|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2012
24.10.2011 20:56:26   
tatu
pozdravljene user posted image
toliko časa me ni bilo tu, da sem že skoraj geslo pozabilauser posted image
morfologija uspešna, trebuščka je še vedno zelo malo, počutje je super, user posted image   brca kot plačan, pa zdi se mi da jaz vse skupaj nosim zelooo nizko (je prvič, pa ne vem). V začetku novembra imam test za sladkorno, tako, da moram malo popazit- smo zdaj praznovali veliko rojstnih dnevovuser posted image

glede vozičkov pa takole- vas popolnoma razumem, ker sem tudi sama magistrirala, odločila sva se pa takole: ker imamo veliko makadama sva nabavila Maxi Cosi Mura 4, športni del- rabljen in Quinny košaro. Kolikor sem ga doma sprobala, se ga super vozi in sva zelo zadovoljna. Mimo grede- cel gre brez najmanjšega problema v Peugeota 206 s tremi vratiuser posted image , ki ga imamo sicer tako in tako plan menjat že eno leto (zdaj pa zaresuser posted image ).


< Sporočilo je popravil tatu -- 24.10.2011 20:59:05 >

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: Februarke 2012
25.10.2011 10:06:36   
Tjassi
Še sreča ,da mi2 nimava taknih tezav.saj na srečo dobiva voziček od znancev.ki je star leto dni.torej čisto nov!

(odgovor članu tatu)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: Februarke 2012
25.10.2011 12:31:02   
Teta M
Ojla februarke...user posted image

Jaz sem imela včeraj 3D UZ,super je bilo, izvedeli smo da dobimo še eno user posted image ,tako da praktično imamo doma že vse za novo družinsko članico.....

Ooooo moja Mpinki..dobrodošla še tukaj....user posted image A joolz vozički so ti všeč? Poznam eno,ki ga bo prodajala....super ohranjen voziček....


< Sporočilo je popravil Teta M -- 25.10.2011 12:33:56 >


_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu Tjassi)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: Februarke 2012
25.10.2011 13:20:49   
NeJa88
Teta M še tukaj čestitke za princeskouser posted image  
Jaz pa sploh ne vem, nekak se nisem spravla v hudo akcijo glede vozičkov in sem bolj kot ne gledala po internetu (nekih par sem ji jih potem pogledala v BC). In res me je pri vsakem neki zmotilo - pri večini takoooo majhne košare, da je kr groza. Ne razumem kako se otrok obrne v košari če je tako ozka in pa tudi kratka, pa da ga maš še pokritega z dekico? V marsikater voziček daš notr npr. vrečo in otrok je v vreči pol kot neka mumijauser posted image  No, to in pa še vedno ne morem verjet koliko je vozičkov ki se ne obračajo v obe smeri... Ker se mi to pa vseeno zdi pomembna stvar. In pa seveda, če je 4 kolesnik, da se sprednji gumi obračata za 360 stopinj...
Huuuuh sm se spraznilauser posted image No, pa saj, vsak ma svoj okus hb... Le kako bi blo če bi vse vozičkale z enakimi vozički? user posted image

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: Februarke 2012
26.10.2011 7:36:24   
2mama
Dobro jutro,

po dolgem času se spet oglašam. Sem v 27. tednu, bebica brca na polno, začela sem zbirat oblačila (nekaj bo uporabnega od dvojčkov, nekaj smo dobili), omaro čakamo ze 2 meseca... Ker tudi voziček dobimo rabljen 1 leto, se z izbiro tega ne ukvarjam.

Pač pa razmišljam o tem, ali iti ponovno na CR ali skušati roditi naravno. Prvič sem imela zaradi lege dvojčkov CR in mi v drugo pripada brez debate. Vendar mi je G namignila, da lahko rodim tudi naravno - če bo lega seveda OK (kar zdaj spet ni, še vedno lezi medenično. Prvič sem imela s CR samo pozitivne izkušnje, hitro sem okrevala in kljub CR oba dojila.

Mejte se lepo in uzivajte!

(odgovor članu NeJa88)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: Februarke 2012
26.10.2011 12:32:05   
dara90
2mama: sicer sem sama prvonosečka in prvorodka, tako da nisem nek relevanten vir nasvetov :) ampak vseeno: če si imela prvič ful dobro izkušnjo in hitro okrevanje po CR, potem bi jaz na tvojem mestu to izbrala tudi drugič...Razen, če te res ful zanima, kako je rodit naravno...Ne vem no, jaz bi se po dobri izkušnji spet odločila za CR, ne bi šla preizkušat drugih metod :) Odločitev je pa itak tvoja...

en deževen pozdravček vsem user posted image

p.s.: naj se nam še kakšna pridruži na FB skupini, mamo prav zanimive in živahne debate tam :)

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: Februarke 2012
26.10.2011 14:34:27   
lunax
Ojla,
sem nova med vami. PDP imam 6.2.2012, morfologijo smo dali že skoz in je zaenkrat vse v redu. Spol sva tudi že izvedela in bo fantekuser posted image
Nosim pa zelo nizko, v materinski knjižici mi piše planceta previa. Pa še eno slabost so mi najdli, nosečniški diabetes, tako, da se zdravim trenutno na inzulinu in mi gre super. Počutje je v redu, na trenutke sem polna energije.

