|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.10.2011 22:52:58   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA

S spalkami imam malo izkušenj glede toplote... Meni je prišlo na misel, da bi lahko morda kakšno večjo in daljšo bundo (v H&M sem zadnjič gledala dekliške po 29 evrov), ki bi se jih zgoraj odrezalo, dalo v zgornji del širšo lastiko, na koncu ježka (da se lahko lepo zategne) zadrga pa tako ali tako ostane. Se mi zdi, da bi bilo to ugodneje kot kupovati blago, ker hitro prideš na dražje. Samo v razmislek.



Milleena, tudi tebi hvala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
27.10.2011 11:17:07   
StrawberrY
Danes stopila na vago. Jupi user posted image user posted image user posted image Še 5 kilc, mala malcauser posted image

Najbolj važno pa, da sva bila z otrokom na slikanju in je samo tako močan udarec. Tako, da ima predpisan počitek in je predčasno začel s počitnicami-se nič ne pritožujeuser posted image

Za kosilo bo pa danes kebapuser posted image . Sva sama s tamalim in sva rekla, da si bova to privoščila. Popoldne pojem še kakšen kaki in to je to. Pijem pa non stop en čaj iz lekarne, kao pomaga pri hujšanju. Zvečer imam še telovadbo.

witch, bravo za tekuser posted image

serendipity, super da ste boljeuser posted image

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
27.10.2011 11:28:39   
LittleSun
pozdravljene, tudi jaz bi se vam pridružila, sem si v zadnjem letu pridno nabirala obročke, dieta pa je ena za drugo šla po parih dneh v pozabo. Pač rada jem, ponavadi me prime zvečer in pojem vse kar mi pade pod roke, sem čisto nekontrolirana. Pa tako sem bila pridna,po porodu sem shujšala 20 kg in si strogo zabičala, da jih nikoli več ne pridobim nazaj, pa mi nekako ne uspe. Vsak dan se odločim, da je danes dan za začetek zdravega prehranjevanja in gibanja in dopoldan še nekako gre, ko pa pridem lačna ko volk domov pa navali narode. Imam režim, da ne kupim nič sladkega in slanega, ampak se vedno najde kaj za pod zob. Danes pa sem zjutraj stopila na vago in je pokazala 98user posted image imela sem jih pa 70, pred dobrim letom. Pa še tamali mi je zadnjič rekel, zakaj imam tako velik trebušček, če je pripravljen na dojenčkauser posted image user posted image me je kr zvilo. Tako danes sem pojedla za zajtrk 4 pz kekse, banano in mandarino, za malico pa mešano solato in pz žemljico. Nimam pojma kaj bom jedla popoldan in zvečer. Upam, da mi je ta alarmna številka tokrat dala brco v rit in mi uspe pridobit vztrajnost nazaj in pridno zgubljat kg. Delamo tudi na otročku, tako da bi rada prišla vsaj na 90, da ne bom potem slončica eli, aja to sem že zdajuser posted image user posted image

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
27.10.2011 12:17:19   
darja.mark
Strawberry, če boš rabila kakšno pomoč za tole vrečo, se mi kar javi, ti bom z veseljem pomagala, da ne bo tvojega fantiča zeblo :). Tvoji stroški bodo samo material, ostalo ti naredim iz dobre volje in da ti pač pomagam, ker tole 600 eur je pa res too much da bi tolko dala, če se da drugače uštimat. Tudi jaz mislim da bi bila še najboljša varianta eno spalko predelat in noter dat kaj toplega, da se še toliko bolj ojača proti mrazu, zunaj pa kakšno nepremočljivo blago (al je spalka nepremočljiva?....nisem še nikoli spala v njej, pa res ne vem user posted image )  In čestitam ti za uspešno klestenje kilogramov, pridna, le tako naprej user posted image

Hujšanje...ah, tako-tako...se tolažim da je dobro to, da vsaj gor ne gre. No saj se tudi pretirano ne držim nekih diet, tako da rezultat itak ne preseneča :)

LittleSun, dobrodošla, bodi malo bolj pridna kot jaz, pa ti bo uspelo :). No, je pa res da jaz imam samo par kilc dol za spravit in je zato motivacija včasih malo manjša, ker si mislim 'eh, sej teh par kilc več pa ni tko grozno', no, drugič mi je pa teh pra kilc, kot bi jih mela 10 preveč user posted image ...ja, odvisno od razpoloženja.

