|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarke 2012
15.10.2011 21:34:22   
Anonimen
živjo.
Upam, da ste v redu in pridno božate svoje trebuščke. Sem se odločila, da napišem svoje težave kar na forumu. Sj v bistvu ni nič takega, bebica raste in pridno brca, samo jst nisem v redu - v glavi. Ful sem otožna, vsak pogled mi gre na živce. V službi je ful težko, ker je tolk dela jst pa nisem več čist 100% pri delu in gre vse samo na slabše - sodelovke so grozne, tud drug folk. Najraje bi bila doma, sama, čeprav imam pol skoz polno glavo tega, kar se je v službi dogajalo, kaj je kšna rekla, kako se obnašajo do mene itd. Res se slabo počutim, čeprav se potem tolažim, da glavno, da je z malim vse ok... Doma ni nič z menoj, starejši sin mi kar preseda, čeprav tem, da rabi le malo pozornosti, tudi mož in najraje vidim, da gresta od doma, da lahko kaj po svoje postorim, kar pač lahko - boli me tudi križ in kolki. Ne vem, a je to depra? A obstajajo kaka zdravila za boljšo voljo, ki bi jih lahko jedla med nosečnostjo. K zdravniku mislim, da nima smisla it, saj sem ji že poiskušala povedati kako se počutim, pa me je ful hitro odslovila-ni imela časa. A ima katera kak dober nasvet, ker sem skoraj ves čas na robu joka. V službi se poiskušam zadržati in pretrpeti tiste ure, doma pa pride vse za mano in sem čist na tleh.

hvala za odgovore in lp

(odgovor članu dvojčica6)
  Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: februarke 2012
16.10.2011 20:18:45   
cilla
Persen je menda sprejemljiv za nosečnice, tako sem zadnjič prebrala na med.over.net pri Pušenjaku. Ko sem (pred nosečnostjo) imela tako obdobje izgorelosti, sem jemala tistega Neo Persen (mislim, da je tako ime), ki je namenjen prav premagovanju stresa. Lahko probaš, če bo kaj haska. Drugače bi bilo pa res dobro, da bi se o tem pogovorila z G ali osebno zdravnico. Ena ali druga bi bilo že fajn, da ti prisluhne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: februarke 2012
16.10.2011 20:27:42   
elena
Hej,

če bi bila depra, bi se ti to naj pojavljalo vsaj 6 tednov zaporedoma. Tako lepo si opisala kaj te v tem obdobju "najeda". Vzami si čas zase, bodi sama s seboj in to čisto brez občutkov krivde. Nič se ne bo zrušilo in nihče ne bo razočaran nad teboj, le ti se lahko ponovno sestaviš in to je vse kar ti in tvoja družina v tem trenutku potrebujete. Menim, da so tvoje težave del nosečnosti, del poti, ki zagotovo ni kr nekaj. To niso samo šopingi, je veliko več. Le pogumno! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: februarke 2012
16.10.2011 21:13:29   
Anonimen
Hvala za odgovore. Sm pomislila tudi na Persen in bom šla jutri vprašat v lekarno kako je s tem. To se mi drugače pojavlja že kar nekaj mesecev (ene tri) sam je kšn dan vmes čist dobr, ne glede na vse, včasih pa čist brez razloga , no jst že najdem kak povod, nočem obstajat za ta svet. Ah, sj bo, enkrat že, ane. Upam samo, da to ne bo vplivalo na otročka, ker pol bo pa najslabš, kar se lah zgodi.

hvala za odgovore, še enkrat in lep teden

(odgovor članu elena)
  Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: februarke 2012
17.10.2011 11:40:04   
tršica
Pozdravljene. Sem tudi ena izmed vas. PDP imam 7.2. Vso srečo vsem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: februarke 2012
18.10.2011 7:48:46   
arupnik3
oj oj
kdaj boste začele kej cunjice prat pa rihtat jst bi že kr pa si še ne upam user posted image
sm pa še kr na bolniški pa čakam zdej na komisijo kako mi bojo napisal al mi bojo odobril al pač ne
drugač pa vse ok mali se premika kot za stavo najhuje je okrog 4h ponoči me zbudi in pol ne zaspim več nazaj user posted image obiski wcja so itak zelo pogosti in tudi kolca se mu zelo zelo zelo .....
kako ste ve??
ja na momente je logično da padeš v neko depresijo jst velikokrat takrat ko se z user posted image sporečeva in mi gre kr na jok drugač v hujši obliki pa še nism doživela ... edino pri prvem otroku  ene dva meseca pred porodom me je panika glede samega poroda in bolečine.... no svetujem obisk zdravnika jst na svojo pest nebi jemala kakršnakoli zdravila....
no lepo se mejte user posted image


