|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčice
14.10.2005 13:06:41   
PiaM
Dan, babnce...user posted image

Anajmad, verjamem, da si v podzavesti raje previdna kar se tiče cotik itd. in hkrati tudi, da tokrat Mora biti vse o.k in se srečno razplete!! Samo pozitivno razmišljaj, to je največ za tvojo dušo, saj vem, da je spomin zelo boleč na tvojega angelčka...user posted image

SoncicaT, probaj z aktivnim ogljem, ki nase vleče vse strupene snovi, je preverjeno, da ga lahko vzameš! Če boš še jutri imela drisko, pa raje pot pod noge k zdravniku, saj driska povzroča tudi krčenje maternice in da te tudi pregleda ali je drugače vse o.k. Ti držim pesti, da bo vse vredu! Drugače pa bobi palčke res delajo čudeže.user posted image
Peli, lepo, da je morfologija za tabo in da je dete zdravouser posted image . Samo 1kg plusa - vsaka ti čast, jaz že 1 mesec nosim nosečniške hlače...user posted image

Mateja78, tudi jaz imam občasno rahle bolečine tu pa tam, pa bomo že potrpeli, a ne.user posted image

Včeraj  je imel mojuser posted image  prave boje v mojem trebuščku. Smo zvečer vsi trije (štirje) gledali Tv in je več kot 1 uro non-stop razgrajal, da nisem mogla verjet. user posted image  Kot da bi na bobne tolkel, skoz na enem mestu...user posted image

Dost za danes, lepo se imejte, marčice!user posted image user posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Marčice
16.10.2005 17:34:06   
fionaP
Ja, saj človek bi še kaj napisal, če bi se dalo! Že 2 tedna sem (neuspešno) klikala na gumb za odgovor. Odprlo se je okno za odgovor - brez polja za odgovor... Pa sem vsak dan upala, da bodo kaj popravili, pa nič. No, zdaj mi je končno uspelo doma preko Mozille, na IE pa še vedno ne dela.

Drugače pa trebušček pridno raste, pa kilce tud, pa upam, da user posted image prav tako. Včeraj sem imela pregled, naslednji četrtek pa me čaka morfologija. Tamal (ali pa tamala) me že 3 tedne brca, vedno močneje. Kako lep občutek user posted image

Ponoči me muči zgaga, potem pa skoraj v sede spim, ob meni pa flaška Donata user posted image

V službi so me obremenili 110%, se mi zdi, da tud dihat ne morem več. Pa doma izklopiti tudi že kar nekaj časa ne morem službenih zadev. Zato se že veselim, da bom čez slabe 3 mesece doma in se v miru posvetila sebi in user posted image . In se spočila tako psihično kot fizično.

Marčevske user posted image , lepo se imejte!

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Marčice
16.10.2005 19:20:59   
soncicaT
Haj vsem marčkamuser posted image !

No moje tekanje na wc se je umirilo, po zaslugi najverjetneje česna, actimela in čokoladeuser posted image .

Skratka apetit spet laufa...jutri pa grem v solo spet.

Pa se ena novicka: ko se zvecer ulezem, pa polozim roko na trebuscek, obcutim kot rahle brcike...del trebuha mi ven potisne-seveda čisto majhen delček...in sedaj ne vem a se to premika mojuser posted image , al je to kaj drugega, drugace premikanje pa tudi cutim vsake tolko...kot neko miganje...kot neko premikanje v trebuhu..user posted image ...nisem pa 100% ce je to ze otrocicek, ker skoraj ne morem verjet, da bi ga ze konkretno cutila, saj je vendar se tako majcken..user posted image

PiaM...a tvoj user posted image  je pa na bobne igral..user posted image

FionaP...paše se spočit doma, ja...se ful pozna...sicer pa se poskusi čimmanj obremenjevat v službi..user posted image

Uživajte in lep teden želim!!!!!!!user posted image

< Sporočilo je popravil soncicaT -- 16.10.2005 19:21:01 >

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Marčice
17.10.2005 9:21:13   
mucica1
Ojla deklice!