Še urgenco ste obdelovale..ja, zadnjič bi skoraj tam pristali, zaradi tamalega. Se je v vrtcu tolk počil v čelo, so zunaj noreli in se je baje zaletel v eno desko user posted image , ko sem prišla po njega je bil kot nosorog. No še dobro da si ni prebil, buško ma velko, zdaj je še malo bolj zateklo, ampak bo vse zginlo, če bi šli šivat, to bi bla cela drama. No jaz kar se tiče urgenc, sem pa verjetno fenomen tukaj, v obratnem smislu, ko vas berem kako polomljene ste že bile. Jaz še nikoli nisem imela nič zlomljeno, ne zvito, ne šivano (trkam na les), tako da se v tej temi ne morem kosat z vami user posted image . No vsaj nekje sem izjema :)

Pridne bodite




(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
27.10.2011 14:36:30   
StrawberrY
Poglejte to ceno za zimsko vrečo!


http://localmobility.co.uk/product_info.php/cPath/242/products_id/1550





(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
27.10.2011 14:37:40   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

Strawberry, če boš rabila kakšno pomoč za tole vrečo, se mi kar javi, ti bom z veseljem pomagala, da ne bo tvojega fantiča zeblo :). Tvoji stroški bodo samo material, ostalo ti naredim iz dobre volje in da ti pač pomagam, ker tole 600 eur je pa res too much da bi tolko dala, če se da drugače uštimat. Tudi jaz mislim da bi bila še najboljša varianta eno spalko predelat in noter dat kaj toplega, da se še toliko bolj ojača proti mrazu, zunaj pa kakšno nepremočljivo blago (al je spalka nepremočljiva?....nisem še nikoli spala v njej, pa res ne vem user posted image )  In čestitam ti za uspešno klestenje kilogramov, pridna, le tako naprej user posted image



darja.mark, hvala za pomoč. Če ne bom kaj drugega našla, se sigurno obrnem nate. Proti plačilu seveda, pa bova obojestransko zadovoljni. Hvala ti!

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
27.10.2011 14:38:33   
uškinamama
45 EUROV user posted image ....A dostavljajo v slovenijo?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
27.10.2011 20:16:22   
Vilma
Živjo punce user posted image
Nekaj časa se nisem oglasila, smo bili v Čatežu še pred krompirjevimi počitnicami. Koristimo raje "mrtve" termine, ker otroka še nista v šoli in ni gužve. Je bilo fajn, otroka sta uživala, bili smo sami in se mi zdi, da je otrokoma prav pasalo, ker smo se posvetili en drugemu. user posted image Va moram prebrat še za nazaj, me zanima, kako ste bile pridne pri hujšanju. Meni je šlo ok, sem zgubila še par dek, tako da sem zdaj na 67,5 kg. user posted image Jutri pa pakiramo na Jezersko za tri dni, tokrat v družbi in se že veselim. user posted image
Kašelj me še vedno matra, obupno je v bistvu, jutri grem k zdravnici. Naj me da na slikanje pljuč, da vem, kako naprej. Na telovadbo sploh ne hodim, ker ne dobim pri dihanju dovolj kisika v pljuča. No saj meni se zdi tako, pa hitro sem tudi utrujena,si ne predstavljam taka telovadit.
Zdaj pa šibam otroka dat spat, jutri pa vas upam kaj več pokomenitram. Če ne pa drug teden.
Uživajte in se beremo! user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
28.10.2011 11:48:55   
Serendipity
UuuUUuu ste pridne čvekice. Sem spet na hitro, ampak le da poročam: PRIDNA SEM. user posted image

Pa še ena motivejšonal pikčer :):

user posted image




(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
28.10.2011 11:55:01   
ronja
sem zgubila še par dek, tako da sem zdaj na 67,5 kg.

