|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2013
9.5.2013 7:46:23   
mala zirafa
Predvčerajšnjem sem imela redni pregled in UZ pri moji G.Rekla je da je plod zelo velik, ampak da s tem ni nič narobe, zato imam datum 31.10, ampak jaz kar ostajam z vami.Se pravi mi je datum skrajšala za 12 dni, si mislite??Tako sem sedaj v 14. tednu, tako mi teče 4. mesec.Počutje je super trebuh pa rasteuser posted image .Ima še katera podoben primer?Živela noč čarovnicuser posted image .
Komaj čakam izvedeti za spol.

(odgovor članu LolaTin)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Novembrke 2013
9.5.2013 11:31:45   
Metuljčica 2013
pozdravljene, tudi jaz danes KONČNO opravila 1. pregled,... se že počutim bolj nosečko, ko sem vidla našo malo pikico kako je živahna user posted image user posted image ... skratka, naše dete je (zaenkrat) kot programirano - vse se ujema, trajanje nosečnosti tako od prvega dneva zadnje M, kot tudi po UZ in velikost ploda user posted image

samo naj gre tako lepo naprej user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Novembrke 2013
9.5.2013 11:32:45   
Metuljčica 2013
aja, pri tickerju sem se zmotila za 2 dni, sem 2 dni več noseča ... user posted image pdp pa imam 29.11.2013

(odgovor članu Metuljčica 2013)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Novembrke 2013
9.5.2013 11:38:16   
Metuljčica 2013

IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa


Komaj čakam izvedeti za spol.


na nuhalno si šla? Boš šla? Jaz sem se danes naročila, čakam termin, in upam, da se bo na nuhalni že videl spol user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Novembrke 2013
9.5.2013 13:27:34   
zoja10
Jaz sem imela včeraj nuhalno, smo videli lulčka :) (čeprav je reku naj ne bom čist sigurna ).... No kakorkoli važno da bo zdravo :)
Danes sem že začela počasi razglašat okrog novico :)

Lep dan...še zadnji pred dežjem..

(odgovor članu Metuljčica 2013)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Novembrke 2013
9.5.2013 13:55:14   
eee35
Pozdravljene...še jaz se bom pridružila, spremljam forum od začetka, ampak čakala sem, da mine prvo trimesečje:) Sem po moje najstarejša med vami, glih sem dopolnila 40 let, imamo doma enega 4 letnika. PDP imam 11.11, v ponedeljek sem opravila nuhalno, vse sicer kaže, da je v redu, ampak glede na moja leta bom verjetno šla na amnio. Sem že itak naročena. Seveda se bojim, da ne bi bilo kaj narobe po posegu, vseeno pa bi rada to dala skozi...Ena je pisala, da tudi bo šla na amnio, sicer zaradi slabih rezultatov nuhalne, no pa sva že dve:)
A na FB v skupini se kaj dogaja? Če ja, bi tudi prosila za napotke, kako se vam tam pridružiti.
lp

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Novembrke 2013
9.5.2013 21:44:51   
mala zirafa
eee35, dobrodošla med nami.Nekatere nismo ravno rosno mlade, ampak glavno da smo to po srcu.Vso srečo na amnio, držimo pesti!

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Novembrke 2013
10.5.2013 7:07:27   
iris1978
Dobro jutro punce,

tiste, ki bi se rade priključile na fb mi napišite na zs vaše ime, ki ga uporabljate na fb.
Pa lep dan še naprej user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Novembrke 2013
10.5.2013 8:18:00   
KulGirl
Še jaz bi se vam pridružila. PDP zaenkrat še ni ziher ampak zaenkrat naj bo 17.11. Doma imam že eno triletnico. V ponedeljek sem imela nuhalno in se ni mogla odločit za spol, tako da bo treba počakat na kakšen drug UZ. Rezultat NS je bil odličen in tudi otroček je živahen.

(odgovor članu iris1978)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Novembrke 2013
10.5.2013 9:39:53   
Jane77
Pozdravljene,

vidim, da se tudi na RR kar pridno nabirate user posted image user posted image .
Jaz sedaj sicer bolj spremljam skupino na FB, tule pa tudi pokukam kdaj pa kdaj. Drugače sem v 15. tednu, nuhalno sem mela tud DHT, ki mi je sicer povečal tveganje, ampak na AC pa ne grem, sva se tako odločila. NS je bila OK in verjamem, da je moj otroček tudi OK user posted image

Tudi meni trebuh raste oz. niti ne vem, če mi je kej zrasel ali sem samo napihnjena, tako da že veselo nosim nosečniške hlače user posted image . Naslednji pregled imam v času morfologije - 20. teden in upam, da se bo tam že kaj videlo - spol mislim. NA nuhalni mi je namignil, da bolj kaže na deklico. Doma pa imam že dveletnega fantka.

