|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
7.11.2011 9:00:26   
Vilma
Se* jutranje tehtanje odlično! user posted image  Izgubila sem še 0,4 kg, tako da sem zdaj na 67,1 kg. user posted image  je pomagala tvoja vikend motivacijska fotka. user posted image  Je pa dobro to, da sem ta vikend nehala kašljat, kar naenkrat je minilo in se prav odlično počutim po dveh mesecih krehanja. user posted image  No v sredo grem vseeno na tiste teste, v četrtek pa spet na mojo staro telovadbo. Se že veselim. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
7.11.2011 11:40:38   
diana 28
Pozdravljene punce... user posted image  Danes me malo razganja in sem rekla, da pa se moram spravit nekaj napisat in počvekat.
Vas berem in vidim, da ste vse več al manj pridne user posted image . Jaz sem ohranila mojo težo in sem prav vesela. Imam 47,7 KG (na 155 cm) in sem res zadovoljna, da sem izgubila šlaufke in seveda tudi malo prsi ampak bom preživela user posted image  Je že bolje tako. V glavnem, da se je tudi počutje izboljšalo s tem.

Tudi na samozavesti delam veliko in vam povem, da se počasi a vztrajno popravlja. Ob kakšnem komplimentu še vedno zardim user posted image  in kuham kakšno minuto ali dve, ma sem se tudi s tem pomirila, da lahko zgleda simpatično user posted image  Probam pa kar se da uživati v vsem kar delam....hrani in gibanju ...  

Glede motivacije mislim, da je potrebno, da klikne v glavi in se res odločiš narediti spremembo in vztrajaš. Jaz sem si kupila knjigo -Preprosto...ženska!- in je res fajn knjiga. Sem se prav spomnila na vas user posted image  Noter je 12 tedenski program in ta teden bom pričela čeprav sem svoje že dosegla. Ampak škodilo ne bo.... verjetno se da dobit tudi v knjižniciuser posted image . Res fajn knjiga za hujšanje in za ''ureditev'' misli. Meni je dala malo motivacije in zagona za naprej.... Čeprav sem začela s prvim tednom šele včeraj....
Je pa pomembno, da vas tudi partner/svojci spodbujajo pri tem... Še posebej, če imate za izgubit več kg npr. 10. In pisanje jedilnika je tudi pomembno....

Pa ni hudič, da nam ne bo uspelo...user posted image  Pred pomladjo bomo (upam) že vse zadovoljne z rezultati.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
7.11.2011 20:52:56   
witch
Dober večer :)
Moje današnje tehtanje je pokazalo mičken minus. Tak da lahko rečem, da sem v tem drugem mesecu izgubila eno kilo pa še nekaj. Uh kak se bom mogla brcniti v rit user posted image Saj sem vesela da ni šlo gor. Ampak bi lahko bila vsaj mičkeno bolj pridna. Se bom pa zdaj v tem mesecu potrudila. Je pa odkar sem se pridružila šlo dol pet kil.
Mene pa je zdaj prehlad dobil. In sem čisto za nič. Trebušnjakov že 3 dni nisem delala ker ni bilo mogoče. Danes je stanje malo boljše, ampak sem še vedno za nič.

Se* kaj je pokazla tvoja nova vaga? user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
8.11.2011 9:49:53   
StrawberrY
user posted image

< Sporočilo je popravil StrawberrY -- 8.11.2011 9:50:55 >

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
8.11.2011 12:01:14   
uškinamama
Strawbery, sem videla , da si izbrisala ..user posted image , roža tudi zate. In , da bo drugo leto boljše, lepše, bolj zdravo.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
8.11.2011 12:33:21   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Strawbery, sem videla , da si izbrisala ..user posted image , roža tudi zate. In , da bo drugo leto boljše, lepše, bolj zdravo.


user posted image
Strawberry - sicer ne vem, kaj je bilo izbrisano, a se vseeno podpišem pod uškinomamo in pridam zraven še moje tople objemčke in iskrene, svetle želje!  user posted image user posted image user posted image user posted image

witch - no, tehtanje: še vedno je 74+ le da je nekam sumljivo zraven 75 prišlo. Ampak, počutim se pa vseeno fajn user posted image Pikapoke za zdravstvene nevšečnosti & za hujšanje - kjer je volja, tam je moč. ŠLO BO! user posted image

diana - zanimiv info o knjigi. Bom malo pobrskala po knjižnici!