jaz sem jih pa v zadnjem mesecu pridobila, tako da sva že na istemuser posted image - imam 67,3 in se kar vrti tu okoli že cel teden (67,2 do 67,4, ful nič ne niha)  - čeprav sem včeraj res malo jedla (sklop naključij).

jagoda, lepo da si dobila še bolj profi pomoč, če pa kdaj kaj rabiš, sem pa vseeno na voljo (sploh če dobim kak stroj...) - če si slučajno spregledala med tistimi ugrencami. Aja, ovčka pa ni glih poceni - ena pride 40€, verjetno bi ti rabila dve - da ima od spredaj in od zadaj ovčko - za plašček sem jih jaz rabila 6! Ok, je ostalo še za tiste sedeže v prikolici in za ene copatke, ampak to je to)

vilma, uživaj!

s, pridna. a te še daje prehlad?

uškinamama, javi se mi kaj, kdaj vam paše uletit;).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
28.10.2011 12:03:47   
uškinamama
Ronja, preberi zs  user posted image

< Sporočilo je popravil uškinamama -- 28.10.2011 12:04:02 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   [Brisano sporočilo]
28.10.2011 12:19:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
29.10.2011 18:17:30   
Serendipity
Vespazijan - saj bo. Naj vam le ta gužva z obiski mine, potem pa gasa, gasa :)

Vilma - uživajte!

Katera je šla v naše kraje na lepše? Naj uživa na full! user posted image No, pa ostale tudi, ki ste kje drugje user posted image

Torej čaka nas podaljšan vikend. Uživajte v njem in se ne preoremenjujte preveč s hrano. Za to bo čas v delovnem preostanku tedna. Ok, sam ne rečt, da je neka Se* iz foruma rekla, da zdaj pa požremo svega i svašta. Tak, po zdravi pameti ga dajmo user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
1.11.2011 12:00:14   
nina166
Jutri se vam pridružim še jaz. Morem spravit dol ene 10kg, ker si grem že pošteno na živce s tem šlavfom okoli trebuha.

A mi lahko katera na kratko napiše na kakšen princip hujšate? Ali vsaka po svoje?

Lep dan še naprej

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
1.11.2011 12:57:47   
witch
Ena na hitro od mene user posted image Včeraj sem prespala podatek da je ponedeljek, tak da se nisem tehtla. Danes pa jutri pa ne stopim na vago user posted image ker imam po mojem 5 kil več. Vsepovsod samo hrana, koza jo pa je user posted image
Bo pa konec tedna toliko boljši... upam.
Mislim da se ve babuške bolj pridne, in so rezultati boljši kot pri meni.

nina166 dobrodošla med nami. Hujšamo pa vsaka po svoje user posted image



< Sporočilo je popravil witch -- 1.11.2011 12:58:24 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
1.11.2011 21:19:48   
StrawberrY
Par besed preden padem v posteljo.user posted image
Kar se hujšanja tiče, sem tko tko. Kile ne gredo gor, dol pa tudi neuser posted image . Ne jem prav na veliko, je pa kar dosti sladkegauser posted image
Se pa tolažim s tem, da sem aktivnauser posted image Danes smo na Rogli full prehodili, kar pa ni mačji kašelj, ker moram tamalega na vozičku potiskati. Tam kjer pa ne gre, pa mož otroka v naročje, jaz pa voziček in psa. Tko, da sem se fejst nahodila, namatrala ampak je fajn pasalo.
Pa na tistih parih flikcah snega smo se nakepali user posted image user posted image user posted image . Par voženj na sankaški progi in je dan minil.
Prejšnje dni smo se na morju potepali. Tud fajn.
Uživajte, bodite pridne. V ponedeljek pa vse na vagouser posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
1.11.2011 22:05:43   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: nina166
A mi lahko katera na kratko napiše na kakšen princip hujšate? Ali vsaka po svoje?


vsaka hujša po svoje afaik, vse pa po enakem principu bentijo, ko jih pridem pogledat kako so in kako slikco (kaj sem pekla) gor nalimam user posted image

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
2.11.2011 7:32:26   
nina166
Pol pa mi naj tista, ki se ji ljubi, malo napiše po kakem principu hujša.