Spet en lep, sončen ponedeljek user posted image . Vkend smo preživeli prav fino. Malo smo se potepali, malo smo pospravljali in končno sem prišla so svoje porcije pečenega kostanja.

Naš mali barabinček se tudi javlja vsak večer, ampak še zelo nežno in prav zafrkava svojega očkta. Takoj, ko moj user posted image  položi roko na moj trebušček, da bi ga začutil, pikica neha brcat. In zdaj se hecamo, da bo pravi mali razbojnik user posted image .

Pozdravčki,

user posted image

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Marčice
17.10.2005 10:21:46   
Peli
Ojla!
Kako ste preživele vikend? Jest sem šla kljub bolniški kar mal na sprehod, saj je bilo tako lepo vreme, da se ni dal notr zdržat. Mislim da bom šla tud dans mal ven, k je tako lepo, bom počivala takrat, ko bom res mogla, sedaj pa se čist u redu počutm.
Punce eno vprašanje mam za vas. A ste že mogoče že kdaj slišale da v nosečnosti ne smemo pit Schwepsa? Men se ga tolk lušta, pa tašča prav da ni dobrker vsebuje kinin.
Pa drugace a pridno brcate? Moj user posted image  se je po mojem glihkar zbudu in je začel.

Lepo se mejte, Čao!

(odgovor članu mucica1)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Marčice
17.10.2005 13:51:24   
Anuš
Juhu!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako ste na toooolk lep dan? Jaz super!user posted image user posted image user posted image user posted image
Vidim, da mate kar probleme s temi virusi. Jaz zaenkrat delam na preventivi: 1 limonca in žlica meda na dan -raztopljeni v topli vodi- preženeta zdravnika stranuser posted image
Pa kar s šalom spim. Škodit ne more. Vsako leto ta čas noro zbolim, tko da se kar mirkam.
Prejšnjo nedeljo pred spanjem me je škratek prvič brcnil (19t2d). In zdaj vsak večer telovadi po mojem bušiju. Pol se pa tolk z njem ukvarjam, da nimam časa zaspat.user posted image user posted image
A kile? +4kg. Se mi je zdelo veliko, pa vidim kolk kakšne pridno papateuser posted image in vzhajate. Jaz vem kako je, če te v križu štihne. Zato malo pazim pri kilcah in tudi pridno telovadim. user posted image
Papa

(odgovor članu mateja78)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Marčice
17.10.2005 13:55:48   
anajmad
No še ena marčica se javlja iz pregleda.Poslušali smo srček,merili trebuh.Kilce 1+.Naslednjič,to je 18.11. imama morfologijo.Danes sem prvič začutila konkretno brco.Ga je g. mal razjezila,ko je poslušala srček in ga je zbudila.Pritiskuser posted image ,ta nižji je problem,ker je preblizu 100.Opozorila me je,če bo tri dni nad 95,se moram nujno javiti v bolnico LJ.Drugače pa sedaj-grem spat.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Anuš)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Marčice
17.10.2005 16:51:44   
PiaM
user posted image user posted image user posted image  Ja, lepo, babike, da ste se končno malo razpisale, vas je treba samo malo požokat...user posted image  (FionaP - tebi je opravičenouser posted image ).
Lepo, da ste tako dobre volje, vas je res lepo brat!user posted image  In da že lepo čutite brcike, četudi rahle. A ni to en krasen občutek!user posted image
Naša Pia je danes že šla v šolo po celem tednu ležanja in čajčkih.user posted image
Sobici sta gotovi, sedaj smo v pospravljanu nazaj v prostora.Dobro, da sem doma, ker me križ boli kot user posted image  in pospravljam ter čistim lepo počasi in si vzamem vmes malo pavze. A vas tud tako križ boli? Danes grem na telovadbo za nosečke in upam, da bom sploh lahko kaj delala, prejšnji teden me je skoraj zvilo, pa vaje niso težke.user posted image
No, dosti za danes, lepo se imejte!
Čao user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Marčice
17.10.2005 20:31:08   
soncicaT
Oh PiaM...sva že dve glede križa...čez vikend še ok, grem v službo, sedajle se pa že spet komaj premikam....user posted image

Bojlše da sploh ne obmirujem, ker potem je 3x hujšuser posted image ...