(odgovor članu tršica)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: februarke 2012
18.10.2011 11:44:38   
LILI/NIK
hojla souser posted image ne vem kaj je blo narobe, mislim da so se mi nastavitve mal zmešale in me ni več obveščalo kaj se na tej temi dogaja. bom uredila. sicer se kar nekaj dogaja na fb , tako da če ima še katera željo se nam naj pridružiuser posted image drugače pa pri nas nč kaj novga smo na sredini 25 tedna... pogosti obiski wcja pa občutek da sem že kot kituser posted image . opravli čist minimalne nakupe cotk, dude user posted image ravno danes naročila voziček poleg tega da dobimo še eno jajčko zastonj user posted image posteljnina je, obrobe postlce nafehtane, glede ostalih cotk pa čakamo še na zadnji uz če bi se nam slučajno naše dete blagovolilo pokazat kakšnega spola jeuser posted image sicer sem pa imela včeraj laboratorij , kjer mi bodo pogledal tud cuker v četrtek pa pregled, pa takrat kaj več ... pozdravček in fajn božajte pa grejte svoje trebuščke sploh v teh mrzlih jutrih user posted image

(odgovor članu arupnik3)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: februarke 2012
18.10.2011 13:24:23   
rea24
Hey Hey!
midva/dve sva pa mela dons kontrolo pa test za cukr. Vse je super, ze 600g tezki, premete pa tut kr posteno ze delamo. Dons je bil spet obrnen cist kontra k na zadnjem uz. zanimivo pa nej sej ma cas pa plac sam da se bo pol dost zgodi ustalil v pravilnem položaju :)user posted image

Glede občutlivosti jst tut porajtam, da me hitr lohk u jok spravš, sam če me grdo pogledas, ampak drugače nimam večjih težav. Zdej me mal začenja skrbet, če sm res dost zrela za otročka preživlat pa kako bo kej potekalo, mal čudne misli ampak tut te se kšn dan prkradejo. Anonimen jst bi definitivno svetovala raj obisk ksne psihologinje alpa psihiatrinje k pa da ze koj probas s tableti. Upam da bo tvoje počutje bolše v prihodnje.

Glede cunc, pa mene ze tut grab da bi mal začela prat pa to ampak se mi zdi še zgodej, greva pa definitivno do konc mesca še u šoping, ker bo tut mami rabla kšn pulover pa hlače še.

Lep sončkast dan vsem skupej




(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: februarke 2012
19.10.2011 11:26:04   
_Ajla_
Lepo, da že tako pridno nakupujete user posted image Midva bova še malo počakala, ker je bilo v preteklih mesecih kar izdatkov. Vse naenkrat žal ne gre. Drugače tudi moje malo bitjece že vzdrajno miga in brca. Največ zjutraj, dopoldan in zvečer. Upam, da bo tako tudi ob rojstvu, ko pridemo domov user posted image   Wc papirja pa tudi jaz porabim na tone, hehe. Naslednji teden pa še test za sladkor na kliniki. Ve boste šle?

Anonimen...jaz se od lani novembra zdravim na depresijo ( + anksioznost). Z antidepresivi sem prekinila zaradi načrtovanja nosečnosti in sem od zanositve brez tablet, redno pa hodim na psihoterapije.

Po tvojem pisanju sodeč bi bila lahko res depresija, ja. Pišeš, da nisi v redu v glavi, da si otožna, vse ti gre na slabše, rada bi bila sama, ....to so lahko pravi znaki. Nisem strokovnjak, a jaz bi ti svetovala, da greš še enkrat do zdravnice in se pogovoriš z njo. Pogovor z dobrim psihiatrom pa je vsekakor vreden ( lastne izkušnje). Ko se začne enkrat nabirati, se ne ustavi kar tako, samo od sebe.

Vse dobro ti želim user posted image Če želiš lahko pišeš na ZS...