Jaz sem se danes tehtala in imam 56,5kg...prit morem vsaj na 50kg.

lep dan

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
2.11.2011 7:47:56   
mateyka
jaz sem pa še zmeraj ful bolana.. user posted image

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
2.11.2011 8:46:17   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

jaz sem pa še zmeraj ful bolana.. user posted image


O, a nisi nič uporabila 'halloween'' čirulčarul, da bi te bacilčke prepodila? Pri meni je uspelo user posted image *pikicepokice*

nina - najprej dobrodošla med nami z več ali manj baročnimi oblinami. Smo lepe take kot smo, če bo pa kaj kilogramčkov manj, bomo pa še lepše. user posted image
No, imamo sistem  vsaka po svoje, skupaj se motiviramo za naprej. Jaz se držim (kolikor se pač držim, ko ne fušam preveč) kombiniranja hrane (B posebej in OH posebej).

Zjutraj imam ponavadi:
Na tešče voda, sveže iztisnjen sok (pomaranča, grenvka, kakšna žlička medu)
15-20 minut za tem pade OH obrok: (ponavadi) kruh + marmelada + č. kava (nesladkana)

Malica - sadje. Tu si dovolim kakšen piškotek ali čokolado

Kosilo: ali je OH + zelenjava, ali pa B + zelenjava (ponavadi pade ta izbira. Ampak zadnje čase mi tu kombiniranje ne gre preveč in pojem kar vse skupaj user posted image )

Malica: Sadna (sem pa zasledila, da najverjeneje pojem preveč sadja - ki ima dosti sladkorja - in kadar želiš manj shujšati, ti je to lahko ovira (vir informacij iz MON-a, forum o hujšanju). Ga bom po novem poskusila zamenjati s zelenjavno inačico.

Večerja: več ali manj B in truuudiiim se, da je ob normalnem času in v manjših količinah.

Gibanje: tek (v mislih, izvesti mi ga še ni uspelo), hitra hoja, joga (zadnje čase nekak neaktualna oblika vadbe - sem lenuhec), izpadni korak (isto kot pri jogi, packa sem);

No, pa še pitje nesladkanih tekočin.

V glavem je to to. Uspelo mi je 'skiniti' skoraj 4 kg od odprtja te teme. Če bi se dosledno držala tega, bi zdaj bila že tik pred ciljem. A vmes pridejo določene katastrofalne razmere, ki me prisilijo (japajade) v kršenje mojih načrtov. Npr.: rd zabave, pikniki, pečen kostanj, PMS faza in MMS faza, napadi pomanjkanja sladkorja, PRAZNIKI in MAMINA KUHINJA! user posted image Hm, lenobo sem omenila? user posted image

Tako, danes je sreda in kvazi zažetek novega tedna, konec praznikov, konec izgovorov. Pa še lunin ščip je in bom malo podarila mojemu telesu eno očiščevalno zadevščino z zelenjavno juho za kosilo, nalivanjem s tekočinami in eno ekstrahitrahoja turo, ker se počutim kot en okrogel sodček. user posted image

Pa še ena slikica, da zboksamo te kilogramčke vstran:

user posted image



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
2.11.2011 9:06:51   
ronja
Ej, S, jaz bi rabila Zavca, da jih stran zboksa, tale tvoja suhica ne bo nič naredilauser posted image .

Kar se mene tiče: za vikend smo bili pri dediju in tam navadno vedno dobim kako kilo gor. Ampak ko sem se pri njem tehtala, sem imela reci in piši 66,6 v ned. oz. 66,7 v pon... pravi, da je njegova vaga ok, da se sklada z drugimi (hodi v fitnes, mam precej aktivnega očeta;). Ampak včeraj pa že spet 67,2 na naši vagi in danes celo 67,5! Čeprav sem se včeraj zvečer z veliiiko muko nazaj držala, ker mi je bilo tako svinjsko slabo. Ampak nisem napadla čokoladne poticeuser posted image (jo pa seveda jem zdaj). Sem pa pojedla par koščkov pršuta (brez kruha), pa 2 rezini sira in pol kozarca kislih kumaric (jap, se vidi, da sem user posted image - normalno mamo en kozarec za olala dolgo, zdaj pa grejo ko da je to osnovna hranauser posted image ) in sem zdaj cela zatečena (kadar nisem user posted image , lahko pojem kar čem, moj želodec in telo preneseta vse... zdaj pa - grrrruser posted image )