POčutje je OK, razen utrujenosti zvečer, drugače pa BP user posted image

Lepo se imejte in dobrodošle vse nove!! Pridite nas kaj pogledat na FB!

Papa

_____________________________

Naš Jakob je pokukal na svet 21.2. 2011

(odgovor članu KulGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Novembrke 2013
10.5.2013 11:40:32   
Enelin
Pozdravljene.

Še ena nosečka tukaj. :) Do zdaj sem samo brala, ta trenutek pa sem se odločila, da še vam kaj napišem. To je moja prva nosečnost, stara sem 25 let. Moj PDP je 20. 11., v sredo sem bila na nuhalni, vse je super, kaže pa na to, da bo najverjetneje fantek, ker je nekaj štrlelo med nogicama (tako je rekel ginekolog) :)

P.S. Tudi jaz bi sem vam pridlužila na fb, ampak ne vem kako.

(odgovor članu Jane77)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: Novembrke 2013
10.5.2013 16:07:31   
lokvanj22
No pa se še jst javim predvčerajšnjim sem imela NS in se zelo pomirjena glede na to kakšne težave sem imela na začetku. NS rezultati so super, tudi jst sem uprašala ginekologa katerega spola je ma mi ni nič povedal je rekel da je prezgodi da še ni 100%. Pri svoji ginekologinji imam pregled 22.5. A ve hodite v službo? Jst sem že od celega začetka na bolniški. Lep dan še naprej.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Novembrke 2013
10.5.2013 16:39:31   
eee35
Iris: sem poslala zs, upam, da mi je uspelo, malo sem že pozabila, kako se vse to uporablja:)

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu lokvanj22)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: Novembrke 2013
10.5.2013 18:06:28   
Metuljčica 2013

IZVIRNO SPOROČILO: anit6

Tudi pri nas bomo zibali novembra...... user posted image user posted image user posted image sem tko vesela kot radijo user posted image mi govorijo eni da kr žarim od sreče, kaj se dogaja. Ali ste že povedale prijateljem, da ste nosečka?
Drugače pa komaj čakam NS, ki jo imam 17.5.2013. Slabo mi pa k sreči več ni, počutim si super.



super, da ti ni več slabo.... meni sicer slabosti že popuščajo, sem pa utrujena in cel dan kot cunja user posted image , ko no pa to vse minilo tudi pri meni, pa bom tudi jaz vesela kot radio user posted image ... imam srečo, da sem trenutno doma, ker če bi morala taka hodit v službo, bi verjetno vsaj dan skup padla user posted image , že po naravi ravno ne kipim od energije, no zdaj pa me resnično matra ta utrujenost, ki jo malo povezujem tudi z vremenom in letnim časom ... Najraje sem doma na kavču ... ampak že čutim, da se stvari izboljšujejo....najboljše mi je, če ponoči fajn spim, danes npr. sem se celo noč premetavala in je bila katastrofa čez dan user posted image , včeraj pa sem dobro spala in sem zdržala ves dan brez počitka...

(odgovor članu anit6)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: Novembrke 2013
11.5.2013 8:42:33   
Metuljčica 2013

IZVIRNO SPOROČILO: iris1978

Dobro jutro punce,

tiste, ki bi se rade priključile na fb mi napišite na zs vaše ime, ki ga uporabljate na fb.
Pa lep dan še naprej user posted image



jaz bi prišla, ampak bo težka, ker jih ima cel kup isto ime kot jaz gor :/ plus tega sem naštimana tak, da, se me ne najde ... mi lahko ti napišeš svoj ime in te kak dodam pa pol ti mene dodaš v skupino? bi šlo? Prosim :)

_____________________________

ticker mi zamuja za dva dni :D ampak se mi ga ne da nastavljat na novo :P

(odgovor članu iris1978)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: Novembrke 2013
11.5.2013 13:38:44   
*zvezdica zaspanka*
pozdravljene sonosečke!