< Sporočilo je popravil _Ajla_ -- 19.10.2011 11:27:55 >

(odgovor članu rea24)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: februarke 2012
19.10.2011 14:34:51   
NeJa88
Hellooouuser posted image
Najprej sem vas samo malo brala, zdej pa se vam kr veselo pridružujem...
Najino detece pričakujeva 17.2., čeprav po mojem trebušku kaže, kot da bo kasneje. Nosim precej zadaj in je tkouser posted image , ker noben kej preveč sploh ne opazi, da sem nosečka... Ampak bo že, zdravi smo in to je vse, kar je važnouser posted image

Imejte se skrajno lepo in božat trebuške

(odgovor članu _Ajla_)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: februarke 2012
19.10.2011 19:29:56   
Teta M
Ojla souser posted image !

Dobrodošle nove članice....
Evo, moje poročilo iz današnjega pregleda je sledeče: MV zaprt, dolg 3,5 cm....otrok se je obrnil z glavo navzdol user posted image ,upam da do konca kar ostane v tem položaju...zopet sem slabokrvna,tako da sem dobila Hematopan tablete,pa ker imam skoz neke izcedke in voda ni nikoli čisto ok, sem dobila še vaginalne svečke....čez en teden kontrola vode še enkrat...drugače pa sem dala kri za drugi test toksoplazmoze..upam da bo vse ok....Spol otroka se zopet ni videl,ker otroček vztrajno tišči noge skupaj....user posted image .Grem pa 24.10. na 3D UZ.....
Jaz sem imela prejšnji teden cuker test na kliniki....vse je ok, sem dobila tudi uradne izvide po pošti...traja zadeva nekje 3-3,5 ure...imajo pa postelje tam,tako da se komot vležeš,spiš,bereš,čvekaš.,....pač kar želiš..No,vsaj tako je v UKCLJ.....
Če se nam katera želi pridružiti še na FB(nas je tam ker veliko že),naj mi pošlje tukaj na ZS svoje podatke,pa jo dodam v skupino,ki je skrita,tako da samo me vidimo kdo smo članice in kaj pišemo....



_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu NeJa88)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: februarke 2012
19.10.2011 21:10:51   
arupnik3
teta m user posted image za pregled
za boljšo vodo kao pomaga pitje brusničnega čaja no to pomaga meni in moji tamali ko ima probleme .... probaj tko en teden preden greš v laboratorij... ali pa skoz kakor ti paše user posted image zdej grem pa mal na kavč lepo bodite

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: februarke 2012
20.10.2011 14:48:05   
LILI/NIK
evo jaz s pregleda... cuker je ok, v glavnem vse bp. dobla canesten vaginalete, ker mam mal povečan izcedek... pregleda niti ni blo samo pogovor z ginekologinjo. teža je rekla da je ok, ker sem štartala z zelo nizko kilažo... sem pa mal pojamrala ,da bi radi videli spol, pa je rekla da bova čez en mesec nardile uz pa pogledale kaj dete skriva...;) drugače pa je tako rekla da je še en uz v 32 tednu, da preverijo rast...tko da nč posebnega... :) datum za naslednji pregled dobim jutri , morem poklicat, ker danes ni blo une sestre ko dela ponavadi... :))

(odgovor članu arupnik3)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: februarke 2012
20.10.2011 16:21:22   
pikapoka 30
Hej!

Se že zelo dolgo nisem oglasila, berem vas pa kar redno. Smo OK, trebušček je že fajn okrogel, brce pa vsak dan močnejše. Na morfologiji smo izvedeli, da je naši punčki zrasel lulček, tako da bomo zgleda imeli par. Naša malika vsak dan pridno boža trebušček in že komaj čaka, da se ji pridruži bratec.
Prejšnji teden smo bili tudi na 3D ultrazvoku in eno uro uživali v vragolijah našega lumpa. Bil je zelo živahen in nastali so kar fajn posnetki za spomin.
Glede opreme: bomo večino porabili od prvorojenke. Opremo imamo večinoma v nevtralnih barvah, tako da ne bo problema, nabaviti bo potrebno le nekaj cunjic.

Tako, zdaj pa z maliko šibama malo na snegec.
Uživajte!

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: februarke 2012
20.10.2011 23:00:30   
Tjassi
ewo tudi jaz se vam pridružujem pdp imam 9.2 mogoče kak tedn bolj pozno.o je moja prva nosečnost. sem pa iz mb. In baje pričakujemo user posted image user posted image

(odgovor članu pikapoka 30)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   Februarke 2012
21.10.2011 10:07:32   
metka.cvetka
Pozdravljene!

Vas pridno berem, ampak nimam vedno časa
pisat.