Vilma - Jeeeeeee! Čestitke za minuske! user posted image user posted image

mateya - khm, khm - lahko vseeno napopaš slikice. Se bom virtualno sladkala user posted image

lila krava - no, en dan je že nekaj, mar ne? Ponavadi sta prva dva, trije najhujši. Potem se pa že navadiš... user posted image Tehtanje - mislim, da je najbolj smiselno, da si sama določiš dan in potem poročaš kako ti gre. Večini paše ponedeljek. Če ti pa ni, pa se ti tudi ni treba tehtat.

user posted image


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
8.11.2011 13:00:09   
Vilma
Jagodka nisem prebrala, želim pa ti vse dobro. Drži se punca! user posted image


(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
8.11.2011 13:15:23   
Serendipity
BTW - kje se pa Ronja potepa? user posted image

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
8.11.2011 19:34:59   
witch
Najprej jagodka user posted image user posted image nisem prebrala, vendar držim pesti in močno upam, da bo boljše. Drži se...

Se* dobro je že to, da kg stojijo in se ne dvigajo. Pa da se super počutiš. Pri meni je isto user posted image Mičkeno naj gre še dol, potem pa lahko mile volje stoji user posted image

Jaj ja Ronjo pa tudi jaz že pogrešam...


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
9.11.2011 7:45:37   
josephine27
punce vidim, da ste pridne. jaz sem sicer šele na začetku poti ampak sem šla v tem tednu 1 kg dol in jih imam zdaj 96. se pa trudim, da res veliko pijem, da ne bi preveč vode zgubljala pa da bo dojenje še laufalo. sicer sem si zadala nekje pol kg na teden.



_____________________________



(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
9.11.2011 8:22:43   
mateyka
ronja dela na tem (beri počiva), da Svita not čimdalj obdrži. držimo pesti punce user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
9.11.2011 9:52:03   
ronja
Ojla, punce! Ste me pogrešale?user posted image sem mela malo bizi vikend - sem delala darila za nečaka in svakinjo, ki sta imela rd, pa zavijala vse skup, pa še darilo za vselitev (so se preselili v novo hiško in smo šli 1. na obisk k njim). Tako da sem bila na polno v pogonu (bojo slikce na blogu, če bo katero zanimalo, kaj sem ustvarjala namesto da tu visim;). Skratka, sem bila malo boljše, en večer mi celo ni bilo treba non stop pazit, da ne bruhamuser posted image . (a ni hecno - ene punce se pa trudijo, da bi bruhaleuser posted image ).

Najprej hvala za lepe želje, tele slabosti so res že rahlo utrujajoče, pa tudi izvidi niso glih ful vzpodbudni, amapk vse podpišem, če bo na koncu vse ok s temle najinim sinom (še vedno se ne mroem navadit na to, da bova mela sina - tok sem navajena punčkuser posted image , se mi prav hecno sliši - moj sin... no, saj moja hči se tudi hecno slišiuser posted image ).

Sicer sem bila v pon. zjutraj vsa čisto na spidu in zadovoljna, kako se vse lepo ureja: burelija se navadno ne prenese na plod, flek je izginil, sem vseeno mal upala, da ni bil zoster, čeprav sem mela filing, da je, popadki so redki, bolelo je precej manj,... Sem bila vsa srečna (in temu primerno malo manj pazila, recimo ko sem šibala na mš). no, potem pa pridem domov in me pričaka izvid iz infekcijske - burelija pozitivno, zoster pozitivno (protitelesa, ne bakterija in virus). sem upala, da ne bo nič prišlo v kri in tako tudi ne bi moglo prit do malega, potem bi bila čisto pomirjena. Tako da me je kar malo potrlo, sploh ker je na koncu izvida napisano, da morajo vzet popkovnično kri za teste na burelijo - tega prej niso še nikoli napisali, čeprav je rekla, da ga bojo za vsak slučaj testirali, ampak nikoli pa še ni bilo, da morajo to takoj vzet... Pa še bolet me je začel buši (verjetno ker sem bila prej pač mal preveč vesela, potem sem pa bolj živahna;). Ampak j* ga. Gremo dalje. Se je potem malo umirilo proti večeru