(odgovor članu dara90)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: Februarke 2012
26.10.2011 16:13:38   
Sončica66
Pozdravljene vse nove user posted image in dobrodošle...

Za mano je danes uspešen pregled. Sem v 25.tednu. Punčka pridno raste, in je že obrnjena z glavico navzdol. Dobila sem železove tablete zaradi malce slabšega krvnega izvida, in neslano dieto. V zadnjem mesecu sem se namreč zredila za 5 kg. Čiiiiisto preveč user posted image

Glavno je da z razvojem malčice vse o..k.

Lep pozdravček vsem user posted image


_____________________________

Maja; 10.2.2012

(odgovor članu lunax)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: Februarke 2012
26.10.2011 21:26:31   
Mpinki
Teta M- nisem čist ziher kaj mi všeč ali ne ;) malo neodločna sem. Joj nikoli nisem mislila da bom prav jaz imela s tem tak problem ;)

čakam še malo na kake fajn predloge ;)

(odgovor članu Sončica66)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: Februarke 2012
27.10.2011 13:33:17   
NeJa88
Dobrodošle nove user posted image user posted image
Pri meni pa še čisto čisto malo, pa bo pregled... takoj po praznikih, da vidimo, kako napredujemo user posted image
2mama, mogoče pa greš poskusit naravno in če ne bo vse tako kot je treba ti bodo naredili CR... verjetno se tako tud da zmenit?

Pozdravčke vsem in, če kakšna še ni dodana na fb-ju v skupini, naj se nam pridruži... Nas je res veliko februarkuser posted image

(odgovor članu Mpinki)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: Februarke 2012
27.10.2011 13:53:20   
lunax
Oj,
jst bi se vam tud pridružla skupini na facebook-u, ma ne vem kako.
Jutri pa mam pregled in komaj čakam, da vidimi kako rasemo.user posted image

(odgovor članu NeJa88)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: Februarke 2012
27.10.2011 14:01:20   
nitkanitka
Pozdravljene souser posted image ! Sem nova na tem forumu, čeprav vas že dlje časa prebiram. PDP imam 5.2., pričakujem pa user posted image user posted image . Drugače počasi zaključujem bolniško, v kateri sem že dobre tri mesece zaradi težav na začetku. Komaj čakam, da bom lahko šla malo ven na sprehod!!user posted image
Z zanimanjem spremljam debato o vozičkih in sem se odločila da tudi sama napišem kaj sva se midva zmislila. Najprej naju je prepričal MC Mura 3, vendar se nama je športni del zdel ob straneh malo premalo zaščiten pa še bremze na ročaju nima, zato sva se odločila kar za Jane slalom pro R - kupila bova pa verjetno samo športni del in košaro, saj lupinico že imava od MC.

En lep moker pozdravček vsem!user posted image

(odgovor članu tatu)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: Februarke 2012
27.10.2011 14:43:20   
NeJa88
Uuuu lunax, to bo en dva tri, samo še 1x greste spat user posted image
Sporoči mi na zs podatke da te jaz najdem in te bom dodala user posted image

nitkanitka dobrodošlauser posted image  če komaj čakaš da gre na sprehod, pomeni da si mela bolniško in obvezno mirovanje? al pač samo bolniško (ker načeloma lahko hodiš okrog, če si na bolniški zaradi nosečnosti, zato vprašam)? vozek pa, samo da vama je všeč... sej bomo tok hitr laufale za škratki, da bomo mele po enem letu vozke kot noveuser posted image


(odgovor članu nitkanitka)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: Februarke 2012
27.10.2011 17:59:13   
nitkanitka
Hoj!
Ja js sm mogla obvezno mirovat in nikamor nisem smela - še okol bajte neuser posted image . Zdj sm pa bolši pa lahko na polurne sprehode hodimuser posted image user posted image user posted image po praznikih pa v službo - bo kr mal kriza k sm brez kondicije, amak sam da je vse ok.user posted image

(odgovor članu NeJa88)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: Februarke 2012
28.10.2011 8:39:47   
LILI/NIK
dobrodošle nove souser posted image nitkanitka, končno sem dočakala eno ki ima pdp na isti dan kot jstuser posted image pozdravček

(odgovor članu nitkanitka)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: Februarke 2012
28.10.2011 10:19:41   
lunax
Ojla, za mano je pregled, vse poteka super, mali škratek pridno rase. Naslednji pregled mam pa 17.11. Posteljico mam zadaj.
A ve veste kdaj se začne urejat te papirje za porodniško, pa še nek paket naj bo dobile...ne vem...a katera ve?