17.10. torej v ponedeljek smo opravili
MORFOLOGIJO. Vse je ok, otroček si je
prekrival obrazek z rokicami tako da
nisva videla obrazka, pa tudi spola ne
veva, ker ima nogice skupaj in še prekrižane
tako da bomo mogl še mal počakat.
Dete tehta 414 g in je zelo živahno,
brca zjutraj, pa obvezno ob 20h zvečer
pa tudi v službi ga čutim.

Ker nimava pri tem otročku nobenih
pametnih slikc bi rada šla na 3D UZ
pa me zanima kam ste kaj hodile in
koliko stane? Če imate kakšna priporočila?

Jst sem vredu, tudi prebava je vredu,
kar je res luksus tako da sem 4 ure v službi.
Preveč se pa ne bom hvalila, ker
zadnjič sem takoj po tem, ko sem
rekla, da sem ful dobr dobila drisko :(

Imejte se lepo,


Metka.cvetka



(odgovor članu Tjassi)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: Februarke 2012
21.10.2011 11:30:36   
Teta M
Metka.cvetka: jaz grem v ponedeljek na 3D UZ v diagnostični center Septum, v Ljubljani, na Šmartinski...cena je 85€..dobiš posnetke, slikice...lani sem tudi bila tam in sem bila full zadovoljna....Cene so pa odvisne od tega kam greš...mislim da v Dravljah pri dr.Pušenjaku zadeva stane 100€, če se ne motim je neka taka cena tudi pri Dr.Strahovi v Domžalah...je pa verjetno odvisno tudi iz kje si,da ne boš hodila na drugi konec Slovenije...

_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu metka.cvetka)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: Februarke 2012
21.10.2011 23:00:05   
Tjassi
Odvisno iz kod si in katero ginekologinjo imaš. Meni je ginekologinja sama naredila 3d slikco in se tako lepo vidi obrazen in vse.

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: Februarke 2012
24.10.2011 13:52:30   
dara90
Zdravo souser posted image , kako ste kaj? Jaz se vam javljam po zeloooo dolgem času...Ves čas vas pridno berem in spremljam, potem pa se mi ne da ničesar napisat, ja res sem lena user posted image  Kakšen težek dan je danes, kar vse dol tišči, vsaj tukaj na obali...Je bil zelo "naporen vikend", sem se zredila 2kg samo čez vikend, haha...Zdaj pa bo treba malo se gibat ker smo cel vikend samo jedli, pili, plesali in žurali...Prebava pa itak katastrofa kot ponavadi... Otroček pridno brca, zdaj bo baje 10000000% fantek, tako da sem že začela malo gledat okrog za sobico in tako...Za ime že vem, da bo vojna med zakoncema, ker imava čisto drugačen okus...Meni je zdaj trenutno najbolj všeč ime Kris, verjetno pa si bom do poroda še parkrat premislila user posted image  Voziček je naročen in čakam, da ga dobim - Mutsy 4 Rider...Mi je ful všeč, ker se ga zelo  lepo obrača in je visok...Naslednjič (v novembru) imam pri ginekologu test za sladkorno, se moram kar psihično pripravit, da ne bom bruhala po tisti ogabni tekočini...Ne prenašam ravno dobro ogabnih stvari za pit...Kako pa ste kaj ve? Že pridno gnezdite?Dajmo malo oživit tole debato, februarke! Se mi zdi, da zadnje čase ful malo pišemo (pišete)...

En lep pozitiven dan želim vam in vašim trebuščkomuser posted image

(odgovor članu Tjassi)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: Februarke 2012
24.10.2011 15:46:09   
*Zvončica*

IZVIRNO SPOROČILO: dara90
Meni je zdaj trenutno najbolj všeč ime Kris, verjetno pa si bom do poroda še parkrat premislila user posted image  Voziček je naročen in čakam, da ga dobim - Mutsy 4 Rider...Mi je ful všeč, ker se ga zelo  lepo obrača in je visok...


No najin sinek ima tudi eno izmed oblik/izpeljank tega imena, pa še v Mutsyju se je vozil; tako da dobra izbira in prava kombinacija imena in vozička user posted image user posted image .

Drugače pa dober dan vsem, sem jaz tudi ena izmed tistih bolj "lenih", ki preberejo, ampak nič kaj ne pišejo...če bomo vse tako res kmalu ne bo tu gor več nobenega odogovora user posted image .