Kar se kil tiče, sem zadnje čase kar zadovoljna: se kar pozna, če lahko kaj počnem, očitno je pri meni res fora samo v gibanju - če me ne boli ko user posted image , se kile takoj vsaj ustavijo. Ta vikend in včeraj sem sicer imela 66,6, kar sem mislila, da sploh ne bom več videla do "poSvitovskega obdobja", tako da sem bila prav zadovoljna. Pa še v pon. zvečer sem šla plavat (za moje pojme na iziuser posted image ) in imam še danes musklfibr! Jupi! Buši me ni nič bolel, nisem nič šprintala, pri normalnem plavanju pa me ni nikoli bolel. Uf, je pasalo! Kako sem pa to pogrešala, ne morete verjet!!!

witch, ne najdem listka z merami, sem blesava, nimam pojma, kam sem ga dala (no, saj verjetno ga nisem jaz, mam še dva kandidata;), se mi pa zdi, da je nekje 240x 100 kaj takega - sem poklicala očeta, pa bo zmeril in mi sporoči popoldne.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
9.11.2011 10:03:01   
mateyka
ah, sem bila optimistka - seveda ni počivala (čeprav ti ne bi škodilo), ti ti ti user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
9.11.2011 10:04:16   
ronja
No, se vam lušta čokolada??? Še en način, da lahko ''uživate'' v njej:

Pol se bo pa on zredil - če jo poliže doluser posted image

punce mene pa zanima kako vam uspe ostati motivirane dalj časa?

Haha, to pa tudi mene zanima. Jaz sem bila na dieti samo 2x v življenju - prvič je bilo zaradi železa in je bila motivacija to, da ne bi več ves čas skup padala, pa je trajalo samo 14 dni, ampak meni je bil pekel - pa nimaš omejenih količin hrane, samo predpisano, kaj lahko kdaj ješ... Drugič sem bila na diabetični dieti, ko sem bila noseča z Lejlo, ker sem se v noči pred testom za cuker nažrla mandolata in je bila vrednost po spitju glukoze tik pod mejo za normalo (še normalno, ampak mi je g. rekla, da naj rajši za vsak slučaj jem po tej dieti) - takrat mi je bila motivacija to, da ne bo kaj narobe z mojim otrokom, ker bi si res očitala, če bi lahko nekaj slabega preprečila, pa ne bi...
Po pravici povedano iskreno dvomim, da bi mi ratalo dietirat zaradi bolj "banalnih" razlogov, kot so postava itd... Tako da: svaka čast, punce! To vsaki, ki hujša, rečem!

Drugače pa eno splošno vprašanje, punce. Kaj bomo decembra ob vseh teh dobrotah? Jaz bom verjetno na vzdrževalni

hehe, če bi meni uspelo obdržat težo v dec, bi bila super zadovoljnauser posted image . Meni bi bil cilj, da se ne zredim več kot 1 kilo, recimo.

Kako pa kaj poteka pri vas tehtanje, ali se sploh ne obremenjujete z kilogrami.

Jaz se tehtam vsako jutro, če ne pozabim ali se mi kam ne mudi. Na splošno pa imam to navado (razen, kadar mam male dojenčke, navadno pozabim), čisto tako iz firbca. Se ne obremenjujem kaj dosti s kilami, nočem se pa preveč razlezt, da mi ptoem ne bi bilo treba hujšat, ker tega ne znam. Pa fajn mi je, če se počutim fit - zdaj se recimo počutim boljše, čeprav imam enako kil kot pred mesecem dni, samo se počutim ful bolj fit.

Tudi na samozavesti delam veliko in vam povem, da se počasi a vztrajno popravlja. Ob kakšnem komplimentu še vedno zardim user posted image in kuham kakšno minuto ali dve, ma sem se tudi s tem pomirila, da lahko zgleda simpatično

Zardevanje je ful simpatično! Tako nedolžnouser posted image .