LPuser posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Marčice
18.10.2005 7:59:30   
Anuš
PiaM cao! user posted image

A si že probala spat na boku z 1 blazino pod glavo in drugo med nogama? Jst zdej tako spim, ker me drugače nese naprej. Pa plavam 2x na teden- predvsem hrbtno. Upam, da sem kaj pomagala z nasvetom.user posted image Pred nami je še en nooooro lep dan, papa

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Marčice
18.10.2005 8:47:48   
PiaM
Joj, SoncicaT, groza, a ne! Ta križ!user posted image  Ponoči se obračam kot stara mati z eneega boka na drugi, na hrbtu mi tudi paše, a mi začne kar goret v križu in se potit, če sem dolgo na hrbtu. Pa zbujam se, ker me je začelo bolet še desno koleno! Za pop[sm=smiley35.gif" border=0>... Sem imela v 1.nosečnosti te probleme čisto na koncu, zdaj pa že na polovici!user posted image

Punce, brrr , a je pri vas zunaj tudi tako mrzlo? Pri nas ni niti 2 stopinji!user posted image  Včeraj sem oblekla eno prehodno jakno in sem jo še komaj skupaj zaprla! Kaj boste ve naredile pozimi s tako velikimi trebuhi? Sem pogledala malo v H&M na oddelek za nosečke, pa je vse, razen bund. Če pa kupim  navadno toliko večjo, da jo bom lahko zaprla, pa so mi rokavi do kolen! user posted image
Čao, lep dan, marčice!user posted image

(odgovor članu Anuš)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Marčice
18.10.2005 10:43:59   
soncicaT
Oj,oj,oj!user posted image

Kako ste?

PiaM...pri nas je mraz, danes dam prvič gor prehodno toplo jaknicouser posted image .

Glede križa...včeraj me je fejst bolel, ko pa ponoči počivam, pa me zjutraj nč kej ne boli...hvala bogu. Tako da mirovanje pomaga, pa seveda blazine tudi. Sedaj ko mojega user posted image  se ni doma, spim z obema kovtroma, eden med nogami, eden na meni, ha ha.

No danes bo še en čudovit, hladen dan...mojuser posted image  me je ene 5x brnil, zdaj pa ne duha ne sluha, hmm:-), včeraj pa je kar cel dan ropotalo:-)

Skratka, jaz grem počasi v službo, želim vam en prekrasen dan, pa pišite kaj bolj pogosto, no...user posted image

Čaouser posted image

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Marčice
18.10.2005 14:10:51   
Peli
Ojla, marčice!
Pri nas sije toplo sonce skozi okno in ne vem , če je bilo mogoče zjutraj hladno, saj sem spala do 10:30, sploh ne vem kako sem mogla, no bom kar zdaj spanje nadoknadila za marec.
Punce a mate res vse že težave z oblačili?
Jaz ša vedno lahko nosim iste cunje, razen kavbojk ne prenesem, saj trebuha še nimam skoraj nič - zredila sem se za en kg. Čeprav sem že malo mislila kupit kakšne nosečniške cunje, saj je v Šk.Loki 50% znižanje v trgovini za nosečnice. No, pa bpm kar še malo počakala.
Lahko se pohvalim, da nimam težav s hrbtenico (saj tko nič ne delam), res pa je da me kar naprej dajejo prehladi. Že od včeraj zjutraj me spet daje astma pa grlo me boli, no upam da bo kmal bolš.
Lepo se imejte.

                  Čao!

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Marčice
18.10.2005 14:24:49   
mucica1
ojla!

Lep pozdrav še od ene prezeble duše. Sem se ravno malo odtajala user posted image . Madonca je na hitro prišlo tole zimsko ozračje. Sem pa tako kot nekatere med vami zjutraj polna optimizma segla v omaro, privlekla na dan zimski plašč in zgrožena ugotovila, da je malo na tesno vse skupaj, da se pravzaprav ne smem čisto sproščeno usest, ker bodo šli gumbi v franže user posted image . Ampak sem rešila situacijo (zaenkrat) z odprtimi gumbi in enim šalom čez. Bo pa po moje treba nabaviti kako nosečniško bundico, glede na to, da bomo s trebuhi strašile naokrog celo zimo?!

