over.net/phorum/read.php?f=19&i=64302&t=64281#reply_64302

http://med.over.net/phorum/read.php?f=19&i=60492&t=60487#reply_60492

http://med.over.net/phorum/read.php?f=19&i=58651&t=58623#reply_58651

http://med.over.net/phorum/read.php?f=19&i=57472&t=57472#reply_57472

http://med.over.net/phorum/read.php?f=19&i=52627&t=52627#reply_52627

No, potem sem zadevo omenila še mojemu G in je tudi rekel, da ga lahko vzamem.

Upam, da sem vam kaj pomagalauser posted image

LP:)

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Marčice
30.10.2005 11:10:22   
anajmad
Jst sem rupurut jemala v obeh nosečnostih in tudi sedaj vzamem kdaj pa kdaj.Škodilo ni nikoli,sam je pa res,da ga moraš jemati po pameti,ne kot bonbone.Meni najbolj pomaga pri zgago coca cola light.Spijem en kozarec in sem kot nova.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Marčice
30.10.2005 12:03:44   
PiaM
Neja in Anajmad, najlepša hvala za trud, zelo sta me pomiriliuser posted image user posted image . Res mi ni bilo jasno, da bi bila moja G tako nesposobna, da bi mi ga predpisala in mi tudi v lekarni tega ne bi povedali, da ne smem jemati. Verjetno, da ga je Uniq preveč jemala ali bila alergična na kakšno sestavino v njem. Sama sem do zdaj res vzela le 1 tabletko in moram reči, da mi je zelo pomagala, saj me kislina muči zelo občutno manj in še ni bilo potrebe, da še vzamem eno. Sem pa takoj vedela, ko sem dobila škatlico, da ga vzamem v najhujši sili in še to ne več kot 1 dopoldan in 1 popoldan. No, upam, da mi jih pa sedaj ne bo treba jemati več! 

user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Marčice
30.10.2005 16:02:22   
Peli
Ojla!
Sedaj pa ste se res razpisale. Vidim da se nam je priključilo še nekaj novih - pozdravljene med nami.
PiaM - 10. 11. mam pregled in še ne vem če mi bo g delala uz., upam da ga bo k komaj čakam da vidm mojgauser posted image .
Pri nas je po nekaj dneh mirovanja mali postal cel razgrajačuser posted image .
Naj vam povem da sem šla včeraj v Kr. kupovat nosečniške hlače in skoraj obupala zraven, saj so jih imeli v celem Kranju le v eni trgovini in še to so ene trapaste kavbojke 11800sit!!!user posted image A je to normalno!
Sicer mi je blo kr mal nerodn k še ni čist očitn moj bauhi, in kdor ne ve niti ne opazi da sem user posted image .
Drugače se počutim v redu, samo moj mož bo izgubil živce - k me mora skos praskat, saj me vse srbi za znoret; pa mojuser posted image zlo rad skače po mojem mehurju - tko da kar naprej dežuram na wc-ju.
Lepo se mejte!

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Marčice
30.10.2005 21:45:17   
Tiya
Pozdravljene od še ene marčice!

Sem že en mesec in pol na bolniški zaradi težav s krvavitvijo in hematomi, no sedaj je mir že nekaj časa. Imam pa zato čas brati vaša sporočilca in brskati po netu. Sem v 19. tednu in sem do sedaj imela zraven NS že 10 UZ (v bolnici in pri mojem ginekologu). Ne čutim pa še brcik in me zanima ali je to še nekje normalno. To je moja 1. nosečnost. Moj G je sicer rekel, da je še čas pri prvi nosečnosti. Res pa je, da me od časa do časa malo od znotraj zapika - kot z rahlo buciko. Ponavadi postanem zaradi bolečin rahlo panična, da ne bi bilo spet kaj narobe. Morfologijo imam 11.11, vmes pa upam, da mi bo uspelo priti na 3D.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Marčice
31.10.2005 6:22:05   
Anuš
Ojla Tiyauser posted image