Je pa odkar sem se pridružila šlo dol pet kil.

pa saj to je super rezultat! Saj je tema odprta komaj od septembra! You go girl!

jagodka, nisem videla, kaj si napisala, ti pa želim vse najnaj!

vilma, ČESTITAM za BREZCIGARETNE dneve! Naj tako ostane čim dlje! In vidiš, kako so ti pljučka takoj hvaležnauser posted image . Res se problemi z dihali precej hitreje pozdravijo, če jih ne smetiš ves časuser posted image . Ti samo vztrajaj, tudi če ne bojo šle še kile hkrati dol, eno po eno, pa bo.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
9.11.2011 11:34:33   
StrawberrY
Bejbe, hvala za user posted image .
Saj ni bilo nič takega napisano, ampak ravno ko sem tukaj gor pisala sem zvedela, da mi je umrla teta. No tako smo jo klicali, bila je od moje najljubše none sestra. In ker mi je bila nona najljubša, mi je bila tudi teta najljubša.
In ker imam tamalga full bolnega (ponoč smo mogl na dežurno, ker mu vročine nikakor nismo mogli zbiti, pa tako ga je uho začel boleti, da se je butal v stenouser posted image ), danes ne morem na pogreb in me je vse skupaj mal zvilo. Pa sem potem vse zbrisala.

Kar se kg tiče, full pridnauser posted image . Gredo lepo dol, tako da me še čisto malo loči do desetke. Sam se bojim, da bo december prehitro tuuser posted image . Športno nisem prav aktivna, razen vodene telovadbe. No naslednji teden upam, da bo vsaj to boljše. Ker mi manjka. Ker zaradi neprespanih noči hodim kot zombi in bi mi prav pasalo, da se mal razmigam.

Ronja, počivaj in čuvaj Svita, da bo počakal na januar. Ampak vseeno hitro napiši na blog kaj si naredila.user posted image

mateyka, mal pogrešam kakšno slikco tvojih dobrotuser posted image

josephine27, saj to je super 1 kg v enem tednuuser posted image

witch, upam da je prehlad že čisto izginiluser posted image user posted image

vilma, bravo za tvoje prenehanje s cigaretiuser posted image user posted image user posted image , pa za minus pri kilah tudiuser posted image

diana 28, ma ti si pa že prava manekenka. Naslednjič ko grem v knjižnico si sposodim tole knjigo, ki jo priporočaš

Serendipity, hvala za tvoje slikce, men je trebušček, no trebuuuh tud že toliko zginil, da se vsakič ko grem mimo ogledala pogledam. Se bojim, da bo kmalu počiluser posted image Ogledalo mislim, ne trebuhuser posted image user posted image

lila krava, vsakič ko tvoj avatar vidim se mi sline cedijouser posted image

Zdaj pa letim kuhat, si je tamal tortilje zaželel (se vidi da je antibiotik prijel, ker od nedelje ni jedel ama ništa)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
9.11.2011 12:17:03   
ronja
Se bojim, da bo kmalu počiluser posted image Ogledalo mislim, ne trebuh

jaz imam občutek, da bo počil trebuh, ne ogledalouser posted image .
Bom napisala, samo moram najprej slikce naložit (to je cel projekt, odkar majo neke probleme na bloggerju ali pa na picassi - ne vem, itak je oboje google (ki je sicer super, samo tole pa res ni dobro zrihtano, non stop ven meče, noče naložit gor, zgubi fotke, ki si jih naložil, itd...)


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
9.11.2011 19:44:46   
witch
ronja user posted image user posted image ti maš pa res "zabave" vsako nosečnost. Naj je že čim prej januar.... Drugače pa tudi moja sestra ima borelijo in z malčkom ni bilo nobenih težav. Tak da upam, da bo tudi pri tebi tako.
Glede mer pa... mislim da enega malo večjega bi mogla imeti. Ga moram malo premeriti. Pa če hočeš ti ga potem moja mami obreže na tvoje mere, če ne pa ti ga pošljem pa ga sama urediš. Kak hočeš. Če ga boš sama, potem pač vem da mora biti minimalo 240x100.
Jaaaa slikice bi pa tudi jaz user posted image tvoj blog spremljam že ful časa in z veseljem berem kaj ustvarjate. Daj kakšno slikico s Svitom gor user posted image da vidimo kako je šele zdaj mami lepa user posted image