Zdaj pa še eno vprašanje za vse - ali ste že mogoče razmišljale o nakupu vozička? Z mojim user posted image sva se namreč odločila, da bova že počasi začela nabavljat, ker se meni pozimi ne bo dalo kolovratit naokrog, pa še stroški se bodo malce porazdelili. Pa me zanima, če ste že izbrale model in kaj moraš pri nakupu paziti. Ne bi rada dala 150.000 SIT za nekaj, za kar bi kasneje ugotovila, da  je popolnoma neuporabno.

Drugače pa en lep dan vsem skupaj.

Poljubčki,
user posted image

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Marčice
18.10.2005 15:00:47   
Peli
Tudi jaz že malo gledam za vozičke, zaenkrat mal gledam če je kje kaj pametnga rabljenga, al pa če je kje kakšna akcija, če pa ne bo nč bo šu moj mož u Avstrijo gledat.
Jaz sem gledala vse sorte kombiniranih vozičkov in ne vem ali bi mogoče takega, da otroka voziš v lupinici, ali je boljša košara. Glede na to da bo zima, se bojim da bi bila lupinica prehladna in ne vem a je mogoče otrok v nje preveč utesnjenuser posted image  Drugače bi rada takega z nekoliko večjimi kolesi - za po makadamu in lepo zložljivga da gre v prtljažnik puntota. Na žalost sem zgleda nekoliko prezahtevna, saj takšnega še nisem vidla.
Sicer vem da je res še malo prezgodaj, a bi šla najraje že kar kupovat zauser posted image .
A ve že kaj kupujete?
             ČAO!

(odgovor članu mucica1)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Marčice
18.10.2005 17:06:06   
anajmad
No,da se še jst javim iz mrzle primorske.Mi spet smrkamouser posted image .Zgleda,da sem včeri v LJ kej fasala.Tako,da danes samo poležavam in pijem čaj.PiaM glede križa sem jst rešila tako:Masirala sem se protirevmatsko kremo,oz.me je Pia mazala in par vaj za raztezanje sem delala.Glede trebuščka,je pri nas že orng trebuh.Sem taprava gospa trebušnik.Po riti me pobira in po bokih,trebuh imam pa res že gromozanski,brez heca.Že dva tedna nosim nosečniške hlače.Problem je samo v tem,ker me je v bokih in na riti dosti pobralo in mi vzadaj kr neki visiuser posted image .Mi že imamo voziček doma.Imam še ta velikega s košaro od Inglesine.Ta voziček smo kupili pred 12 leti za našo Pio,je tak s tavelikimi kolesi,v glavnem še ne iz mode.Naša Pia se je vozila notri dober mesec,ker ni prenesla,da ne vidi okoli.V glavnem drla se je,ko jesihar.Mi je pa prijateljica že lani pripeljala voziček,ko sem bila noseča zauser posted image Vida.Je od firme Graco in je kr moderen in funkcionalen.Mi bo še ta prijateljica dala od posteljice,previjalne mize in ostalih stvari.Samo,kolikor je ona rekla,da ne prej,ko bom jst v porodnišnici.Seveda,čisto razumljivo.
No,lepo se imejte marčevke in lepo počivajte.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu mucica1)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Marčice
19.10.2005 17:25:10   
soncicaT
user posted image Ojla, da sem malce javim...

Anuš..jaz bi tudi telovadila...a imaš kake posebne vaje. Ma ta moj križ, ko hodim, se gibam je ok, ko se uležem za 15 minut, me udari. Pa presneto, to je moja prva nosečnost, pa tako hudo.user posted image  Včasih sem ko stara mama.user posted image

Peli jaz grem nakupovat šele janurja, pred novim letom čisto nič-sem vraževernauser posted image

Anajmad...kako pogrešam morski luft..ti se lahko greš z user posted image  sprehodit ob morje..user posted image .