Jst sem tudi 1. noseča in sem brcike začutila pri 19t2d. Ginekologinja mi je pa par dni pred tem rekla, da jih bom šele čez kakšne 3 tedne- torej pri 22 tednih. Zato prav nič ne skrbi. Pri meni pa je tak občutek, kot da bi se te od znotraj nekdo čisto na rahlo dotaknil- nič ne boli in je prav prijetno. Tudi jaz sem prej mela ena špikanja in to, pa sem se spraševala, če je to brcanje. Ampak, ko brcne definitivno veš. Samo brez skrbi in uživaj svoje nosečniške dniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tiya)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Marčice
31.10.2005 13:07:23   
neja
Tiya, jaz sem v prvi nosečnosti prve brcike začutila proti koncu 21. tedna, tako da ne skrbi, slej ko prej, te bo požgečkalo od znotrajuser posted image .

LP

(odgovor članu Anuš)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Marčice
31.10.2005 13:46:19   
soncicaT
Ojla!!!!user posted image  Koliko marčic nas je kar naenkrat, lepo!user posted image user posted image

No, jaz še vedno samevam...ma še niso končali tam projekta,pa še moj user posted image  ni prišel...user posted image ...saj mu je že fejst dolgčas, je rekel da je 80% da na morfiko pride, ah ja...user posted image ...bo že.

Jaz ne vem kaj naj naredim glede hrane, loteva se me hud problem....najem se le ob "škodljivi" hrani...evo sem uro nazaj jedla naribana jabolka in kivi, zdajle pa se mi že noro lušta spet krompirčka in ketchupa...pa pice, pa razne testenine, itd...PROSIM DAJTE KAK NASVET, kako se ve prehranjujete kaj?user posted image , pa pomfri, pa hamburgerji, pa ne vem kaka navlaka vse:-(...nekaj bom morala naredit.

Če pa ne dobim teh doz v sebe, pa sem čisto švoh, v glavi se mi bliska, itd...

Prosim vesela bom kakšnegakoli nasveta, kaj ve jeste kaj? Ma da grem zdaj kaki frutolino jest, bom kmal spet lačna, rabim nekaj močnega...user posted image

Ok, pri nas detece danes malo počiva spet...je nič kaj ne občutim...najverjetneje bo pa user posted image , ni še 100%, izvemo na morfologiji 11.11....:-)

Ok, lepo bodite, to je bilo ekspresno javljanje soncice:-))

LP

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Marčice
31.10.2005 14:51:43   
Tiya
Alo,

Meni se zdi, da če hočeš pojesti vse potrebne vitamine, minerale, itd.... v času nosečnosti, potem imaš 24 ur na dan premalo. Jaz recimo sploh ne morem jesti mesa, zelenjave, sadja še kar pojem. Tu in tam pijem šumeče tablete, multivitaminsko 1x na dan. Hamburgerjev se izogibam (vsaj za zdaj), ker nikoli ne veš kako higiensko so pripravljeni, če jih kupiš v kakšnem kiosku. Moram pa vsak dan jesti sladoled - industrijsko pripravljen. Ma kaj vem kaj je prav, moja babica je rekla, da nosečnica ne sme imeti neizpolnjenih želja, torej DOBER TEK.

Pa, pa. 

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Marčice
31.10.2005 15:19:32   
soncicaT
Tiya, ha ha...potem če si bom izpolnila vse želje, bom hodila naokrog taka kot sodček.user posted image

Danes za kosilo sem si naredila mehko zeleno solato s krompirčkom (kuhanim), česen, olje, kis....user posted image , zelo okusno.

A se še kateri dogaja, da ko vonja kaj zelo dobrega (jaz danes to kombinacijo: česen,krompirček,solata,kis, je dete začelo "noreti" v trebuščku.user posted image user posted image , to sem zdaj že drugič opazila. Prej vse mirno, ko nekaj kuham, pa začne..user posted image

Ok, lepo bodite.

(odgovor članu Tiya)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Partner
hmm...

Ali bi bili še naprej z partnerjem, če bi vas vdaril?

da (9%)

mogoče, če bi mi zagotovil da se več ne ponovi (32%)

ne (59%)


Število vseh glasov: 290

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!