|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2013
3.5.2013 13:51:28   
Neya26
Ojla,

evo dons opravila NS in izvid je dober, vse ok. Je tudi bolj podrobno pogledala srček in je rekla, da kokr ona trenutno lahko vidi, je videti vse ok. Vendar na ta glavni pregled za srček, bom mogla počakat še 1 mesec. moram se v ponedeljek naročiti pri kardiologu.
dons pa, ko se Neja zbudi, verjetno šibamo v živalski vrt, ko je tako lepo vreme :)
lep dan vsem!

(odgovor članu Metuljčica 2013)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Novembrke 2013
3.5.2013 20:26:19   
tintin
super Neya, sem vesela. zdaj pa relaxuser posted image

(odgovor članu Metuljčica 2013)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Novembrke 2013
4.5.2013 3:22:53   
butterfly..
Tudi jaz sem vesela zateuser posted image

_____________________________

“A baby will make love stronger, days shorter, nights longer, bankroll smaller, home happier, clothes shabbier, the past forgotten, and the future worth living for”

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Novembrke 2013
4.5.2013 7:11:03   
pin
Dobro jutro nosečke!

Pa se še malo sama javim. Noseča sem 1., trebušček se mi popoldan že zelo pozna. Zjutraj je minimalen, če čez dan jem dosti zelenjave in sadja, pa noro zraste (v bistvu je popoldan zelo napet - malo celo boli). Zadevo umilim s sprehodom. Noge mi noro zatekajo, utrujenost me meče v posteljo. Pa sem mislila, da bo utrujenosti konec s 13. tednom, kakšna zmota.

Počasi bom tudi sama začela nositi nosečniške pajkice, ki sem jih kupila v LIdlu (poglejte, če še jih imajo), ker po kosilu zelo trpim v mojih hlačah.

NA Wc pa grem samo v primeru, če zjutraj pojem suhe slive namočene v vodi.....eh....komaj čakam naslednji pregled (naslendji teden)user posted image


(odgovor članu butterfly..)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Novembrke 2013
4.5.2013 7:35:14   
mala zirafa
Ste že razglasile novico?Jaz jo moram še v službi, saj se mi je trebuh že začel poznat, pa tudi recimo da je najbolj kritično obdobje mimo.Upam.user posted image Koliko ste se kaj zredile?

(odgovor članu pin)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Novembrke 2013
4.5.2013 8:02:45   
tintin
pri meni v službi ve večina, nisem pa posebej razglašala...povedala sem zgolj zaradi enega projekta za katerega sem bila planirana...
napihnjenost - meni se trebuh pozna malo, ampak večina bi sklepala, da sem malo "debela":) tudi jaz jem odvajalne stvari- lanena semena, ovsene kosmiče, slive...
Hrana mi že malo bolje paše, smrdi mi čebula in še par zadev po katerih sem v začetku bruhala, pa sladko mi ne paše oz. mi naredi zelooooo slabo:( kar je tudi ok po svojeuser posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Novembrke 2013
5.5.2013 9:39:49   
stračatela
punce sem v 12tem tednu,sem se danes vagala in me je skoraj kap zadela-sem se zredila za 5kiluser posted image
jutri mam NS ,me bo gin po moje ful nakregala..
kolk ste se pa ve zredile do sedaj?

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Novembrke 2013
5.5.2013 11:06:41   
september*
pozdravljene punce

jaz sem se v 12 tednu (11t/2d) in trebušček se mi že tudi pozna, večji je seveda proti večeru, slabosti so počasi vendar res počasi začele izginjati, zredila se nisem nič, shujšala sem cca 5 kg, user posted image upam, da sedaj ko mi ni več tako slabo da ne bodo šle kilce preveč gor. user posted image

drugače pa imam NS 13.5. v Drvaljah, upam, da bo vse ok, no, mora biti vse ok. tako, da že komaj čakam, da spet vidim najino pikico, ki ni več tako majhna.

pa zanima me če ima katera angel sound, mene zelo mika da bi ga kupila, pa ne vem, prosim povejte če ga ima katera, kako je?

lp

< Sporočilo je popravil september* -- 5.5.2013 11:08:20 >

(odgovor članu stračatela)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Novembrke 2013
5.5.2013 12:24:58   
Matkurja
Jaz sem shujšala eno kilo. No ta teden sem dala pol nazaj, ker mi začuda 3 dni ni bilo slabo oz. nisem bruhala. Danes pa spet. Ponoči in zjutraj. Zgleda, da je bilo drugo okolje bolj ugodno zame. Se bom kar k staršem preselila. user posted image

(odgovor članu september*)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Novembrke 2013
5.5.2013 12:59:46   
tintin
o september*, midve imava pa na isti dan NS, tudi jaz imam v Dravljah:)) ob 16.30:)

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Novembrke 2013
5.5.2013 15:11:57   
september*

tintin
jaz imam pa zjutraj,
koliko si pa ti noseča oz. kdaj imaš PDP, jaz ga imam 22.11. ali pa 24.11. nevem, eno je datum po punkciji ( bila na IVF ), drugo pa je datum ZM.

lp

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Novembrke 2013
5.5.2013 17:25:45   
mala zirafa
Jaz 2 kg.Kar solidno. V sredo bo 13. teden

(odgovor članu september*)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Novembrke 2013
5.5.2013 18:14:23   
tintin
september*: jaz sem noseča približno toliko kot ti:) po zm je pdp 24.11., po UZ pa 19.11. Torej sem v 12t oz. po UZ bom v sredo že v 13t. Bomo videli ali mi bodo kaj pdp spreminjala na pregledu NS. No, želim ti vso srečo na NS!!:) Jaz sem kar malo na trnih...