Aja, včeraj ponoči sem se obrnila na levi bok, pa me je v predelu jajčnikov začelo bolet..user posted image , danes me je najprej na desni spet v predelu jajčnikov, zdajle pa vsake tolko spet na levi...a mogoče katera ve, kaj je to?user posted image

Mucica1..ti pa maš že svojega user posted image  doma...blagor ti, jaz še čakam..bo že..

Ok, lepo se imejt, ko bi se vsaj kaj bolj pogosto javljale...user posted image user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Marčice
19.10.2005 20:08:41   
mateja78
Hojlauser posted image

Pa se še jaz malo javljam. Pravkar sem prišla z nabiranja kostanja. Je kar pasalo it malo ven na zrak čeprav ni preveč toplo.
Zjutraj pa je res neznosen mraz tako da se tudi jaz že pridno oblačim. Škoda da je kup z premajhnimi cunjami vedno večji ,ampak na srečo se še najdejo kakšne stare hlače ki so mi še prav. Sem v ponedeljek obiskala H&M in si tudi nekaj nabavla. Škoda da je treba v službo drugač bi kar trenirke nosila.

Soncica T tudi jaz sem rahlo vraževerna tako da zaenkrat samo še cene gledam in izbiro da bom kasneje vedla kam it , kupila pa še nisem popolnoma nič.

Drugače pa je počutje kar vredu , razen občasnega špikanja na levi strani trebuha , ki sem se ga že skor navadla.
Komaj čakam ponedeljek ko imam pregled in UZ , saj je to po šestih tednih ki so se vlekli ko vrag.

Marčevke lepo se imejte in pazite na svoje bušije.

LP Matejauser posted image

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Marčice
20.10.2005 12:59:28   
Ines.
Punce, sej res, a boste pozimi nosile svoje običajne plašče, jakne oz. bunde? V LJ nisem nič videla, da bi prodajali kake jakne za nosečnice.

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Marčice
20.10.2005 13:29:59   
anajmad
Jst bom probala nosit normalno bundo,čeprav kr mal dvomim,kako bo to znesli,ker imam že trebuh in če se bo še tako nadaljevalo,ne vem,kako bo.Imam še šlašč,ki se da nekako razširiti ob strani,pa bom poskusila tistega.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Marčice
20.10.2005 14:42:58   
mucica1
Čau ženskice....

Danes pa ni moj dan.....Prvič odkar sem nosečka, sem tečna in slabe volje ko user posted image , pa zato nimam nobenega pametnega razloga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  In zdaj se sklicujem na hormone,  pa na vreme, pa na blond barvo svojih las in sploh na vse planete tega vesolja, ki se ne znajo postavit v pravo lego.... a se še kateri to kdaj dogaja? Mogoče sicer ne dans, ampak tko na sploh?!

U glavnem se zjutraj zbudim in omenim mojmu, da greva popoldne na pregled, pa je seveda pozabu in jaz v jokuser posted image user posted image  (itak da se smilim sama seb), pa pridem u službo in se komi mal k sebi spravm, pa polijem kavo, pa spet v user posted image  (sicer sem se umaknila v samoto, da ne bi drugih spravla v zadrego), pa mi začne cela situacija postajat rahlo komična, ker se končno malo zamislim in ugotovim, da pa res ne vem, kaj mi je tako hudega in se mi končno posveti, da pravzaprav mi pa čisto nič ne manjka, pa spet u jok, ker se mi pa mogoče rahlo frklja user posted image  U glavnem sem danes tipični primer ženske, kakršna sem si rekla, da jaz pač nikoli ne bom.  Se mi prav smili danes moj bogi user posted image , ker mu ni nc jasn.

Hm, se javim jutri, ko bom boljse volje.