redno vas berem in spremljam, ne spomnim pa se več kdaj sem nazadnje pisala ... delam predvsem popoldan in mi potem ostane bolj malo energije in časa, da se vam oglasim. čestitke vsem novim novemberkam, pa seveda za dobre novice na pregledih user posted image

pred 14. dnevi sem imela NS, zaenkrat pridno rastemo in je vse v najlepšem redu (upam, da bo tako tudi naprej). trenutno sem v 15. tednu, nov pdp 6.11, naslednji pregled pa imam konec maja. utrujenost je kar nekako izginila, ostali znaki so bili skoz bolj bežni, me pa zadnje čase precej dajejo glavoboli (kot bi imela premočem trak na glavi) - ima katera glavobole?
povedali so nama že tudi spol, ginekologinja je bila kar prepričljiva, ampak se moj še odloča ali bova povedala ali ohranila skrivnost ;) sem pa med prazniki zgleda dobila vnetje in posledično dobila canesten kremo in je bilo kar hitro ok. trebušček je napet, ampak zaenkrat še skrit pod vsakdanjimi oblačili. tekom dneva se pa precej napihnem.
staršem in najboljšim prijateljem sva povedala po prvem pregledu, ostalim pa sedaj. preko bolhe sem kupila angel sounds in zadevica je super, še posebej, če se kakšen dan čudno počutim in ko slišim bitje srčeca, me pomiri ... tako, da priporočam ;)

toliko zaenkrat z moje strani ;) uživajte!

(odgovor članu pinky86)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: Novembrke 2013
11.5.2013 23:54:45   
LolaTin
Metuljčica 2013 , juhu!! Potem bova pa skupaj na dan D? user posted image

(odgovor članu Metuljčica 2013)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: Novembrke 2013
12.5.2013 0:04:36   
LolaTin
*zvezdica zaspanka* tudi jaz imam neverejtne glavobole, predvsem popoldan in zvečer user posted image . sem pa tudi zadnja 2 tedna "cotasta" - postelja je krja, kjer sem 18/7 user posted image

Upam in želim ti, da se čim prej končajo ti glavoboli user posted image

(odgovor članu *zvezdica zaspanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: Novembrke 2013
12.5.2013 19:06:27   
Anonimen
Lepo pozdravljene nosečke user posted image !

Najprej vsem čestitam za uspešne nuhalne in zdrave pikice user posted image user posted image user posted image !

LolaTin - Tudi jaz imam hematom in sem ga imela tudi v prvi nosečnosti. Mene bi ginekologinja in moja zdravnici takoj dali na bolniško do konca nosečnosti zaradi vseh mojih zapletov, pa mi je komisija ni odobrila, tako da sem se pritožila, saj sem imela lani v pol leta dva splava, pa še vedno po malem krvavim. V Ljubljani so baje pasji, bi kar vse po vrsti dali delat, nihče pa se ne vpraša, v kakšnih stresnih pogojih moramo delati in da se nosečk v današnjih kriznih časih nič več ne "špara", posledice pa potem nosimo me in naši otročki. Žalostno, da šparajo tam, kjer bi morali najmanj šparati, potem pa jamrajo, da Slovenci izumiramo. user posted image

eee35 - Jaz imam v petek čez 14 dni amnio zaradi slabih rezultatov nuhalne. Midve sva najbrž med najstarejšimi, toda kot je rekla ena zgoraj, glavno da sva mladi po srcu user posted image .

glavobol - Mene občasno muči glavobol in po navadi, ko tisti dan premalo pijem. Potem se prisilim, da spijem vsaj 2 kozarca vode in je takoj boljše. Pa tudi hrana vpliva, sem opazila. Če pojem preveč mesa, krompirja ali čebule, me začne boleti glava, toda voda mi vedno pomaga. Toda morata pa res biti 2 kozarca vode, ne le nekaj požirkov user posted image .

Moje počutje je zaenkrat ok, sicer sem ponovno začela krvaveti, pa hitro se utrudim in nikakor ne smem predolgo stati, se mi kar začne vrteti. Se mi zdi, da me tudi tokrat daje nizek pritisk zaradi večje gostote krvi, ki jo jaz ful čutim. Včasih mi kar šumi v glavi. Toda prisilim se, da grem na kakšen manjši sprehod, saj mi je že itak kondicija totalno padla user posted image . Danes sem se po dolgem času spet peljala z avtom in že zdaj zelo težko prenašam vožnjo. Čutim prav vsako luknjo in fliko na cesti user posted image . Tako da resnično upam, da mi bo komisija odobrila bolniško, saj si ne predstavljam, da bi moral vsak dan prenašati vožnjo, potem pa še 8-urno sedenje za računalnikom user posted image . Držite pesti, da se me usmilijo user posted image !