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: Februarke 2012
28.10.2011 10:38:31   
mucomuc
Ojla punce, dolgo se nisem javla, moj user posted image user posted image veselo brca in večjih problemov nimava, malček zatekanjaja in krčev, drgače je o.k. Naslednji pregled imam 8.11., takrat bo že 28 teden, tako, da mislim, da iz hujšega smo, ampak nikoli se ne ve. user posted image . Zaenkrat nimam doma še nobene cunjice niti nogavičk za malega korenjaka. Počasi se daleč pride.
Lunax kakor jaz vem je treba papirje oddat 60 dni pred datumom poroda, to se pravi 30 dni preden nastopiš porodniško, vsaj tako mi je vrglo ven na strani centra za socialno delo. Mamo še čas.
Srečno vsemuser posted image naj trebuščki lepo rastejo in naj user posted image lepo brcajo.

< Sporočilo je popravil mucomuc -- 28.10.2011 10:44:25 >

(odgovor članu lunax)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: Februarke 2012
28.10.2011 10:54:47   
NeJa88
lunax supercaaaauser posted image ammm kaj pa naj bi to pomenil, da je posteljica zadaj? ker men v materinski tud piše,da jo mam zadaj, ampak nism pa vprašala, kaj naj bi to pomenil...
kar se pa papirjev tiče, jz bom šla čez kak mesec na soialno vse naenkrat zrihtat-paket (na internetu maš pakete al pa vzameš denar), očetovstvo, starševski dodatek (oz. porodniško) in to je touser posted image

fajn božat bušijeuser posted image

(odgovor članu mucomuc)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: Februarke 2012
28.10.2011 12:00:32   
lunax
Oj, ma mislim, da ni nč tazga, da je posteljica zadaj, sam bolj naprej ga nosim, kar se vidi bolj kot velik buši in bolj čutiš brce user posted image
Pol mam še čas, bom drug mesec to urejala.
Kdaj boste pa šle kaj v nabavo za malega?

(odgovor članu NeJa88)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: Februarke 2012
28.10.2011 13:09:36   
NeJa88
No, zarad tega ker mam zadi posetljico mam mogoče res mal večji trebušček-v zadnjem tednu mi je kr ven skočuuser posted image  Ampak brc pa nč bolj ne čutimuser posted image Zarad tega sm kr mal žalostna, če čutim 2x na dan kkšn kick, drugače pa zvečer da dogaja kakšnih 5 minut. Tolk mal, da moj dragi še vedno ni občutu, kako je to, ko najin user posted image  brca...
V shopping gremo pa, ehh decembra, ne bom mela slae vesti k bom zapravljala, pa še kakšni popusti bojo ;) potem pa dokupimo še januarja kake stvari, ko bojo pa itak razprodajeuser posted image

(odgovor članu lunax)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: Februarke 2012
28.10.2011 13:54:05   
nitkanitka
Hojla! LILI/NIK - sva že dveuser posted image user posted image .
Moj user posted image tud že ful brca in me občasno s svojim prevračanjem prav v smeh spravi. Moj dragi ga občasno začuti če bolj močno brcne ali se obrne in mu da high fiveuser posted image .
Uživajte v sončku!

(odgovor članu tatu)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: Februarke 2012
28.10.2011 14:01:01   
Tjassi
Tudi jaz imam posteljico bolj zadaj.zato imem tudi večji trebuščeh heh. brce pa čutim kar močno predvsem zjutraj in zvečer ko je vse omirjeno. In prav naša biba čuti ko pride dragi ponoči iz dela.začne brcat kot da ve da je prišel njen atek domov :)

(odgovor članu nitkanitka)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: Februarke 2012
28.10.2011 14:36:28   
lunax
Jst tud čutim že kar konkretne brce, pa moj mož tud je že občutil. Naš mali ma kar tud po cele dneve žurko notuser posted image
Zdej sem se tako naspala. To noč sem se samo premikala in enega konca postelje na drug. Sem ta teden sama doma, ker moj je šel službeno v Nemčijo in pol je cela postelja zameuser posted image Zato pa popoldanski spanec si uzamem...hehe

(odgovor članu Tjassi)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: Februarke 2012
28.10.2011 14:51:26   
NeJa88
Srečnice
No pa sej, samo da je z mojo žabo vse ok, pa sem srečna, ampak še vseen bi rada, da začne brcat, predvsem da bo tud moj dragi čutil brcike. Čeprav pravijo, da otrok takrat ko v trebuščku brca, je velika verjetnost, da se bo ob istem času zbujal, ko se rodi. In če to pomeni, da bom za našo žabo vstajala 1x na noč, sem za user posted image

(odgovor članu lunax)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: Februarke 2012
28.10.2011 15:10:58   
Tjassi
Ja naša mala biba učasih tako brca da skor težko vrjamem da res lahko tak brcne hehe. Saj brca čez cel dan sam najbolj zvečer. Včasih brca tudi po 20 minut v eno. hehe :)

(odgovor članu NeJa88)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?