(odgovor članu dara90)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: Februarke 2012
24.10.2011 16:06:06   
NeJa88
heheuser posted image  zgleda, da smo vse okrog 20 tedna postale lene... ker se tudi meni ne da kej preveč tipkat... ampak dobro user posted image
ker sem bolj nova tuki, neki že moram napisat... voziček mava izbran, naročila ga bova čez kake 14dni, meli bomo Baby Spa Quattro.
Morfologija je bila super, le da se mi zdi, da je moje dete mal majceno (no, mogoče bo šlo pa lažje, hihi): v 20t 6d smo imeli 18,5 obseg glavice, 15,6 obseg trebuščka in ''samo'' 395gramov... Drug teden me že čaka pregled ampak, mislim, da mi ne bo delala UZ-ja, al ja?
Spol bo presenečenje... Vsi drugi so bolj firbčni kot midvauser posted image
Imena pa imava tudi že izbrana skoraj od začetka, tko da tud mislim, da se nebova premislila user posted image

Pridno božajte trebuščke

(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: Februarke 2012
24.10.2011 16:59:10   
Mpinki
Ciao.

no čisto nova tukaj..nekaj časa sem vas malo opazovala..zdaj pa me malo še kaj zanima.
Sem namreč v precepu s totimi vozički. Za nekoga ki nima izkušenj s tem je dokaj komplicated izbor. Sprva je zadeva zgledala popolnoma enostavna- kupili bomo baby orbit iz usa, ampak z carino in rezervnimi deli je tak hudič da smo od tega projekta odstopili.user posted image čist žalostna... Zdaj pa imam kar sem hotela.
Tako da... sedaj imam v projekt najdi vozek user posted image

ožji izbor..
Ugotavljam da je tole precej težje kot izgleda..hočem predvsem da je funkcionalen! Stokke in toti neki futuristični look vozički me niso najbolj navdušili.... da o tem da je v MB ponudba tako slaba sploh ne govorim!

tako da..na dan s predlogi ;) In ja teta M - tebe tak pa tak gušim non stop s tem ;)




(odgovor članu NeJa88)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: Februarke 2012
24.10.2011 18:56:32   
cilla
Mpinki, jaz sem si šla vozičke Lux4kids pogledat v živo v BTC LJ. Ti jih odsvetujem. Čez šipo zgledajo ful uredu, pa strašnih vzorcev imajo na izbiro, kar pritegne oči. Ko pa ti ga v trgovini začne razstavljat, razkazovat,... vidiš, da je to pač cenejša roba.
Npr. ročne bremze nimajo (meni je to pomembno npr. za rolanje - varnost, ali če grem z vozičkom po klancu navzdol, da ne rabim celega vozička nazaj vleči), gor lahko natakneš samo njihovo lupinico, ki pa ne gre na noben isofix nastavek, vse je narejeno bolj tko, po domače, material je tanek, za vsako popravilo pošiljajo vozek menda v tujino in si ti ta čas brez... Morda sem jaz bolj zahtevna, ampak če sem ga v glavi primerjala s kakim Peg Perego GT3, Jane Slalom pro, Bebe Confort ali ABC Design 3 tech (npr., te sem jaz v štartu uočila kot uredu, pa jih je še milijon), je bila razlika v kvaliteti svetlobna leta narazen.
Neonato sem jih videla samo 1x razstavljene v Supernovi. Na prvo oko so se mi zdeli kul, ampak se nisem res pretirano poglabljala, ker nimajo nič pametnega za dvojčke.
Če ti kaj pomaga user posted image

(odgovor članu Mpinki)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: Februarke 2012
24.10.2011 19:13:55   
Sončica66
Mpinki poglej še na otroški-vozički.com. Imaš na ogled tudi v Mariboru. Jaz sem šla tudi gledat Lux4Kids Q7, sem ga že skoraj naročila, pa tudi nisem našla dobrih mnenj....  Zdaj sem se odločila da naročim Tako Warrior. Sem pogledala na nemških in avstrijskih straneh in našla zelooo pozitivna mnenja in teste... user posted image   

Upam, da boš čimprej rešila.. jaz sem tudi skoraj doktorirala na temi nakupi vozičkov...

Moj favorit je pa tale: http://www.otroski-vozicki.com/si/otroski-vozicki/tako-warrior-g184.shtml


_____________________________

Maja; 10.2.2012

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: Februarke 2012
24.10.2011 20:07:27   
LILI/NIK
žlahtnica ma lux4 kids fenix lux... je zelo zadovoljna , tako da sva se odločla in sva ga tud midva naročila user posted image

(odgovor članu Sončica66)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?