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Novembrke 2013
5.5.2013 21:48:11   
Metuljčica 2013
meni na srečo ne dela tehtnica, tako, da se že en čas nisem tehtala, sem se pa po moje tud tam med 3-5 kg zredila, ziher ...

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Novembrke 2013
6.5.2013 15:32:00   
marelcaspelca
Jaz imam angel sound in mi je fino. Slišim že od 10ega tedna.
Meni je drugače to predrago, pa sem ga dobila novega z garancijo za pol cene prek bolhe.

punce, js sm zakorakala v 15ti teden... pa mi manjka kil. bruham še vedno :(

(odgovor članu september*)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Novembrke 2013
6.5.2013 20:02:39   
mala zirafa
Saj bo boljše,te slabosti so me ubijale. Morfologijo imam 1.7. v Dravljah, komaj čakam pa kje je še touser posted image . zanima me kdaj bomo čutile prve brcike, sem že kar pozabla, kako je to bilo, razen proti koncu ko me ni pustila spat na levem boku.user posted image

(odgovor članu marelcaspelca)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Novembrke 2013
6.5.2013 21:41:18   
Metuljčica 2013
marelca spelca, a ne, da je super Angel sounds user posted image , če te zanima, ali pa katero drugo, jaz sem danes kupila Septum gel - kontaktni gel za ultrazvok 250ml v lekarni za 1.25 eur ...


(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Novembrke 2013
6.5.2013 22:16:35   
anit6
Tudi pri nas bomo zibali novembra...... user posted image user posted image user posted image sem tko vesela kot radijo user posted image mi govorijo eni da kr žarim od sreče, kaj se dogaja. Ali ste že povedale prijateljem, da ste nosečka?
Drugače pa komaj čakam NS, ki jo imam 17.5.2013. Slabo mi pa k sreči več ni, počutim si super.

(odgovor članu Metuljčica 2013)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Novembrke 2013
7.5.2013 9:28:45   
Anonimen
Lepo pozdravljene souser posted image !

kilce - Pri zadnjem pregledu sem celo malo shujšala zaradi slabosti, kaj pa se je zgodilo vmes, pa bom videla drug teden na pregledu, ker doma nimamo tehtnice user posted image . Upam, da me ne bo kap, saj tokrat ne želim iti čez 14 kg, sploh pa ne do 18 kg kot pri prejšnji nosečnosti, saj imam že od takrat 5 kg viška in če si sedaj naberem še 5 kg, pa se bom počutila kot bunka, čeprav spadam med drobižke. Sicer sem kar pridna s sladkarijami, le v omari jih ne smemo imeti user posted image . Sem možu prepovedala, da bi kupil kakšen junk food, ker ko pride trenutek šibkosti, vsi zdravi načrti odpadejo user posted image .

oblačila - Tukaj sem jaz strašno občutljiva in sem že kar nekaj pajkic prerezala v pasu user posted image . Na trebuhu me tišči, prav tako nad trebuhom, pod trebuhom pa imam rez od CR in mi spet ne paše. Tako da že nosim nosečniške hlače in pajkice, ki so mi sicer prevelike in mi lezejo z riti, toda na trebuhu pa me nič ne tišči user posted image . Poleti bom pa itak nosila široke dolge oblekce in spodaj le spodnjice. Pri prejšnji nosečnosti so mi spodnjice delale strašne težave, sem jih kar nekaj razrezala, da sem jih lahko nosila user posted image . Očitno sem že sedaj kot stara mama, saj me prav vse tišči, še modrc mi je odveč. Joj, kaj šele bo, ko bom zares stara user posted image .

mimi28 - Pa imava res identično situacijo, še celo pri kilah. Ti si bila bolj pridna in tudi v drugo štartala s 50 kg (jaz le prvič), meni je ostalo 5 kg viška, tako da imaš ti sedaj 5 kg v dobrem user posted image .

marelcaspelca
- Se čisto strinjam s tabo glede trebuščkov in tega, da smo vse drugačne. Moja sodelavka je imela pri prvi nosečnosti 14 dni pred rokom takšen trebušček kot jaz pri petih mesecih. Pa še takrat je bil moj trebušček bolj okrogel in izbočen, njen pa bolj plitek in širši. Pa sva potem obe rodili skoraj identično veliki in težki deklici.