Pozdravčki, user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Marčice
20.10.2005 16:32:12   
neja
Zdravo:)

Pri nas gre dež pa nasploh vreme ni nič kaj prijazno (verjetno je povsod tako). Čas si malo krajšam z računalnikom ali pa tamala poskrbi, da imam kaj za delat:).
No, brcike zdaj tudi jaz čutim, včasih bolj, včasih manjuser posted image . Kar se tiče problemov v nosečnosti, se pridružujem tistim, ki imate probleme z zaprtjem. Jaz se lahko nacejavam z Donatom kolikor hočem, pa nič ne pomaga. Tudi pri prehrani pazim, pa nič. Najbolj me je strah hemeroidov, ki sem jih fasala v prvi nosečnosti, pri porodu pa je bil en tako hud, da me je tisto bolelo bolj kot šivi. Sedaj pa seveda že spet vidim, da se bo zgodbica ponovila. Pušenjaka sem vprašala, če si lahko občasno pomagam z sirupom Prorektal S in je rekel, da ni problem. Sicer se zdaj s tem ne nalivam, ampak ga vzamem občasno. Vmes pa poskusim z toplim donatom, naravnim pomarančnim sokom, vodo, v kateri so bile čez noč suhe slive in še kaj.

V prvi nosečnosti sem se zredila za 18 kg in upam, da se sedaj ne bom za več. Kg namreč kar hitro grejo goruser posted image  pa se ne bašem pretirano s kakšnimi sladkarijami, saj se mi niti ne luštajo. Vsekakor upam, da me pri koncu ne bo razneslo, ker imam že sedaj takšen trebuh, kot da bi bila v sedmem mesecuuser posted image .

27.10. imam morfologijo....komaj čakamuser posted image , do takrat pa se lepo imejte in se še kaj oglasim:).

LP

(odgovor članu mucica1)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Marčice
20.10.2005 16:55:03   
Marina_
Zdravo marčiceuser posted image

Evo moj user posted image  je pravi razgrajač-tako pravi moja ginekologinja.Nosečnost poteka tako kot treba,zredila sem se ta mesec za pol kile(vse skupaj je sedaj 5kg).Morfologijo imam 18.11 in upam da boma takrat videla spol.
Midva sva tudi malo vraževerna in nič ne kupujeva-samo gledava.edino kar sva naredila je to,da sva iz otroške sobe dala v spalnico eno omaro,tako da je otroška sedaj prazna.
No tudi mene včasih(če sem predolgo na nogah) opozarja križ.Potem pa se malo vležem pa je boljše.
brcike že redno dobivam in to kar močne,tako da sem predvčerajšnjim ponoči bedela ker mi user posted image  ni pustil spat.Mogoče je bila kriva polna lunauser posted image
Moram pa se pohvalit,da zelo veliko cartam mojo nečakinjo MAŠO,ki je prava lepotica in je zelo pridna.user posted image
Upam da se bom zdaj kaj prej oglasila-pridne ste ker veliko pišete.


_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Marčice
20.10.2005 19:41:43   
PiaM
Dobr večer, marčice!user posted image
Cela 2 dni že nisem nič napisala...user posted image
Odštevam dneve do naslednjega pregleda pri G in upam, da me bo poslala na UZ.user posted image   user posted image brca kar pogosto čez dan, buši je vsak dan večji...user posted image
Križ je malenkost bolje, SončicaT - upam, da ti bodo vaje kaj pomagale.Pazi nase.user posted image
Peli in Anajmad - čimprej si pozdravita grlo in prehlad.[sm=smiley20.gif" border=0>

Mucica, upam, da ne jokaš več... user posted image  
Frizerka, ti pa le lepo cartaj nečakinjo Mašo in ji daj lupčka!user posted image

Lepo pozdravljene tudi vse ostale marčice -
Mateja78, Ines, Katjaandraž, Anuš ...user posted image

Čao

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Marčice
20.10.2005 19:45:41   
PiaM
No, kaj spet RR šteka!?user posted image  Pol sporočila mi manjka!
Neja, tebi sem še napisala, da probaj popiti čez dan ogromno navadne vode in jabolko na tešče vsako jutro in da se ti prebava uredi. Jaz sem imela iste težave pri 1.porodu z hemeroidi, ki so me po nekaj dneh boleli bolj kot šivi in sem si jih pozdravila z kremo faktu in umivanjem z mrzlo vodo, ki povleče črevo nazaj. Sedaj spijem malo donata in že letim!user posted image

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?