nina 166 (mimogrede, a si ti bila pri kakih junijkah 2007 ali januarkah 2009 ali pa 2011? Mi je znan tvoj nik, samo možno, da sem zamešala vse te nine...) Sicer sama ne hujšam, ker sem user posted image - samo ne bi se rada preveč zredila, zato poizkušam zvečer jest v gl. sadje in omejila sem junk food (ne jem več čipsa, itak ni zdrav, pa sploh za tole zatekanje ni glih fajn ideja - čeprav potem me pa pritisk j***). Sladkarijam se nisem odpovedala, probam pa ne več pojest cele 300 g škatle bajadere v enem dnevuuser posted image (to ni hec, to sem res počela, poglej na začetek temeuser posted image ). Drugih omejitev nimam, gibanje pa pogrešam in komaj čakam, da bom spet kaj smela (moje user posted image niso glih normalne in je vedno nekaj narobe, tudi tokrat).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
2.11.2011 10:35:00   
nina166
ronja ja midve sva slkupaj čvekale na januarčicah 2009...naša Daša je januarčica. Kako pa kaj user posted image ...te še kaj matra?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
2.11.2011 10:42:31   
ronja
Se mi je zdelo, jauser posted image . no, super, da se spet srečava. Sicer pa - koliko si ti visoka - 50 je nekam nizka številka... Samo preverjam, da ne bo to forum anoreksičarkuser posted image .
Jah, trenutno sem še kar ok, seveda pa tudi ta user posted image ni mogla it brez večjih pretresov (burelija, zoster, prenizka postejlica (se je hvalabogu malo dvignila), prekratek maternični vrat (se je na srečo nehal krajšat), bolečine kot pri Lejli, predno /ko sem mela odstop posteljice...) Tako da očitno mi neka normalna nosečnost ni usojena in zato se ne grem več - še tale, pa konec. Mi je pa seveda še vedno za umret slabo, tokrat sicer malo manj bruham, vendar še kar precej dol požiram, tako da user posted image res niso moje stanje in kot sem že napisala: luštno je prve pol ure in zadnjo minuto nosečnosti, vse vmes je pa muuuukaaaa. Ampak imam samo še 2,5 meseca, največ 3, če bi se res obiral, mogoče samo 2, če bo pohitel,... tako da - sem vsa vesela in zadovoljna, da sem prišla čez teh 28 tednov, ko jih že večina preživi, tudi če se kaj zgodi. No, še vedno nočem, da se rodi letos, najboljše itak, da se na rok oz. ko je dovolj zrel (saj veš, Lejla je bila 14 dni prej, pa je dobila zlatenico, ker še ni imela dovolj razvitih jeter, kar je ful pogosto pri malo prezgodaj rojenih), ampak vseeno sem za vsak dan veselauser posted image . We're getting somewhereuser posted image . Samo še dobra 2 meseca zdržim, pa bo:).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
2.11.2011 10:53:09   
josephine27
živjo. tudi jaz bi se vam pridružila če me vzamete seveda. sem 6 tednov po porodu in ostal mi je kar lep višek. danes zjutraj sem jih natehtala 97user posted image . ker dojim in tudi nameravam dokler se bo dalo sem si vse zastavila tako na bolj počasi. zaenkrat bom črtala sladkarije in prigrizke med obroki. drug teden imam pregled pri ginekologu in upam, da dobim zeleno luč za telovadbo.


_____________________________



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
2.11.2011 11:07:48   
ronja
Hehe, same znane - madona, sem bila že tolikokrat noseča, da že skoraj vse poznamuser posted image . ti si bila pa junijka 07, ne?
josephine, če boš dojila, bo verjetno samo šlo precej dol - je pa res, da če imaš 97, si verjetno želiš kar dosti dol spravit... Joj, jaz se bojim hujšanja ko hudič križauser posted image . Se mi zdi po porodu to še težje, pa če dojiš, si skoz lačna. Svaka čast, da si se spravila!


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?