Neya26 - Čestitke za nuhalno user posted image user posted image user posted image ! Itak, da bo vse ok s srčkom user posted image .

angel sound - Resno razmišljam, da bi si ga tudi sama nabavila, saj me v tej nosečnosti zaradi prejšnjih dveh ss vsake toliko zagrabi prava paranoja, kaj pa če je moje detece umrlo. Pred par dnevi sem celo ponovno začela rahlo krvaveti, čeprav se mi je pri 12 tednih krvavitev že ustavila, tako da sem itak cela prestrašena. Nikoli si nisem mislila, da me bodo mučili takšni strahovi, saj po naravi nisem niti malo panična. Ravno danes zjutraj sem se po telefonu razjokala možu, ker se mi je zdelo, da je moj trebušček manjši, saj nisem bila nič napihnjena. Potem sem se nekako pogovorila sama s sabo, se predala vesoljnim silam, da naj se zgodi tako kot se mora, in se umirila. V takšnem trenutku bi me to, da bi lahko slišala bitje srčka moje punčice, zelo pomirilo. Kje pa se kupi ta zadevščina? Hvala za vse nasvete user posted image .

Spet sem napisala roman user posted image .

Čao čao,
NenaLena

(odgovor članu anit6)
  Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Novembrke 2013
7.5.2013 9:44:34   
lokvanj22
NenaLena jst sem ga ravno prej naročila ravno zaradi tega da bom bolj pomirjena! Sploh ker je šel enuser posted image med user posted image . Jutri imam pa nuhalno in komaj čakam da dam še tole skos. Vsa sem na trnih.
Lep sončen dan še naprej

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Novembrke 2013
7.5.2013 11:16:32   
Anonimen
lokvanj22 - Jaz pa razmišljam, da bi ga mogoče najela za kakšen mesec ali dva, ker potem bom itak že čutila njene gibe in me bo to pomirjalo. Sem gledala na spletu in je strošek cca 10 evrov na mesec za najem. Glede na to, da sem pa že v 14. tednu, pa ga bom morda potrebovala samo en mesec, saj se baje v drugo prvi gibi začutijo prej, lahko že pri 17 tednih. Malo cvikam, ker tudi z angel sounds se ne sme pretiravati, tako kot z ultrazvoki, saj obstaja kar nekaj neodvisnih raziskav, ki kažejo, da lahko vplivajo na razvoj otroka. Ela (prva hčerka) si je pri vsakem UZ z rokico pokrila oči (se prav vidi na fotkah iz UZ), tako da očitno je čutila in zadeva vendarle ni 100% brez vpliva. Bom videla, sedaj sem se že pomirila, morda pa le zdržim do pregleda, ki ga imam čez en teden in se pri ginekologinji prepričam, da je z mojo pikico vse ok user posted image .

(odgovor članu lokvanj22)
  Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Novembrke 2013
7.5.2013 11:17:42   
Anonimen
lokvanj22 - Pa vso srečo na nuhalni user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Novembrke 2013
7.5.2013 11:54:59   
Sončnica...
Nuhalno sem včeraj dala skos smo zdravi ampak se je skrival in se newem za spol hihihi....aja a me dodate na fb v skupino dam pod zasebno moj ink

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Novembrke 2013
7.5.2013 12:20:22   
zoja10
pozdravljene sonosečke...
Še jaz se pofočkam, jutri imam nuhalno pdp 13.11....
Doma imam že 4 letnico tako da bo letos še pestro :)
Že res dolgo kar sem bila nazadnje aktivna na RR....ah memories :)

Vas prebiram in sledim...da bi le bilo z vsemi vse dobro...
LP

(odgovor članu Sončnica...)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Novembrke 2013
7.5.2013 20:04:27   
LolaTin
Juhu, še jaz se pridružujem :) Rok imam 29.11. Juhu user posted image . sva dolgo čakala na user posted image :)
Dokler nisem pristala v bolnici zaradi hematoma, sploh nisem imela nobenih znakov, po tem so se pa začele celodnevne slabosti in konstantni glavoboli. Bruhala sem sicer samo 2x pa še to ponoči user posted image
Drugače se mi pa zdi nosečnost precej stresna, mogoče zaradi hematoma, nesposobne ginekologinje, ne dobim bolniške itd.
V bolnici sem bila letos že kar nekajkrat, v sobi pa so se konstantno iz dneva v dan menjavala dekleta na čiščenju po SS - mogoče sem zaradi tega nenormalno paranoična in je počutje še slabše user posted image .

Upam, da bo kmalu bolje :))))

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Kako ste rodile?
Sadrika

Kako ste rodile? Odgovorijo naj tiste, ki so v nosečnosti pile čaj iz malinovih listov

Spontano, hitro sem se odpirala (42%)

z umetnimi popadki, hitro (8%)

z urgentnim CR (15%)

spontano, počasi sem se odpirala (15%)

sprožili so porod, MV se je počasi odpiral (13%)

sprožili so porod, MV se je hitro odpiral (8%)


Število vseh glasov: 384

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!