Lep preostanek nedelje vsem user posted image ,
NenaLena

(odgovor članu LolaTin)
  Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: Novembrke 2013
12.5.2013 23:22:48   
LolaTin
Tudi jaz imam hematom in sem ga imela tudi v prvi nosečnosti. Mene bi ginekologinja in moja zdravnici takoj dali na bolniško do konca nosečnosti zaradi vseh mojih zapletov, pa mi je komisija ni odobrila, tako da sem se pritožila, saj sem imela lani v pol leta dva splava, pa še vedno po malem krvavim. V Ljubljani so baje pasji, bi kar vse po vrsti dali delat, nihče pa se ne vpraša, v kakšnih stresnih pogojih moramo delati in da se nosečk v današnjih kriznih časih nič več ne "špara", posledice pa potem nosimo me in naši otročki.


No pri meni se pa že pri gniekologinji ustaviuser posted image . Mi je rekla, da naj dam odpoved, če se ne počutim zmožno delat user posted image . Krvavim jaz ne več, sem pa težko zanosila in me je strah, da bi šlo kaj narobe.

Danes sem se po dolgem času spet peljala z avtom in že zdaj zelo težko prenašam vožnjo. Čutim prav vsako luknjo in fliko na cesti . Tako da resnično upam, da mi bo komisija odobrila bolniško, saj si ne predstavljam, da bi moral vsak dan prenašati vožnjo, potem pa še 8-urno sedenje za računalnikom .


Enako jaz. So mi v bolnici rekli, da je avto smrt user posted image . Jaz mam pa službo na terenu v avtu. Sem se v podejtju dogovorila, da me na to delovno mesto ne bojo dali, se morem pa kljub temu 80 km v eno smer vsak dan peljat in sedet za računalnikom 9 uruser posted image .

Držim pesti in user posted image , da se te usmilijo (mene pa tudi user posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: Novembrke 2013
14.5.2013 8:18:11   
november1982
Živjo user posted image

evo se vam pridružim še jaz user posted image

pričakujemo 14.11., nuhalna je že za nami,samo sem imela cel kup problemov in se je šele zdaj končno vse ''umirilo'', tako da zdej malo lažje diham user posted image

Doma imamo že eno navihano dveletnico, baje pa pričakujemo še eno punčko. Moj si full želi še eno punčko, meni je pa ratalo že čisto vseeno kaj bo, samo da bo zdravo, zaradi vseh piz*** ki sem jih dala čez user posted image

Pa še podatki za seznamček:
november1982, stara 30 let, iz Ljubljane, tretja user posted image , doma imamo eno princesko, naslednji pregled 7.6

a sem še kaj pozabila?

lepo se imejte moje souser posted image se tipkamo user posted image

(odgovor članu LolaTin)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: Novembrke 2013
16.5.2013 12:15:21   
cvetka_m
pozdravljene novembrke! Evo, da se vam še jaz pridružim :)
včeraj sem imela nuhalno, in na srečo je vse ok. prej sem vas že spremljala vsak dan, sedaj se vam pa z veseljem pridružujem user posted image
PDP je 25.11.2013, starost 30 let, prva nosečnost user posted image

imam pa še eno vprašanje. možno, da ste se o tem že pogovarjale, pa sem zgrešila, ampak zanima me, ali ima še katera probleme z belim tokom?

lep pozdravček vsem

(odgovor članu november1982)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: Novembrke 2013
16.5.2013 12:25:51   
Sončnica...
Če ne smrdi ful pa če ne peče je normalno tak da uživaj...
No in smo v 14T4D ... trebuščka pa še ni :) krči prisotni 3-6x na dan ,rastezanje maternica... v pon. Imam pregled potem bom v 15T komaj čakam

(odgovor članu cvetka_m)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: Novembrke 2013
16.5.2013 12:27:12   
Sončnica...
Aja imam angel saund in vsak dan poslušam srčka

(odgovor članu Sončnica...)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: Novembrke 2013
16.5.2013 16:06:02   
mimi28
Lep pozdrav souser posted image ! Se pa že kar nekaj časa nisem javila, ker sem začela delat in sploh ni več toliko časa. Danes sem imela nuhalno in je vse ok, kaže da bomo imeli še enega user posted image . PDP imamo 24.11.2013user posted image . Lepo bodite in božajte user posted image

(odgovor članu Sončnica...)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




ime za fantka
Petrarca91

ime za fantka

Uroš (32%)

Ažbe (31%)

Gael (13%)

Tomi (25%)


Število vseh glasov: 342

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!