jagodka user posted image user posted image moje sožalje user posted image vsaka izguba je težka, jaz se tolažim s tem, da takrat dobiš enega angela varuha več. Od nje se boš pa poslovila na svoj način. Ne bo ti zamerila. user posted image user posted image user posted image user posted image za malega jagodka. Upam,da je boljši. Bošček...
user posted image user posted image user posted image za minus na vagi. Se bo stanje malo umirili pa boš spet bolj aktivna. December pa naj kar hitro pride. Mislim da se midve z Ronjo najbolj to želive user posted image Malo boš grešila, ampak bo potem to kar hitro šlo v minus.
Hvala za pikepoke user posted image jaz sem že skoraj kot nova. Nos je super, kašljam samo še malo, v grlu me malo še pika. Bo počasi user posted image
OOOO Jagodka user posted image user posted image za izginotje trebuška user posted image to so moje sanje. Da ta moj nosečniški (na žalost brez otroka) trebuh izgine... končno. Čeprav se počasi manjša user posted image

ronja še čisto mičkeno in bo trebuh počil user posted image user posted image ene par krat greš spat pa je to to user posted image

Jaz witch pa... hja grešim. Čisto mičkeno.. NI hudo, ampak nisem tako pridna kot sem bila v začetku. Imam pa en problem, zaradi katerega mislim da kilogrami tako počasi padajo. Mičkene težave s prebavo. Takrat v začetku je bilo ok. Šla sem 2x včasih večkrat na dan. Zadnje dni pa grem ful težko. Čeprav se potrudim vsak dan da grem. In takrat ko sem res trudim pride iz mene ena mini zajčja pikica. Pa ne vem od česa zdaj spet to user posted image Si naredim en odvajali čaj, potem pa akcija user posted image
Zjutraj pa spet začnem s trebušnjaki user posted image Zdaj sem imela eno mini pavzo zaradi prehlada.


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
9.11.2011 22:05:18   
ronja
witch, superca! Sem ravnokar dobila očetov sms z merami: 232 cm x 108 cm - toliko je miza, prt je potem navadno mal večji, da še dol visi na obeh stranehuser posted image . Na srečo je moj oče navajen mojih muh in ni niti spraševal, zakaj to rabim, mu je že čisto normalno, heheuser posted image . Sem ziher, da nič ne sumi, hehe. Ja, dolgčas mi pa res ni. Vmes sem ugotovila še, da mi poteče pogodba o zaposlitvi en mesec prej, ker so nekaj drugače računali in imam zdaj spet kup papirjev še to urejat, da bom spet dobila od csdja za 4 ure, da plača država prispevke, pa upam,d a bojo na csdju to dovolj kmalu uredili, da bojo potem lahko naši napisali novo pogodbo, da jo potem pravi čas dobi še moj financer (ministrstvo)... Skratka - cela štala.

Nene, ni treba nič obrezovat, itak ga bom potem še robila in je super če je večji, če se kaj pofleka, ko bomo tiskale goruser posted image (mam malo več manevrskega prostora). Boš videla rezultatena blogu, ok?

jagoda, moje sožalje. Meni v takih trenutkih pomaga una lisička iz Malega princa: "Boljše je ljubiti in izgubiti kot nikoli ljubiti." "Ampak potem boš žalostna, ko bom šel, boš na izgubi." "ne, ne bom, zaradi pšenične barve..."

December pa naj kar hitro pride. Mislim da se midve z Ronjo najbolj to želive

Uf, ja, res je! Pa tebi bojo potem kile kar skočle dol, po moje, ko boš mela telovadbo podnevi in ponočiuser posted image . Midva pa verjetno ne bova smela ne vem kaj telovadit - bolj na izi... Ampak pride nekoč tudi februar, heheuser posted image . Pa potem čez kake 2-3 leta, ko bo Svit že "velik" - da bo sam spal, sam hodil lulat in kakat (pač samo ritko obrisat, to ni taka reč, sploh če nisi user posted image in sploh ker bo takrat upam edini, ki mu bom morala ritko brisat - punci bosta že veliiikiuser posted image )... najini drji končani, mi preseljeni na večje, stanovanje/hiša (še ne vemo, kam bomo šli, še nismo našli) kolikortoliko obnovljena/zrihtana... uf, takrat se bo pa res začela prava uživancija! Z vikend-obiski otrok pri babicah, recimo, hehe. Ampak tudi do takrat bo fajn, samo malo stresno mogoče na momente. Ampak saj pod pritiskom itak boljše delam - dobra tolažba, ne?user posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
9.11.2011 22:37:28   
mateyka
za december. hruškov kolač s pistacijo
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
10.11.2011 12:08:59   
Najaa
Pozdravljene punce... Da se malo javim. Sem imela zdej kakšen teden bolj ko ne grešne dneve in se mi niti ni dalo pisat o teh grehih. user posted image
jagoda tudi moje sožalje. user posted image
ronja ti se pa drži, bejba. user posted image Še dva meseca, ne?

No danes so bili za zajtrk kosmiči, malica bela kava user posted image , kosilo pa ravnokar PZ špageti s kečapom (se mi mal mudi) in baziliko. Popoldan za malico ustvarjanje s tamalima in mandarine (ko navalimo me tri na njih, jih tik tak pojemo vsaj kilo), zvečer pa kaj lahkega, mogoče jogurt. Čeprav sem opazila, da sem dobila od jogurta kar nekaj mozoljev.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
10.11.2011 15:05:02   
josephine27
danes je pa za mano zelo težek dopoldne. sva imela z malim pregled pri kardiologu in se mi je srce trgalo ker je res ful jokal. potem so mu pa še kri jemali in 3 krat žilo zgrešli. zdaj spi kot ubit in sem ga komaj pripravla do tega da je vsaj mal posesal. tako da je bil danes za kosilo kar fast food, ker sem prišla domov sestradana. potem je pa še tašča s torto uletela. ji je ostala od rojstnodnevne zabave in jaz torti res težko rečem ne. obljubim, da bom jutri spet nazaj bolj pridnauser posted image .


sicer pa te dni poskušam čimbolje izkoristit lepo vreme. pri nas je kar sončno in toplo in veliko vozičkam.

sem pa dobila simpatizerja, ker se je tud moj mož odloču, da je čas da odvrže par kg, tako, da mi vsaj zvečer, ko je doma ne bo delal skominuser posted image user posted image user posted image . sem zelo vesela njegove podpore.


_____________________________



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.11.2011 10:42:20   
Vilma
Kam ste se poskrile punce? A vse martinujete? user posted image
Pri nas se peče račka v pečici, zraven bodo mlinci in rdeče zelje. Za posladek pa jogurtova bomba in jabolčni štrudelj. Pa mošt seveda. user posted image Jutri bo opasno na tehtnici, ne pričakujem minusa.

Lepo se imejte in oglasite se kaj.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   [Brisano sporočilo]
14.11.2011 8:33:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Vilma)
  Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
14.11.2011 11:22:54   
josephine27
 Moja tehtnica kaže  95,4kg kar pomni da sem šla v tem tednu dol 0,6 kguser posted image .
Kar se tiče telovadbe sem zelo pridna, kar se diete tiče pa malo manj. Smo pa tud mi v soboto malo martinovali. Jaz ob praznikih ne mislim preveč na dieto, drugače imam samo slabo vest. Sem videla, da ste se o decembru pogovarjale. Tud jaz ne planiram kake velike izgube v decembru ( važno da ne gre gor).


_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
14.11.2011 15:00:41   
NočnaLučka
Pozdravljene punce,

se že dolgo nisem javila, vendar sem bila zelo pridna. Popolnoma sem spremenila prehrano, jem samo že zdravo - samo polnozrnate izdelke, maščobe bolj ali manj samo esencialne (olivno olje, oreščki, laneno olje, ribe), živalskim maščobam (razen ribam) se pa izogibam. In pa veliko beljakovin. Kot mi čas dopušče, še na polno migam, tako da sem izgubila že 4 kg, še pomembneje pa je, da se počutim super in zdravo. In pa še en uspeh: zdravo se je začel prehranjevati tudi moj dragi, najin mali pikec se pa tudi nič ne pritožuje nad zdravimi obroki, tako da upam, da se bo naučil zdravo živeti, kar se mi zdi zelo pomembna popotnica. Seveda vmes gricka sladkarije, vendar se mi zdi glavno, da so obroki ok.
Lep pozdrav in veliko uspeh vsem.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?